16 травня 08:00
Час відправлення
16 травня 20:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
16 травня 2021р.
807 UAH
918 UAH
Залишити відгук

Подорож в невідоме...

Тип: Активний відпочинок, Знайомства, Екстрим, Івенти, Екскурсійні мандри, Розваги, Релакс, Дегустації
Буде підкорено: 666 км.

Що готує ця пригода? Таємничі місця, сховані від людських очей? Прекрасні краєвиди? А може шалений екстрим? А можливо все й одразу! Ця подорож тільки для самих відважних, самих шалених і самих відчайдушних туристів, які не бояться зазирнути в очі невідомості і ризикнути, поїхавши з нами, не знаючи куди. Якщо ти вважаєш себе саме таким - мершій бронюй місця!

Супроводжуюча:
Майя Пчьолка
(098)409-63-51
Відповідальна:
Марія Паляниця
(093)127-40-22
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Невідомість!

Про подорож

Любий туристе! Якщо ти це читаєш - значить всією душею бажаєш пригод. І ми їх тобі забезпечимо. Куди їдемо - невідомо. Що будемо куштувати та пробувати - невідомо. Які випробування та екскурсії на нас чекають - невідомо. Але можемо сказати лише одне - будь готовий до всього!!! Нічого не питай в організаторів та наших менеджерів, маршрут в цілковитій таємниці! Головне обмеження: Вік від 18 до 50-ти років. 

Обов'язково одягни (або візьми з собою) в подорож зручний одяг та зручне взуття! Оскільки невідомо, що там  на тебе чекає... Одне лише вам скажемо, їдемо автобусом! УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 807 UAH
Новачки 918 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 06 травня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 06 травня 13:49 Орг. збір зріс на 30 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • невідомі витрати;
 • 24/7 організаторської підтримки;
 • ;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • харчування);

Програма подорожі


Неділя 16 травня :
08:00 - 08:00 Виїзд з Вінниці з карманчика навпроти центр.автовокзалу. Це єдине, що ми вам скажемо! Пригоди починаються одразу як за вами закриються двері автобуса!
20:00 - 23:55 Час повернення невідомий! Єдине, повернутись маємо до опівночі, інакше наш автобус перетвориться на гарбуз.

Транспорт

 • Бус 21 мерс
0 вільних місць із 21

161310741
17141185220
1821
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейБурило Вікторія Анатоліївна
Подорож в невідоме... 10 липня (10 липня 2021р.)
Майже місяць ми чекали цієї дивовижної "Подорожі у невідоме". Наша компанія складалася із чотирьох дівчат, які достаменно знали лише дату і час виїзду та мали список речей для цієї пригоди. І саме перший відгук про нього - бо він додає запитань до тих, які у вас виникають, коли ви чуєте, що це поїздка у невідомість........Ох і потішив той список! Але він був доречним і потрібним, хто наважиться на таку пригоду, той усе зрозуміє)))
Загалом, враження після поїздки - неймовірні! Було цікаво, інтригуюче, трохи приправлено екстрмчиком, трішки миленьких приємсностей і ще купка відкриттів нових місць, локацій та маршрутів! А скільки фоточок було зроблено у тих кльових місцях де ми побували - це прекрасна пам"ятка! І якщо ви думаєте, що ви просто будете слухняно сидіти у зручних кріселках автобуса, або безтурботну гуляти у цікавій місцині, то це не зовсім така поїздка))) Бо можуть бути ігри, квести, завдання та приємні сюрпризи і подаруночки, у цій поїздці треба бути готовими до усього (і тут знову у нагоді буде диво-список))))
Тож загальні враження - суперові, нам з дівчатами все сподобалося, особливо місця на гальорці ;) Хочемо ще!

А наостанок ще кілька слів про автобус - все було класно, водієві спасибі!
Офіс - попри певні заморочки із моїм сертифікатом - оформлення, обслуговування і всі інші організаторські нюанси - на відмінно, дякую))
Супровід, екскурсії - все чудово!
Дякуємо за відкриття невідомості, неодмінно поїдемо у "Невідоме-2", ви тільки кличте! ;))))Липко Людмила Віталіївна
Подорож в невідоме... 10 липня (10 липня 2021р.)
Інтрига до кінця!
Дякую за яскравий насичений день, Майя та Саша, ви чудово організували та продумали подорож!
Чекаю на наступну захопливу подорож в невідоме 2)


Маковей Тетяна Юріївна
Подорож в невідоме... (16 травня 2021р.)
Всім привіт!!! Вчора повернулися з подорожі в невідоме.
Особисто мені дуже давно хотілося кудись поїхати, щоб це була цілковита несподіванка. Ось таке нарешті сталося))
Друзі, раджу всім пережити такі відчуття. Ця поїздка саме для тих, хто втомився від одноманітності та буденності життя і хоче внести в нього нові емоції, певну загадковість і трохи адреналіну.
Звісно, нічого більше не скажу про поїздку, щоб це було так само неочікувано, як було для мене, і зберігалась інтрига ;)
Збираючись та у самій подорожі раджу всім, не думайте ні про що, а головне не хвилюйтеся, ви обов'язково отримаєте кайф та масу нових вражень. Все буде супер, не сумнівайтеся)) Спробуйте все, щоб потім не шкодувати ;)
Також хотіла подякувати нашому організатору Маї та всій групі за підтримку та допомогу (ви знаєте, що я маю на увазі ;)
Ніяких зауважень щодо програми подорожі не маю, тільки купа вражень, того такий об'ємний відгук)
Всім до зустрічі та ВПЕРЕД ДО НОВИХ ПРИГОД)
БІДНЯЖКИ ВИ КРУТІ!!!
P.S. Для тих, хто буде їхати у цю подорож, дам одну цінну пораду, не зайвим буде спрей від комарів)


Яричук Альона Миколаївна
Подорож в невідоме... 10 липня (10 липня 2021р.)
Чудова подорож, дуже класні дівчата-організатори, з душею підійшли до подорожі. Емоцій багато і всі позитивні. 💕💕💕💕💕💕💕З задаволення буду чекати на продовження....


Спендовська Татьяна Євгеніївна
Подорож в невідоме... 10 липня (10 липня 2021р.)
" Подорож в невідоме" - це інтрига, яка тримає напругу та цікавість до останньої хвилини! Дякую Олександрі та Майї за цікавий маршрут, за незабутні емоції та можливість побачити знайомі місця з незвичної сторони. Подорожі Україною це круто!


Колосов Ростислав Сергійович
Подорож в невідоме... (16 травня 2021р.)
Забавное путешествие ;)

Комментировать не могу, но советую катнуть)

Только обязательно берите с собой:

1.Спрей от клещей и комаров (обязательно)
2.Бутерброды на обедний перекус.
3.Хорошее настроение )Лищун Валентина Григорівна
Подорож в невідоме... 10 липня (10 липня 2021р.)
Дякуюмо за гарний настрій!🎉🎉🎉!!! За поєднання всіх видів відпочинку - це ідеальний варіант для вихідного дня🥳🥳🥳🌞🌞🌞👭👭👭


Рябчук Людмила Вікторівна
Подорож в невідоме... 10 липня (10 липня 2021р.)
Зустріч із невідомим подарувала ті емоції, які однозначно дозволили кайфанути від усього, що побачили, відчули і спробували! 🙃🙂😎🤘
ЦЕ БУЛО КРУТО! Дякую, за класні враження! 👏🥰


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.