18 червня 18:00
Час відправлення
21 червня 12:00
Час повернення
РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКРИТА ОРГАНІЗАТОРОМ
120 EUR
130 EUR

Релакс-вікенд у Румунії!

Тип: Екскурсійні мандри, Озера, Дегустації, Термальні джерела
Буде підкорено: 1700 км.

Друзі, вирушаємо у мандрівку дивовижною Румунією. Ми помилуємось захопливими пейзажами на озері Фіріза, продегустуємо вина Nachbil wine та порелаксуємо у Appolo Resort and Spa в містечку Бейле Фелікс. Побуваємо у соляних шахтах SALINA TURDA - підземний комплекс розваг в космічному дизайні на глибині 100 метрів. А ще впродовж поїздки ми завітаємо у колоритні міста Румунії. Тож вперед за пригодами!!!

Увага! В Румунії діє режим Надзвичайної ситуації (до 12.04.2021 р. включно, з можливістю продовження), в рамках якого забороняється в’їзд на територію Румунії через пункти перетину кордону іноземних громадян, в тому числі і громадян України, та осіб без громадянства. Про актуальні зміни ми повідомимо в цьому описі, у випадку переносу подорожі організатор з'вяжеться з вами і надасть детальну інформацію.

Корисні посилання:
Перелік та правила доступних для виїзду країн
Інформація щодо країн із значним поширенням COVID-19
Відповідальна:
Алла Юхимчук
(068)727-25-55
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Чернівці

Озеро Фіріза

Бая Маре

Nachbil wine

Бейле Фелікс

Турда

Клуж

Вінниця

Про подорож

Lacul de Acumulare Firiza

   Озеро Фіріза, яке також називають озером Страмторі, було створено в 1964 році, коли 52-метрові ворота дамби були закриті, щоб стримувати водну притоку Фірізи Сасар у Бая-Маре. Озеро має довжину 3 та ширину 1 кілометр. 

  На сьогоднішній день озеро Фіріза використовується для відпочинку та є одним з улюблених місць населення Бая-Маре та його гостей. Пейзаж, який ми побачимо, особливий, навколо хвойний і листяний ліс, пагорби, чисте повітря і особливо тихе місце, щоб спокійно зустрічати новий день.

  На березі озера розташувався, Club Simared - це туристичний курорт, розташований недалеко від греблі озера. На території матимемо багато місця для відпочинку, захоплюючі краєвиди, смачну кухню, спортивні активності та розуміння, що наша подорож лише починається.

  Вхідні квитки: 10 лей/особа - членська картка, якою ви можете розрахуватись у кафе та в барі. Оренда сап-бордів та каяк -  30 лей/година.

Бая-Маре - найбільше місто в регіоні Марамуреш

   Місто розташоване біля підніжжя гір Гутай та Ігніс -  регіоні, що славиться унікальними природними ландшафтами. Бая-Маре лежить у невеликій долині й зусібіч оточене горами й пагорбами, що зумовлює м’якість міського клімату. 

    Сьогодні місто є великою культурною цінністю для всієї Румунії. Безліч пам'яток архітектури, що збереглися з давніх часів, рік від року приваблюють мандрівників  з усього світу. Однією з найпомітніших пам'яток є Вежа Стефана, виконана в готичному стилі, висотою 40 футів. У минулому вежа мала велике значення: звідси можна було побачити все місто і запобігти можливим загорянням.

    Його центральну частину, привабливо відреставровану площу Піаца Лібертація, оточують яскраво відтінені будівлі 16-го і 17-го століть, що рясніють жвавими барами та шикарними кафе. Крім історичного центру міста, культури та традицій, чудовий гірський пейзаж захоплює своєю красою гостей міста. 

Nachbil wine 

   Ідея вирощування винограду та створення виноробні прийшла до власників під час подорожі, і вони заснували Nacbil wine у 1999 році. Компанія постійно розвивалася і купувала все більше і більше землі, розширюючи площу з початкових 2,5  до 15, 5 га. 

   Широкий сорт винограду у винограднику складається з сортів червоного винограду, таких як Піно Нуар, Мерло, Каберне Совіньон, Фетеска Неагр, Блауфранкіш та Сира, а також із сортів білого винограду, таких як Шардоне, Совіньон Блан, Рейнський Рислінг, Гевюрцтрамінар.

   Винзавод поважає та береже спадщину попередників, і саме тому в 2002 році для підприємства було важливо придбати колись прекрасний винний льох Каролі, який на той час впав у розорення, і відновити його до давно втраченої слави. 
   
У нас буде можливість продегустувати 7 сортів вина та пізнати культуру виноробства у Румунії під час екскурсії. Вартість екскурсії та дегустації вин  - 20 євро/особа. Вартість екскурсії, дегустації разом з  комплексним обідом (гуляш, десерт, холодна тарілка) -  30 євро/особа.

Appolo Resort and Spa в містечку Бейле Фелікс 

    Курорт Бейле Фелікс розташований поблизу Західних Румунських гір на пагорбах, покритих лісами, які створюють ідеальну атмосферу для любителів СПА відпочинку в будь-яку пору року. Великий лікувальний комплекс відноситься до регіону з унікальними термальними водами. Бейле Фелікс має м'який сприятливий клімат, чисте повітря і дуже багато зелені навколо.

    Для лікування використовують мінеральні і термальні води з радоновим, содовим, сульфатним і натрієвих складом.  Температура води в басейнах досягає 32-49º С

       Вхідні квитки: для дорослих - 30 лей, до 12 років - 15 лей, до 4 років - безкоштовно. 

Орадя - казкове містечко

    Орадя - невеличке містечко на кордоні з Угорщиною, в яке складно не закохатися з першого погляду! Тут дуже гарний історичний центр, сформований ще з часів Австро-Угорщини під впливом стилів бароко і рококо з десятками храмів, театрів, ратуш і найкрасивішою пішохідною вулицею Трансільванії - вулицею Республіки.

    Це дивовижний край з багатою архітектурною і культурною спадщиною. Прогулюючись по старим районам міста, звертаєш увагу на те, що велика частина будинків побудована в бароковому стилі, характерному для періоду існування Австро-Угорської імперії. Крім того в місті більше ста релігійних святинь.

    Вулиці Ораді прикрашають численні історичні пам'ятки, зокрема побудовані у 18 столітті католицький собор, палац єпископа, церква Місяця. Недалеко від річки розташований міський парк. Безліч музеїв представляють багаті колекції і рідкісні експонати. А пішохідна вулиця в центрі міста рясніє магазинами і розважальними закладами.

SALINA TURDA

    Турда - одне з найсучасніших місць, яке ви можете знайти в усій Румунії - вельми традиційної по укладу та архітектури країні. Шахту Саліна Турда визнано найкрасивішим підземним містечком у світі. Саме так, справжнє місто, адже масштаби побудованого парку розваг під землею просто вражають.


   Цю соляну шахту було покинуто ще у 1932 році. Як тільки її не використовували: і як бомбосховище у період війни, і як склад для зберігання сиру. Лише недавно румуни втілили сюди цікавий проект: музей по видобутку солі, комплекс розваг всередині з лікувальними властивостями і все це в космічному дизайні. Соляна шахта має приблизну глибину 100 метрів. Температура постійно має позначку 12 градусів. 

    Не дивно, що це унікальне місце настільки популярне і так прославило Румунію. Ми з цікавістю вирушаємо в урбаністичну та "космічну" соляну шахту Salina Turda, щоб побачити цю красу. 

    Вхідні квитки: дорослі - 10 євро/особа, студенти та пенсіонери - 5 євро/особа .

Клуж-Напока - неофіційна столиця Румунії

    Клуж-Напока знаходиться в північно-західній частині Трансільванії і вважається неофіційною столицею Румунії. Зазвичай відоме як Клуж, це друге за величиною місто в країні після Бухареста.

    Клуж - велике місто, наповнене мистецтвом і культурою. Один з кращих видів на місто відкривається з Кріпосного пагорба. Свою назву височина отримала від бастіону, зведеного австрійцями у 18 столітті для захисту тоді ще Клаузенбург. Незважаючи на великі розміри, в Клуж-Напока дуже затишно. 

     Тут гармонійно сусідять дух старовини і жива атмосфера фінансового і економічного центру. Найцікавішим місцем Клуж-Напока вважається його історичний центр.  У місті збудовані будівлі різних стилів: готики, ренесансу, бароко і неокласики рясніє головна площа міста, Злуки.  Навколо неї - численні ресторани, кафе і булочні.

Харчування

Друзі! Радимо взяти з собою продукти харчування у дорогу, також беріть воду та солодощі. Поїсти можна буде під час технічних зупинок на заправках. У вартість орг.збору входить сніданок у готелі типу "шведський стіл". У вас буде можливість скуштувати страви румунської кухні у місцевих закладах, а також  придбати щось у супермаркетах протягом подорожі.

Дорога, валюта, зв'язок

   Комфортні умови в автобусі та гарний стан доріг дозволять нам відпочивати під час нічного переїзду, а також для зручності радимо взяти з собою бірюші, маску для очей, дорожню подушку та плед. Можете взяти із собою навушники, вони знадобляться під час екскурсій. Радимо забезпечити себе додатковою батереєю (Power Bank). Звісно, обов'язково мати зручний і теплий одяг та взуття.
  Грошова одиниця Румунії - Румунський лей. Курс - приблизно 4,8 Румунський лей (RON) за 1 євро. Кошти краще брати в євро, а на місці обміняємо. Також можна розраховуватись банківською карткою у супермаркетах та інших туристичних об'єктах. Для того щоб бути на зв'язку, всім необхідно поповнити мобільний рахунок мінімум на 100-150 грн. (вхідні дзвінки зазвичай платні). 

Необхідні документи та перетин кордону

 Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт, або діючу шенгенську візу у паспорті старого зразка для виїзду за кордон. Підтвердження платоспроможності у розмірі 50 у.о. на добу перебування за кордоном, або мінімум 200 у.о. на особу на весь період перебування (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому (картковому) рахунку. Страховий поліс та підтвердження бронювання житла надаємо ми. Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу. 
    Для уточнення Ваших паспортних даних прохання надати копію першої сторінки закордонного паспорту після оплати або внесення авансу: залишити на офісі або додати фото в особистому кабінеті на нашому сайті.
  Величезне прохання до тих, хто лише збирається оформлювати біометричний паспорт! Будь-ласка, користуйтесь пришвидшеною процедурою отримання паспорта та не довіряйте тим строкам, які Вам повідомлять у паспортному столі! Завчасно забезпечте себе документом для виїзду за кордон, адже відсутність паспорту не являється причиною для повернення коштів за подорож згідно термінів вказаних в описі!

Перетин кордону неповнолітнім

        Правила перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:
- за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
- без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
- якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
- якщо у паспорті громадянина України для виїзду за кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16 - річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
- у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:
- свідоцтва про смерть другого з батьків;
- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;
- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;
- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;
- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;
- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).
-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців.
Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Правила перетину кордону

 Перетинаючи державний кордон України (інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

  Згідно митних правил дозволяється ввозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Відповідальний організатор:  Юхимчук Алла (068)727-25-55 - Viber, Telegram, What's App.УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Hotelul Mures
2-місний
Учасники Клубу 120 EUR
Новачки 130 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 30 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 04 травня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 23 травня 00:00 та 06 червня 00:00 Орг. збір зростатиме на 5 EUR та 5 EUR відповідно, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • медичне страхування;
 • проживання в готелі (1 доба);
 • сніданок у готелі;
 • екскурсійний супровід;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
 • страхування від невиїзду по причині COVID-19 подробиці ТУТ;

Додатково оплачується:

 • харчування та власні витрати;
 • вхідні квитки згідно опису подорожі;
 • Club Simared - 10 лей;
 • Екскурсія та дегустація в Nachbil Wine - 20 євро/особа , якщо з обідом - 30 євро/особа;
 • Термальний комплекс: для дорослих - 30 лей, до 12 років - 15 лей, до 4 років - безкоштовно;
 • Salina Turda: дорослі - 10 євро/особа, студенти та пенсіонери - 5 євро/особа;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки, мінімальний вік яких становить 7 років.

Програма подорожі


П'ятниця 18 червня :
18:00 Збір в карманчику навпроти центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська 8). Посадка в автобус, старт о 18:00. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
Субота 19 червня :
07:30 - 08:30 Орієнтовне прибуття до чарівного озера Lacul de Acumulare Firiza. Фотографуємось, снідаємо (беріть бутерброди з дому) та готуємося до насиченого дня.
09:00 - 11:00 Прибуття у місто Бая-Маре. Початок екскурсії по визначних пам'ятках.
12:30 - 15:30 Відвідуємо Nachbil wine sales. Насолоджуємось дегустацією смачних румунських вин та обідаємо.
17:30 - 20:30 Нарешті релаксуємо по-румунськи в термальних водах відомого курорту Бейлі Фелікс.
21:00 Заселення у готель. Відпочиваємо після насиченого дня.
Неділя 20 червня :
07:00 - 08:00 Сніданок у готелі та виселення.
08:00 - 10:00 Вирушаємо на екскурсію до міста Орадя. Казкові будівлі у стилі барокко чекають на нас.
10:00 - 14:30 Переїзд у соляні шахти SALINA TURDA, по дорозі заїдемо у колоритний заклад пообідати.
14:30 - 17:00 Проводимо круто час у підземному комплексі розваг всередині з лікувальними властивостями і все це в космічному дизайні на глибині 100 метрів під землею.
17:00 - 20:30 Переїзд у неофіційну столицю Трансільванії - Клуж-Напока. Насолоджуємося прогулянкою романтичним містом.
21:00 Збір в автобусі до 21:00. Вирушаємо додому.
Понеділок 21 червня :
12:00 Прогнозоване повернення у Вінницю до 12.00-13:00 (час с запасом). Все буде залежати від нашої організованості та часу проходження кордонів. Зупинка на Західному автовокзалі та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Умовний автобус
42 вільних місць із 51

Друзі, це умовна схема автобусу, яка відповідає найбільш розповсюдженій схемі автобусів туристичного класу. Вона використовується у тому випадку, коли до подорожі багато часу та ми ще не знаємо, який конкретно автобус подорожуватиме разом з нами. Але перейматись не варто, заздалегідь буде змінена схема та усі будуть повідомлені, яким саме транспортом ми плануємо їхати. Пересадження буде здійснюватись згідно до загальних правил та у відповідності до заброньованих місць. 

Ми завжди стараємось знайти кращі автобуси для наших подорожей, відповідні до дальності маршруту та специфіки подорожей. 

47433935312925211713951
484440363230262218141062
49
5045413733272319151173
5146423834282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Hotelul Mures
59 вільних місць із 60

Готель Mures вважається флагманом курорту Băle Felix завдяки своїм розмірам. Це зручне місце, ідеально підходить як для  відпочинку. Він розташований за 300 метрів від торгового центру,  термального комплекс та парку . Кімнати двомісні, світлі та просторі. У кожному номері є зручності. 

В орг. збір включено сніданок типу шведський стіл.
 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.