24 квітня 06:00
Час відправлення
24 квітня 23:00
Час повернення
Є вільні місця!
590 UAH
650 UAH
Замовити місце

Незнайоме поділля! Зінків + Сатанів.

Тип: Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 400 км.

Друзі, вирушаємо у невідому Хмельниччину! Руїни Зіньківського замку, розкішна природа, цікаві екскурсії, відвідування трьох святинь Поділля. Цілющі води, гастротур, море позитивних емоцій, вражень та фото! На нас чекає захоплююча, незабутня подорож у колі друзів.

Відповідальний:
Олександр Антонюк
(096)965-33-33
Супроводжуюча:
Світлана Шевцова
(096)685-64-64
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Зіньків

Сатанів

Вінниця

Про подорож

 

Зіньків буде родзинкою нашої подорожі, адже це саме те невідоме Поділля, яка варте уваги. Також завітаємо ще в одну перлину нашого краю - Сатанів.

Тут на нас чекає:

 • піша екскурсія по Зінькову, руїни Зіньківського замку, огляд бастіонів та підземних казематів, відвідування Свято Троїцької церкви, каплички, Костела, джерел “Здоров'я”, “Кохання”, можливість скуштувати та набрати з собою цілющої води.  Відвідування діючого Свято - Михайлівського храму (з собою мати хустки) та палацу, в якому жив останній власник Зінькова.
 • обід традиційними зіньківськими стравами: чорна ковбаса, копчене сало, м’ясо, місцеві спиртні напої та багато іншого. Також буде можливість спуститися в підвали кафе “Стара Фортеця”, які знаходяться  на 8-ми метровій глибині. 
 • закупівля  традиційних зіньківських смаколиків та пива на зіньківському пивзаводі.
 • екскурсія Сатанівським  монастирем, відвідування печер.
 • дзвонотерапія.

 

 

 

Друзі, наша подорож буде частково "гастротуром", у нас буде можливість купити додому зіньківських смаколиків:

 • чорна ковбаса (250 грн за 1 кг)
 • балик (260 грн за 1 кг)
 • почеревина, сальтісон, ребро, паштет (200 грн за 1 кг)
 • кров'янка (100 грн за 1 кг) 
 • хліб (150 грн - 4,5. кг, можна розділяти хліб на кількох людей)
 • непастирезоване, розливне пиво (1,5 літра - 40 грн) Пиво потрібно замовляти заздалегіть, кількість вказуйте при реєстрації. 

 УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 590 UAH
Новачки 650 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 14 квітня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • страховий поліс від нещасних випадків;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • обід з дегустацією місцевих смаколиків - 150 грн;
 • особисті витрати;

Програма подорожі


Субота 24 квітня :
06:00 збір біля карманчика навпроти Автовокзалу, виїзд
08:00 - 08:30 санітарна зупинка на заправці біля Хмельницького
10:00 - 12:00 оглядова екскурсія стародавнього села Зіньків
12:30 - 13:30 обід в кафе “Стара Фортеця”
13:30 - 14:30 купівля зіньківських смаколиків
14:30 - 16:00 переїзд до монастиря в містечку Сатанів
16:00 - 18:30 екскурсія монастирем, дзвонотерапія.
19:00 виїзд на Вінницю
20:00 зупинка для вечері на подорожній заправці біля Хмельницького
23:00 орієнтовне повернення додому

Транспорт

 • автобус 30
18 вільних місць із 30

262218141062
272319151173
28
2924201612841
302521171395
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.