09 липня 06:45
Час відправлення
09 липня 23:00
Час повернення
Залишилось місць: 4
220 UAH
240 UAH
Залишити відгук

Купці-Купці на Дністрі

Тип: Море, Розваги
Буде підкорено: 300 км.

Поїхали разом з нами на Дністер - одну з найбільших та найкрасивіших річок в Україні. Саме тут на Дністровському водосховищі можна якісно відпочити, покупатись, половити рибу і вдосталь насолодитись природою Дністровського каньйону. Також ми завітаємо у місто енергетиків Новодністровськ - одне з найменших міст України. Ласкаво просимо на літній відпочинок!!!...

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Відпочинок на Дністровському водосховищі

  Якщо ви любите подорожувати і хочете насолодитися повітрям, яке настояне на цілющому різнотрав'ї плеса річки, - то вам до живописних берегів сивого Дністра. Його в давнину називали великим, і це справедливо. Дністер – найдовша  (1362км) річка України. Вона народжується на Львівщині в передгір'ї Карпат на висоті майже 900 м поряд з кордоном з Польщею. Блакитна звивиста стрічка Дністра пересікає на своїй дорозі третину областей нашої країни і сполучає Молдову з Придністров'ям. Сучасна назва річки бере свій початок з часів древньої Русі і означає "швидка вода". Древні греки називали її Тірас, римляни - Данастріс .

Красу і велич Дністра важко описати словами. Опинившись на березі цієї річки, всі свої проблеми і турботи ви залишите десь там в іншому, буденному житті. А тут спокій, благодать і маленький рай на землі. Кожна людина буде заворожена неймовірною потужністю і гармонією Дністра.

    Дністровське водосховище - це дійсно море, хіба що вода в ньому несолона. Вода у водосховищі чиста і придатна для купання, верхній шар води прогрівається вже в травні.

Теплий клімат в каньйоні відрізняє цю місцевість від інших територій Західної України. Стіни каньйону затримують сонячне тепло, захищають від холодних вітрів. Навесні все розцвітає на 2-3 тижні раніше, ніж на сусідніх територіях.

  Каньйон річки створює повну ілюзію того, що ти за тисячі кілометрів від цивілізації. Залишається лише відпочивати, ловити рибу, насолоджуватися кожною миттю перебування в цьому місці. Хто хоч би раз побував на Дністрі в цих благодатних місцях і доторкнувся до цієї величі, той прагне знов і знов, чого б це не коштувало, повернутися сюди. Красивою і привабливою для туристів частиною територій Дністра є Дністровське водосховище (Галицьке море) з прекрасним каньйоном, одним із наймальовничіших в Східній Європі. Посилання на джерело тут

  В обід можна буде поїхати у Новодністровськ і погуляти містом. Це надзвичайно маленьке містечко, яке складається з  двох повноцінних районів та однієї вулиці, яку в народі називають "Бродвеєм". Пройти місто енергетиків можна всього за 5 хвилин. В магазинчиках тут можна придбати морозива та перекусити у кафешці.

 Після прогулянки цим чарівним містом відправляємось знову на пляж, тут знаходиться волейбольна площадка, так що можете взяти м'ячик для волейболу. Знову купаємось, загораємо і насолоджуємось життям. Беріть з собою плавки, купальники, надувні матраци, крем для засмаги та риболовні снасті (хто любить порибалити).

ПРАВИЛА ПОЇЗДКИ ОЗНАЙОМТЕСЬ:

Організаційний збір складає: 
200 грн. (для власників Клубних карт) 
220 грн. для нових учасників Клубу. 
УВАГА! З 01.07 орг. збір збільшиться на 20 грн. Бронюйте раніше, щоб не переплачувати. У подорож допускаються дітки, мінімальний вік яких становить 3 роки. 
Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

Діє система авансів на подорож! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс у розмірі 100 грн, а потім за 10 днів до виїзду потрібно доздати решту коштів!

Нагадуємо, що  Клубну картку можна отримати пред’явивши  3 магніти з  минулих  наших  подорожей, або  оплативши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє  на 2-х осіб на всі наші мандрівки і вже починаючи з цієї.

Орг. збір включає:
• проїзд автобусом Еталон;
• страховка на перевезення;
• організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
• податки;
• 10 грн. допомога учасникам АТО.

Додаткові витрати:
• харчуваня;
• особисті витрати.

Відповідальний організатор: Отс Дмитро 0977496084 та 0639540348

Організатори залишаюсть за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі!

Програма подорожі


Неділя 09 липня :
06:45 Збір у карманчику (там де автобуси відправляються на моря) навпроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус, Старт о 06.45. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
09:30 Орієнтовно до 9.30 прибуття на пляж. Розпочинаємо купці-купці. Ви можете прихопити з собою риболовні снасті або вудочку, адже на Дністрі водиться досить багато різновидів риби.
20:00 Збір біля автобуса. Відправка на Вінницю. Якщо нам вистачить часу можна буде поїхати на годину раніше. Орієнтовне прибуття до 23.00. Залежить від нашої організованості та стану дороги.

Транспорт

 • АВТОБУС ЧОРНИЙ NEOPLAN (2х-поверховий)1
4 вільних місць із 73

5761656973
5660646872
5559636771
5458626670
534642383632282420161284
524541373531272319151173
51
504844403430262218141062
49474339332925211713951
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейАлександр Журбенко
Купці-Купці на Дністрі (14 липня 2018р.)
Не к чему подкопаться, вс было классно. Единственный совет, что бы летом ваша тур фирма устраивала по чаще такие вылазки покупаться на целый день, минимум экскурсий, максимум купания) Днестр и Бакота идеальное место для покупаться и позагорать. Ещ хотелось бы устроить релакс поход на какую то гору с ночвкой(палатками), что бы от туда открывался фантастический вид на воду или горизонт, что бы встретить заход солнца, под треск костра и гитарные ритмы(но ехать точно на автобусе туда не ночью)


Відповідь: Александр, Дякуємо за відгук!!! Виїзди на Дністер будуть на регулярній основі в купальний сезон, так що слідкуйте за подорожами та реєструйтесь на сайті. Це дійсно релаксовий варіант відпочинку, без екскурсій. До зустрічі!!! Дякую за чудову компанію та волейбольчик!!!

Олена Лаптош
Купці-Купці на Дністрі (14 липня 2018р.)
Поїздка була чудова ! Багато позитивних вражень. Дністер це найчистіша річка в Україні , яку я бачила. Цікавою була екскурсія в монастир, там згори відкривалися вражаючі краєвиди. Окрема подяка Дімі, який супроводжував і розважав нас. Дорога хороша, було на що водивитись у вікно, водій дійсно майстер своєї справи.


Відповідь: Олена, Дякуємо за відгук!!! До нових зустрічей!!!

Наталія Крушевська
Розслабушний відпочинок на Дністрі (02 липня 2017р.)
Розслабушний відпочинок вдався на славу. Все було чудово організовано, велика подяка нашому організатору Дімі, за цікаву інформацію про місця, де ми живемо, але мало про них знаємо. Погода порадувала і Дністер нас прийняв гостинно, сподіваємось на подальші цікаві зустрічі!!!


Анатолій Бондарчук
Розслабушний відпочинок на Дністрі (02 липня 2017р.)
мені сподобалось!


Александр Глушко
Купці Купці на Дністрі (18 серпня 2018р.)
Дністер це круто!Чиста та прозора водичка, гарний пляж, релакс гарантований!!!!!! Рекомендую для любителів поплавати , чистіша вода лише в Буковелі!!!!!! Окрема подяка і шана организатору Дмитру за оперативну заміну автобуса, МОЛОДЕЦЬ!!!!


Ольга Мороз
Купці-Купці на Дністрі (09 липня 2017р.)
Вперше була на Дністрі. Можу скзати, що це було круто. Місцеві краєвиди прото захоплюючі, неймовірно гарна природа. Дякую за оргпнізацію таких подорожей)


Оксана Омельченко
Купці-Купці на Дністрі (14 липня 2018р.)
Поїздка в цілому справляє гарне враження. Автобус новий, водій професійний. Назад доїхали за 2 години. Вода в Дністрі та повітря чудові. Те, що пляж не обладнаний тентами та туалетами, то це питання до місцевої влади. На щастя було пасмурно і ніхто не згорів. Особливо сподобалась екскурсія до скельного монастиря Святого Миколая, звідки відкриваються неймовірні краєвиди. Хотілось би побути там чуть довше. Дякую за поїздку


Александр Журбенко
Розслабушний відпочинок на Дністрі (02 липня 2017р.)
*-*


Наталія Сауляк
Купці-Купці на Дністрі (14 липня 2018р.)
На Дністер їздили усією сімєю. Метою поїздки було відволікти дітей від метушні шаленого та запиленого міста.
Дійсно, краєвиди там чудові, атмосфера заспокійлива, ліс, річка просто райське місце.
От тільки не професійність організатора зіпсувала настрій та стала причиною того, що ми були змушені передчасно покинути відпочинок і повернутися додому.Відповідь: Наталія, Поясніть будь ласка конструктивніше мою непрофесійність? можете написати мені в лічку https://www.facebook.com/profile.php?id=100010610475736 . Вам ніхто не казав і не натякав їхати додому, то була ваша особиста ініціатива. Я підійшов до вас і запитав скільки вашій дитині років (виявилось 2 роки) і пояснив та порадив, що згідно наших Клубних правил (з трьох років можна) не варто брати таких маленьких діток на майбутні подорожі, оскільки вони заважають всім іншим учасникам подорожі (дитина плакала та кричала на ввесь автобус) що створювало незручність вам та оточуючим. Також я спитав чи ви когось з адміністраторів на офісі попередили що берете у поїздку таку маленьку дитину. Виявилось ні, і мене ви не попереджали. То яким чином моя непрофесійність зіпсувала вам настрій і змусила сісти на рейсовий автобус і поїхати на Вінницю? P.S Друзі, організатори ТК Бідняжка радять вам!!! Якщо вашим діткам навіть виповнилось 3 роки, але вони не слухняні та заважаюсь своєю поведінкою іншим туристам, плачуть, то будь ласка утримайтесь від подорожі з такими дітками, зачекайте поки вони підростуть або сприйматимуть батьків та слухатимуться. Ми дбаємо про комфорт туристичної групи, саме тому створили такі правила!!!

Катерина Штопко
Розслабушний відпочинок на Дністрі (02 липня 2017р.)
Як завжди, все добре.
Організатор класний, ще й багато всього цікавого розповів.
Стосовно місця, Дністер є Дністер. Гарно, але хотілось більше цивілізації, зручностей.
Дякую.


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Дарина - 01 липня 16:37
Чем мы будем заниматься в случае плохой погоды?
Дмитро - 04 липня 09:36
Дарина, на пляже есть волейбольная площадка, можно играть в волейбол, кто чем пожелает, в случае очень плохой погоды, можно будет уехать раньше, при условии если все будут за

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.