10 квітня 01:30
Час відправлення
10 квітня 23:30
Час повернення
Є вільні місця!
700 UAH
770 UAH
Замовити місце

ШАЛЕНИЙ ЕКСТРИМ! (Печери та стрибки) 10 квітня!

Тип: Печери, Активний відпочинок, Екскурсійні мандри, Розваги
Буде підкорено: 650 км.

ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ СВІТ ЕКСТРІМУ!!! Ця подорож для нерозбещених туристів. Для тих, хто хоче спробувати щось нове. Для тих, хто жадає екстріму, адреналіну та нових емоцій. На вас чекають непередбачувані розпірки, ущелини та лабіринти. Ну і звичайно відважний стрибок з мосту, з висоти 54 метра! Цю подорож ви не забудете ніколи!!!

Супроводжуюча:
Майя Пчьолка
(098)409-63-51
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Чортків

Кам'янець-Подільський

Про подорож

ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ СВІТ ЕКСТРІМУ!!! Ця подорож для нерозбещених туристів. Для тих, хто хоче спробувати щось нове. Для тих, хто жадає екстріму, адреналіну та нових емоцій! На вас чекають непередбачувані розпірки, ущелини та лабіринти. Ну і звичайно відважний стрибок з мосту, з висоти 54 метра! Цю подорож ви не забудете ніколи!!!

 

Печера "Млинки"

Млинки - це гіпсова лабіринтова печера у Тернопільській області. Довжина ходів сягає 40 км. У печері можна побачити різнобарвні кристали, сталактити, пластинчастий гіпс та інші мальовничі печерні утворення.  Красу печер неможливо описати чи передати за допомогою фото-, кіноплівки. Це треба побачити! А краще відчути! Один раз спробувавши, ти захочеш повторити! Рухатися у печері непросто, тому вона є доступною для здорових та активних  молодих людей. Десь потрібно буде проповзти, десь розкарячитись=)) Але воно того варте!

По прибуттю в "Млинки", ми переодягаємось   та ділимось на 3-4 групи по рівню складності. Дуже важливо  об'єктивно визначити свій рівень фізичної підготовки і правильно обрати свою групу, щоб нікого не затримувати. Ну, що ж готові?- вирушаємо у печери!!!!! Екскурсія буде тривати 3-4 години. Вийшовши з печери ви відчуєте себе зовсім іншою людиною, гордість буде розпирати! Після приходу групи з печер відправляємось в місто Кам’янець-ПодільськийКам’янець-Подільський!

Кам’янець-Подільський - прекрасне місто. Місто каменю та скелястих берегів. У місті є 3 моста: старовинний міст через Смотрич- новопланівський, міст замковий, перед фортецею та міст "Стрімка лань" з якого ми власне і будемо стрибати. Висота  мосту "Стрімка лань" -54 метри. Вільне падіння приблизно 2.5 сек. Але це незабутні враження!

Головною гордістю  Кам’янця-Подільського  вважається фортеця (одне з семи чудес України), занесена до списку пам’ятків світової культури спадщини ЮНЕСКО. Фортеця є Національним історико-архітектурним заповідником. Стрибати ми будемо 3-4 години. Після свого стрибка, ви зможете погуляти містом та повечеряти. Ми підскажем де краще це зробити.

 

 Що з собою брати? 

- зручне взуття, рукавички, бандану або шапку;

- ліхтарик на голову (можна взяти на прокат - 30 грн); 

- костюм для печер (можна взяти на прокат - 30 грн, можна взяти старі джинси або камуфляжну форму);

Беріть їжу! Бутери, сало,  печиво....Печери дуже вимотують.УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 700 UAH
Новачки 770 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 31 березня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 30 березня 10:00 Орг. збір зросте на 50 UAH, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • - проїзд у комфортабельному автобусі;
 • - екскурсійний супровід в Кам'янці- Подільському;
 • - 24/7 організаторської підтримки;
 • - страховка.;

Додатково оплачується:

 • Екскурсія печерою - 90 грн;
 • Ліхтарик на прокат -30 грн;
 • Костюм для печер - 30 грн;
 • Комплексний обід за бажанням - 90 грн (борщ, плов, салат, печиво, чай);
 • Прижок з мосту 250 грн. Стрибати можна тільки тим , кому є 18 років!!!;
 • Вхід в Кам'янець-Подільську фортецю 60 грн (дорослі), 40 грн (студенти, діти);
 • ;

Програма подорожі


Субота 10 квітня :
01:30 Виїзд з Вінниці! З п'ятниці на суботу, збір з карманчика напроти Центрального автовокзалу
08:30 - 11:30 Приїзд в Млинки! Ділимось на команди по рівню складності. Перевдягаємось та вирушаємо у печери випробовувати себе.
11:30 - 12:15 Обід. Беріть з собою бутерброди та чай:) Можливе замовлення комплексного обіду.
12:30 Від'їзд в Кам'янець-Подільський!
15:30 Приїзд в Кам'янець-Подільський. Ділимось на 2 групи: ті, хто бажає стрибати, і ті, хто - ні. Для бажаючих проводиться Інструктаж, усі інші їдуть на екскурсію містом.
19:00 - 20:00 Вечеряємо в Кам'янці-Подільському.
20:00 Від'їзд вже самих сміливих, міцних та підкачаних Бідняжок у Вінницю. Набравшись масою адреналіну, екстріму ви будете найщасливішими Бідняжками у цей день!!!
23:30 Приблизний час повернення до дому. Все буде залежати від нашої організованості.

Транспорт

 • Автобус 31 місце
28 вільних місць із 31

2927252319151173
3028262420161284
31
211713951
2218141062
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейДіброва Ігор Миколайович
ШАЛЕНИЙ ЕКСТРИМ&Фестиваль повітряних куль (з фотографом) (03 жовтня 2020р.)
(Мелодія з мультфільму кітпес)

Третє жовтня - час настав
Бідняжки в поїздку компаху зібрав
Сьогодні нас чекав на старт
Кам'янець Подільський екстрим формат

Але спочатку ,невідомо коли
Ми приїхали у дикі МлИнки
Нас там чекав дядько Борис
Який був язикатий аж до сліз

Після Млинків часу обмаль
Ми поспішали гуляти вдосталь
І тут наша куратор нам сказав
"Стрибайте у прірву - час настав!!!!!"

І все.. і все.Мельник Ірина Миколаівна
ШАЛЕНИЙ ЕКСТРИМ 27 червня!!! (27 червня 2020р.)
Велике дякую за організовану поїздку! Сама назва про себе говорить, бо то був дійсно шалений екстрим та незабутні емоцііі! Чесно - хочеться повторити😊
Оксана, молодчина! Не дивлячись на певні моменти, які виникали була оптимістично налаштована і заряджала нас тією енергією. Була частинкою нашої групки. Ще раз дякуємо ща чудову поїздку)


Уманец Артем Миколайович
Шалений ЕКСТРІМ! 12 травня! (12 травня 2018р.)
Всім привіт. Поїздка супер, водій професіонал. Аня молодець, організатор дуже добрий та веселий. Все було екстримально цікаво


Коцупей Олександр Сергійович
ШАЛЕНИЙ ЕКСТРИМ 27 червня!!! (27 червня 2020р.)
Прекрасна берегиня, чудова компанія, море екстриму та багато цікавинок. Поїздка вдалась на 100%Мазуренко Андрій Тарасович
ШАЛЕНИЙ ЕКСТРИМ&Фестиваль повітряних куль (з фотографом) (03 жовтня 2020р.)
Поїздка просто СУПЕР ,Дуже класні враження , спасибі велике нашому провідникові Оксанці вона просто СУПЕР, і велике дякую нашому фотографу 👍👍👍👍


Майчук Вікторія Юріївна
ШАЛЕНИЙ ЕКСТРИМ&Фестиваль повітряних куль (з фотографом) (03 жовтня 2020р.)
Сьогодні, 3.10 2020 їздили у Кам'янець- Подільський. Приємні враження від поїздки залишились завдяки чудовій команді- і водій, і гід приємні у спілкуванні, ввічливі, професійні! Екскурсовод у Млинках(печери) Борис - харизматичний і веселий. У Кам'янці екскурсовод Вадим дуже цікаво провів нам екскурсію))) Бажаючі стрибнули з мосту!!! Прекрасний вікенд.


Гуравська Вікторія Олександрівна
ШАЛЕНИЙ ЕКСТРИМ&Фестиваль повітряних куль (з фотографом) (03 жовтня 2020р.)
Відпочивали разом з клубом Бідняжки уже не вперше і однозначно не в останнє.Сьогодні ми отримали справжній спекотний екстрим.безмежно вдячні за чудову організацію,супер-цікавих гідів та неймовірно позитивний настрій😘


Дудник Олена Григорівна
ШАЛЕНИЙ ЕКСТРИМ&Фестиваль повітряних куль (з фотографом) (03 жовтня 2020р.)
Побувала з Вами на морі, піднімалась на вершину гори, думала, що найцікавіше я вже побачила, але як помилялась, побачити гори з середини, це щось дивовижне - мерехтіння кристалів, шлях, який долаєш, а навколо лише каміння - ЕКСТРИМ ще той, але коли здійснила мрію - стрибок з мосту, ось тоді я зрозуміла поїдка просто СУПЕР, дякую Вам за чудові враження, а Боцул Оксані за настрій, який ти створювала протягом усієї подорожі!


Натаров Максим Юриевич
Шалений ЕКСТРІМ! 6 квітня! (06 квітня 2019р.)
Эмоциональное вознесение, экстремальная сатисфакция, долгожданная порция адреналина! Именно так можно описать поездку! Аня отличная сопровождающая, активная, веселая, общительная! Гид по пещерам, Борис, с юмором, умеющий работать с людьми, сделал наш маршрут не скучным! Прыжки с моста страшно, круто, с ветерком)) Все было на уровне, иного и не ожидал! Всем спасибо, до новых встреч! Жду фото и видео)


Ярошинська Тетяна Андріївна
ШАЛЕНИЙ ЕКСТРИМ&Фестиваль повітряних куль (з фотографом) (03 жовтня 2020р.)
Подорож дійсно відповідає назві :"Шалений екстрім". Пригоди почалися, ще по дорозі в Млинки. Все дуже креативно продумано, а інколи і непродумано, що в комплексі вписалося в наш цікавий тур. Окремих слів заслуговують провідники Борис (у Млинках) та Вадим у Кам'янці-Подільсьму, надзвичайно цікаві і колоритні учасники подорожі, без них- це було б точно не так круто!!! Дякую за враження!!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Наталья - 09 лютого 00:54
Доброго часу доби! А печера Атлантида и Млинки - це різні печери?
Майя - 09 лютого 18:09
Наталья, так це різні печери. Печера "Млинки" знаходяться в Тернопільській області, а "Антлантида в Кам'янці-Подільському.

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.