12 червня 04:00
Час відправлення
13 червня 01:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
13 червня 2021р.
640 UAH
700 UAH
Залишити відгук

Печера Атлантида & стрибки з мосту

Тип: Печери, Активний відпочинок, Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 530 км.

Традиційно ми вирушаємо у підземний світ Поділля. На нас чекає одна з найкрасивіших печер України - Атлантида. Це єдина в Україні триярусна горизонтальна карстова печера. Під час екскурсії подолаємо екстримальні ділянки печери та побачимо дивовижні зали та кристали які ростуть лише в Атлантиді. Наприкінці мандрівки завітаємо у старовинний Кам'янець-Подільський де маємо нагоду стрибнути з найвищого мосту в Україні. Вперед за екстримальними враженнями!!!

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Супроводжуюча:
Алла Юхимчук
(068)727-25-55
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Літин

Хмельницький

Кам'янець-Подільський

Завалля-печера Атлантида

Про подорож

Печера "Атлантида" та Кам'янець-Подільський

 Печера Атлантида - єдина в Україні триярусна горизонтальна печера. Печера відома спелеологам всього світу, адже відомості про неї розміщені в міжнародних енциклопедіях і спеціалізованих довідниках.

   Вище фотки з нашої квітневої поїздки 2019 р. Було неймовірно круто.    

  В Україні її цінність також визнана державою: ще в 1975 р. печера одержала статус геологічного пам'ятника природи загальнодержавного значення. 

  Атлантида - печера не туристична, а спортивна, для її відвідування потрібно мати непогану фізичну підготовку. Температура в середині печери залишається сталою і складає приблизно 10 градусів, навіть узимку. Тому з цього приводу хвилюватися не варто.

  Атлантида виділяється серед інших печер: це єдина на Поділлі печера з чітко вираженою триярусною побудовою. Поверхи її сполучені за допомогою крутих, майже прямовисних переходів.

У печері існують кристали які ростуть тільки в Атлантиді  

  Серед карстових печер України вона займає особливе місце. Стіни печери не слизька глина, а багато в чому кристальні утворення. Печера вражає красою кристалів, якими прикрашені зали і гроти підземного світу. За велику різноманітність кристалів Атлантиду порівнюють з мінералогічним музеєм. 

Бідняжки клянуться печері Атлантида, що не будуть завдавати їй шкоду

   Наш маршрут потребує від учасників хорошої фізичної підготовки та витривалості. Охоплює значну частину печери. Спочатку ми потрапляємо у зал "Радість", чому він так називається? Дізнаєтесь під час екскурсії. Після дістаємось ПБЛ (підземний базовий табір) де даємо клятву печері #Атлантида. Далі наш маршрут набирає обертів та драйву: Зал Золотої осені, Білосніжка, Глобус, Зуби Дракона, Тухес, Китовий Вус. Ми побачимо кристали які ростуть тільки в Атлантиді !!!

  На виставці глиняних фігур в залі «Буфет», буде можливість продемонструвати свої скульпторські здібності, залишивши на згадку про себе фігурку, серед численних інших скульптурних статуй попередників. Атлантида - це зовсім інший світ підземної краси, який вразить нас своєю неповторністю, а емоції отримані під час екскурсії, ви будете згадувати ще довго і неодмінно приїдете сюди знову, наступного разу. Отримуємо від печери максимум емоцій!!!

Зимове підкорення печери Атлантида у селі Завалля

Посвята в спелеологи та повернення з печери у спелеохату. Всі в кайфі

 Додаткова інформація:

  Особливих вимог до фізичної форми та рівня підготовки учасників немає, ними можуть бути навіть початківці або дітки шкільного віку. По статі також без обмежень.  Але не думайте,  що не буде СТРАШНО чи буде дуже просто, для кожного буде цікаво та захоплююче. Буде базовий маршрут детальний, який буде під силу старшим людям, а хто захоче ускладнень їх можна буде отримати!!! 

  Бажано взяти старенький одяг, якого не шкода. Також обов’язково мати шапку та змінне взуття для печери. Для проходження маршруту (час від 3-3,5 години в залежності від можливостей групи) у печері Атлантида Вам будуть видані захисні комбінезони та ліхтарики. Візьміть з собою будівельні рукавиці також. За бажанням можна взяти волейбольні наколінники, так буде комфортніше на певних ділянках маршруту. Вартість екскурсії оплачується на місці додатково і складає 400 грн./особа. Сюди входить прокат комбінезона та ліхтарика, а також супровід групи професійний екскурсоводом.

  Харчування: після проходження підземної екскурсії ви маєте змогу замовити комплексний туристичний обід, який приготують дівчата у спелеохаті. Тому, щоб не паритись, радимо скористатись цією пропозицією. Вартість обіду 90 грн./особа. Або беріть їжу з дому на обід, на ранок звісно бутерброди щоб поснідати.

 

Кам’янець-Подільський

   Кам’янець-Подільський – стародавнє місто, яке по праву вважається одним з найбільш мальовничих у Східній Європі. Дуже часто Кам’янець-Подільський називають "квіткою на камені", або "перлиною Поділля". Унікальне місто в кожному його прояві.  Саме розташування Кам’янець-Подільського є неймовірним.  Стара частина міста знаходиться на півострові, який є природним утворенням. Річка Смотрич, прокладаючи собі шлях у скелястому каньйоні, утворила цей чудовий природний комплекс. У сучасних межах міста  річка утворює три півострови, на яких розташовані історичні райони Кам’янця: Старе місто, Руські та Польські фільварки.

   Кам’янець-Подільська фортеця є, мабуть, одним з найпопулярніших серед всіх туристичних об’єктів України. Недаремно у 2007 році вона ввійшла до переможців проекту "Сім чудес України". Вид тут романтичний та захоплюючий, особливо ввечері. Тому шикарні фотографії разом з коханою людиною Вам гарантовані.

 У нас заплановані стрибки з мосту Стрімка Лань (висота 52 метра) згідно програми подорожі для екстрималів ТК Бідняжка. Хто стрибати не планує, той може пофотографуватись на фоні мальовничого каньйону і подивитись як інші будуть стрибати. Або відправитись пішки до фортеці, і купивши вхідні квиточки, відвідати Кам'янецьку твердиню. Після закінчення стрибків автобусом їдемо у центр міста на Вірменську площу (площа Польський Ринок).

 Стрибки по бажанню та за додаткову плату: для "Бідняжок" 300 грн. перший стрибок. Для нас знижка 100 грн. оскільки вартість становить 400 грн. Другий стрибок 250 грн. Друзі візьміть з собою теплі речі на всякий випадок (байку, шапку, рукавиці) оскільки на мосту може бути сильний вітер і холодно. Зайвим не будуть теплі речі, а у випадку вітру вас зігріють. 

Відповідальний організатор: Отс Дмитро 0977496084 Viber та 0639540348УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 640 UAH
Новачки 700 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 02 червня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 06 червня 00:00 Орг. збір зріс на 50 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд автобусом туристичного класу;
 • страховка на перевезення;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
 • страхування від невиїзду по причині COVID-19 подробиці ТУТ;

Додатково оплачується:

 • харчування, комплексний обід в спелеохаті 90 грн./особа;
 • екскурсія у печері та прокат спорядження (комбінезон та ліхтарик) 400 грн./особа, оплата на місці;
 • стрибок з мосту 300 грн./особа;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! Мінімальний вік учасників подорожі 7 років.

Програма подорожі


Субота 12 червня :
04:00 Збір в карманчику, навпроти центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська 8). Посадка в автобус, Старт о 04.00. Чекаємо максимум 15 хвилин, не спізнюйтесь.
09:00 - 09:30 Орієнтовне до 9.30 прибуття у с.Завалля на базу ХСК "Атлантида". Розміщення у спелеохаті. Перекусончик, кава, чай (беріть з собою бутерброди на ранок). До 8.30 відпочинок. Переодягаємось у комбінезони.
10:00 - 10:30 Початок екскурсії для першої спелеогрупи. Відправка до входу печери. Групи формуватимуться по 10-13 чоловік. Тривалість екскурсії 3,5-4 години, в залежності від здатності групи пройти маршрут. Вихід кожної групи відбуватиметься одна за одною з кроком 30 хв. Розраховуємо на 2 або 3 групи, в залежності від кількості людей.
14:00 - 15:30 Орієнтовно прихід першої групи. По бажанню обід по приходу (перше та друге вартість 90 грн. оплачується додатково). Якщо бажаєте замовити обід, вказуйте під час реєстрації. Відпочинок в спелеохаті, чекаємо всі групи, ділимось враженнями, обідаємо. Збираємось біля автобуса до 15.00 відправка.
16:30 - 18:00 Прибуття у Кам'янець-Подільський на міст Стрімка Лань. Стрибки з мосту за бажанням. Прогулянка стародавнім вечірнім містом. Вільний час до 20.00
19:00 - 20:00 Збір біля автобуса, відправка на Вінницю.
Неділя 13 червня :
01:00 Орієнтовне прибуття у Вінницю до 01.00. Залежить від стану дороги та нашої організованості. Зупинка при в'їзді у місто на Західному автовокзалі та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Мерседес зелений 18
3 вільних місць із 18

1512963
16131074
1751
18141182
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейСнігур Лілія Олександрівна
Печера Атлантида (12 грудня 2020р.)
Залишились дуууже задоволені подорожжю. Сюди хочеться повертатися знову. Це вихід із зони комфорту, розвантаження, перезавантаження і завантаження новою інформацією та враженнями одномоментно. Організація відмінно, дякуємо Дімі)) Багато цікавого знає, ділився досвідом і навіть спорядженням. Тепер знаю як добре з наколінниками. Вже запланована покупка)) Чекаємо весни і вперед за новими пригодами!!!


Ліпкова Катерина Леонидівна
Печера Атлантида+стрибки з мосту (07 квітня 2019р.)
Усім привіт,хочеться поділитися своїми враженнями стосовно поїздки у печеру Атлантида,чесно кажучи я не розраховувала на таку масу позитивних емоцій які отримала відвідавши це загадкове місце,гарний настрій ,цікаві історії,та курс фіз.підготовки нам забезпечив наш супер крутий гід СУП,так саме Суп,інші імя він не сприймаєсаме краще самим туди поїхати та побачити всю ту красу,а також зарядитись тією особливою енергетикою
Окремо хочеться сказати про організатора нашої поїздки Дмитра Отса,він улюблений гід нашої компашкивсе як завжди чітко,організовано,зрозуміло,з ним можна вирішити будьякі питання,а що ще потрібно молодим активним енергійний людям


Відповідь: Екатерина, Дуже дякуємо за гарний відгук. Ми передамо ці чудові слова подяки Супові!!! До нових зустрічей моя улюблена Новорічно-Закарпатська компашка!!!

Гембова Оксана Василівна
Печера Атлантида & стрибки з мосту (13 червня 2020р.)
Враження від поїздки супер. Все було чудово організовано, в принципі як завжди. Діма-ти крутий😉


Відповідь: Оксана, Це прекрасно. Сподіваємось отримані враження ще довго надихатимуть вас на творчі звершення у роботі та у житті. Приєднуйтесь у наступні подорожі, які вже чекають на вас та щойно з творчої кузні :)

Коба Вікторія Михайлівна
Печера Атлантида & стрибки з мосту (12 червня 2021р.)

Їздили усією сім'єю на екскурсію в печеру Атлантида.
Це неймовірно чудова подорож. Пройшло вже два дні , а ми ще під впливом емоцій. Переглядаємо безліч фото і обговорюємо різні моменти.
В печері були перший раз ,сподіваюсь не останній, не завжди було легко ,але всі справились. Чоловік вирішив стрибати з мосту, то є теж адреналін.
Екскурсовод Христина супер, організатор Алла супер , супер!
Якщо хтось ще не був в печерах радимо спробувати і відвідати таку подорож.


Плаксієнко Віктор Михайлович
Печера "Атлантида"+Камянець-Подільський, 12 листопада (12 листопада 2016р.)
Супер подорож!


Белза Екатерина Георгиевна
Печера Атлантида (01 грудня 2018р.)
Привіт Бідняжечки, поїздка до печери Атлантида була вчора, але емоції мене переповнюють ще сьогодні, змусила всіх моїх друзів вислухати мене, інакше мене просто розірвало б... дякую вам за вашу роботу, особлива подяка нашому організатору Дімі, за хорошу атмосферу і за те що повірив в нас перед тим, як відправити на вірну смерть, але ми вижили не дивлячись ні на що, (за це я вже подякувала Богові), хоч в мене тряслись коліна і сльози зрадницьки затмарювали погляд, але це було реально круто, і хоч вчора я була впевнена що більше я сюди не повернусь ніколи в житті, але сьогодні мені вже хочеться повернутися і пережити все знову...Ця подорож з Бідняжечками вже була третя і мене постійно вражає ваше вміння підняти всім настрій, налаштувати на пригоди, і навіть невеликі невдачі сприймаються зовсім по іншому. Дякую всім, спішу переглядати інші поїздки, до зустрічі...


Храновська Галина Миколаївна
Печера Атлантида & стрибки з мосту (13 червня 2020р.)
Я в захваті від мандрівки!!! Неперевершена печера Атлантида!!! Дуже фантастичний підземний світ!!! Неймовірний екстрім та унікальний досвід!!!Яскравий організатор і дотепний екскурсовод!!!
Щиро вдячна всім-всім!!! До зустрічі, друзі!!!


Відповідь: Галина, Добрий вечір. Ми в захваті від вашого підкорення печери Атлантида. Повага від організатора та усього творчого колективу, вау, супер, крутяк, максимальний маршрут - 5,5 годин екскурсія печерою, година понад норми, майже 7 кілометрів пройденого шляху, розпірки ви проходили швидше ніж деякі дівчата з нашої групи. Учасницям нашого туристичного Клубу слід брати з вас приклад, та разом зі своїми дітьми їхати за підземними пригодами і взагалі за іншими яскравими враженнями, оскільки пригод та подорожей у нас вистачає :) До нових зустрічей у майбутніх тріпчиках!!!

Завальний Дмитро Олександрович
Підземний світ Поділля (23 листопада 2019р.)
Все було дуже класно і весело. Великий респект організатор Дмитру, вже не перший раз із ним їжджу все на високому рівні. Окремо хочу подякувати нашому гіду. Детально розповів історію печери і дуже весела людина. Також нові знайомства)))


Свинар Вікторія Віталіївна
Печера Атлантида & стрибки з мосту (13 червня 2020р.)
подорож у пам’яті на життя! організована, та продумана до дрібниць, починаючи з ранку насиченим екстримом , та закінчуючи прогулянкою Кам’янець Подільським під звуки саксофону, краще не могла уявити, #ДімаСтабілітрон тобі окремо дякую! за крутий день, кожна людина для тебе індивідуальний друг і тебе вистачає на всіх! сил , та позитивної віддачі від роботи! #впередзапригодами


Відповідь: Вікторія, Дякую за теплі слова. Мені надзвичайно приємно читати букви вдячності. Саксофон - то була не запланована дрібничка, але круто що вона була, впевнений що ми її заслужили завдяки своєму позитиву/гарному настрою. До нових зустрічей у майбутніх екстримальних, і не тільки, мандрівках. Ми з тобою ще не одну Говерлу підкоримо, ба навіть можливо і на твій День Народження :) !!! @dimastabilitron

Гнатюк Ольга Володимирівна
Печера Атлантида+стрибки з мосту (07 квітня 2019р.)
Дуже сподобалась поїздка. Цікаві враження, можливість перевірити свої страхи і побачити красу печери, походити, полазити, поповзати...
Організація на високому рівні, дякуючи Дімі.
Транспорт зручний, водій приємний і уважний чоловік.
Особливий респект нашому провіднику по печері.


Відповідь: Ольга, Дякуємо за теплі слова та чудову компанію. Зустрінемось у майбутніх екстримальних мандрівках. Страхи потрібно долати!!! "Борітеся – поборете, Вам Бог помагає!" Тарас Шевченко

Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.