29 травня 07:30
Час відправлення
29 травня 23:50
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
29 травня 2021р.
430 UAH
470 UAH
Залишити відгук

Травневий мікс

Тип: Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 400 км.

У цій мандрівці ми доторкнемося до історії українського "Щедрика". Відвідаємо казковий світ природи дендропарку "Ладижинський гай". Прогуляємося палацом Грохольських який являє собою найціннішу та найцікавішу будівлю ранього класицизму в якому розміщений музей авіації та космонавтики. А на останок прогуляємося місцем, де можна поринути у неймовірну історію кохання. Тож нумо з нами у пізнавально-романтичну мандрівку! Вперед за пригодами!

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Відповідальний:
Вікторія Довбиш
(096)946-68-13
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Вороновиця

Ладижин

Марківка

Умань

Вінниця

Про подорож

Палац Грохольських-Можайських

  Селище Вороновиця доволі багате на історичні пам’ятки, але палац Грохольських являє собою найціннішу та найцікавішу споруду в містечку у якому 1971 року  відкрили музей авіації, який функціонує і досі. Ззовні будівлю нещодавно реставрували, то ж вона набула ошатного вигляду.  Всередині частково збережена ліпнина. 

  Історія маєтку вражає  –   він був домом для польської аристократії, притулком для вчених-винахідників і навіть — штаб-квартирою нацистської розвідки. Вороновиця перейшла у власність Грохольських, багатих подільських графів-землевласників, у середині 18 століття. Францішек Ксаверій Грохольський, тодішній власник міста, починає будувати в ньому палац-резиденцію.

  Його вирішують звести у стилі раннього класицизму, авторство проекту належить архітектору Лоренцу Гедону. Стилістика  будівлі зазнала італійського впливу – вона з дещо вигнутими боковими крилами. Сім’я Грохольських володіла нею понад сотню років. Родинні перипетії та активна їх участь в тодішніх повстаннях призвели до втрати маєтку. Вартість вхідних квитків оплачується додатково: дорослий 30 грн, студентський 20 грн, дитячий 10 грн.

Дендроголічний парк "Ладижинський гай"

  Ладижинський Гай, створений з метою збереження і вивчення різноманітних видів дерев, флористичних композицій для ефективного наукового, культурного, рекреаційного використання. Тут нараховується близько 2,5 тисяч  дерев і кущів.

  Його величність і краса дійсно захоплюють всіх ладижинців та гостей міста. У дендропарку відвідувачі охоче знімають на відео ошатну місцевість і роблять селфі на пам'ять. Тут ростуть рідкісні види рослин, є велика водойма і фонтани, встановлено багато  альтанок, що створює можливість для приємного проведення часу і відпочинку. 

  Крім природоохоронної функції, дендропарк став головною рекреаційною зоною Ладижина - укладеними плиткою алеями, лавками, штучним озером і фонтаном. Тут ви знайдете комфортний майданчик - з парасольками,  а також гойдалками та пісочницею для дітей. Вхід вільний.

Музей "українського Баха"

   У селі Марківка Теплицького району зберігся будинок батьків Миколи Дмитровича Леонтовича – видатного українського   композитора, хорового диригента, фольклориста, педагога i громадського діяча.

 Тут колись мешкали рідні митця, тут він гостював у батьків та, зрештою, трагічно загинув від кулі ворога. Першу експозицію тут відкрили ще до 100-річчя з дня народження музиканта, у 1977 році. У листопаді 2012 р. експозицію музею було закрито для відвідувачів через аварійний стан приміщення, а у вересні 2015 р. він став філією Вінницького обласного краєзнавчого музею.

  Вдруге музей відкрили напередодні Дня Незалежності у 2016 році. Вінниччина отримала колосальний за своїм значенням заклад культури та гідно увічнила ім’я славетного земляка – всесвітньо відомого композитора Миколи Дмитровича Леонтовича, якого справедливо називають "українським Бахом". Експозиція музею розміщена у чотирьох експозиційних залах. Тут зібрана каліграфічна композиція із назвами творів славетного композитора та копії партитур його творів, особисті речі родини Леонтовичів, меблі, родинні фото, копії документів та листів.

  Унікальним експонатом музею Миколи Леонтовича в Марківці є його піаніно, на якому видатний композитор  уперше виконав свого легендарного «Щедрика». Виготовлено інструмент у 1896 році. На ньому вчилися грати діти брата Миколи Леонтовича, Олександра і сестри – Марія, Вікторія, Олена. За усі роки піаніно жодного разу не реставрували. Вартість вхідних квитків оплачується додатково: дорослий 20 грн, дитячий 10 грн.

Фентезі-парк “Нова Софіївка”

  Фентезі-парк «Нова Софіївка» – це абсолютно новий об’єкт, який виріс поруч із історичним дендропарком. Це єдиний у східній Європі дендропарк у стилі фентезі. 

 Особливо привабливою «Сучасна Софіївка» стає із настанням темряви, адже ввечері тут працюють світломузичні арт-інсталяції. Таким чином фентезі-парк вдало доповнив існуючі туристичні об’єкти, адже місто тепер цікаво відвідувати у будь-який час доби. Завдяки цьому Умань вийшла на міжнародний туристичний рівень.

Вартість вхідних квитків у парк оплачуємо додатково: дорослі 100 грн./особа, діти/школярі 50 грн./особа.

Романтична "Софіївка" - парк, народжений коханням...

  Знакова подія для України та світу! 27 квітня 2019 року відбулось грандіозне відкриття оновленої історичної частини дендропарку «Софіївка», яка стає туристичною перлиною не тільки Умані та України, а й всієї Європи.

    У старовинному місті Умань Черкаської області, знаходиться одна з найвизначніших пам’яток ландшафтного мистецтва в Європі - Національний дендрологічний парк Софіївка. Справжній рай для поціновувачів прекрасного!

 Кажуть, що кохання творить чудеса. Дійсно, сумніви з цього приводу зникають, коли перед очима відкривається дивовижний рукотворний сад, в якому переплелись казка та реальність, легенди і міфи, щось вічне, невловиме та загадкове...

  Зайшовши до Софіївського парку, що простягнувся на 179,2 гектари, можна поринути в добу античності! Зір відвідувачів милують скульптури давньогрецьких богів, мислителів та героїв (Сократ, Аристотель, Еврипід, Гомер, Паріс, Орфей та багато інших). Є тут і амфітеатр, і Єлисейські поля, і головна прикраса – фонтан Змія, що встановлений посередині Нижнього озера. З широко розкритої пащі хижої рептилії піднімається стовп води висотою майже 20 метрів! Це справді неймовірне видовище!

  Парк Софіївка оточений атмосферою містики, таємничості та романтики. Згідно наказу Потоцького, при вході до однієї з печер було написано: «Забудь про біди та прийми вічне щастя. Якщо ти щасливий, то стань ще щасливішим!». Згідно  з повір’ям, кожен, хто зайде до печери, забуде про горе на незгоди. Люди вірять у ці пророчі слова, тому називають це місце «Печерою Щастя».

 На фото: щасливі мандрівники разом із ТК "Бідняжка"!

  Насправді, романтична історія створення національного дендрологічного парку залишила по собі ще чимало загадкових міфів та легенд... До прикладу, відвідувачі, спускаючись річкою, просять човняра починати маршрут із кінця – згідно з давньогрецькими міфами, початок ріки – це життя, а кінець – смерть. Розпочинаючи шлях із кінця ріки, ви повертаєтесь до життя, залишивши позаду всі турботи та переживання... Не знаю, наскільки це правда... Давайте перевіримо?!

  Є ще кілька цікавих думок, які варто випробувати, відвідавши дендропарк... Одна бувальщина свідчить про те, що якщо побувати біля Венери і випити води з її джерела, тіло покинуть всі недуги та хвороби, а інша, що в людини, на котру не впаде жодна краплина води під час проходу під Великим водограєм, здійсниться найзаповітніша мрія... Знаємо 100% лише те, що якщо ви маєте давню просту мрію гарно відпочити і незабутньо провести час, то ця мандрівка  - саме для вас. До того ж, весна - час романтики і краси, відпочинку й звершення давніх бажань! А фауна парку вже готова до нової порції відвідувачів!

  Друзі, нагадуємо, що наша подорож - не лише можливість провести час у неймовірних пейзажах, а й чудова нагода круто відпочити з друзями і відкрити нову сторіночку в житті - нові враження, нові знайомства, нові сподівання і надії! Вартість вхідних квитків та екскурсії у парк оплачуємо додатково: дорослі 165 грн./особа, діти/школярі - 90 грн./особа.

Відповідальний організатор:  Довбиш Вікторія (096) 946-68-13,  Отс Дмитро (097)749-60-84 Viber та (063)954-03-48УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 430 UAH
Новачки 470 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 19 травня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 23 травня 00:00 Орг. збір зріс на 40 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд автобусом туристичного класу;
 • оглядова екскурсія у палаці Грохольських - Можайських;
 • оглядова екскурсія у музеї Леонтовича;
 • страховка на перевезення;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
 • страхування від невиїзду по причині COVID-19 подробиці ТУТ;

Додатково оплачується:

 • Вхідний квиток: у палац Грохольських - Можайських : дорослий 30 грн., студентський 20 грн, дитячий 10 грн;
 • у музей Леонтовича: дорослий 20 грн, дитячий 10 грн;
 • у Софіївку: дорослий 165 грн., дитячий 90 грн.;
 • та "Фентезі парк": дорослий 100 грн., 50 грн. дитячий;
 • харчування та власні витрати;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

Програма подорожі


Субота 29 травня :
07:30 Збір у карманчику навпроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус. Старт о 7.30. Чекаємо 15 хвилин, не запізнюйтесь.
08:00 - 09:00 Прибуття у Палац Грохольських - Можайських. Екскурсія музеєм авіації та космонавтики.
10:30 - 12:00 Приїзд у дендропарк "Ладижинський гай", прогулянка парком, вільний час, робимо фото на пам'ять. Візьміть з собою бутерброди на сніданок.
13:00 - 14:30 Орієнтовне прибуття у музей Миколи Леонтовича. Екскурсія будинком "українського Баха"
15:00 - 16:00 Обід
17:00 - 21:00 Купуємо квитки та розпочинаємо оглядову екскурсію дендропарком «Софіївка» . Після вільний час під час якого ви маєте змогу відвідати парк "Нова Софіївка. 21:00 виїзд додому.
23:50 Прибуття у Вінницю. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
3 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.