29 липня 07:00
Час відправлення
29 липня 22:30
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
29 липня 2017р.
320 UAH
350 UAH
Залишити відгук

Незвідане Поділля

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 380 км.

Хочете побачити найстарішу фортецю України, відкрити для себе красу фахверкових будиночків, відвідати величний замок Острозьких та прогулятися заповідним палацово-парковим комплексом? Тоді запрошуємо Вас у захоплюючі мандри Поділлям! Ви зможете пересвідчитись на власні очі що наш край має ще багато маловідомих цікавих об’єктів, які варті відвідування!

Відповідальна:
Ірина Пишна
(097)813-31-12
Відповідальна:
Наталія Примак
(098)322-05-38
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Незвідане Поділля

 

Резиденція Чечелів в Самчиках - належить до найкращих пам'яток стилю ампір (пізнього класицизму) в Україні. Палац є одним з найкраще збережених, що дало змогу облаштувати тут музей-садибу. В різний час палац належав Острозьким, Любомирським, Заславським, Сангушко.
Будинок в селі Самчики почав облаштовувати Ян Хоєцький на початку 18 ст. З тих часів зберігся так званий Старий палац 1725 року побудови. Невиразна архітектура старої будівлі спонукала інших хазяїв використовувати її переважно як службове приміщення нового палацу.

Наступним власником був полковник Петро Чечель гайсинський староста. Саме під час його господарювання маєток набув нового вигляду. Чечель, запросивши найкращих архітекторів, садівників та скульпторів створює  унікальний палацово-парковий ансамбль з розкішною резиденцією.
Первісне розташування приміщень збережено майже повністю. Зокрема, в палаці є 5 кімнат: Блакитна, Червона, Римська, Спочивальня та Японський кабінет. В Блакитній вітальні відбувалися театральні постановки, танці, або ж вона могла служити музичним салоном. Червона зала використовувалась як їдальня. В Японській стіни від підлоги і до плафону повністю вкриті фресками, також зберігся автентичний паркет, який виготовили німецькі майстри.
 

Гордістю Самчиків став англійський ландшафтний парк. «Український Версаль» швидко перетворився на улюблене місце зустрічей навколишньої шляхти. Гостей чекала тут нескінченна низка балів, прийомів, свят. На в’їзді гостей зустрічала кам’яна фігура лева, який привітно шкірився, а гостей, що виїжджали, проводжав сумний лев. Парк  займає територію 18,8 га. У ньому ростуть 200 порід дерев і кущів, окремим з дерев більш ніж двісті років. Тут розташовано Китайський будиночок, що слугував за льодовню.

Перша згадка про Антоніни належить до XVI століття. Хоча цієї назви ми тоді не знайдемо. Бо спочатку він називався Голодиківці, Голодки. Спочатку воно належало Острозьким, тоді Заславським, потім Любомирським, а відтак Сангушкам. Нічим особливим не виділялося, було звичайним маленьким селом.

У 1760-х роках Барбара Сангушкова, у власності якої перебувало село Голодки, віддала його у довготермінове користування регенту коронної канцелярії Ігнацію Мальчевському, який був одружений з її сестрою Антоніною. Саме на її честь перейменували село. Чоловік Антоніни збудував родинний маєток, який складався з кількох двоповерхових корпусів. Також було закладено великий парк.

У другій половині ХІХ століття Антоніни перейшли у власність Потоцьких. Вони трактували цю резиденцію як літню і особливо дбали за розвиток і підтримку парку. Та під кінець ХІХ століття Юзеф Миколай Потоцький ініціював перебудову давнього палацу в необароковому стилі. Після перебудови антонінський палац став направду величезною представницькою резиденцією Потоцьких.

Перша світова війна стала трагедією для багатьох палаців Волині. Антонінський маєток горів. Потоцькі цього не застали, бо виїхали роком раніше, забравши частину колекцій. У 1919 році палац підпалили більшовики.

На місці палацу зараз футбольне поле, проте чудово збереглись в’їзна брама, гараж, возівня та манеж. Найцікавіша будівля комплексу - колишній гараж на 9 автомобілів (справжня рідкість у ті часи!). Зараз в ньому розташовується селищна рада. Поруч з палацовим комплексом виросло ціле містечко з елегантних, переважно, фахверкових вілл, призначених для технічного персоналу. Вілли були призначені для головного адміністратора маєтку, управителя, агронома, конюха, механіка, ветеринара, водіїв. Антонінівські вілли, зведені на зламі ХІХ і ХХ століть, стали місцевими пам'ятками архітектурних стилістичних віянь. Всі ці складні комбінації форм із вежечками, еркерами, балконами, лоджіями диктувалися суто функціональними потребами, але манірно декорувалися, ховаючи свій функціоналізм за романтичним зовнішнім виглядом мініатюрних казкових замків.

Унікальність замку в Старокостянтинові полягає передусім у тому, що закладено і побудовано його було разом з усім містом в доволі стислі терміни. Формальною причиною побудови міста Костянтинова і замку стала прогалина, що існувала в оборонній системі волинських земель на шляху татарських вторгнень. Саме через Старокостянтинів пролягав Чорний шлях – одна з трьох головних доріг, по яких рухалася татарська орда, здійснюючи грабіжницькі набіги.

Тож у 1571 р. Костянтин Острозький завершив побудову замку та оборонних укріплень.  Господарські будівлі західної частини замку з церквою та баштою слугували стіною. У центрі замку височіла дерев’яна сторожова вежа.  Під замчищем є льохи з колодязями-камерами, що ведуть до ріки. Тут містились склади для зберігання вогнепальної зброї. Про велич та міць укріплень міста говорить те, що починаючи з 1575 р. кримським татарам жодного разу не вдалося взяти його приступом. Навіть тридцятитисячна орда не змогла подолати міцні мури.

 

До наших днів залишився сам двоповерховий палац-замок та частина потужних кріпосних стін. Також збереглася й двоповерхова кутова башта з підвалом. Уздовж південної стіни палацу розташована Троїцька церква, в архітектурі якої присутні готичні елементи. Зберігся лише нижній її ярус. Це діюча церква УПЦ Київського патріархату. Зараз в частково відреставрованих приміщеннях функціонує історико-культурний центр-музей «Старий Костянтинів».

Сьогодні Меджибіж знаменитий насамперед своєю фортецею. Меджибізька фортеця — найстаріша з усіх, що є на землях Поділля. Ще у ХІІІ столітті на цьому місці існувала оборонна дерев’яна споруда із земляними валами. Та у 1241 році була знищена під час боїв з монголо-татарами. А через приблизно 200 років з’явилась перша письмова згадка про кам’яну фортецю в цьому місці.

Протягом років фортеця переходила із рук в руки. Та за всю історію Меджибожа немає жодної згадки, що вороги взяли фортецю приступом. Мешканці самі відчиняли ворота, якщо не могли витримати облогу. Від 1540 року місто стало приватною власністю. Тут запанували магнати. Спершу Синявські. Пізніше замком заволоділи Чарторийські. Господарювали у ньому і козаки, і польські військові, і турецькі солдати. У 1830-х роках фортеця стає осередком військового постою російських вояків.

Різні господарі панували у замку по-різному. Хтось перебудовував споруди у бароковий стиль, хтось – у романтичний. Радянська доба перетворила замок на маслозавод. Це, звісно, дуже пошкодило архітектурну пам’ятку, та ще більше знищили її самі люди, що отримавши дозвіл, порозбирали частини історичної фортеці на будівельні матеріали.

На сьогоднішній день у Меджибізькій фортеці, яка отримала статус державного заповідника, тривають реставраційні роботи. Попри це тут щорічно проводять фестивалі, регулярно відбуваються різного роду просвітницькі та освітні заходи, з’являється все більше туристів.

Харчування

Друзі, на сніданок беріть з собою бутерброди, термоси з чаем. Буде можливість замовити комплексний обід в Старокостянтинові.
В нас буде можливість замовити комплексний обід в ресторані "Фієста". Вартість 70 грн (оплачується додатково) Сюди входить: БОРЩ УКРАЇНСЬКИЙ, КАРТОПЛЯ ПО-СЕЛЯНСЬКИ, КОТЛЕТА, УЗВАР.

Організаційний збір становить:

- 290 грн для учасників Клубу (власників  клубної картки)

- 320 грн для нових  учасників.

Сюди входить:

- проїзд у комфортабельному автобусі;

- екскурсійний супровід;

- допомога військовим - 10 грн;

- туристичний страховий поліс

Додатково сплачується:

- харчування; (за бажанням)

- вхідний квиток у замок Острожських в Старокостянтинові:

- діти, пенсіонери – 10 грн;

- студенти – 15 грн;

- дорослі – 20 грн;

- іноземці – 30 грн.

- вхідний квиток в палац Чечелів у Самчиках:

- діти – 15 грн;

- студенти – 20 грн;

- дорослі – 25 грн;

- вхідний квиток у Меджибізьку Фортецю:

- школярі, студенти – 10 грн

- дорослі – 25 грн

- власні витрати

Для бронювання місця у подорож, після реєстрації на протязі 72 годин, ви маєте внести аванс (30% від вартості), або оплатити подорож повністью, інакше ваша бронь анулюється. Якщо у вас не виходить сплатити у вказаний термін, звертайтесь до органіізатора подорожі.

Якщо ви внесли аванс, решту суми потрібно доздати за 10 днів до виїзду.

Нагадуємо, що  Клубну картку можна отримати пред’явивши  3 магніти з  минулих  наших  подорожей, або  оплативши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє  на 2-х осіб.

Зверніть увагу!

З 17 липня орг. збір збільшиться на 30 грн.

 

Організатор подорожі:  Наталія Примак  тел. 0983220538;  або у Фейсбук https://www.facebook.com/profile.php?id=100011325200266

 Звертайтесь, залюбки відповім на всі Ваші запитання!)

Організатори залишають за собою право змінювати, або доповнювати програму з метою її покращення.

Програма подорожі


Субота 29 липня :
07:00 - 07:30 виїзд з карманчику навпроти Центрального автовокзалу
09:00 - 10:30 екскурсія Меджибізькою фортецею
12:00 - 13:30 екскурсія замком в Старокостянтинові
14:00 - 15:00 обід
16:00 - 17:30 оглядова екскурсія Антоніни
18:30 - 20:00 екскурсія палацом в Самчиках
22:30 - 23:30 орієнтовний час прибуття у Вінницю.

Транспорт

 • Бус 20 місць
0 вільних місць із 20

171411852
181512963
191
2016131074
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейАлександр Скачков
Незвідане Поділля 30.09 (30 вересня 2017р.)
Очень насыщенная и интересная поездка в те места, куда сам вряд-ли бы доехал. А солнечный осенний день придал ей ещё больше красок и ароматов!
Автобус, как мне кажется, еле выдержал испытания дорогами. Да и водителя под конец я зауважал за крепкие нервы.
Наталья отлично справилась с ролью организатора, в том числе и в части тактичного общения с водителем, когда его автобус на всем ходу влетал в очередную канаву на дороге.
Благодарю бедняжек за интересное путешествие!


Наталия Дробик
Незвідане Поділля (29 липня 2017р.)
Дуже цікава та пізнавальна подорож!!! Організаторам щира подяка!!! Наталочко, ти молодчинка!!! Окрема подяка, що відвідали у Летичеві Санктурій Летичівської Богородиці!!!!


Тамара Омельчук
Незвідане Поділля (29 липня 2017р.)
Дякую за дуже насичену і пізнавальну подорож. Ви - молодці, що знаходите такі незнайомі, але дуже чарівні місця на Вінниччині. А які у нас були екскурсоводи!!! Це надзвичайно ерудовані і захоплені своєю справою люди!! Трохи підкачала екскурсовод в Меджибожі. І ще одне зауваження - в Старокостянтинові ресторан Фієста пригостив недосмаженими котлетами, це не тільки неїстівно, але й може бути загрозою для здоровя. На майбутні подорожі напевне треба пошукати когось більш відповідальних. А взагалом - подорож НАДЗВИЧАЙНА!!! Ще раз ДЯКУЮ!!!


Сергій Богданов
Незвідане Поділля 21.10 (21 жовтня 2017р.)
Чудова поїздка, Наталка молодець.


Наталя Мазур
Незвідане Поділля (20 квітня 2019р.)
Поїздка сподобалася. Все було цікаво,окрім Антоніни. Вважаю, що краще було б відвідати 4 місця з більшим часом на екскурсію, ніж 5.


Тетяна Маковей
Незвідане Поділля (20 квітня 2019р.)
Доброго дня! Вчора повернулися з поїздки Незвідане Поділля по Хмельницький області. Дякую організаторам, а саме Наталі за чудово провединий день. Навіть не знала, що так близько знаходяться такі надзвичайні містечка та села і цікаві місця в них.
Звичайно, дуже прикро, що деякі обєкти знаходяться в такому занедбаному стані. Мені особисто більш за все сподобався Палац у Самчиках з парком навколо. Палац ззовні та всередині (хоча не збереглися оригінальні речі та обстановка) виглядає дуже непогано, в парку надзвичайно чисте повітря з неперевершеним ароматом фіалок та квітучих дерев. Також сподобалися будиночки у селі Антоніни, які належали слугам.
Дякую за гарну подорож та цікаві розповіді екскурсоводів.
Друзі, вперед за пригодами!!!!


Наталия Наумова
Незвідане Поділля. Виїзд 2 (01 травня 2019р.)
Спасибо Наталии за поездку. Было интересно и увлекательно, особенно в Самчиках и замке Острожских. Оказывается, удивительное рядом. Понравилось вс, кроме наших убитых прослочных дорог (отдельное спасибо водителю Юрию за профессионализм и максимально комфортную доставку нас к пунктам назначения) и дождливой погоды. Но даже это не испортило общего позитивного настроения всей группы. В будущем хотелось бы ещ посмотреть Маловiдомi палаци Вiнничiни. Спасибо ещ раз.


Олена Ромашкіна
Незвідане Поділля (29 липня 2017р.)
Дуже вдячна тур-клубу Бідняжка за цікаву, насичену подорож! Окрема велика вдячність організатору Наталі за можливість відвідати Летичів, а також за її професіоналізм щодо підбору екскурсоводів - люди, які розповідали нам про обєкти, що ми мали змогу відвідати, робили це не лише компетентно, а й з любовю


Таня Савчук
Незвідане Поділля 30.09 (30 вересня 2017р.)
Дякую Наталі за чудову організацію у подорожі, Сама подорож дуже насичена, цікава, пізнавальна. Дуже сподобались екскурсоводи у Старокостянтинові та Антонінах, це справжні патріоти, вони ж ентузіасти своєї справи. Хотілось лише трохи зручнішого автобуса.


Тетяна Кайнар
Незвідане Поділля. Виїзд 2 (01 травня 2019р.)
дуже сподобалась поіздка!!!!!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


- 06 липня 19:51
привіт.цікаво було би заїхати ще на годинку в летичів .нам все одно подорозі.може є у вас можливість трошки ущільнити час подорожі щоб побачити домініканський костел та рештки замку.тим більше що травнева поїздка в ці місця (20.05) не відбулася так як неназбиралася група
Ірина - 06 липня 21:17
Vitaliy, будемо дивитись по часу, по можливості заїдемо
Тамара - 31 липня 12:36
Дякую за дуже насичену і пізнавальну подорож. Ви - молодці, що знаходите такі незнайомі, але дуже чарівні місця на Вінниччині. А які у нас були екскурсоводи!!! Це надзвичайно ерудовані і захоплені своєю справою люди!! Трохи підкачала екскурсовод в Меджибожі. І ще одне зауваження - в Старокостянтинові ресторанФієста пригостив недосмаженими котлетами, це не тільки неїстівно, але й може бути загрозою для здоровя. На майбутні подорожі напевне треба пошукати когось більш відповідальних. А взагалом - подорож НАДЗВИЧАЙНА!
Ірина - 31 липня 16:48
Тамара, дякуємо за відгук. Продублюйте його будь-ласка по цій ссилці https://tcb.com.ua/reviews/ ( в особистому кабінеті, у вкладці "архів подорожей" - "залишити відгук")

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.