22 вересня 06:00
Час відправлення
26 вересня 21:00
Час повернення
Є вільні місця!
180 EUR
200 EUR
Замовити місце

Серце Балкан: Боснія і Герцеговина

Тип: Гори, Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 3500 км.

Друзі, вирушаємо у подорож до неймовірного Балканського півострову! Загадкова Боснія і Герцоговина - це гори, стародавні монастирі, фортеці, приголомшливі заповідники та історії, які ще не встигли припасти пилом. Колоритні місця і дивовижні пейзажі залишаться надовго у спогадах кожного, хто порине у вир незвичайних пригод разом з Бідняжками!

Увага! Увага! Друзі, в'їзд на територію країни з туристичною метою ДОЗВОЛЕНИЙ! На даний час діє вимога про обов’язкове ПЛР-тестування COVID-19 для всіх, хто прибуває. Тест має бути зроблений не раніше, ніж за 48 години до перетину кордону. Результат тесту повинен бути англійською мовою з внесенням даних Вашого закордонного паспорту. За новою Вимогою МОЗ по поверненню в Україну потрібно пройти обов'язкове ПЛР-тестування протягом 48 годин. Ми організуємо здачу тестів по приїзду

Корисні посилання:
Перелік та правила доступних для виїзду країн
Інформація щодо країн із значним поширенням COVID-19
Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Відповідальна:
Алла Юхимчук
(068)727-25-55
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Благай

Мостар

Кравіце

Почітель

Меджугор’є

Сараєво

Про подорож

 

Серце Балкан: Боснія і Герцеговина

  Країна, яка є родзинкою на карті Європи, адже являє собою калейдоскоп незайманої природної краси та автентичної культури. Маленька держава, яка до війни у 1992-1995 роках була частиною Югославії, сьогодні стає все більш привабливим напрямком для подорожуючих із всіх куточків світу, адже тут збереглося безліч рідкісних пам'яток та непройденних шляхів, де ще не бувало натовпів туристів, а отже можна відчути справжню атмосферу та колорит країни.

Мостар - кам'яна троянда Балкан

  Мостар -  місто, яке увійшло до списку найкращих туристичних напрямків для відвідування у 2020 році за версією National Geographic. Мостар, невелике, але дуже затишне старовинне містечко, що знаходиться в багатій виноградниками долині річки Неретви між красивих скель Герцеговини. Його по праву можна назвати візитною карткою Боснії і Герцеговини. Справжньою окрасою міста є старовинний кам'яний міст у формі арки, що є символом реконструкції  Мостара після війни і знаходиться під захистом ЮНЕСКО.

  Річка Неретва є найкрасивішою в Боснії і Герцеговині. Навіть древні римляни звернули на це увагу і назвали "Нера-Етва" , що в перекладі означає "божественна ріка". І з тих пір імперії і тисячоліття змінювалися, але божественна Неретва  залишалась такою  ж магічною і живописною. Яскравий смарагдовий колір надає їй  гіпнотично-приголомшливу красу.

Райське містечко Благай

   У мальовничому містечку Благай знаходиться унікальна обитель - текія дервішей. Благайську текію заснували турки в XV столітті. Зараз це діючий релігійний об'єкт. Текія не будується там, де немає природної гармонії, для монастиря обирається тільки певне місце, відповідне до семи сутностей. У них входять дві води - поточна і спокійна, скеля, печера, могила, будинок і сходи. Саме біля витоку  річки Буни є всі ці складові. Річка бере початок з глибокої печери, розтікаючись в спокійних заводях, і далі падає водоспадами по скелястих сходах.

   Всередині є на що подивитися, цікаво поринути в побут 16-го століття, який нині тут майже не змінився. Головна будівля текії - мусафірхана, місце, де зупинялися на відпочинок мандрівники. Архітектурний стиль, в якому вона побудована, відносять до османського бароко. У мусафірхане є все, щоб забезпечити мандрівнику комфортний відпочинок: кімнати для сну і кімнати для спілкування за філіжанкою кави, кухня з піччю, приміщення з умивальниками і навіть невеликий хаммам.

Водоспад Кравіце

  Водоспад Кравіце на річці Требіжат одне з найчарівніших місць Боснії і Герцеговини. Його часто називають Плітвіцькими озерами в мініатюрі. І не дарма - дійсно схоже, але тільки людей набагато менше, тут можна відчути справжню атмосферу спокою та рівноваги і залишитись наодинці з природою.

   Річка Требіжат, що відходить від Неретви і без водоспадів не зовсім звичайна - вона тече під землею, виходить на поверхню, потім знову ховається в кам'яних тунелях. А в одному з місць кілька її потоків спадають вниз з висоти 26 метрів  і перетворюються в природний амфітеатр - десятки водоспадів утворюють півкільце діаметром 120 м. У сонячний день над водоспадами можна побачити веселку.

Вхідні квитки: дорослі - 10 марок / 6 євро, діти до 7 років - безкоштовно

Почітель - місто-фортеця 

  Крихітне мальовниче містечко оповите фортечними мурами, з яких відкриваються надзвичайні пейзажі.  Білі будиночки з кам'яними дахами і стрілчастими вікнами, що потопають у зелені садів, годинникова башта, і потужна фортифікації. Саме місто включено до Списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.

    Адже у середньовічному місті була фортеція Кула, вежі якої підносились на високому пагорбі. Як одна з останніх захисниць християнських правителів Герцеговини на шляху військ Османської імперії. На жаль, доблесть твердині не допомогла - 1471 року цитадель впала, а саме містечко на багато століть потрапило під владу турецьких правителів.

  Нині, сюди приїжджають мандрівники помилуватися чудовою архітектурою та відчути атмосферу Османської імперії. Також у Почітелі обов'язково потрібно спробувати місцеві фрукти, і особливо інжир, які тут надзвичайно великі і смачні.

Меджугор'є

    Місто, куди приїжджають мільйони прочан, щоб стати причетними до дива і побачити місце, де з'явилася Діва Марія.  Серед жителів села було шість дітей, яким (за їхніми словами) у 1981 році з'явилася Богоматір і до сьогодні передає через них послання людству. Провидиця Марія Лунетті, одна з тих дітей - свідків, стверджує, що і нині отримує послання від Діви Марії на двадцять п'ятий день кожного місяця, а Мірьяна Солде — письмово фіксує послання кожен другий місяць. Вони мають величезне значення для католиків усього світу!

  На данний момент Меджугор'є стало одним з найпопулярніших місць паломництва для католиків і третім найважливішим містичним місцем в Європі, куди щороку приїжджає понад 1 мільйон осіб.  Було підраховано, що 30 мільйонів паломників побувало в Меджугор'є, починаючи з 1981 року.  Багато очевидців повідомляють про візуальні феномени, таких як зміна кольору променів сонця чи поява фігур у вигляді хрестів і сердець навколо Сонця.

   Під час екскурсії ми відвідаємо молитовний центр, або «церкву під відкритим небом», зайдемо в храм та побачимо скульптуру Воскреслого Спасителя, з коліна якого проступає рідина, яка вважається реліквією, і за бажанням піднімемося на Пагорб Явище - місце де явилася Богоматір.

Усіх бажаючих запрошуємо на екскурсію "Перлини Боснії та Герцеговини", яка відбудеться у другий день нашої мандрівки. Ми побачимо Водоспади Кравіце, погуляємо вуличками міста-фортеці Почітель з неймовірними краєвидами та завітаємо у Меджугор’я - місце об’явлення Пресвятої Богородиці. Факультативна екскурсія оплачується додатково - 25 євро на особу (вказуйте під час реєстрації) та відбудеться за мінімальної кількості — 25 осіб. 

Сараєво 

   Сараєво - це одна з найцікавіших точок на Балканах. Складна і суперечлива історія міста, унікальний набір пам'яток, місцевий колорит роблять Сараєво не схожим ні на одне інше місто Балкан, мабуть в цьому і криється секрет його чарівності. 

    По-перше, тут відбулося унікальне змішання культур, релігій і народностей. До того ж, це одне з небагатьох європейських міст, де більшість населення зараховують себе до мусульман, а мечетей більше, ніж християнських храмів. По-друге, сліди трагічної історії до сих пір залишаються на вулицях міста. Під час Боснійської війни 1992-1995 років Сараєво чотири роки перебувало в облозі, що стало найдовшою блокадою міста в сучасній історії. 

   Тут є можливість мандрувати у часі:  християнські церкви та костели з XV ст., Стара синагога з  XVІ ст., безліч мечетей зі стрункими мінаретами, ратуша у мавританському стилі, середньовічна атмосфера Східного ринку «Чаршия», красиві мости та затишні кафе на набережній річки Мілячки і зовсім сучасний хмарочос Avaz Twist Tower – найвищий на Балканах. Сараєво зачаровує своїм шармом та особливим східним колоритом, залишаючи про себе лише щасливі спогади.

Балканські смаколики

    Кухня народів балканського півострову наділена надзвичайним багатством смаку та розмаїттям страв і цьому вона завдячує своєму географічному положенню та своїй бурхливій історії. Вона яскраво виражена, хоча і є сумішшю турецької, угорської, грецької та болгарської кухонь. Рекомендуємо спробувати сарму – фарш зі свинини та яловичини, загорнутий у листя квашеної капусти, готують на плиті або запікають в духовці. Традиційною стравою на обід є густий суп-чорба, а на закуску улюбленим блюдом є каймак - м'який домашній сир із вершкової пінки. А з вуличної їжі особливої уваги заслуговують маленькі смажені котлетки - чевапчичі.

   Серед улюблених напоїв народів Балкан першу сходику займає ракія - фруктова горілка. А для поціновувачів місцевих вин є унікальна можливість спробувати Бермет - десертне вино, яке виготовляють за секретною технологією у підземеллях монастирів гори Фрушки Гори. Пляшка вина Бермет була знайдена з-поміж уламків Титаніка і вважається, що Бермет був включений у винний список на борту корабля. 

   Серед місцевих десертів, які називають «слаткіши», спробуйте смачнющі пончики - пріганіци, млинці із різним начинками - палачинки, а королевою столу є гібаніца - пиріг з тонкого тіста із сиром. З часів Османської імперії на Балканах готують баклаву, або як ми звикли її називати - пахлава – відомий східний десерт з подрібненими горіхами і солодким сиропом. Лукум і халва також займають важливе місце серед смаколиків балканських країн.

Харчування

    Друзі! Радимо взяти з собою продукти харчування у дорогу, також беріть воду та солодощі. Поїсти можна буде під час технічних зупинок на заправках. У вартість орг.збору входить сніданок у готелі типу "шведський стіл". У вас буде можливість скуштувати страви балканської кухні у місцевих закладах, а також  придбати щось у супермаркетах протягом подорожі.

Дорога, валюта, зв'язок

   Комфортні умови в автобусі та гарний стан доріг дозволять нам відпочивати під час нічного переїзду, а також для зручності радимо взяти з собою бірюші, маску для очей, дорожню подушку та плед. Радимо забезпечити себе додатковою батереєю (Power Bank). Звісно, обов'язково мати зручний і теплий одяг та взуття.
  Грошова одиниця Боснії та Герцоговини - Конвертована марка. Курс - приблизно 1,95 марки за 1 євро. Кошти краще брати в євро, а на місці обміняємо. Також можна розраховуватись банківською карткою у супермаркетах та інших туристичних об'єктах. Для того щоб бути на зв'язку, всім необхідно поповнити мобільний рахунок мінімум на 100-150 грн. (вхідні дзвінки зазвичай платні). 

Необхідні документи та перетин кордону

  Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт, або діючу шенгенську візу у паспорті старого зразка для виїзду за кордон. Підтвердження платоспроможності у розмірі 50 у.о. на добу перебування за кордоном, або мінімум 200 у.о. на особу на весь період перебування (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому (картковому) рахунку. Страховий поліс та підтвердження бронювання житла надаємо ми. Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу. 
    Для уточнення Ваших паспортних даних прохання надати копію першої сторінки закордонного паспорту після оплати або внесення авансу: залишити на офісі або додати фото в особистому кабінеті на нашому сайті.
  Величезне прохання до тих, хто лише збирається оформлювати біометричний паспорт! Будь-ласка, користуйтесь пришвидшеною процедурою отримання паспорта та не довіряйте тим строкам, які Вам повідомлять у паспортному столі! Завчасно забезпечте себе документом для виїзду за кордон, адже відсутність паспорту не являється причиною для повернення коштів за подорож згідно термінів вказаних в описі!

Перетин кордону неповнолітнім

        Правила перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:
- за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
- без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
- якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
- якщо у паспорті громадянина України для виїзду за кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16 - річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
- у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:
- свідоцтва про смерть другого з батьків;
- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;
- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;
- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;
- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;
- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).
-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців.
Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Правила перетину кордону

 Перетинаючи державний кордон України (інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

  Згідно митних правил дозволяється ввозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Відповідальний організатор:  Юхимчук Алла (068)727-25-55 - Viber, Telegram, What's App та Дмитро Отс 0977496084 та 0639540348 

  УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готелі у Боснії та Герцеговині
3-місний 2-місний
Учасники Клубу 180 EUR 190 EUR
Новачки 200 EUR 210 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 40 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 08 серпня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 29 серпня 00:00 Орг. збір зросте на 10 EUR, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • закордонне медичне страхування;
 • проживання в готелях (2 доби);
 • сніданки в готелях;
 • оглядові екскурсії в Мостарі, Сараєво та Благаї;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
 • страхування від невиїзду по причині COVID-19 подробиці ТУТ;

Додатково оплачується:

 • Навушники під час екскурсій 2 євро на особу;
 • Екскурсія « Перлини Боснії» 25 євро на особу;
 • Вхідні квитки у національний парк Водоспад Кравіца: дорослі - 10 марок / 6 євро, діти до 7 років - безкоштовно;
 • особисті витрати та харчування;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються діти, мінімальний вік яких становить 7 років.

Програма подорожі


Середа 22 вересня :
06:00 Збір в карманчику навпроти центрального автовокзалу ( м.Вінниця, вул. Київська 8). Посадка в автобус, старт о 06:00. Чекаємо 15 хвилин, будьте вчасно! По дорозі підбираємо учасників з інших міст.
Четвер 23 вересня :
13:00 - 15:30 Орієнтовний час прибуття до міста Благай. Вирушаємо до монастиря дервішів, що знаходиться в мальовничій ущелині, оточеній смарагдовою річкою Буною. Це місце воістину є чарівним, від якого затамовує подих! Тут у нас заплановий вільний час на обід.
15:30 - 18:00 Прибуття в серце Боснії та Герцеговини - Мостар. На нас чекає оглядова екскурсія під час якої ми побачимо родзинку міста - «Старі мост» та дізнаємось історію його створення. Поселення в готель.
П'ятниця 24 вересня :
08:00 - 18:00 Сніданок у готелі. Маємо вільний день у місті Мостар або усіх бажаючих запрошуємо на додаткову екскурсію «Перлини Боснії».
18:00 - 21:30 Вечірній переїзд у столицю Боснії та Герцеговини - Сараєво. Поселення в готель та відпочинок після насиченого дня.
Субота 25 вересня :
08:00 - 11:00 Сніданок у готелі з 08:00 до 11:00. Вільний час. Збираємо речі, виселяємось та зустрічаємось біля входу у готель о 11:00.
11:00 - 14:00 Оглядова екскурсія містом, під час якої ми побачимо усе найцікавіше. А саме, головну ратушу міста, Східний ринок «Чаршия», красиві мости по річці Мілячки і зовсім сучасний хмарочос Avaz Twist Tower – найвищий на Балканах.
14:00 - 16:00 Вільний час у столиці, обідаємо та насолоджуємось прогулянкою чарівним Сараєво! Збір в автобусі до 16:00. Виїзд додому.
Неділя 26 вересня :
21:00 - 23:00 Прогнозоване повернення у Вінницю до 23:00 (час із запасом). Все буде залежати від нашої організованості та часу проходження кордонів. Зупинка на Західному автовокзалі та у карманчику напроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Neoplan 49 Vip
47 вільних місць із 49

Vip Neoplan 1116 – автобус єврокласу, придбаний у 2020 році та майже не встиг покатати Бідняжок європейськими дорогами. Зручні сидіння з підніжками відкидаються назад та розсуваються в сторони, з достатньою кількістю місця між ними, що забезпечить комфортний відпочинок під час подорожі. Біля кожного ряду сидінь розташовані USB-порти, за допомогою яких можна заряджати телефони. В автобусі є сучасна система кліматконтролю та індивідуальне освітлення біля кожного місця.

45413733292725211713951
464238343028262218141062
47
48433935312319151173
49444036322420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готелі у Боснії та Герцеговині
34 вільних місць із 36

Під час нашої подорожі ми проживатимемо дві ночі у декількох готелях 3*  у містах Сараєво та Мостар. Обидва готелі розташованні у центрі міста  в пішій доступності до визначних пам'яток, кафе та ресторанів.  У готелях сніданки типу "шведський стіл" та сервірованого формату  входять в орг.збір подорожі. Зручності присутні у номерах і обладнані усім необхідним для комфортного відпочинку. 

Готель в Сараєво 3*, із рейтингом 8.0 на Booking.com 

Готель в Мостарі 4*, із рейтингом 8.9 на Booking.com Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.