22 червня 06:00
Час відправлення
29 червня 16:00
Час повернення
Є вільні місця!
250 EUR
275 EUR
Замовити місце

Північна Македонія та Албанія. В'їзд дозволено!

Тип: Екскурсійні мандри, Альтернатива морю
Буде підкорено: 4000 км.

Знайомся, Балкани! Таємнича Північна Македонія та Сонячна Албанія. Гірські річки, озера, каньйон та приголомшливі пейзажі. Сплетіння Сходу та Заходу, Греції та Туреччини. Смачне вино та морепродукти, яскраво-червоні заходи сонця та найкращі види. Справжній взрив емоцій! І найголовніше - обидві країни відкриті, можна їхати хоч завтра:) #ВпередЗаБалканськимиПригодами

Увага! Друзі, обидві країни можна відвідувати вільно, без надання ПЛР тестів, чи проходження самоізоляції. Однак, станом на 12.03.2021 Македонія та Албанія знаходяться в червоній зоні, тому по поверненню необхідно здавати тест. Ми уважно слідкуємо за ситуацією та будемо інформувати Вас про зміни ближче до дати виїзду.

Корисні посилання:
Перелік та правила доступних для виїзду країн
Інформація щодо країн із значним поширенням COVID-19
Відповідальний:
Вадим Базалицький
(067)432-26-39
Відповідальна:
Тетяна Саракуз
(097)562-39-82
Супроводжуюча:
Віолетта Носуленко
(095)122-59-45
Відповідальна:
Марина Чепурна
(050)272-67-73
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Кам.Подільський

Чернівці

Північна Македонія

Албанія

Україна

Про подорож

Північна Македонія - щось новеньке

"Висока" або "гірська" Північна Македонія. Македонці та албанці, православні та мусульмани, турки і греки - ці контрасти поєднуються тут і в культурі, і в кухні і навіть в природі...Смачна ракія, османські караван-сараї та блакитні річки та озера. Що таке "стрільба по-македонськи"? Чи правда, що саме тут народився відомий Александр Македонський? Дізнаємось разом та познайомимось з цією неймовірною країною, гортай:)

Каньйон Матка

Смарагдова вода, скелі, зелень і небо, і все це всього в 17 км від Скоп'є. Справжня перлина Балкан, і ми там проведемо цілий день. 

Це каньйон в долині річки з цікавою назвою Тріска. Колись це була звичайна річка, але потім в ущелині побудували ГЕС, і утворилося штучне озеро Матка. Обов'язково пройдемось тут з екскурсією, щоб дізнатись все найцікавіше. Місце дуже популярне, тому тут багато прогулянкових маршрутів, кафе та просто гарних локацій.

Норовлива річка Тріска пиляла місцеві гори не один мільйон років і як результат утворились дуже гарні мармурові схили. Прогулянки на човні, каяку, або просто пішки пройтись вздовж каньйону - це тільки частина активностей для нас, як гостей.

Тут мешкають різні види тварин і рослин, включаючи рідкісних. А вздовж озера розташовані старовинні монастирі та храми, серед яких - давня церква Святого Андрія. Також тут близько десяти печер. Найпопулярніша - печера Врело. У нас буде достатньо часу, щоб дослідити всі ці місцинки. Свіже гірське повітря, чистісінька водна гладь, скелясті зелені схили. Справжнє єднання з природою! 

Скоп'є

Першим пунктом нашої балканської мандрівки буде столиця Північної Македонії. Скоп'є з'явилось на карті як римська фортеця та зазнало найбільшого розквіту під час Османської імперії. Взагалі, столиця має дуже цікаву історію. По прибуттю у нас обов'язково буде екскурсія з місцевим жителем.

Старе місто османських часів дійшло до нас в першозданному вигляді. Сьогодні це найяскравіша частина македонської столиці з вузькими вуличками, мечетями, хамамами і східними караван-сараями - тут відпочивали колись торговці після довгої дороги.

Подивитися, як жили люди за часів правління османів, можна і зараз в стародавньому районі Скоп'є під назвою Стара Чаршія. З тих часів тут мало що змінилося, хіба що історичні споруди були оновлені, а у вітринах старих магазинчиків з'явилися сучасні товари. Сам ринок працює ще з дванадцятого століття!

Одним із символів Скоп'є є старий Кам'яний міст, що з'єднує Старе і Нове місто. Взагалі-то в Скоп'є через річку Вардар веде 9 мостів, але Кам'яний міст знаходиться прямо в історичному центрі в двох кроках від основних місцевих визначних пам'яток. Кажуть, що його побудували турки в п'ятнадцатому столітті. Взагалі цей район насичений османською культурою: старовинні бані, мощені вулички - дууже гарно!

В Скоп'є знаходиться багато історичних музеїв, серед яких варто згадати меморіальний музей мати Терези, адже Агнес(таке було її справжнє ім'я) народилась саме тут. До речі, Скоп'є - це щось на зразок центра християнства, і ця релігія на першому місці перед ісламом, тому тут знаходиться монумент Хрест Тисячоліття - можна буде проїхати до нього, з пагорба відкривається дуже гарний вигляд.

Цікаво, що годинник для вежі Саат Кула (найвища будівля та гарний орієнтир при прогулянках в історичному центрі) зробили в Швейцарії і він справно працює ще з початку 20 століття. Обов'язково погуляємо, проникнемось атмосферою міста та вип'ємо кави в одному з місцевих колоритних закладів. 

Охрид

Старовинні монастирі, гори на фоні озера та свіженька форель... Знайомся, македонське місто Охрид. Деякий період це місто навіть було столицею Болгарського царства. 

Центр міста називається Мезокастро. Вузькі пішохідні вулички зі старовинними будинками. Гарні стародавні церкви та фортеця з панорамними видами на місто і озеро Охрид. На краю миса Канео височіє православна церква Святого Іоанна Богослова. Види звідси вражають: стародавня церква на тлі озера. Античний театр, унікальна атмосфера... Тут навіть є окрема археологічна зона під назвою Плаошнік.

У вільний час покатаємось на катері, посмакуємо смачного вина та з'їмо рибку. Охридське озеро, крім найчистішої яскраво-блакитного кольору води не менше вражає і своїми розмірами. Саме тому його часто порівнюють з морем, із обмовкою, правда, що воно прісне. 

Музей "Затока на кістках"

На півдні півострова Градіште є дуже цікаве реконструйовано доісторичне поселення на воді. На дні Охридського озера, в місці, яке зараз називають Затокою на кістках, в 1997 році були знайдені залишки селища, якому понад три тисячі років. Поселення було розташоване в 20 метрах від берега, з яким його з'єднував дерев'яний місток. Будинки приблизно на 1,5 метра височіли над водою. Вчені вважають, що люди жили в цьому селі не постійно, а тільки в теплу пору, коли рибалили. Худоба паслася на березі.

За словами давньогрецького історика Геродота, риби в озері було стільки, що господар лише відчиняв двері і опускав у воду відро, щоб незабаром витягнути досить великий улов. Зараз побут давніх рибалок можна побачити в музеї на воді у Градіште. Всередині будинків - ліжка зі шкір тварин, плетені колиски, ткацькі верстати і домашнє начиння, відтворене з того, що знайшли на дні. 

На набережній біля озера проходить дуже гарна доріжка в тіні дерев. Там є облаштовані лавочки - зустрінемо тут захід: хвойний ліс, квіточки, вид на озеро, келих ігристого - романтика:)

Албанія - країна сонця, моря та вина 

Надзвичайно добрі люди, величезний вибір морепродуктів, багато сонця, вина та приємні ціни... Албанія має чим здивувати - подивимось унікальні міста, національний парк та навіть побуваємо біля моря.

До речі, гасло Національного офісу з туризму: «Албанія - нова любов на Середземному морі». Одним словом, там нас чекають, а значить - треба їхати! Ось що ми побачимо.

Берат - місто тисячі вікон

Кажуть, що коли темніє, і в традиційних балканських будиночках 19 століття запалюють вогні, то світло, що йде з вікон, створює враження, що ти в оточенні багатоповерхових будинків, серед тисячі вікон. Звідси і така назва.

Це місце створене для того, щоб ним захоплюватися. Люди живуть тут вже більше двох тисяч років. Змінювалися цивілізації, спалахували і вщухали війни, а Берат все так же стояв, трохи похмурий, але від цього не менш привабливий. Майже ідеальне поєднання природи і неповторної балканської архітектури.

Берат - це місто-музей з середини 20 століття, а сьогодні внесено до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Старовинна фортеця тринадцятого століття, православні церкви та мечеті, мости та кольорові будиночки. В Бераті гарно, погуляємо і по старому, і по новому районах, вип'ємо кави, або з'їмо смачний обід в панорамному ресторані та зробимо гарні фото:) і їдемо знайомитись з країною далі.

Місто-музей Гірокастра 

Наступний наш пункт знайомства з Албанією - невеличке місто, батьківщина Енвера Ходжа, албанського комуністичного лідера. Ще один музей під відкритим небом. 

Що подивитись в Гірокастра? Саме старе місто - це суцільна пам'ятка: потрібно просто гуляти і дивитися на старовинні будиночки - турецькі куле, вони зберігають у місті дух минулого, справжня машина часу.

Крім будиночків, є ще велика фортеця 13 століття (до речі, найбільша в Албанії) всередині тут Національний військовий музей, а у вільний час можна буде навіть зайти в один з бункерів часів Ходжа. Ще нас чекатимуть відреставрований оттоманський будинок-музей 18-19 століття з типовими албанськими інтер'єрами, ну і колоритні риночки з величезною кількістю сувенірів - щось оберемо для рідних:)

Блакитне око

Поряд з Гірокастрою знаходиться природний національний парк, куди ми й прямуємо. У річці, що зветься Бистриця утворилася вертикальна карстова печера-озеро, з якої з бульканням виходить вода.

Через приголомшливий колір води джерело отримало назву Блакитне око - вона тут буває від глибокого синього до блакитного відтінків. А за формою підводна печера дійсно нагадує око з темною зіницею, то ж назва більш, ніж доречна.

Ніхто досі не може назвати точної глибини розлому, дайверам вдалося доплисти тільки до 45 метрів, а далі не дозволив рухатись потік води. А водичка тут прохолодна, вище 13 градусів не буває навіть влітку:) Таке цікаве природнє явище теж внесено в список спадщини ЮНЕСКО, то ж ми не могли пройти повз.

Гірський перевал Llogara Pass

Гірський серпантин над морем. Заберемось вище, ніж на тисячу метрів. Розташований перевал відразу над двома морями - Іонічним і Адріатичним, а дорога прокладена буквально по краю майже стрімкого обриву. Кажуть, що це непоганий конкурент румунському Трансфагарашу. Перевіримо?

По маршруту обов'язково зупинимось та зробимо фото з видом на Албанську рів'єру - тут є декілька облаштованих майданчиків. Десятки кілометрів узбережжя, острова та ніжна блакить морів - така вона, маленька Албанія:) Після цього спустимось вниз, в національний парк, будемо спілкуватись з тваринками:)

Національний парк Логара

Сама дорога сюди вже мала б надихнути та ще більше закохати в південну країну. Але в парку на нас чекає сюрприз.

Тільки уявіть - по території вільно гуляють олені! Можна там же купити смаколики та погодувати цих милих тваринок. Вони абсолютно ручні, ходять за тобою по п'ятах, а від ласощів, як Бембі в мультику, виляють хвостиками:) Просто дитячий захват! Потрапляючи в це місце, серце завмирає. Начебто, нічого особливого, але в той же час, так чарівно і затишно.

До речі, через вітра дерева тут виростають досить чудернацьких форм.  Ще одна визначна пам'ятка Албанії і зокрема парку Логара - це сосна-прапор. Вона росте тільки в цих місцях і називається так тому, що нагадує орла, зображеного на албанському прапорі. Трохи уяви, і можливо, дійсно, можна побачити птаха)

На території парку є багато кафе та ресторанчиків - після годівлі оленів з'їмо щось смачненьке і ми) 

Порто Палермо

На шляху сюди ще подивимось фортецю під назвою Порто Палермо  - нас зустріне тиха бухта зі спокійною водичкою, конячки та козочки. Але ми приїхали, щоб подивитись палац Алі Паші Тепелленського - любителі читати одразу згадають Олександра Дюма, в своїх творах він створив справжню біографію цієї персони. 

Що стосується самого замку, то він і зараз знаходиться в чудовому стані. За формою нагадує трикутник з вежами по кутах. Нагородою нам будуть чудові фото та вид, що відкриється наприкінці прогулянки.

Вльора - місце зустрічі двох морів

Курортне місто, в якому зустрічаються води Адріатичного та Іонічного морів. Прохолодна, чиста водичка так і манить! Захопили купальники?;) Гооу купатись:) А вздовж набережної нас чекатимуть заклади зі свіжими дарами цих морів, атмосфера відпочинку та свята. 

І знову ж таки поєднання культур - древній римський амфіатеатр на острові поряд, мечеть Мураді в центрі міста. Головна площа називається площа Прапора, а у вільний час можна піти в музей Незалежності, або історичний чи етнографічний музеї. 

На пагорбі над містом височіє будинок Бекташи Кузум Баба, зараз на терасі зробили ресторан, а також тут непоганий оглядовий майданчик. Сюди варто піднятись заради виду на Вльору, півострів Карабурун, острів Сазан та лагуну Нарта.

Балканські смаколики

Фегес - запечені зелений і червоний перець, очищені помідори, цибуля, сир і спеції.  Tave Kosi - баранина і телятина дуже популярні в Албанії. Айвар - це овочева ікра, а на десерт можна спробувати - Shendetli.

Морепродукти

Звичайно, дари моря є не тільки в Албанії, але оскільки країна розташована уздовж Іонічного моря (яке є сусідом Середземного), риба і молюски тут свіженькі та за дуже приємними цінами. Тут і креветки, і мідії і справжні лобстери - є все:)

Ну і звісно, кава та ракія, щоб це все гарно засвоїлось:)

 

Також, деяка необхідна інформація  для ознайомлення перед реєстрацією на подорож: 

Безвіз з Європою

Для подорожі у Північну Македонію та Албанію необхідно мати дійсний закордонний біометричний паспорт та підтвердження платіжоспроможності в розмірі біля 30 євро на особу на добу (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому(картковому) рахунку.

Решту документів для підтвердження нашої подорожі: страховку, ваучери на поселення та ін, забезпечуємо ми.

Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

Також, для уточнення ваших паспортних даних, прохання надати копію першої сторінки біометричного паспорту. Копію можна зробити у нас в офісі. 

 • "Зелена зона"

Друзі, країни, які ми обрали для майже ідеального відпочинку наразі знаходяться в зеленій зоні, тому тести на COVID-19 не треба здавати ні при в'їзді, ні при поверненні з кожної з них. Погодьтесь, приємний бонус:)

 • Валюта

Офіційна валюта Північної Македонії - македонський денар. Орієнтовний курс - один євро = 60 денарів. В Албанії в обігу леки (один євро = 120 леків). З собою краще брати євро або долари - ми підкажемо, де можна обміняти за найбільш приємним курсом. Також радимо мати з собою картку для безготівкових розрахунків, відкрийте для неї платежі закордоном у своєму банку. Доволі непоганий курс у конвертації.

Курс гривні за кордоном є доволі заниженим, тому міняти в обмінниках готівкові гривні невигідно.

 • Перетин кордону неповнолітніми

Згідно Правил перетину державного кордону громадянами України, які не досягли 16-річного віку, такі особи мають право перетинати кордон в супроводі одного з батьків, або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою. Якщо Ви подорожуєте з дітьми до 16 років, обов'язково ознайомтесь із наступною інформацією за посиланням.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

 • Правила перетину кордону

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження:(м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!

 • Додаткові поради

- Звичайно величина бюджету  - річ дуже індивідуальна, але вище ми спробували окреслити найменші необхідні витрати, щоб можна було зорієнтуватись, скільки коштів необхідно буде брати із собою.

- Обов'язковим атрибутом кожного учасника подорожі має стати дорожня подушка-рогалик та невеликий плед. 

- Радимо забезпечити себе додатковою батареєю (Power Bank) для заряду гаджетів.

- У місцях нашого перебування обов'язково потрібно слідкувати за своєю безпекою та безпекою своїх речей, адже там, де багато туристів багато і злодюжок. УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готелі в балканській подорожі
3-місний (TRIPL) 2-місний (TWIN),
2-місний (DBL)
Учасники Клубу 250 EUR 260 EUR
Новачки 275 EUR 285 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 08 травня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі класу Євро 5;
 • екскурсійний супровід;
 • проживання в готелях по маршруту;
 • сніданки в готелях;
 • 24/7 організаторської підтримки;
 • медичне страхування;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • харчування, крім сніданків в готелях;
 • додаткові екскурсії, за бажанням: прогулянка на катері по озеру Охрид 7 євро;
 • прогулянка на каяку в каньйоні Матка 3,50 євро;
 • круїз до печери Врело - 7 євро;
 • проїзд на громадському транспорті до каньйону Матка зі Скоп'є - 2,5 євро;
 • вхідний квиток до музею у затоці костей - 1,7 євро;
 • вхідні квитки по маршруту в Албанії 11 євро;

Програма подорожі


Вівторок 22 червня :
06:00 Виїзд з кишеньки навпроти Центрального автовокзалу м.Вінниці! Якщо ти з іншого міста, зможеш до нас доєднатися по маршруту. З радістю приймемо у нашу дружню компанію:) Вирушаємо назустріч пригодам!
Середа 23 червня :
08:00 Зупинка, аби трішки збадьоритися та випити ароматної кави перед кордоном.
12:00 Наближаємось до столиці Македонії. Орієнтовний час прибуття в місто.
13:30 - 15:00 Починаємо знайомство із балканською країною - Північною Македонією.
15:30 Проживаємо ми з вами в центрі, тому зробимо паузу на поселення в готель.
17:00 Повертаємось в центр - є пропозиція зануритись в атмосферну Стару Чаршію і пробігтися ринком, скуштувати щось смачненьке та придбати сувеніри. Далі - хто має сили, гайда на вечір знайомств у готель:)
Четвер 24 червня :
07:00 Прокидаємось і снідаємо. Набираємось сил, адже сьогодні чекають вражаючі краєвиди.
08:00 Виселяємось - ключики на ресепшин, речі в автобус і прямуємо до одного з найпрекрасніших міст Македонії - в Охрид.
11:00 Приїзд у місто. Пройдемось старовинними вузенькими вуличками, що ведуть до порту, де чекає нас морська прогулянка на кораблику по найглибшому та найдревнішому озері на Балканському півострові. І це ще не все...ми з вами побачимо рибацьке поселення на воді. А слухати цікаві історії ми будемо під келих вина.
14:00 Після того як познайомились з містом на суші та помилувались видом з води - Організатор знає, де найкрутіші фотозони і чим зайнятися у вільний час і де смачно можна перекусити.
20:30 Зустрічаємось на набережній біля озера, аби поповнити ваші враження яскравим заходом сонця на березі Охрида із ігристим шампанським. На такій приємній нотці вирушаємо до наступної країни - Албанії.
22:00 Під'їжджаємо до готелю на території Албанії та відпочиваємо.
П'ятниця 25 червня :
07:00 Нас чекає смачний сніданок в готелі під ароматну каву.
08:00 - 10:00 Знайомство з містом тисячі вікон. Цікаво, що це? то погнали:)
10:00 - 11:30 Після прогулянки можна зайти на ароматну каву в панорамному ресторан з видом на Берат.
11:30 - 13:30 Переїзд у містечко Вльора.
13:30 - 16:30 Знайомимось із популярним курортом Албанії - місто Вльора. Гарні краєвиди з оглядового майданчика на горі, мечеті, набережна. Можливо, хтось хоче скупнутись? Захопи купальник:)
16:30 - 18:30 Виїзд на перевал Llogara Pass та національний парк Логара, де нас чекає приємний сюрприз та єднання з природою та фауною сповна...
19:30 - 20:30 Поселяємось в готелі в Саранді відпочиваємо, адже завтра не менш цікавий та насичений день.
Субота 26 червня :
07:30 Снідаємо, милуємось морем та дихаємо морським повітрям.
10:00 - 13:30 Милуємось унікальним карстовим джерелом Блакитне око.
13:30 - 15:30 Знайомство з античним містом - Гірокастра.
16:00 Переїзд по території Албанії, поселення в готель на березі озера.
21:00 Поселення в готель в м.Поградєц
Неділя 27 червня :
09:00 Повертаємось в Македонію.
09:00 Вирушаємо в надзвичайне місце... каньйон з цікавою назвою Матка. Чому саме так назвали - дізнаєтесь в подорожі!
13:00 - 17:00 Гуляємо в каньйоні: Екскурсія, потім каное, каяки, печери, фото, пікнічок.
18:30 - 19:30 Поселення в готелі в центрі міста, у столиці Македонії - Скоп'є.
Понеділок 28 червня :
10:00 Поснідали. Закинули речі в автобус. Ділимось враженнями, дивимось фільми та вирушаємо додому.
Вівторок 29 червня :
16:00 Орієнтовний час прибуття у Вінницю. Плануємо нові зустрічі разом.

Транспорт

 • MERCEDES №2 TOURISMO EURO 5
36 вільних місць із 49

Сучасний комфортний автобус 2013 року випуску, стандарту Євро-5+.

Зручні сидіння які відкидаються назад та відсуваються в сторону, а також підніжка, забезпечать максимально можливий комфортний відпочинок під час подорожі.

Сучасна система кліматконтролю забезпечує комфортну температуру в салоні влітку та взимку.

45433935312725211713951
464440363228262218141062
47
48413733292319151173
49423834302420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готелі в балканській подорожі
37 вільних місць із 46

Готель в Скоп'є

Невеликий, майже сімейний готель в центрі міста Скоп'є. До наших послуг номери з кондиціонером і безкоштовним Wi-Fi. В кожній кімнаті телевізор, власна ванна та холодильник. До фортеці Кале всього декілька хвилин!

Готель в Бераті

Колоритний готель в національному стилі. Розташований в пішій доступності від цитаделі Берата на березі річки Осум.

В усіх номерах власні ванні кімнати з феном, Wi-Fi, телевізори з супутниковим телебаченням та кондиціонери. 

Готель в Саранді 

Cтильні апартаменти з елегантним декором і безкоштовним Wi-Fi. На даху помешкання працює бар-ресторан. 

Усі кімнати оснащені кондиціонером, телевізором з плоским екраном і кабельними каналами, добре обладнаною міні-кухнею та власною ванною з душем. З деяких балконів відкривається вид на море. 

Готель в Поградєц

Готель на березі озера Охрид і всього в декількох кроках від піщаного пляжу. В номерах з кондиціонер та безкоштовний Wi-Fi.

У номерах є балкон. У номерах і люксах готелю встановлені телевізор з плоским екраном і кабельними каналами, сейф і робочий стіл. Власна ванна кімната з душем укомплектована феном. Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейБарчук Ірина Олександрівна
Північна Македонія та Албанія. В'їзд дозволено!!! (03 травня 2021р.)
Дві країни, 7 днів подорожей нон-стоп, сповненних драйву, нових вражень та крутезно-чудових краєвидів!
Македонія та Албанія однозначно варті того, щоб хоча б раз ( і точно більше!!) побачити та відчути дух цих країн.
Нашим водіям - респект за безпеку та комфорт під час подорожі!
Готелі по маршруту - як на мене оптимальні за ціною-якістю. Швидке поселення без затримок та зволікань.
Організатору Тетяні - щира подяка за суперову організацію на найвищому рівні!! Дякую за баланс у всьому, підтримку 24/7, круту атмосферу та гарний настрій! Бідняжки - ще раз переконуюсь - ви найкращі :)


Байба Роман Миколайович
Північна Македонія та Албанія. В'їзд дозволено!!! (03 травня 2021р.)
Після річної перерви ця поїздка дала змогу відпочити морально і продовжити досліджувати Балкани. Хороша погода, крута організаторка Таня, професійні водії і досвідчені гіди - ось вам рецепт хорошого відпочинку :)
Дякую і до нових подорожей!
Окремий привіт Сашці Македонському 😁


Пастух Іванна Ярославівна
Північна Македонія та Албанія. В'їзд дозволено!!! 2 виїзд (01 травня 2021р.)
супермегакрута поїздка!!!
для мене це той момент.коли реальність перевершила всі очікування.
море вражень.емоцій іадреналіну.
всім величезне дякую за організацію.обслуговуваня. за чудові прожиті разом дні.
і особливе дякую водіям за вищий пілотаж на крутих серпантинах!
наступна поїздка буде 17та!
до нових зустрічей!


Кабалюк Сергій Васильович
Північна Македонія та Албанія. В'їзд дозволено!!! (03 травня 2021р.)
Дуже крута подорож! Все сподобалось! Гарні готелі,чудовий автобус,смачні сніданки та обіди.Але головне чудова компанія, відповідальні водії і наша Танюха.Велика їй подяка що відчували себе комфортно і єдиною сім'єю.Віват Македонії і Албанії!


Головенко Оксана Василівна
Північна Македонія та Албанія. В'їзд дозволено!!! (03 травня 2021р.)
Відгук про класну подорож! Дякую Танечка за чудову душевну організацію, компанію, прекрасні краєвиди, терпіння, лояльних водіїв. Буду подорожувати з вами ще! Люблю , цілую!!!💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋


Кравцова Ірина Миколаївна
Північна Македонія та Албанія. В'їзд дозволено!!! (03 травня 2021р.)
Моя первая поездка с «Бедняжечками»! Это были незабываемые дни!!! 🥰Для начала хочу поблагодарить всю команду, которая проделала огромною работу, что бы наше путешествие было незабываемым и комфортным! Танюшка Саракуз, наш организатор, наша зажигалочка и просто замечательная девушка! Так же спасибо, нашим водителям, за безопасность и профессионализм ! Вы просто СУПЕР!!!

- Отели: В основном классные! Все что нужно, все было !
- Автобус - все супер, все чисто, но один минус спать в нем не удобно!!!
- Организатор Танюша Саракуз просто супер🤗 Милая, отзывчивая, всегда подскажет и поможет в любой сложившейся ситуации!!! С ней не соскучишься 😉«Ти крута , дякую !!!»
- Гиды: Безумно понравилась Ирина с Албании! Приятная, общительная, очень много рассказывала, но при этом не напрягала! 👍 «Сашка Македонский» как он себя называл, наш гид в Македонии, очень веселый и приятный, но хотелось бы больше услышать полезной информации 😂😂😂
- А вообще поездка получилась замечательной и действительно незабываемой !!! Уезжать совсем не хочется! Ну и конечно же, наша компания, крутая и веселая 😃Папа Андрій Андрійович
Північна Македонія та Албанія. В'їзд дозволено!!! (03 травня 2021р.)
Якраз повернулися із подорожі. Усе дуже сподобалося, організація на високому рівні. Тані дуже дякуємо, старалася догодити кожному. Найбільші враження отримали від крутих краєвидів та фотопоінтів, поїздки на кораблику були також незабутніми. Окремий респект нашим гідам, які дарували нам гарний настрій. Обов'язково рекомендую цю подорож 😀😍👍


Дишкант Надія Олегівна
Північна Македонія та Албанія. В'їзд дозволено!!! 2 виїзд (01 травня 2021р.)
Подорож дуже сподобалась, від побачених горизонтів перехоплювало подих. Організація на висоті, автобус зручний, готелі комфортні, а деякі навіть дуже комфортні))) Єдиний нюанс - хотілось би побути трошки більше на берегах моря та озера.


Відповідь: Надія, дякуємо за відгук! Уже плануємо мандрівки де буде більше часу для пляжного відпочинку :)

Боярко Владислав Васильович
Північна Македонія та Албанія. В'їзд дозволено!!! 2 виїзд (01 травня 2021р.)

Поїздка - супер, Віолетта з Тетяною - найкращі, готелі - різні, але переважно добрі, автобус - новий та зручний, але маю певні зауваження:
1. Зміст екскурсії в каньоні Матка від пана Олександра зводився до розповідей про погоду, і що робилося з іншою групою.
2. В двух готелях не працювали телевізори.
Мір упавшим!Жучковська Мирослава Михайлівна
Північна Македонія та Албанія. В'їзд дозволено!!! (03 травня 2021р.)
Це був неперевершений тиждень в моєму житті , море позитивних емоцій . Моя мрія здійснилась відвідати Македонію 🇲🇰 та Албанію 🇦🇱. Наш організатор Таня чудовий організатор з чудовою енергетикою , тримати так далі ! 👍 Ти майстер своєї праці !)))
Місця які ми відвідали вражали своєю красою і чарівницю . Особливо фортеці з панорамою міста.
Автобус дуже комфортний і водії теж дуже круті .
Загалом поїздка мені дуже сподобалась . Обов’язково ще раз відвідаю ці чудові Балканські країни !


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.