24 липня 01:00
Час відправлення
24 липня 18:30
Час повернення
Є вільні місця!
840 UAH
920 UAH
Замовити місце

Один день на "ЗАЛІЗНІЙ ПЛАНЕТІ"

Тип: Екскурсійні мандри, Індустріальний туризм
Буде підкорено: 900 км.

Друзі, ми відкриваємо новий маршрут - промислово-індустріальний! Ми відвідаємо найвідоміші промислові гіганти нашої країни. Ознайомимось з унікальними підприємствами, аналогу яким немає в світі. Побуваємо на справжньому сталеливарному заводі. Побачимо вироби космічної галузі. Відвідаємо один з найбільших діючих кар'єрів у Європі. Пізнаємо дивовижну колекцію мінералів. Заглянемо у гігантське бездоне провалля криворізької зони відчуження та уявимо себе астронавтами-відкривачами на Марсі.

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Супроводжуючий:
Володимир Коваль
(097)967-84-94
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Маршрут подорожі




Вінниця

Немирів

Гайсин

Кропивницький

Кривий Ріг

Про подорож

Чи можна побачити Марс не виїжджаючи з України і не полишаючи планети? Звичайно! Достатньо побувати один раз в Кривому Розі, де немов навмисно, зібрано безліч цікавинок, які ви не побачите в інших містах нашої країни. Тут і найглибші кар'єри, масштаби яких вражають, і різнокольорові гори, і червоний марсіанський ґрунт під ногами, і цілком земні мальовничі озера, і величезні діри-провали в землі, і навіть трамвай тут ходить під землею!
Що ж, саме час вирушити досліджувати найдовше місто Європи :) І, повірте, ми відкриємо для себе безліч нового, адже ми обрали дійсно незвичайні та дивовижні місця, які ви не знайдете більше ніде в Україні :)

Найдовше місто Європи - Кривий Ріг

Це не просто потужний індустріальний центр України, промисловість якого спеціалізується на видобуванні залізної руди й виробництві сталі та металопродукції. Це унікальний край і таким його зробили природа та люди, які створили грандіозні рукотворні об'єкти: домни, кар`єри, шахти, відвали.

Саме в найдовшому місті Європи і знаходиться найбільший в Європі квітковий годинник.

А також бренд міста - пам'ятник козаку Рогу.

Найбільший кар'єр в Європі - АТ ПГЗК

Ми відвідаємо діючий залізорудний кар`єр АТ Південний гірничо-збагачувальний комбінат, який являє собою не просто місце видобутку корисних копалин, він утворює неймовірний краєвид, що вражає в першу чергу, своїми масштабами.
На кар`єрі Південного гірничо-збагачувального комбінату, починаючи з 1953 року, з надр землі добуто людиною 1,55 млрд. т. залізорудної сировини. Його площа дорівнює майже трьом таким країнам, як Монако.
Кар'єрна техніка, а це самоскиди - БІЛАЗи вантажопідйомністю 130 тонн, що сягають 5 метрів висоти і мають власну вагу 100 тонн, працюючи на дні кар'єру виглядають як мурахи!)

Скансен гірничої техніки

У Кривому Розі є музей гірничої техніки під відкритим небом. Експозиція знаходиться на території, прилеглій до управління гірничого департаменту. Тут представлені 14 експонатів, що раніше експлуатувалися гірниками в різних підрозділах підприємства. Ми оглянемо ці машини, аби зрозуміти наскільки вони потужні.

Бурщицький відвал

Всім любителям гір присвячується. Хоча вони й штучні, але гори)

Бурщицький відвал – високий насипаний велетень, у підніжжя якого розкинулася місто. Це об'єкт індустріальної спадщини, який відсипаний колишнім Новокриворізьким гірничо-збагачувальним комбінатом.
Відвал нависає над річкою Інгулець. Щоб дістатися на нього, ми прогуляємося і здійснемо сходження на штучну гору.

З його найвищої точки, обертаючись на одному місці по колу, можна побачити ланцюжок шахт, стару частину міста, труби та цехи металургійного комбінату, вдалечині кар'єр та відвали, працюючу техніку, канал річки Інгулець, затиснутої між відвалами і кар'єрами, височенний дореволюційний (від 1884 року) міст Белелюбського Катерининської залізниці, численні об'єкти індустріальної спадщини.

Криворізька зона відчуження

Внаслідок обвалення верхніх горизонтів шахт утворюються так звані провальні ландшафти – це, можна сказати, штучні гори, тераси та зсуви, скелясті стінки.

Провалля шахт Кривого Рогу за розмірами найбільші у Європі.

Це грандіозне провалля в землі - гігантська безодня, розміри якої не може передати жодна фотографія. Це провалля шахти Гвардійська.  Тут у кожного з нас буде можливість стати геологом і назбирати свою унікальну колекцію криворізьких мінералів і зразків гірських порід:)

Криворізький метротрам

Є в Кривому Розі своє метро, точніше тут трамваї виконують його роль. Це також місцева відома атракція в ми повинні прокататись криворізькою підземкою.

Ми також відвідаємо 95-ий квартал та прогуляємось історичною частиною міста.



УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 840 UAH
Новачки 920 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 14 липня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • відвідування 3D відеогалереї - 20 грн;
 • організований обід 65 грн;

Програма подорожі


Субота 24 липня :
01:00 Виїзд з платформи центрального автовокзалу.
01:00 - 09:00 Переїзд з Вінниці до Кривого Рогу. Їдемо через Немирів, Умань, Кропивницький.
09:00 - 13:40 Приїзд до Кривого Рогу. Розпочинамо знайомство з індустріальним містом. Відвідаємо найбільший годинник, 3D-відеогалерею, найбільший кар'єр, музей гірничої техніки, Бурщицький відвал.
13:40 - 14:30 Обідаємо в кафе
14:30 - 18:30 Шахта "Гвардійська", криворізька зона відчуження - гігантське провалля, оглядова екскурсія містом, 95-квартал.
18:30 - 02:30 Переїзд з Кривого Рогу до Вінниці. Орієнтовне прибуття до Вінниці о 2:30.

Транспорт

 • Volvo 35
28 вільних місць із 35

312925211713951
3230262218141062
33
34272319151173
35282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.