18 червня 02:00
Час відправлення
20 червня 18:30
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
20 червня 2021р.
1390 UAH
1540 UAH
Залишити відгук

Гетьманська столиця Батурин+Чернігів

Тип: Екскурсійні мандри, Дегустації
Буде підкорено: 1150 км.

У цій подорожі ми відвідаємо Гетьманську столицю м. Батурин, дізнаємося як варять найкраще крафтове пиво в Україні та спробуємо його на смак, поринемо у незабутній світ легенд м. Чернігів та с. Седнів з найкращим екскурсоводом України - Ервіном Міденом. Неймовірні історії кохання, легенди та таємниці з нетерпінням чекають на нас.

Відповідальна:
Ірина Пишна
(097)813-31-12
Супроводжуюча:
Ольга Мороз
(097)142-52-01
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Житомир

Київ

Батурин

Чернігів

Вінниця

Про подорож

 

Гетьманська столиця - Батурин

Скільки чудесних і прекрасних місць нас оточує. Батурин є найяскравішою пам'яткою козацької доби, яка приховує незвичайні історії кохання, боротьби, вражає своєю унікальністю, неперевершеною красою, відчуттям духу історії.

Під час екскурсії ми відвідаєм розкішний та незабутній палац Кирила Розумовського - справжнє архітектурне диво, єдиний збережений Палац Гетьмана в Україні. Прогулюючись палацовим парком відчуєм подих величної та незабутньої могутності Козацької держави!

Відвідаємо будинок генеральського судді В.Л. Кочубея, побачимо фрагменти валу Батуринської фортеці та повністю дерев'яну цитадель Батуринської фортеці, з верхівки якої насолодимось неповторним краєвидом. Саме тут, в Батурині, нам відкриється Україна, її велич, її криваві рани та її здатність відродження.

 Відвідаємо Музей археології Батурина, відкриття якого, стало визначним етапом збереження та вивчення археологічної спадщини гетьманської столиці як джерела колективної пам'яті людства та засобу історичних та наукових досліджень.

Посмакуємо в затишному атмосферному кафе у центрі міста Батурин страви української кухні. Смачна кухня та стилізований інтер'єр не залишить байдужим жодного відвідувача.

Кінний клуб "Гармонія. Harmony stable"

Кінь — істота чутлива. У спілкуванні з ним неможлива панська зарозумілість, так само, як і боягузтво. Не відчувши людини, і не оцінивши її, як їздця, тварина до себе не підпустить.

Напевно, той момент, коли ти розумієш, що у верховій їзді досягнута потрібна свобода, і ви з конем розумієте один одного майже без слів, поводи ж служать лише для легкого регулювання напрямку руху — напевно, в цю хвилину і настає відчуття єдності з предками, що провели пліч-о-пліч з конем безліч годин, днів, років. Відчуття це спливає десь із глибини підсвідомості — і тоді звичайна, начебто, прогулянка  дня, стає справжнім щастям, відкриттям, неперевершеним «клубком» емоцій.  Так що запрошуємо Вас відвідати Кінний клуб для отримання маси приємних емоцій та  проїхатися верхи! Можна собою взяти щось смачненьке для коней.

Легенди Чернігівщини 

Чернігів - місто легенд, місто, в якому навіть назва оповита таємницею. Ми пройдем по найтаємничіших місцях Чернігова, почуємо наймістичніші легенди про привидів та упирів, про кохання та складні долі від давньої Русі до сьогодення.

У Чернігові є своя Києво-Печерська лавра в мініатюрі  - це Троїцько-Іллінський монастир з дзвіницею, яка не поступається своєю красою Великій Лаврській. Тут також є печери в яких молився Антоній Печерський, один із засновників Києво-Печерського монастиря. Кажуть, що в цих печерах досі можна побачити привид, легенду якого ми дізнаємось під час екскурсії

Будинок полкової канцелярії, Єлецький монастир, Борисоглібський собор, П’ятницька церква - пам'ятки архітектури іі, разом з тим, місця містики та легенд. Кожна з цих будівель пройшла століттями часу, не перестає дивувати своїм виглядом та манити своїми секретами. Кожна з цих будівель була свідком загадкових подій, інтриг, історій, які вона зберегла у часі у своїх стінах, енергетиці, пам'яті... Якби стіни уміли говорити.

"Не можеш змінити ситуацію, зміни ставлення до неї" - так подумав колишній морський офіцер, капітан, який волею долі змушений був доживати свого віку на суші, далеко від омріяного моря. Саме завдяки людині, яка прагнула до своєї мети ми можем побачити будинок-корабель, та дізнатись, які легенди приховує неповторний фасад в центрі міста.  Піднявшись на Чернігівський Вал, який в давнину був княжим двором, ми зможемо побачити все місто, як на долоні.

Відволічемось трохи від таємниць та сходимо перекусити в одне з найкращих кафе Чернігова "Старий Чернігів", насолодимося місцевою автентичною кухнею перед продовженням подорожі. Багато цікавого ще попереду.

Седнів та фільм "Вій"

Селище на березі річки Снов, місце де шукали своє натхнення Глібов та Шевченко, тут можна зробити найромантичніші фото і, хтозна, можливо зустріти свою Музу. Поруч із романтичними місцями ми побачимо Георгіївську дерев'яну церкву в якій знімали фільм "Вій", а також Воскресенську церкву – усипальницю Лизогубів, садибу Лизогубів та кам'яницю козаків. Місця з багатою історією привідкриють завісу таємничості.

*Друзі, з приводу виникнення зауважень та  пропозицій , Ви  завжди  можете  звернутися за номером - 0978133112. Пишна ІринаУВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Україна (Чернігів)
3-місний (напівлюкс з двома роздільними ліжками та невеликим диваном),
3-місний (двокімнатний, тримісний напівлюкс, з двома роздільними ліжками та розкладним диваном),
2-місний (стандарт двохмісний зі спільним ліжком)
2-місний (стандарт двохмісний, з роздільними ліжками),
2-місний (стандарт двохмісний зі спільним ліжком)
Учасники Клубу 1390 UAH 1480 UAH
Новачки 1540 UAH 1630 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 08 червня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 10 квітня 09:00 Орг. збір зріс на 50 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • проживання в готелі;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • Комплексний квиток на екскурсії до: палацу Кирила Розумовського, палацу Будинок генеральського судді В.Л. Кочубея , цитадель Батуринської фортеці та музей археології - дорослі 260грн/діти 130грн;
 • Антонієві печери - вхід дорослі 40 грн/ діти 20грн;
 • Кінний клуб "Гармонія. Harmony stable" - вхід 20грн;

Програма подорожі


П'ятниця 18 червня :
02:00 - 2:00 Зверніть увагу!!! Це ніч з п'ятниці на суботу збір в карманчику, навпроти центрального автовокзалу (м.Вінниця вул. Київська 8)
Субота 19 червня :
10:00 - 13:30 екскурсія в по Гетьманській Столиці: палац Кирила Розумовського, будинок генеральського судді В.Л. Кочубея, цитадель Батуринської фортеці та музей археології
13:30 - 14:30 Обід у місцевому закладі
14:30 - 16:00 переїзд до м. Чернігів
16:00 - 17:30 поселення в готель
18:00 - 20:00 екскурсія по м. Чернігів
Неділя 20 червня :
08:00 - 09:30 сніданок, виселення з готелю
10:00 - 11:30 Антонієві печери, Болдіна гора
12:00 - 15:30 обід/вільний час
13:00 - 15:00 Кінний клуб "Гармонія. Harmony stable"
15:30 - 16:00 переїзд до Седнева
16:00 - 18:30 екскурсія с. Седнів
18:30 старт додому,

Транспорт

 • Білий мерс 21
0 вільних місць із 21

181512963
1916131074
2051
2117141182
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Україна (Чернігів)
23 вільних місць із 43

Готель «УКРАЇНА» – сучасний тризірковий готель, який знаходиться у самому центрі Чернігова. Ми проживатимемо в комфортабельних номерах класу Стандарт та Напівлюкс. У кожному номері власна ванна кімната, безкоштовний Wi-Fi, телевізор. Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейСнігир Вікторія Сергіївна
Гетьманська столиця Батурин+Чернігів (01 серпня 2020р.)
Чернігів, одне з моїх улюблених міст. Чернігів душевне та старовинне місто. Прогуляючись містом ми бачили дерев'яні будиночки зі ставнями, старовинні будівлі які будувались ще в часи Київської Русі. Батурин одне з небагатьох місць які реставрували дійсно якісно. В цитаделі завдяки гарним екскурсоводам ми перенеслись у часи гетьманщини. В садибі Розумовських ми побачили, як необхідно відновлювати історичні місця. В цій садибі відновлена ліпнина, оздоблення стін, меблі, паркова зона. Це була чудова поїздка у минуле України.


Гончарук Олена Леонідівна
Гетьманська столиця Батурин+Чернігів (01 серпня 2020р.)
Доброго дня. Надзвичайно цікавою була наша подорож. Не буду відступати від запропонованого плану відгуку: все чітко організовано, водій Богдан майстер своєї справи :чітко виконував ПДР, автобус в належному стані : все справно, охайно. Готель Україна також заслуговує найвищої оцінки : вдале розташування, охайні і світлі номери, все що потрібно було в номері. Всі екскурсії організовано цікаво, екскурсоводи з любов'ю розповідали про своє місто, про пам'ятки архітектури. Я закохалась у це місто. Щиро дякую пані Ірині за такі чудові вихідні. Бажаю їй, а також всім співробітникам клубу щастя, наснаги і сподіваюсь на скору зустріч під час нової подобі. Турклуб "Бідняжки " - ви найкращі!


Гребельська Наталія Миколаївна
Гетьманська столиця Батурин+Чернігів (18 червня 2021р.)
Дякую Бідняжками, також Олі за гарну подорож .Давно мріяла побачити Чернігів і дуже рада що її здійснила з Бідняжками. Батурин та Чернігів вразив. Все було організовано, екскурсоводи як завжди цікаві, готель також гарний. Рекомендую впізнавати світ з Бідняжками😁


Бартош Павло Анатолійович
Гетьманська столиця Батурин+Чернігів (01 серпня 2020р.)
Дякую всім за подорож в Чернігівську область! Все було дуже класно. Добрі супроводжуюча і чудовий водій, неординарний харизматичний гід в Чернігові! Дуже цікава подорож , узнав багато чого нового і цікавого про минуле України .


Бондар Світлана Дмитрівна
Гетьманська столиця Батурин+Чернігів (18 червня 2021р.)
Очень понравилась поездка. Обслуживание офиса замечательное.Сайтом пользоваться легко, содержание сайтов доступно. Автобус нормальный, водитель квалифицированный, вежливый.Сопровождающий поездки Мороз Ольга заботливая, терпеливая,умеет организовать людей.Номер в отеле достался нам очень хороший, просторный, чистый. Отель в центре города, что очень удобно. Выбраны очень хорошие экскурсоводы, люди любознательные, болеющие за свое дело.Я очень довольна поездкой. Много узнала новое о истории нашей страны. Город Чернигов поразил чистотой, памятниками истории, зеленью холмов и скверов
Спасибо "Бедняжкам


Яцишина Анна Миколаївна
Гетьманська столиця Батурин+Чернігів (01 серпня 2020р.)
Цікава історична подорож Батурин-Чернігів-Седнів, варто відвідати, багато старих історичних будівель. Дякую організатору Ірині Пишній за цікаву насичену програму подорожі. З нами в Чернігові був цікавий та кумедний пупулярний екскурсовод Ервін Міден. Його розповіді запам'ятаються надовго. Ми проживали в готелі Чернігова "Україна", номери зі зручностями, чисто та просторо. Автобус був комфортним та також дякую водію за обережність... До зустрічі в наступній подорожі!)))


Струкевич Назар Іванович
Гетьманська столиця Батурин+Чернігів (01 серпня 2020р.)
Все дуже сподобалося. Дякую всім, без виключення. Хочеться відзначити: класного та вправного водія, чарівний готель, захоплюючі локації, майстерність екскурсоводів а також крутого організатора, яка зуміла так спланувати день, що в нас не було затримок, все пройшло швидко, класно та весело)))
🙂🙃😄


Чадюк Олександр Васильович
Гетьманська столиця Батурин+Чернігів (01 серпня 2020р.)
Позитивні враження і приємні спогади залишаться надовго від поїздки в Чернігів, Батурин, Седнів! І це все завдяки спільній праці команди тур-клуба "Бідняжки" ки! Подяка Ірині Пишній за її професійність і за той позитив, яким вона ділилася весь час поїздки Водій автобуса також заслуговує на добру оцінку 👍! Ви молодці! Дякую Вам!


Храновська Галина Миколаївна
Гетьманська столиця Батурин+Чернігів (01 серпня 2020р.)
Дуже сподобалася мандрівка Чепнігівщиною!!! Історія цього краю, чудові легенди з вуст оригінальних екскурсоводів,як цілющий бальзам для душі!!! Особлива подяка у Іриноньці за надзвичайну компетентність та драйвовість!!! Під час вільного часу ми з онучком побували в музеї Коцюбинського. Дякую всім-всім!!! До зустрічі, друзі!!!


Лазько Ірина Вікторівна
Гетьманська столиця Батурин+Чернігів (18 червня 2021р.)
В Чернігові вдруге за місяць. Чернігів мене вразив, я в нього закохалась з першої зустрічі. Спокійний, чистий, світлий, багато зелених скверів з квітами і фонтанами, велич вікових храмів, цікаві історії і легенди. Екскурсоводи - фанати історії свого міста. Проживали у готелі УКРАЇНА в центрі міста, що було дуже зручно. Сам готель також справив гарне враження: чистий, номера з усіма зручностями (душ, фен, чайник, телевізор, холодильник, кондиціонер), великі та зручні ліжка. Є можливість харчування: на вибір 8 варіантів сніданку, порції великі і все смачне, чай, кава, узвар, вода з лимоном та м"ятою. Ввічливий персонал. Порадувало відновлення історичних пам"яток у Батурині. Седнів та історія родини Лизогубів також справили велике враження. Усі екскурсії були дуже цікавими. Дякуючи нашій супроводжуючій Олі і водію Сергію ми встигли побувати усюди, ніде не вибились із графіку. Релаксом було знайомство з конями, з цими чудовими і розумними тваринами! З нетерпінням чекаю нових програм подорожей місцями козацької слави наших предків! і ДЯКУЮ за вашу ПРАЦЮ!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.