02 липня 08:30
Час відправлення
06 липня 16:10
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
06 липня 2021р.
180 USD
200 USD
Залишити відгук

Вірменія - душа Кавказу! Гарантований виліт

Тип: Активний відпочинок, Екскурсійні мандри, Печери, Озера, Дегустації
Буде підкорено: 4000 км.

Барев дзес, дорогі друзі! Ми летимо у Вірменію - країну гір і середньовічних храмів; місце, де народжується найкращий коньяк і створюються казкові килими; землю, яка пам'ятає древній потоп і кінець цивілізацій; країну, яка першою у світі прийняла християнство! Ми познайомимось з її гостинним народом, скуштуємо смачну традиційну їжу та поринемо у її легенди. Тож, хапаємо фотоапарати, беремо з собою чудовий настрій та летимо за пригодами! Світи! Світ - це ти ツ

Увага! Станом на сьогодні, для в’їзду у Вірменію потрібно зробити ПЛР-тест на виявлення коронавірусу за 72 години. Результат має бути англійською мовою з внесенням даних Вашого закордонного паспорту. По прибуттю в Україну тест робити НЕ потрібно.

Корисні посилання:
Перелік та правила доступних для виїзду країн
Інформація щодо країн із значним поширенням COVID-19
Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Відповідальний:
Валентин Тагеєв
(093)066-63-96
(097)903-29-57
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Київ

Зварноц

Ечміадзін

Єреван

Севан

Гарни

Гегард

Нораванк

Арені

Татев

Про подорож

Вірменія - душа Кавказу! (27-31 серпня)


Ереван - найдавніше місто на Землі!

    Місто музеїв, студентів, а ще – «рожеве» місто. Майже всі будівлі в Єревані зведені з рожевого туфу, звідси і назва. Столиця Вірменії – найдавніше місто на планеті. Воно було засноване у 782 році до н. е. царем Урартом Аргішті, - це означає, що Єреван на 29 років старший за Рим! Єреван оповитий всілякими легендами та історіями. Найдавніша з яких, пов'язана з біблійним Ноєм. Згідно з оповіддю саме тут, на горі Арарат, зупинився ковчег після Всесвітнього потопу.  

  Сьогоднішній Єреван неможливо уявити без головної його пам'ятки - Каскаду. Це систематично впорядковані і художньо оформлені сходи, скульптури, фонтани, квітники на схилах Канакерських пагорбів, які в цілому являють собою монументальну споруду архітектури, що прикрашає місто. Якщо піднятися вгору на Каскад, з оглядового майданчика парку Перемоги, відкриваються захоплюючі подих казкові види Єревана на тлі гір Великого і Малого Арарату. 

Музей килимів "Мегерян Карпет"

  «Мегерян Карпет» вважається кращим заводом, на якому виготовляють килими з національною символікою Вірменії і характерним для цієї країни дизайном. Музей «Мегерян Карпет» дивує відвідувачів старовинними рідкісними килимами, яких тут більше п'ятдесяти. Перлиною колекції є килим XVII століття, що зберігся у відмінному стані.

   Під час екскурсії можна зрозуміти, наскільки важливою частиною вірменського побуту є ці ткані вироби. У давні часи вони не тільки виконували звичні на сьогоднішній день функції, а й нерідко служили завісами для дверних прорізів і письменами, приховуючи в своїх орнаментах таємні послання. У дівчат, незнайомих з премудростями килимарства, було набагато менше шансів вийти заміж, ніж у вмілих майстринь.

Національна кухня Вірменії

  Вірменські кулінарні традиції такі ж древні, як історія вірменського народу. В її основі - природність і простота смаку. Нехай не всім відомі такі страви, як долма або хаш, але шашлик і лаваш відомі й улюблені в кожній країні світу.

Лаваш - тонкі листи прісного бездріжджового тіста, традиційно випікаються у тандирі.
Долма - голубці;  можуть бути загорнуті у виноградне листя, капусту; 
Хаш - густий, наваристий бульйон з яловичих ніг і хвостів, по суті, бульйон для холодцю.  
Спас - популярний суп на основі мацоні з додаванням пшениці і зелені.
Аріса (наголос на останній склад) - каша із пшениці і м'яса курятини або баранини.
Риба - у Вірменії поширені іхшан і харіус, яких смажать, запікають або тушкують.
Суджук - сирокопчена ковбаса з яловичини з часником і спеціями.
Бастурма - сиров'ялена яловичина в спеціях, суміші кмину і Чама (пажитника).
Хашлама - блюдо з м'яса, великої кількості овочів і зелені, тушкованих у власному соку.
Ламаджо - тонкий прісний коржик на зразок лаваша з тонким шаром м'ясного фаршу, перемеленого з прянощами і томатною пастою, аналог італійської піци.

 Хор Вірап - колиска християнства

    За легендою на місці сучасного монастиря Хор Вірап у минулому древнє місто Арташаті - колишня столиця Вірменії. На пагорбі, під церквою була тюремна яма, де утримували людей, як у камері смертників. У той час царював Трдат, який поклонявся поганським богам. Він заточив Григорія Просвітителя, зв'язаного за руки і ноги, в тюремну яму, за те, що той проповідував християнство. Яма була усипана зміями, скорпіонами та іншими отруйними комахами. Григорію набагато легше було б померти, ніж жити серед цих жахливих істот.

 Чотирнадцять років потому, після того, як Трдат став свідком різанини Християнських Мучеників, цар захворів незвичайною хворобою. У люті, він вийшов зі своєї колісниці і почав лаятися. Потім несподівано перетворився на свиню. Сестра Трдата, побачивши уві сні ангела, сказала придворним, що безумство царя не пройде до тих пір, поки не буде звільнений Григорій. Опустивши мотузку в яму, вона закричала «Григорій, якщо ти живий, виходь! Бог, якому ти молишся наказав звільнити тебе!». Григорій схопив мотузку і вона витягла його на світ божий. Він помився, одягнувся і пішов до царя. Григорій встав на коліна поруч з королем і почав молитися, просячи Бога зцілити Трдата. Незабаром король знову перетворився на людину. З цього дня Трдат став вірним і відданим прихильником християнства. У 301 році н. е. Вірменія стала першою країною в світі, яка прийняла християнство як офіційну релігію.

Дегустація на заводі "Арарат"

   Єреванський Коньячний Завод - практично такий же символ столиці Вірменії, як гора Арарат.  В його підвалах зберігається величезний запас дорогоцінних коньячних спиртів, багато з яких залили в бочки ще в XIX столітті. Тільки тут, і до цього дня, виробляють легендарні вірменські коньяки під товарним знаком "Арарат".

   Арарат - один із найвідоміших і популярних вірменських коньяків, як у Вірменії, так і в усьому світі. Особливий смак цього дорогоцінного напою народжується завдяки унікальному мікроклімату Араратської долини, ендемічним сортам винограду і ласкавому сонцю Вірменії. Тому не дивно, що у нього так багато друзів і шанувальників. Запрошуємо разом з нами познайомитись з історією та процесом виготовлення коньяків Арарат. Вхідні квитки та дегустація оплачується додатково. Вартість 10 $. 

Ечміадзінський кафедральний собор

    Ечміадзінський кафедральний собор та розташовані навколо нього храми і монастирський комплекс є частиною Всесвітньої спадщини людства. Саме тут, за переказами, на початку IV століття велінням першого вірменського царя-християнина Трдата III був побудований храм на місці, яке йому вказав Ісус Христос. Будувався і перебудовувався він протягом всього Середньовіччя, на стіни були нанесені фрески і розписи.

   Під час екскурсії до Ечміадзинського собору - головного храму Вірменської апостольської церкви - можна відвідати скарбницю, де зберігаються літописи і старовинні книги, а також Спис Долі - наконечник списа римлянина Лонгіна, яким був пронизаний Ісус на хресті. Вхідні квитки оплачуються додатково. Вартість 2 $.

  Зварноц - "Храм пильнуючих ангелів"

    Вважається, що храм був побудований вірменським зодчим Ованнес в епоху двадцятирічного правління католікоса Нерсес III Будівельника, який і освятив храм на честь св. Григорія Просвітителя. Історики припускають, що на церемонії освячення храму був присутній візантійський імператор Костянтин III. Назву «Звартноц» («Храм пильнуючих ангелів») дав йому вірменський історик Себеос, що жив у VII ст. Зверху донизу храм був прикрашений чудовим кам'яним різьбленням. Його стіни підкреслювала мозаїка: майстерно виконана виноградна лоза та гілки гранату, що являла собою геометричний візерунок найтоншої роботи.  

    Серед творів каменерізів, що прикрашали Звартноц, виділяються скульптурні поясні зображення людей - ціла портретна галерея, яка дає уявлення про те, як виглядали люди, які жили в середньовічній Вірменії. Храм і археологічна територія навколо нього включені в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Вхідні квитки оплачуються додатково. Вартість 2 $.

Музей Сергія Параджанова

    Геніальний фільм "Тіні забутих предків" відомий на увесь світ. Фільм зняв видатний український режисер, великий син грузинського та вірменського народу Сергій Параджанов. Тож, будучи в Єревані, не побувати в його музеї просто не можна. Він казав так: "У мене три батьківщини. Я народився в Грузії, працював в Україні та помру у Вірменії". 

   Народившись в Тбілісі у вірменській сім'ї Сергій Йосипович не проживав у Вірменії, але всю свою творчу спадщину (малюнки, колажі, інсталяції, кераміку, асамбляжі, ескізи до фільмів) він залишив батьківщині своїх пращурів. У 1991 році, через рік після смерті художника, був відкритий Музей С. Параджанова, який представляє відвідувачам інтер'єр тбіліського будинку, особисті речі Параджанова, понад 600 його художніх робіт і все те, що відкриває нам Сергія Йосиповича як рідкісну людину з неповторною індивідуальністю, його минуле, непростий життєвий і творчий шлях. Вхідні квитки у музей оплачуються додатково. Вартість 2 $.

Севан - друге за величиною озеро світу

   Севан - високогірне озеро у Вірменії, одне з найбільших озер на Кавказі, розташоване в гірській чаші на висоті майже 2 кілометри над рівнем моря. Сьогодні Севан і його околиці - відома пам'ятка Вірменії, побачити яку варто всім шанувальникам Кавказу і його красот.

   Існує легенда про це озеро. Колись на його місці цвіли родючі сади, зрошувані джерельною водою. Ключ був маленьким, але натиск води був сильним, тому отвір, звідки текла вода, закривали великим каменем. Одного разу легковажна красуня набрала глечик води і забула закрити джерело, відправившись додому спати. Всю ніч вода била з ключа потужним потоком, заливаючи околиці і затоплюючи будинки. Нарешті хтось із старих скрикнув: «Нехай перетвориться в камінь той, хто це зробив!». Дівчина вискочила на поріг свого будинку і тут же скам'яніла. А прибула вода утворила озеро з кам'яним островом, що підноситься над Севаном, немов голова тієї безтурботної красуні.

Севанаванк - "чорний монастир"

 У 60 кілометрів від Єревана, на вершині півострова, омивається водами другого за величиною озера світу - Севану, розташовується унікальний пам'ятник древньовірменського зодчества - знаменитий на весь світ монастир Севанаванк, внесений до Списку об'єктів культурної спадщини ЮНЕСКО. Історія свідчить, що релігійний комплекс був зведений монахами-відлюдниками в кінці 8 століття. У ті далекі часи півострів не був з'єднаний з материком і представляв собою скелясту ділянку суші протяжністю трохи більше 250 метрів. Щоб потрапити на острів, необхідно було подолати близько 3 кілометри водного простору, тому селилися на ньому переважно рибалки і селяни-злочинці. На початку 8 століття там вперше висадилися монахи, котрі заснували невелике поселення. Севанаванк має велику колекцію стародавніх хачкарів (хрест-каменів). Кожен камінь не схожий на інші, і кожен камінь можна довго розглядати, милуючись мереживними візерунками. Особливої ​​уваги заслуговують хачкари, які зроблені з світло-зеленого каменю андезит, він видобувається тут, в районі Севана

Храм у Гарні - пам'ятник епохи язичництва

   Він був споруджений в еллінському стилі у І столітті вірменським царем Трдатом I і присвячений богу Сонця Митрі. Про що свідчить напис на грецькій мові, виявлений в руїнах храму. Треба сказати, правителі Вірменії дуже любили це місце - як за відмінне неприступне розташування, так і завдяки приголомшливому клімату.  Протягом багатьох років Гарні був офіційною літньою резиденцією царів. Пізніше храм залишився цілий, навіть незважаючи на прийняття Вірменією християнства у 301 році. Сьогодні тут можна побачити залишки фортеці і царського палацу з елліністичною мозаїкою, а також баню III століття. Вхідні квитки оплачуються додатково. Вартість 2 $.

 Гегард - «печерний монастир»

   Перші будівлі тут були зведені ще у IV столітті до н. е. Назва Гегардаванк перекладається як «Монастир списа»: за легендою, тут зберігався спис, яким був пронизаний Христос, коли був розіп'ятий на хресті. Примітний Гегард не тільки своїми святинями, а й дивовижною архітектурою і природою. Більш того - і монастирський комплекс, і кручі ущелини річки Гохт, де він розташований, включені до списку Світової культурної спадщини ЮНЕСКО - спробуйте уявити масштаб Лаври! А все тому, що частина храмів Гегард повністю видовбані всередині скель, інші складаються з обнесених стінами приміщень, кімнати яких розташовані глибоко всередині скелі. Є на території і численні вирізані в кам'яних стінах хачкари - вірменські пам'ятні стели з хрестами.

Нораванк - або сумна історія кохання

 Монастир був заснований приблизно в XII ст. на місці старих будівель. У перекладі з вірменського назва означає "Новий монастир". Основна будівля комплексу - двоповерхова церква Сурб Аствацацин була побудована князем Буртеле як родова усипальниця. У зв'язку з цим вона отримала другу назву "Буртелашен". Особливо привертають увагу незвичайні вузькі сходи, які ведуть до входу в молитовню. Нижня частина являє собою усипальницю. Барельєфи над дверима виконані самим Моміком.

Канатна дорога «Крила Татева»

   «Крила Татева» є повітряною дорогою до природних та історичних скарбів південного регіону Вірменії - Сюніка.

    «Крила Татева» - це:
- найкоротший, мальовничий і вражаючий шлях до Татевського монастиря;
- найдовша реверсивна канатна дорога у світі (5752 метрів), що потрапила в Книгу рекордів Гіннесса;
- 12 хвилин незабутнього польоту над ущелиною бурхливої ​​річки Воротан;
- небесна магістраль на висоті 320 метрів;
- сучасні інженерні рішення австрійсько-швейцарської групи Doppelmayr / Garaventa.

Квитки оплачуються додатково. Вартість 20 $

Татевський монастир

    У 30 кілометрів від Горіса, в самому серці Сюнікського району Вірменії, розташовується один з найбільших храмових комплексів країни - Татевский монастир або просто Татев. За однією з версій, він був названий на честь архітектора, який кинувся в прірву після закінчення будівництва зі словами: «Вогні, Сурб, та тев!», Що в перекладі з вірменської означає: «Святий Дух, пошли мені крила!». Деякі вчені вважають, що назва монастиря походить від імені Св. Евстатеоса, похованого в околицях монастиря. Відповідно до третьої версії, храм отримав свою назву тому, що в його стінах душа немов знаходить крила, позбавляючись від тягаря гріхів і страждань.

Арені - "Печера птахів"

    Печера являє собою ланцюг скельних приміщень, пов'язаних вузькими проходами. У більш верхніх частинах скелі вона має ще кілька щілин меншого діаметру. Вхід частково прикритий великими каменями. Ця печера відноситься до класу кластокарстних печер, так як була утворена в вапнякових конгломератах. Починаючи з 2007 року тут здійснюються археологічні розкопки. Найдавніше взуття в світі було знайдено саме тут, в ході археологічних розкопок. В результаті, були знайдені матеріали, що датуються 4200-3500 рр до н.е .: залишки рослин, посуд, кісточки винограду і абрикоса, тканину, в'язану з тростини, жіночі прикраси, частину тіла муміфікованої кози та інше. Кілька років тому в Печері Птахів було виявлено місце, пристосоване для виробництва вина. Ця найдавніша виноробня в світі має 6100-річну історію. Вхідні квитки оплачуються додатково. Вартість 5 $. 

Інформація стосовно перельоту

   Друзі, на даний момент вартіть авіаквитка  коливається від 180$ (тільки ручна поклажа до 9 кг) до 230 $ (з багажем до 23 кг) (це ціна в дві сторони). У ваших інтересах зареєструватись завчасно та купити квиточки дешевше. Організатори можуть допомогти з купівлею квитків при потребі.

УВАГА! - Придбані по акції авіаквитки не можливо ні здати, ні переоформити!
Одразу після реєстрації заповніть будь ласка паспортні дані в особистому кабінеті. 
Вартість авіаквитка може змінитись будь-коли, тому актуальну вартість подорожі потрібно уточнювати в Організаторів! 
Організатори не несуть відповідальності за зміну ціни, та відміну чи затримку авіарейсів!
Для подорожі у Вірменії в карантинний період необхідно: здати ПЛР-тест за 72 години до вильоту.

Необхідні документи та перетин кордону

 Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт, або дійсний закордонний паспорт старого зразка, термін дії якого не закінчується за 6 місяців до подорожі. Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому (картковому) рахунку. Страховий поліс та підтвердження бронювання житла надаємо ми.

Важливо! Одразу після реєстрації заповніть будь ласка паспортні дані в особистому кабінеті.

Дорога, валюта, мова, зв'язок

    Офіційні валюти у нашій подорожі: (100 вірменських драм = 0,19 $), але також потрібно брати з собою долари, які ми зможемо поміняти в місцевих обмінниках. Хорошим є варіант розрахунку картками міжнародних платіжних систем MasterCard та Visa. Переконайтесь, що ваші платіжні картки відкриті для розрахунку за кордоном на час подорожі. У регіонах краще мати готівку.

Для того щоб бути на зв'язку, можна буде купити сімкарту одного з вірменських операторів.

Мовного бар’єру немає, оскільки всі знають і розуміють російську мову (старше покоління) або ж англійську (молодше покоління). Звісно, прикольно було б  здивувати вірменів знанням кількох фраз вірменською. Ми, український народ, братній-дружній народ для вірменів, а вони для нас! Тому на нас чекає гостинність та привітність!)

   Для уточнення Ваших паспортних даних прохання надати копію першої сторінки закордонного паспорту після оплати або внесення авансу: залишити на офісі або додати фото в особистому кабінеті на нашому сайті.
  Величезне прохання до тих, хто лише збирається оформлювати біометричний паспорт! Будь-ласка, користуйтесь пришвидшеною процедурою отримання паспорта та не довіряйте тим строкам, які Вам повідомлять у паспортному столі! Завчасно забезпечте себе документом для виїзду за кордон, адже відсутність паспорту не являється причиною для повернення коштів за подорож згідно термінів вказаних в описі!

Перетин кордону неповнолітніми 

    Правила перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:
- за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
- без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
- якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
- якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16 - річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
- у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:
- свідоцтва про смерть другого з батьків;
- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;
- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;
- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;
- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;
- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).
-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців.
Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Правила перетину кордону

   Перетинаючи державний кордон України (інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

В карантинний період в’їзд дозволено при дотриманні однієї з умов:

 • надання в пункті перетину державного кордону Вірменії сертифікату, що підтверджує негативний результат ПЛР діагностування коронавіруса (COVID-19), отриманий не пізніше ніж за 72-години до перетину кордону;

 • проходження ПЛР-тестування в “пунктах відбору проб” в аеропорту або пункті перетину сухопутного кордону.

Відповідальні організатори:  Валентин Тагеєв 0930666396 , Отс Дмитро 0977496084УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

My Hotel Yerevan
3-місний (double + single) 2-місний (double),
2-місний (twin)
Учасники Клубу 180 USD 200 USD
Новачки 200 USD 220 USD

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 30 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 18 травня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 30 травня 00:00 Орг.збір підвищився на 10 USD, а з 20 червня 00:00 зріс ще на 10 USD!

Орг. збір включає:

 • трансфер автобусом з аеропорту Зварноц до готелю та навпаки;
 • закордонне медичне страхування;
 • проживання в готелі (4 доби);
 • сніданки в готелі;
 • city tax (туристичний збір);
 • екскурсії у Зварноц, Ечміадзін, Єревані згідно програми;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • Переліт Київ-Єреван-Київ 180-230 $;
 • ПЛР-тест - 650 грн в Україні;
 • Автобусна екскурсія до озера Севан і монастиря Севанаванк та монастирів Гарні і Гегард 25 $/особа (вказуйте під час реєстрації) Мінімальна кількість 12 учасників);
 • Екскурсія до Нораванка, «Печери птахів» та Татевського монастиря: 30 $/особа (вказуйте під час реєстрації). Мінімальна кількість: 12 учасників;
 • Вхідний квиток: до Ечміадзіна 2 $ та до храму Зварноц 2 $;
 • Вхідний та дегустація в музеї «Арарат» 10 $;
 • Вхідний до музею Параджанова 2 $;
 • Вхідний квиток в храм Гарні 2 $;
 • Квиток на канатку «Крила Татева» 15 $ Вхідний до «Печери птахів» 5 $ навушники під час екскурсій: 2 $;
 • доїзд до аеропорту та з аеропорту додому в Україні;
 • харчування та власні витрати;

Зверніть увагу! Вартість вхідних квитків може змінюватись з незалежних від організатора причин, сума в доларах вказана орієнтовно відповідно до курсу на момент створення подорожі і буде уточнена організатором безпосередньо перед поїздкою. Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 7 років.

Програма подорожі


П'ятниця 02 липня :
08:30 Зустрічаємось усі в холі міжнародного аеропорту "Київ" (Бориспіль) для проходження реєстрації на рейс. Можемо організувати спільний доїзд з Вінниці в аеропорт і назад.
15:20 Прогнозоване прибуття в аеропорт Зварноц. Переїзд до храму Зварноц.
16:30 Екскурсія в храмі. Переїзд до Ечміадзіна.
18:00 Екскурсія в Ечміадзін. Переїзд в Єреван
20:30 Прибуття в Єреван. Поселення у готель. Вільний час.
Субота 03 липня :
08:00 Сніданок. Екскурсія містом. Дегустація на заводі Арарат. Обід. Екскурсія в музеї вірменського килима. Відвідання музею Параджанова. Вільний час.
Неділя 04 липня :
08:00 Сніданок. Переїзд до озера Севан. Екскурсія у монастирі Севанаванк. Переїзд до Гарні та екскурсія. Переїзд до храму Гарні та відвідання монастиря Гегард. Повернення в Єреван. Вільний час.
Понеділок 05 липня :
08:00 Сніданок. Переїзд до Хор Вірапу. Фотографуємось на фоні гори Арарат. Переїзд до Нораванку.
12:00 Екскурсія в монастирі Нораванк. Переїзд до Арені та екскурсія в «Печері птахів». Переїзд до Татева
17:00 Екскурсія у Татевському монастирі. Повернення у Єреван. Вільний час.
Вівторок 06 липня :
08:00 Снідаємо. Вільний час. До 11:00 виселення та здача номерів. Відправляємось у аеропорт Зварноц.
16:10 Вилітаємо до Києва. Орієнтовний час прибуття 18:30. Переїзд до Вінниці.

Транспорт

 • Автобус Вірменія
0 вільних місць із 21

19161310741
20171411852
21181512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • My Hotel Yerevan
0 вільних місць із 20

Готель My Hotel Yerevan має 3 *** та блискучу оцінку на Booking.com - 9,2. Знаходиться у центрі Єревана, всього в 10 хвилинах пішого ходу від площі Республіки та Оперного театру.

При бронюванні враховуйте, що в тримісному номері одне місце - розкладний диван.

 Ми проживатимемо в двох-, трьохмісних номерах. Кожен із них оснащений кондиціонером, телевізором із спутниковою антеною, та власною ванною кімнатою. У приватних санвузлах є ванна або душ, туалетно-косметичні засоби та фен.

 Сніданки  входять у вартість подорожі та мають шведський формат подачі. Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейТолкач Анжеліка Миколаївна
Вірменія - душа Кавказу! Гарантований виліт (02 липня 2021р.)
Пройшло вже чимало часу від поїздки у Вірменію, а враження не покидають. Саму поїздку я обирала між 3 туристичними фірмами, які пропонували Вірменію. По наповненості, тур, який пропонувала Бідняжка здався найкращим, у жодної фірми не було музею Параджанова. Вірменія вразила церквами, монастирями, краєвидами та горами. Сам тур дуже наповнений, вся заявлена програма виконана. Велика вдячність Дімі та Валентину, що прислухалися до туристів і завезли в каньйон річки Азат, де є ущелина, яка має назву "Симфонія в камені". В ущелині природа утворила базальтові колони неперевершеної краси. Гарний готель з чудовими сніданками та заварною кавою, чудові гіди по маршрутах. Мені особисто не вистачило повноцінної екскурсії по Єревану і одного дня на особисте знайомство з містом, хотілося б потрапити на базар. Дякуємо з подругою за отримані емоції, процвітання вашій фірмі та нових маршрутів.


Юрченко Ольга Вікторівна
Вірменія - душа Кавказу! Гарантований виліт (02 липня 2021р.)
Дуже насичена поїздка за такий короткий час!
Сподобалася кухня, фонтани і будівлі Єревана, гірські краєвиди, найдовша канатна дорога, найбільше озеро Кавказу Севан, наповнені неземною атмосферою монастирі....
Музей режисера Параджанова довів ще раз, що талановита людина - талановита в усьому. А чи багато бачило, як створюється вручну килими?... Всі ці екскурсії проводили чудові екскурсоводи. Гарний водій, зручний автобус, готель в центральній частині міста зі всіма зручностями, супроводжуючі , які люблять свою роботу! ) Дякую за незабутню подорож!Відповідь: Ольга, дякуємо за Ваш відгук! Дуже раді, що Вам сподобалось 😇

Летунова Людмила Ігорівна
Вірменія - душа Кавказу! Гарантований виліт (02 липня 2021р.)
Брала участь у подорожі до Вірменії у липні 2021 р. Це була моя перша подорож з тур-клубом "Бідняжка" і я настільки задоволена роботою організаторів, що через місяць збираюся ще в одну подорож із ними! Перш за все, мені сподобався сайт клубу із зручним та зрозумілим меню, де я мала можливість сама обрати місця в автобусі, готелі, бажані екскурсії. Також хочу особливо відзначити ставлення організаторів до кожного учасника поїздки, всі побажання враховувалися, проблеми вирішувалися, а на запитання ми завжди отримували відповідь та допомогу. Ніхто не відчував себе самотнім, а ми за цей короткий час стали справжньою командою! Затишний готель у центрі міста, надзвичайно цікаві та ерудовані екскурсоводи, комфортний автобус з кондиціонером - все це лише доповнювало враження від подорожі до Вірменії, яку я рекомендую неодмінно відвідати і неодмінно з тур-клубом "Бідняжки", авторські тури якого допоможуть вам отримати накращі враження про країну! Ну, а я вже починаю пакувати валізу для наступної подорожі!)


Відповідь: Людмила, дякую за теплі слова 😊 Дуже приємно, що Вам сподобалось. Впевнені, що ще зустрінемось. Далі - більше 😉

Мудріцька Ирина Олександрівна
Вірменія - душа Кавказу! Гарантований виліт (02 липня 2021р.)
Не можу не поділитися з Вами своїми враженнями про подорож до Вірменії🇦🇲🌎

За спиною 4000 тисячі кілометрів,маса зачаровуючих видів і прекрасних моментів в пам’яті.
За це хочеться подякувати організаторам подорожі,Валентину та Дмитру!
Одразу відчувається скільки любові,сил та ентузіазму було вкладено,аби створити таку класну подорож.

І що ж ми робили під час вікенду у Вірменії?
👇👇👇👇👇👇👇

1. Помилувались горою Арарат 🏔️

Найкращі панорами Арарату відкриваються з вершини Великого Каскаду (Єреван).

2. Відчули дух стародавньої історії ⏳

Історія Вірменії налічує понад 4100 років та вважається першою у світі державою яка прийняла християнство в якості офіційної релігії. І зараз унікальні храми та монастирі розташовані на території всієї країни!

3. Покупались в одному з найвищих прісноводних озер у світі 🌊

Севан розташований на висоті 1900 м!
Через величезну площу озера, місцеві називають його "вірменським морем".
А які ж смачнющі тут страви з севанських делікатесів! 😍

4. Покатались на найдовшій канатній дорозі у світі 🚡

Канатна дорога "Крила Татеву" веде до відомого Татевського монастиря, що розташований на самому краєчку ущелини! Дістатись туди можна лише канатною дорогою, довжина якої 5 км. Ці пейзажі ви запам'ятаєте на все життя!

5. Кожного дня їли смачну вірменську кухню🍑

Слова тут зайві! 🤩
Долма, суджух,справжній лаваш з місцевими сирами та травами, відомий коньяк та гранатове вино 🍷
Кожну зі страв та напоїв можна розглядати як окрему причину обов'язково відвідати Вірменію.

6. Любувались горами😍🏔️

Гори тут особливі! Варто приїхати, побачити та зрозуміти, що ви сюди обов'язково ще повернетесь❤️

7. Нас дивували безкрайньою гостинністю😘

Подорожуючи Вірменією вас не покидатиме думка, що тут ви як вдома 🤗.

Ми проживали в столиці Єреван,неповторний колорит,енергія,атмосфера і така різноманітна архітектура.
Це місто подарувало мені дивне відчуття спокою та розміреності.
Тут не хотілось поспішати,а навпаки милуватися світом і дозволити світу відкривати себе.

Насолоджуйтесь кожним моментом життя,проживайте його і прагніть разом з туристичним клубом «Бідняжка».


Відповідь: Ірина, вельми вдячні за підсумок подорожі та позитивний відгук)

Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.