25 червня 22:00
Час відправлення
29 червня 05:30
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
29 червня 2021р.
890 UAH
970 UAH
Залишити відгук

Шацькі озера на день Конституції

Тип: Сплави, Екскурсійні мандри, Озера, Табори
Буде підкорено: 1250 км.

Традиційно ми вирушаємо до чарівної природи Полісся, до мальовничих Шацьких озер, які знаходяться у Шацькому національному природньому парку. Цей край, справедливо називають найказковішим місцем України, він вражає своєю красою та неповторністю. Саме тут найчистіші озера в Україні, піщані пляжі, приємний мікроклімат, хвойні ліси, свіже лікувальне повітря. Вода тут кришталево чиста та придатна до пиття, вона збагачена киснем та має великий вміст срібла. Вперед за пригодами разом з ТК Бідняжка!!!

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Калинівка

Житомир

Рівне

Луцьк

Шацькі озера

Про подорож

Озеро Пісочне та Світязь

Шацький національний природній парк

  Друзі зверніть увагу!!! Відправка буде з Вінниці (карманчик навпроти центрального автовокзалу), але наші учасники з Житомира також можуть приєднатись до нас. Підбираємо на заправці, перед в'їздом у Житомир АЗС WOG (Бердичівське шосе, 3а, Житомирська область).

  Наш кемпінг буде розташовуватись біля озера Пісочне. Саме тут розбиваємо наметовий табір з самого ранку, займаємо козирні місця та бесідки, збираємо багаття для обіднього та вечірнього приготування їжі. Снідаємо бутербродами, відпочиваємо. Якщо маєте змогу візьміть футбольний та волейбольний м'ячики (сітку), там є місце де можна буде пограти. На території підведена вода, та є розетки, тому беріть подовжувачі для того щоб можна було підключитись до мережі.

Озеро Пісочне - найчистіше в Україні

   Пісочне озеро — місце лікування, відпочинку i туризму. На березі розташований санаторій «Лісова пісня». 

  Пісочне — озеро карстового походження, розташоване на північний схід від села Мельники Шацького району Волинської області. Належить до групи Шацьких озер, що у межиріччі Прип'яті й Західного Бугу на території Шацького національного природного парку. Прозорість води у Пісочному озері найбільша серед групи Шацьких озер.

Вода в озері з великим вмістом срібла. Саме озеро знаходится в сосновому лісі. На озері є качки, нирки.

Поліські джунглі - екскурсія на туристичних байдарках

  Незаймані куточки природи завжди приваблювали до себе мандрівників: шукачів пригод та романтики. Одним з таких куточків на території Шацького поозер`я є озера Луки та Перемут. Саме ці озера облюбували мігруючі водоплавні птахи, адже вони знаходяться якраз на шляху їх сезонних перельотів. Мандруючи цими водними плесами Ви зможете ближче пізнати світ природи, познайомитись з його мешканцями.

  Адже озера Луки та Перемут – улюблене місце перебування лебедів, мартинів, різноманітних диких качок, сірих та білих чапель та багатьох інших представників пернатого світу. Сама озерна система є унікальною – водойми з`єднані між собою вузьким природним каналом, а навколишні ландшафти вражають своєю незайманістю та загадковістю. Якщо у Вашому серці ще блукає дух пригод та романтики, якщо Ви бажаєте опинитися віч-на-віч з дикою природою – ця екскурсія саме для Вас.

Маршрут: оз. Перемут – оз. Луки – оз. Світязь. Тривалість: 3,5 – 4 години. Вартість 400 грн./особа (оплата на місці) 

 Формуємо групу на 26 червня. Максимальна кількість осіб 9 (кількість місць обмежена, маємо 3 трьохмісних байдарки). До 9.00 збір у таборі (біля нашого автобуса) групи №1 яка бажає відвідати екскурсію на туристичних байдарках «Поліські джунглі». Відправка на машинах о 9.15 на місце старту. Завершення екскурсії після обіду. Орієнтовно о 13.00 (все залежить від фізичного рівня групи). Після набору першої групи будемо набирати групу №2 на другу половину дня.

Велоралі Шацькими озерами

  Марштут: смт. Шацьк – оз. Світязь (ур. Гряда) – оз. Соминець – оз. Карасинець – оз. Люцимер (смт. Шацьк) – оз. Чорне Велике (смт. Шацьк). Тривалість: 3,5 - 4 години. Вартість: 300 грн./особа. Кількість місць обмежена. Формуємо групу №1 на 28.06 на 09.00 старт. Якщо бажаєте долучитись вказуйте під час реєстрації. Кількість місць обмежена (10).

  Бажаєте відчути себе справжнім гонщиком? Тоді поїхали!!! Все буде як у справжньому ралі, адже переважна більшість шляху буде проходити ґрунтовими, лісовими дорогами та стежинами. Але не бійтеся – буде страшенно цікаво, адже ми познайомимось із цілим намистом озер, кожне з яких вразить своєю неповторністю краєвидів та унікальністю ландшафтів. Крім того – ми опинемось у невеличкій місцевій пустелі. Ось тут і стане в нагоді лісова криниця з чистою джерельною водою, яка по якості краща ніж в Оконських джерелах.

Озеро Світязь

  Світязь - найбільше та найглибше озеро карстового походження на Україні. Входить до складу Шацького природного національного парку. Озеро добре прогрівається влітку, і маючи чисту воду і пологе піщане дно, користується популярністю. На пляжі озера завжди багато відпочиваючих, ніжний пісок та кришталево чиста вода. В чому Ви можете переконатись по фотографіям.

Додаткова інформація:

Харчування: Друзі, повноцінне харчування не входить в орг.збір. Є можливість готувати самостійно, в таборі будуть казани та тринога. Столові знаходяться на базах поруч, там можна буде замовити харчування якщо бажаєте (але в цьому не буде необхідності), магазин буде поблизу (морозиво, пиво). Ми плануємо робити гарнір в казанах на вогнищі, польову кашу. Це пшенична, ячнева каша, рис з овочами та макарони. Готують всі колективно і по черзі. Хто не планує долучатись до колективного приготування, харчується окремо!!! З собою беріть чашку, миску, ложку.

  Проживання: Проживання буде в кемпінгу біля озера Пісочне, розбиваємо наметовий табір, на його території є дерев'яний туалет, питна вода та електроенергія (беріть подовжувачі), він НЕ охороняється, тому відповідальність за свої речі лежить лише на Вас. Лісничий збір за кемпінг з намету складе 25-30 грн./доба (у нас буде 2 доби). 

  Прокат спорядження: Друзі зверніть увагу!!! Учасники подорожі, спальниками, каріматами та наметами забезпечуються самостійно. Якщо ви не маєте власної палатки, карімату, чи спальника (в мене будуть прокатні спальники але вони літні і їх кількість обмежена, тому пишіть в лічку можу взяти кому треба). За спорядженням звертайтесь (уточнюйте ціни): 1. Туристична агенція “Тур-клуб “Меркурій”, вул. Пушнкіна 42, тел. (0432) 52-01-59, (067) 431-34-80 – Марія Павлівна; 2. Туристичний оператор “Академія активного відпочинку”, вул. Пирогова 59А, попередньо дзвоніть та узгоджуйте за номером (067) 968 67 13 Володимир. 3. Всі інші туристичні точки прокату у Вінниці які можна знайти в інтернеті.

 Дуже важливо!!! Не затягуйте зі спорядженням, оскільки на свята вигрібають прокат завчасно, тому домовляйтесь заздалегідь!!! Відповідальність за свої речі та прокатні під час подорожі, лежить тільки на Вас!!! 

Поради щодо речей які потрібно з собою взяти:

Звичайно це: намет, спальнік, карімат. Також набір туриста: чашка, ложка, миска, засоби особистої гігієни. Гітарист вітається, якщо візьме з собою гітару. Теплий одяг, щільний від укусів комарів та запасну пару взуття, резинові чоботи бажанно якщо є. Одяг для сплаву який закриває руки, ноги щоб не обгоріли, панамку, крем від/для засмаги. Засіб від комарів обов’язково, там комарі дуже сурові, але це залежить від погодніх умов та сезону. Ліхтарик на лоба, м’ячики (футбольний, волейбольний в кого є), вудочку для любителів рибалки. І ще раз, засіб від комарів!!! Того і позаминулого літа була посуха тому комарів взагалі не було, 2 роки назад майже не було, але може бути все і краще перестрахуватись, оскільки ми були на озерах у 2013 році і дійсно знаємо які комари там можуть бути злі. 

Відповідальний організатор: Отс Дмитро (097) 749 60 84  та (063) 954 03 48УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Група №1 з 09.00 до 13.00 Група №2 з 14.00 до 18.00
3-місний (Трьохмісна+інструктор) 3-місний (Трьохмісна+інструктор)
Учасники Клубу 890 UAH 890 UAH
Новачки 970 UAH 970 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 15 червня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 13 червня 00:00 Орг. збір зріс на 50 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • страховка на перевезення;
 • польова каша, яку готуємо самостійно;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
 • страхування від невиїзду по причині COVID-19 подробиці ТУТ;

Додатково оплачується:

 • екскурсія на байдарках 400 грн./особа (оплата на місці);
 • екскурсія на велосипедах - велораллі 300 грн./особа (оплата на місці);
 • витрати на вхідні квитки згідно опису подорожі;
 • прокат туристичного спорядження;
 • екологічний збір у Шацький НПП 10-20 грн./особа;
 • Лісничий збір за кемпінг з намету складе 25-30 грн./доба;
 • особисті витрати;
 • харчування;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки.

Програма подорожі


П'ятниця 25 червня :
22:00 Збір в карманчику навпроти центрального автовокзалу (вул. Київська 8). Посадка в автобус, Старт 22.00. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
Субота 26 червня :
07:30 Прибуття на територію кемпінгу. Розташування у таборі, розкладаємо палатки. Снідаємо бутербродами. Збираємо багаття для приготування їжі.
09:00 До 9.00 збір у таборі (біля нашого автобуса) групи №1 на байдарки. Відправка на машинах о 9.15 на місце старту. Кількість місць на кожен заїзд обмежена, тому вказуйте під час реєстрації якщо бажаєте долучитись.
12:00 - 13:00 Колективне (хто залишиться у таборі) приготування їжі в казанах, польова каша. Обідаємо. З собою візьміть посуд щоб харчуватись!!!
19:00 - 20:00 Дружньо готуємо вечерю. Ввечері та протягом дня купаємось, засмагаємо, насолоджуємось життям. Напрокат на озері можна взяти катамарани та лодки.
Неділя 27 червня :
08:00 - 09:00 Колективне приготування сніданку. Снідаємо.
09:30 Збір біля автобуса. Відправляємось на озеро Світязь. Речі залишаються у таборі, так що всі необхідні і цінні речі візьміть з собою. Прибуття на пляж найбільшого озера України. Купці-купці, загораємо. Їжу беріть з собою, або тут вдосталь магазинів щоб купити на місці.
16:00 Збір біля автобуса. О 16.00 відправка автобуса на базу. Прибуття у кемпінг, поповнюємо запаси дров. 19.00-20.00 готуємо вечерю.
Понеділок 28 червня :
08:00 - 09:00 Колективне приготування сніданку. Снідаємо.
09:00 Збір біля автобуса групи на велораллі, відправка о 09.15 на місце старту.
12:00 - 13:00 Колективне приготування обіду. Продовжуємо купання.
18:30 Збір біля автобуса. Відправка додому.
Вівторок 29 червня :
05:30 - 06:00 Орієнтовно до 05.30 ночі повернення у Вінницю. Все залежатиме від нашої організованості та стану дороги. Зупинка при в'їзді у місто (на Водоканалі) та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Mercedes 51#
7 вільних місць із 51

51454137332925211713951
504642383430262218141062
49
4843393531272319151173
4744403632282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Група №1 з 09.00 до 13.00
 • Група №2 з 14.00 до 18.00
1 вільних місць із 9

Формуємо групу №1 на байдарки з 09.00 до 13.00. Маємо у один заплив 9 місць: 3 - трьохмісні байдарки. Вартість екскурсії 400 грн./особа. Оплачуємо на місці. Зверніть увагу!!! Реєструючись на байдарки ви бронюєте собі місце від якого відмовитись буде не можливо, оскільки ми замовляємо вам місця наперед.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейГончар Владислава Юріївна
Шацькі озера на день Конституції (26 червня 2020р.)
Одна з моїх найулюбленіших поїздок і один з моїх улюблених організаторів – Дімончик-Стабілітрончик ;) цей рік особисто для мене Шацькі самі двіжушні, яскраві, атмосферні, «гарячі», компанійські. Ще коли автобус почав збиратись у Вінниці – було вже зрозуміло, що ці 3 дні стануть незабутніми  всі Шацькі завжди яскраві, але на мою суб’єктивну думку 2020 перевершив всі роки  Барбоси задавали крутого музичного супроводу ;)
Не дивлячись на те, що кемпінг був забитий під зав’язку ("дякуючи" ковідці, всі хто не змогли поїхати закордон, тепер тусять в Україні) ми розмістились в класному місці в лісі, поряд з кемпом, навіть більше сподобалось ніж в самому кемпі. Зробили собі свій «острів» з наметами, тентами, Дмитро організував світло, музику. Як завжди загальної кухні з головою достатньо, так як всілякі «ніштячки» або купуються там на місці ( пончики з чорницею, сомики, молоко) або привозяться з собою. Автобус сподобався - чисто, акуратно їхали, водій привітний. Додому до Вінниці нас довіз навіть раніше, ніж було зазначено, що дуже втішило ( +2 години сну перед роботою.
Навіть дощі і град не зіпсували настрій нікому, загальна привітна дружня атмосфера, веселі Казінаки з смачними казінаками, кавою  дякую всім своїм друзям, з якими вже не вперше, дякую всім новим друзям, з ким познайомились, подружились, затусили ;) дякую за круте «посвячення» новеньких- виявилось прикольно бути в числі вже «аксакалів» - нічне купання то вже мега-крута традиція. Комарі цього року були, але не критично, хоча спреї все-рівно потрібно з собою брати завжди!
До нових зустрічей ;) з нетерпінням чекаю Шацькі-2021!Павлюк Віталій Олексійович
Шацькі озера на день Конституції (25 червня 2021р.)
Дякую всім,хто брав участь у цьому дійстві,в перше чергу Дімону-Стабілітрону(стабілізація настрою відбулась).За компанію та підтримку біля костра(тим,хто не давав моєму горлу деренчати)і моєму продюсеру Оксані😊тим хто не шкодував свого голосу та співав.За крокодила(деякі слова,ще надовго залишаться в голові(ці леопьорди,горобчики:))🤣)та особлива подяка тим людям ,що не давали нам вмерти з голоду,це нашим поварам,респект вам:)Привіз додому цілу кучу емоцій та позитиву,думаю,що ви теж:)


Сидюк Віталій Анатолійович
Шацькі озера, традиційний збір 25-28 червня (24 червня 2016р.)
Все було чудово. Компанія, місце відпочинку, транспорт.


Добровольська Єлизавета Юріївна
Шацькі озера на день Конституції (25 червня 2021р.)
Сосновий ліс, тонни чорниці, яка росте під ногами та найчистіші озера України - так можна сказати про цю подорож. Організація на найвищому рівні. Готувались обіди і вечері, все обладнання, столи, пуфи у куча всього привіз організатор Дмитро Отс. Він піднімав настрій усім, кожному приділяв увагу. У нас були пісні під гітару, караоке, крокодил, аліс та багато іншого. Рекомендую цю подорож спробувати усім, вона надихає. Це те місце, де можна перегрузитись та забути на деякий час про свої проблеми і просто насолоджуватися життям!


Рудченко Оксана Петрівна
Шацькі озера на день Конституції (26 червня 2020р.)
Подорож виявилась кращою ніж я собі уявляла. Шалена енергетика, драйв та екстрим в комплексі з чудовими людьми залишаться в пам'яті назавжди. Організація, як завжди у Діми відмінна. Водій професійний, пунктуальний та терплячий. Автобус зручний та супер чистий. Дякую кожному учаснику за свою відкритість, індивідуальність та позитив!


Басанець Павло Вікторович
Шацькі озера на день Конституції (25 червня 2021р.)
Отличная поездка, все в общем отлично.
Красивые места, сосновый лес, чистая вода, куча всякой живности и конечно же приятная компания.
Экскурсия на байдарках очень понравилась, хотя мы и попали в грозу и под дождь, но это только добавило капельку экстрима.

Что категорически не понравилось это вело экскурсия. Места красивые, но велосипеды просто в ужасном состоянии - не работают тормоза, наглухо закипевшие вилки, провисшие и ржавые цепочки, проблемы с переключением. У одного велосипеда во время поездки порвалась цепь, у другого начались проблемы с планетарной втулкой.
На таком барахле ездить не только неприятно, а просто опасно.


Лаховець Катерина Максимівна
Шацькі озера на день Конституції (26 червня 2020р.)
Ось і пролетіли 3 чудових дні на Шацькому. Чудовий формат подорожі для тих, хто полюбляє активний відпочинок. Неймовірної краси Волинь, і щоб її дійсно відкрити для себе, обов'язково скористайтеся екскурсією на велосипедах та на байдарках. Екскурсії проходять у теплій та дружній атмосфері, тому окрема подяка за це "ActiveСвітязь" та "Volyn unique".
Безпосередньо вода в озері Пісочне, біля якого розташований кемпінг, та у Світязі — чиста, прозора, довкола пісочний пляж.
Загалом чудова альтернатива морю.
Автобус, як завжди, був комфортабельний 👍
Єдине, що залишило певний неприємний осад — це відношення самого організатора до поїздки. Організаторської підтримки відчувалося максимум на 50 %. Подорожую не вперше з бідняжками та з таким відношення організатора до поїздки, стикнулася вперше(
У будь-якому випадку, поїздка залишила величезну кількість позитивних емоцій та вражень. За можливості, обов'язково ще сюди повернуся.


Решетнік Оксана Миколаївна
Шацькі озера на день Конституції (25 червня 2021р.)
Супер Поїздка для Романтиків - пісні під гітару біля вогнища в компанії веселих людей, ночівля в палатках під спів птахів в сосновому лісі, катання на байдарках по заповідних озерах і велоекскурсії) За Шацькі озера мені багато розказували і рекомендувати відвідати, саме за цю поїздку я чула " це буде топчик" і "жирні комарі".
Поїздка дійсно класна, навіть для тих хто звик до комфорту. Незвідана краса Шацьких озер вас точно зачарує) а комарі не такі вже й жирні.
По організації: Діма дуже класно прикрасив наш табір і він у нас був самий гарний, обіди і вечері готували самі по черзі, тому вони були самі смачні, катання на байдарках цікаво і пізнавально, обов'язково обирайте цю екскурсію "Поліські Джунглі") Дякую Тобі Діма за "WOW сюрприз" , смачнющу картопельку і організацію)

Погода "сонце-дощ-сонце" додавала різноманітності відпочинку) Багато хто вже традиційно їде на Шацькі озера, деякі вже по 8-9 років. В мене також буде традиція - щороку на День Конституції їхати на Шацькі озера) Обов'язково спробуйте цю поїздку !


Полуднєва Марина Миколаївна
Шацькі озера, традиційний збір 25-28 червня (24 червня 2016р.)
Все круто :)


Богославська Вірсавия Миколаївна
Шацькі озера, традиційний збір 25-28 червня (24 червня 2016р.)
це було неперевершено!!!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.