15 травня 02:30
Час відправлення
23 травня 11:00
Час повернення
Є вільні місця!
360 USD
395 USD
Замовити місце

Нова Єгипетська експедиція 2

Тип: Відпочинок на морі, Екскурсійні мандри, Пустеля
Буде підкорено: 5000 км.

В Єгипет може злітати кожен. Але дослідити його вздовж і поперек та побачити його древній, багатий спадок, вже задача не з легких. Але не для нас. Це буде пізнавальна, цікава та в міру насичена мандрівка, де ми побачимо все найвідоміше, найцікавіше, наймістичніше та найзагадковіше, що нам залишила древня цивілізація. Пакуйте валізи, ми летимо в Африку)

Увага! Друзі, на даний час діє вимога про обов’язкове ПЛР-тестування на COVID-19 для всіх, хто прибуває до Арабської Республіки Єгипет. ПЛР-тест має бути зроблений не раніше, ніж за 72 години до прибуття в Єгипет. Результат обов'язково має бути англійською мовою з внесенням даних Вашого закордонного паспорту, мати QR-код та підпис лабораторії. За даними МОЗ України, після повернення в Україну не потрібна самоізоляція або ПЛР-тест.

Корисні посилання:
Перелік та правила доступних для виїзду країн
Інформація щодо країн із значним поширенням COVID-19
Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Супроводжуючий:
Володимир Коваль
(097)967-84-94
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Київ. Аеропорт Бориспіль

Хургада, Єгипет

Каїр

Александрія

Оаза Бахарія

Лівійська пустеля

Про подорож

 

Александрія

На півночі Єгипту, на березі Середземного моря стоїть місто Александра Македонського, північні ворота до Єгипту - Александрія.

Унікальність цього міста полягає у поєднанні величезного історичного спадку з сучасним європейським впливом на Арабську Республіку.

На даний момент Александрія - це велике сучасне місто, де переплелося нове і античне, мусульманське і православне, східне і західне.

Королівський Палац Монтаза

Однією з популярних пам'яток є Королівський Палац Монтаза. Він був побудований для останнього правлячого монарха Єгипту короля Фарука. Прекрасний палац знаходиться в мальовничому парку на березі Середземного моря.

Палацовий комплекс Монтаза складається з двох будівель. У великому палацовому приміщенні зараз знаходиться закрита для відвідування резиденція президента Єгипту. У малому палаці, який так само називається жіночим, розташовується готель віп-класу. Біля палацу є чудовий парк. Тут ми з вами будемо прогулюватись, як колишні монархи, та милуватись рідкісними преставниками флори.

Форт Кайт Бей

Вважається, що фортеця виникла на місці одного з Семи чудес стародавнього світу - Александрійського маяка. Залишки древнього маяка фараонів можна й тепер побачити в кладці форту. Маяк простояв майже тисячу років, але в 796 році нашої ери був зруйнований землетрусом.

У XV в. єгипетський султан Ашраф наказав на місці маяка побудувати неприступну фортецю для захисту від ворогів. 

На прикінці 19 сторіччя цитадель Кайт-бей піддалася атаці британських військ, в результаті чого була суттєво пошкоджена. Цитадель залишалася напівзруйнованої до початку відновлювальних робіт в 1904 році і подальшої реставрації під заступництвом короля Фарука, який бажав перетворити фортецю на садибу для відпочинку.

Після революції 1952 року Єгипетські військово-морські сили передали цитадель Кайт-бей на баланс місцевого Морського музею. В даний час всередині Цитаделі знаходиться Александрійський морський музей.

Александрійська бібліотека

Ще однією з родзинок Александріі є Відома на весь світ Бібліотека Александріна, яка була відкрита в 2002 році. Фонди бібліотеки були надані з усього світу і нараховує  500 тисяч книг у відкритих фондах і ще 7,5 млн. у сховищах. Бібліотека має рідкісні старовині крихкі рукописи, для яких широко використані електронні прилади, які дають змогу гортати джерела без контакту з оригіналами.

Грандіозний читальний зал має площу 70 000 м². Він розташований під 32-метровим скляним дахом, що перекинутий до моря - така форма нагадує сонячний годиник. Навіть неясно, чим читачі будуть захоплені більше: унікальним зібранням фондів чи неймовірним краєвидом, що відкриється перед ними. Будівля не має звичних вікон. Є лише одне вікно і це — суцільний скляний дах. В Єгипті дуже рідко йдуть дощі і не буває снігу, тому звичний дах не потрібен.

Для наповнення бібліотечних фондів були здійснені пожертвування зі всього світу. Іспанія передала документи, що належать до періоду правління маврів, французи передали документи, що засвідчують будівництво Суецького каналу. 

Фасад бібліотеки вироблений з сірого асуанського граніту, на якому зображені зразки 120 письмових систем людства. 

Мечеть Абу эль-Аббаса

Ця велика красива мечеть була побудована в 14 столітті над могилою пророка, ім'ям якого і була названа. Цей святий пророк є одним з чотирьох найбільш шанованих в країні святих, він вважається покровителем моряків і рибалок. 

Мечеть є найбільш популярною і великою мечеттю в Олександрії. Вона також вважається справжнім архітектурним шедевром. Внутрішня поверхня стін оброблена химерної мозаїкою, а стеля прикрашена традиційними арабськими розписами.

Мечеть з гробом пророка стала місцем паломництва безлічі мусульман з Єгипту і Марокко, під час подорожі до Мекки або назад.

Коптський православний собор Св. Марка

Коптський собор святого Марка в Олександрії є історичною резиденцією патріарха Олександрійського, глави коптів - єгипетських християн. Собор побудований на місці старого храму, заснованого самим святим Марком євангелістом, який проповідував тут ще в 60 роках н.е. 

Після мученицької смерті тіло святого поховали під заснованим ним храмом. У 828 році мощі святого Марка були викрадені венеціанцями. В Олександрії залишилася тільки голова святого, яка була загублена приблизно через 250 років. У 1968 році фрагменти мощей святого Марка повернули до Єгипту.

Помпеєва колона

Цікавою пам'яткою міста Александрії є Помпеева колона або як її ще називають - Александрійський стовп. Ви вже могли чути про нього з вірша Пішкіна. Поряд є три сфінкси, старовинні катакомби і руїни храму Серапіса, де стародавні єгиптяни ховали тут священних Апісів. Але найбільше це місце відоме тим, що саме тут таємно зберігали цінні екземпляри Александрійської бібліотеки, які дивом вціліли.

Її висота становить близько 27 метрів, діаметр майже 3 метри, а маса 285 тонн. До цих пір вчені губляться в здогадах, як люди не мають сучасного технічного обладнання, або будь-якої техніки, змогли побудувати такий масштабний і величний монумент, який вже майже 2000 років захоплює погляд і нагадує народу про значущі історичні події.

Катакомби Ком ель-Шукафа

Катакомби Ком ель-Шукафа - підземний архітектурний комплекс, де в три яруси розташовані гробниці знаті. Це найбільше римське кладовище в місті, якому вже 2000 років.

В архітектурі надгробних пам'ятників переплелися елементи єгипетського, грецького і римського стилю. Наприклад, в одному з приміщень знаходиться типово єгипетський саркофаг, прикрашений грецькими малюнками та орнаментами. Навіть написи зроблені вперемішку на грецькій і єгипетській мовах.

Гробниці були знайдені випадково, під час планування кар'єру в 1900 році. Два нижніх яруси були затоплені водою, яку пізніше відкачали.

Римський амфітеатр

Він є єдиним знайденим римським амфітеатром на території Єгипту. Невелика за розміром споруда непогано збереглася. в 1959 р польськими археологами були розкопані і відреставровані руїни невеликого римського амфітеатру (II ст. н.е.) на 800 місць. Він став основною визначною пам'яткою Олександрії.

Амфітеатр рикрашений мозаїкою та має 12 мармурових терас, що утворюють півколо. Колись в ньому проходили різні гладіаторські бої і змагання, що було найпопулярнішою розвагою фараонів тих часів. 

Піраміди на плато Гізи

Ну як же без них;) 

Кожну велику піраміду в Єгипті можна назвати "най-най" по якомусь показнику. Піраміда Хеопса - найвища, піраміда Хефрена - найбільш вражаюча для туристів, піраміда Джосера - найперша. Ламана піраміда в Дахшурі - найзагадковіша у всій країні, і справа тут не тільки в незвичайній формі. 

«Все боїться часу, а час боїться пірамід» – твердження давнє, але більш ніж вірне. З тих пір, як в третьому тисячолітті до нашої ери на плато Гіза з’явилися три великих піраміди, пронеслося не одне тисячоліття, відійшли у вічність цілі країни і народи, прогриміли незліченні війни, а Великі піраміди досі стоять на околиці тепер вже сучасного Каїра, будучи єдиним уцілілим древнім чудом світу.

Пірамід в Єгипті збереглося більше ста, але справжня візитна картка цієї країни, найвідоміша та найвища - піраміда Хеопса. Вона побудована з 2,3 мільйонів блоків в 26 сторіччі до н.е. і її висота при будівництві була 146,6 метра. До цих пір немає точної відповіді, як вона була побудована. Дослідники висувають одну версію за одною, але жодна так і не змогла дати точної відповіді – як багатотонні блоки, підігнані один до одного так, що й ніж не просунути між ними, змогли поставити один на другий, з такою точністю, що заздрять і сучасні математики. 

Другою за величиною після піраміди Хеопса, є піраміда Хефрена. Але, завдячуючи своєму розташуванню, на найвищій точці плато, вона виглядає просто велично! Це єдина піраміда, на вершині якої збереглися облицювальні плити.

Трійку найбільших закриває піраміда Мікурина.

Великий сфінкс

На плато Гізи є ще один персонаж вартий уваги - Великий сфінкс

Архітектура Стародавнього Єгипту давно обросла легендами. Не винятком є і Великий сфінкс. Так і невідомо ким, коли і для чого він був побудований, але, безсумнівно, це історичне надбання. Незважаючи на те, що точної дати будівництва сфінкса немає, він вважається найдавнішою в історії скульптурою. Деякі вчені приписують йому близько 5 000 років, інші 10 000, а то й 12 000!

Він і сьогодні вважається найбільшою статуєю у світі. Дивно, як в давнину вдалося побудувати таку гігантську скульптуру, яка простояла багато століть. Сотні туристів облюбували його для своїх креативних фото - поцілунок зі сфінксом;)

Сходинчаста піраміда Джосера в Саккарі

Для того щоб дізнатись чому єгиптяни облюбували для своїх "гробниць" саме форму піраміди, ми відправимось до Саккари, щоб познайомитись з першою пірамідою Єгипту - пірамідою Джосера, або як її ще називають - сходинчастою пірамідою.

Сходинчаста піраміда Джосера складається з 6 ярусів і вважається найбільшою і древньої спорудою на території всього Єгипту. Будівництво піраміди датується 27 століттям до нашої ери.

Ламана піраміда в Дахшурі

Роком заснування некрополя для фараонів в Дахшурі вчені вважають 2589 рік до н.е. Найцікавішою пірамідою Дахшура є Ламана піраміда, що має особливий вид. Справа в тому, що спочатку піраміду почали будувати під занадто крутим кутом, 54 градуса, і зрозуміли це архітектори вже ближче до вершини. Тому, щоб уникнути руйнування конструкції, верхню половину споруди було вирішено завершити під більш безпечним кутом в 43 градуси.

Навчившись на помилках, згодом неподалік була побудована Рожева піраміда, яка в результаті стала зразком для будівництва великих пірамід в Гізі.

Рожева піраміда

Рожева піраміда фараона Снофру є першою правильно форми пірамідою. Піраміда так називається через колір блоків з рожевого вапняку, які під час заходу набувають відповідний відтінок. Хоча в давнину вона, як і великі піраміди, була білою, так як мала облицювання з білого вапняку.

Побудована в XVI-XVII століттях до нашої ери. Споруда зовні дуже схоже на піраміду сина і спадкоємця Снофру - Хеопса, який, як відомо, побудував для себе найвищу усипальницю з усіх фараонів Єгипту. Але «Рожева» піраміда гостріший кут нахилу граней.

Каїрський музей

Почнемо знайомство з Каїром зі скарбниці давньоєгипетської культури - Єгипетським музеєм.

Він є не тільки найбільшим сховищем предметів мистецтва Стародавнього Єгипту, але і найбільшим єгипетським музеєм. Тут налічується більше 120 000 експонатів всіх історичних етапів Стародавнього Єгипту. У музеї можна побачити 11 царських мумій фараонів та їхні статуї, голову цариці Нефертіті, статую Ментухотепа, фараона Тутмоса Третього, фараона Ехнатона і багато інших історично цінних експонатів.

Головним експонатом музею по праву вважаються скарби гробниці фараона Тутанхамона. Справа в тому, що ця гробниця є єдиною  не розграбованою усипальницею. В ній було знайдено настільки багато скарбів, що на їх перевезення пішло більше 5 років. Крім самих скарбів ми своїми очима побачимо золоту маску Тутанхамона, його золотий трон, золоті саркофаги, золоті прикраси та його особисті речі з позолотою, а також 4 позолочених ковчега, в яких раніше зберігався саркофаг Тутанхамона.

Столиця Древнього Єгипту - Мемфіс

Зараз на мапі сучасного Єгипту не знайти міста Мемфіс, його поглинули пальмові гаї, але це місце ще має чим здивувати. Ось цей сфінкс, наприклад, другий за величиною в Єгипті після великого сфінкса в Гізі.

А ще тут є велетенська статуя фараона Рамзеса ІІ

Оаза Бахарія

Воротами в Лівійську пустелю можна вважати оазу Бахарія. Це буде справжня пригода! Дорога від Каїру до Бахарії дуже мальовнича та зовсім незвична для нас. Від горизонту до горизонту - пустеля.

Але сама оаза - це джунглі посеред пустелі. Тут вирощують фініки, оливи, гуаву та манго. Саме звідси ми відправимось в Білу та Чорну пустелі де на нас чекає ночівля в наметах посеред пустелі і багато чого цікавого.

Біла пустеля

80 мільйонів років тому на місці пустелі плескалось море. Коли море відійшло, то після нього на суші з'явилися вапнякові відкладення, утворені з кальцитових залишків морських мешканців - планктону, равликів, амонітів, коралів.

За тисячі років вітер виточив з вапняку різні скульптури, що нагадують, наприклад, гриби, курку під деревом і навіть голову сфінкса. Висота деяких фігур досягає 10-12 метрів.

В 2002 році Біла пустеля була оголошена Національним парком.

Чорна пустеля

Свою назву вона отримала завдяки безлічі пагорбів, вкритих чорними камінчиками вулканічної породи.

Частина пустелі являє собою дно гігантського кратера вулкана Туфу, який мільйони років тому накрив багато кілометрів навколо чорним пилом і скам'янілої лавою.

Незважаючи на те, що Чорна пустеля незаселена, вона не виглядає похмурою - каміння лежать поверх оранжево-бурої землі, що надає місцевості особливий колорит.

Кристалічна гора

Справжнім скарбом Чорної пустелі є «кристалічна гора». Вона складається з безлічі кристалів кварцу всіляких форм і забарвлень. Пустеля користується популярністю у туристів і особливо у фотографів, які прагнуть закарбувати містичні пейзажі в різний час доби.

Снорклінг

А щоб ще більше запам'ятати цю подорож ми попливемо на яхті до коралового рифу та будемо плавати зі справжніми дикими дельфінами у відкритому морі та снорклити з рибками)


P.S. Головна мета цієї подорожі - знайомство з древнім надбанням Єгипту. Тут зібрані лише цікаві та відомі місця. Кожна локація варта уваги, без перебільшення. Також сюди ми додали розваги та декілька днів повного релаксу на морі) Програма подорожі може бути змінена, на то є вагомі причини (поліція туризму, погодні умови, закриті автостради і тд), але жоден пунк з програми подорожі не залишиться без уваги. Ми побачимо все)

Для того щоб потрапити до Єгипту потрібно зробити ПЛР тест на COVID-19. Тест має бути зроблений не раніше ніж за 72 години до прильоту в Єгипет, повинен мати мокру печатку (оригінал) та QR код. Тест необхідно зробити в Україні. Для тих хто проживає в Вінниці, ми можемо домовитись з лабораторією і здати ПЛР тести організовано групою та без черги. Організатор особисто забере результати та передасть кожному при зустрічі. Вартість становить 800 грн. При поверненні в Украну обсервація або тести не потрібні. Ситуація щодо тестування оновлюється кожні два тижні.

Переліт

Переліт до Єгипту не є дешевим. Тому ми обрали найдешевший тур.пакет з вигідним недорогим чартерним перельотом та проживанням у готелі з харчуванням All inclusive. Це набагато вигідніше ніж перельоти іншими авіакомпаніями. Крім того ми отримуємо від приймаючої сторони гарантований трансфер аеропорт - готель - аеропорт під час прильоту та відльоту та медична страхування. Трансфер без додаткової плати. На даний момент вартість тур.пакету становить 410$, не входить до орг.збору та оплачується додатково. Проте, на першу експедицію нам вдалось викупити турпакет з авіаперельотом за 220$. За умовами туроператора, кошти за турпакети потрібно здавати в гривнях по курсу туроператора. При перельоті потрібно дотримуватись вагових обмежень. Ручна клажа не повина перевищувати 7кг, а вага багажу не повина перевищувати 20кг. За понаднормову вагу оплачується штраф у розмірі 10 доларів за 1 кілограм.

Віза

Спеціальних дій для українського туриста з отримання візи до Єгипту не потрібно. Тобто не потрібно збирати якісь додаткові документи, відвідувати візові центри і так далі. Віза до Єгипту видається прямо по прибуттю в аеропорт особисто кожному.  Потрібен закордонний паспорт, який дійсний протягом як мінімум шести місяців з дати прибуття або спеціальний проїзний документ на дитину. Віза на відвідування Єгипту в якості туриста без територіальних обмежень коштує 25 доларів США та видається терміном до 29 днів. 

Митні правила Єгипту

Безмитне ввезення

Сюди відносяться такі товари і предмети:

 • парфумерія для особистого використання в кількості до одного літра;
 • один електроприлад;
 • алкоголь в кількості до одного літра;
 • тютюнова продукція у вигляді одного блоку сигарет, 25 сигар або 200 грам розсипного тютюну.

Перед митним бар'єром в аеропортах знаходяться магазини безмитної торгівлі під вивіскою Duty Free. Ви можете придбати в них один ящик пива або три літри міцного алкоголю. Ці товари не підлягають конфіскації або оподаткуванню, за умови збереження фірмової упаковки. Алкоголь можна купити з 20 років.

Заборонені до ввезення предмети

 • порнографія і еротика;
 • зброю;
 • відеоматеріали та книги, які завдають образи релігії ісламу;
 • наркотики і препарати, які їх містять.

За спробу провезення наркотиків в Єгипті загрожує смертна кара, можливо довічне ув'язнення.

Заборонені до вивозу предмети

 • антикваріат;
 • корали та інші тварини і рослини.

Виняток робиться для тих предметів, які ви легально придбали і можете пред'явити чек. Інакше загрожує штраф в розмірі 1 000 USD або арешт.

Особливості єгипетської митниці

При виникненні небезпеки поширення гострозаразних захворювань при прильоті ви повинні будете заповнити ще й санітарну декларацію. У день відльоту заборонено брати з собою в літак флакони з косметикою обсягом понад 100 мл і напої, придбані не в Duty Free. Якщо флаконів кілька, їх сумарний обсяг не повинен перевищувати один літр. Флакони дозволено переносити в прозорому пакеті. Решта буде конфісковано.

Валюта

Національна валюта Єгипту - єгипетський фунт. 100 єгипетських фунтів дорівнює: 148грн; 5,61€; 6,25$. Попри те, що євро в цій країні дедалі частіше з'являється в побуті, все ж вигідно брати з собою долар. У Єгипті майже скрізь приймають долари, розплатитися ними можна і в магазинах, ось тільки курс при цьому буде невигідним. Тому рекомендуємо подбати про те, щоб у вашому гаманці були дрібні купюри, оскільки решту в цій країні не люблять давати. А якщо й дають, то, звичайно ж, у фунтах за своїм курсом. Купити єгипетські фунти можна практично в будь-якому готелі, банку або в аеропорту. Але краще все-таки це робити в банках, оскільки обмінники готелів у потрібний момент можуть бути закритими, до того ж із вас здеруть пристойний відсоток комісії за обмін. Не рекомендуємо міняти гроші в готельного персоналу, тим паче в якихось випадкових людей. Усі основні банки, як поширений Bank of Egypt, так і інші, можуть обміняти валюту й роблять це щодня приблизно з дев'ятої ранку до четвертої години дня, крім п'ятниці, іноді й суботи, і крім важливих державних і релігійних свят. Банківську картку можна використати лише в великих супермаркетах. 

Одяг

Арабська Республіка Єгипет є мусульманською країною, в якій домінують ісламські норми та цінності. У цьому зв’язку рекомендуємо дотримуватися поведінки, яка б не суперечила традиціям та звичаям єгипетського народу та не була б образливою для мусульманського населення країни. Наприклад, дівчатам, які не хочуть привертати зайву увагу, не слід з'являтися в публічних місцях з оголеними плечима, ногами, або в обтягуючому одязі. Також слід уникати одягу з глибоким декольте. Не варто носити одяз з принтом сексуального, насильницького, екстремістського характеру тощо.

Так як ми деякий час проживатимемо на березі моря з доступом до пляжу, потрібно мати з собою купальники/купальні труси. Деякі пляжі коралового походження і мають гострі камінці, тому не зайвим буде захопити з собою силіконове взуття-коралки. Для екскурсій ідеально підійдуть кросівки, макасини або інше зручне взуття яке добре фіксується на нозі. Обов'язково головний убор. Ранки в Єгипті бувають досить прохолодними, тому легка куртка-вітровка стане в нагоді. Для більш комфортного переїзду в автобусі, радимо захопити подушку-бублик та плед.

Мобільний зв'язок та інтернет

Так як ми перебуватимемо за кордоном, радимо підключити роумінг для екстреного зв'язку. Деталі підключення до роумінгу уточнюйте в свого оператора. Також вигідно, для інтернету або дзвінків через різні месенджери, придбати сімкарту єгипетського мобільного оператора. Вартість за 10-16 гігабайт 10-15$. Wi-Fi в готелях зазвичай платний, приблизно 12$ за день користування, але біля рецепції інтернет безкоштовний.УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готелі до єгипетської експедиції з Александрією
2-місний
Учасники Клубу 360 USD
Новачки 395 USD

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 45 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 31 березня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проживання в готелі в Каїрі;
 • проживання в готелі в Александрії;
 • намети, матраци, ковдри, для ночівлі в пустелі;
 • сніданки і вечері в Каїрі та Александрії;
 • сніданки, обіди і вечері в пустелі;
 • переїзди Хургада - Каїр - Александрія - Хургада у комфортабельному автобусі;
 • переїзд на двох мікроавтобусах Каїр - оаза Фарафра - Каїр;
 • переїзди на джипах в пустелі;
 • екскурсійний супровід з професійним гідом на всіх локаціях;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • Турпакет, до якого входить авіапереліт в дві сторони, трансфер з/до аеропорту, проживання в готелі з триразовим харчуванням all inclusive, медичне страхування - 410$ (сума може змінитись, уточнюйте в організатора);
 • 2 обіди в Каїрі - 20$ за 2 обіди;
 • 2 обіди в Александрії - 30$ за 2 обіди;
 • вхідний квиток до пірамід та сфінксу на Плато Гізи - 13$;
 • піраміда Джосера - 13$;
 • Єгипетський національний музей 15$;
 • піраміди Дахшура - 4$;
 • музей в Мемфісі - 5$;
 • Александрійська бібліотека - 9$;
 • парк Монтаза - 2$;
 • фортеця Кайт Бей - 4$;
 • Помпеєва колона - 5$;
 • Римський амфітеатр - 5$;
 • александрійські катакомби - 5$;
 • в'їзд на територію пустельного заповіднику - 7$;
 • снорклінг в рифах з дельфінами 20$ (за бажанням);
 • ПЛР тест на covid - 800 грн (ситуація з тестуванням може змінитись);
 • візовий збір - 25$;
 • особисті витрати;

Для бронювання місця у подорож, після реєстрації протягом 72 годин, ви маєте внести аванс - 100 доларів, або оплатити подорож повністю, інакше ваша бронь анулюється. Якщо у вас не виходить сплатити у вказаний термін, звертайтесь до організаторів подорожі. Також за 30 днів до початку подорожі відмовитися від неї без наявності заміни буде неможливо, але ми активно допомагаємо з пошуком заміни. Кошти за придбані авіаквитки повернути немложливо.

Програма подорожі


Субота 15 травня :
02:30 Зустріч в аеропорту "Бориспіль", термінал "D". Отримуємо ваучери і авіаквитки (дата та час можуть змінитись)
03:00 Початок реєстрації на рейс. Митний контроль. Паспортний контроль. Не забудьте завітати в Duty Free;) (дата та час можуть змінитись)
05:00 Виліт з аеропорту "Бориспіль". (дата та час можуть змінитись)
09:00 Приліт в аеропорт Хургади. Привіт, Єгипет!) Проходження паспортно-митного контролю. Трансфер до готелю. Поселення в наш базовий готель, який в нашому розпоряджені на весь термін перебування в Єгипті. Відпочиваємо. Алкоголь на барі безкоштовний;) (дата та час можуть змінитись)
18:30 Традиційний вечір знайомств) Явка обов'язкова) Познайомимось, обговоримо екскурсії та наші плани на наступні дні, узгодимо час виїзду на екскурсії
Неділя 16 травня :
03:30 - 09:00 Розпочинаємо нашу експедицію на північ Єгипту. Ранковий перезд до Каїру
09:00 Знайомимось зі столицею. Відвідаємо єгипетську скарбницю - Каїрський музей. Обідаємо на березі Нілу. Далі на нас чекають великі піраміди на плато Гіза та сфінкс. Поселяємось в готель
Понеділок 17 травня :
07:00 - 08:00 Сніданок в ресторані готелю
08:00 - 10:30 Переїзд в Александрію до Середземного моря
10:30 Розпочинаємо знайомство з Александрією. Відвідаємо палац та парк Монтаза, Александрійську бібліотеку, фортецю Кайт Бей, мечеть Абу ель-Аббаса. Обід в рибному ресторанчику. Ввечері поселення в готель
Вівторок 18 травня :
07:00 - 08:00 Сніданок в ресторані готелю
08:00 Продовжуємо досліджувати Александрію. Коптська церква, катакомби Ком ель-Шукафа, Помпеєва колона. Далі переїзд в Каїр і поселення в готелі в Каїрі
Середа 19 травня :
05:00 Сьогодні нас чекають справжні пригоди! Їдемо в Лівійську пустелю на два дні. Спочатку на двох мікроавтобусах ми переїдемо з Каїру до оази Бахарія (приблизно 4-5 годин). Там пересідаємо на джипи і починаємо справжню пустельну експедицію. На нас чекає Біла пустеля з химерними природніми артоб'єктами, а ввечері смачна вечеря в пустелі біля багаття, посиденьки з ромом і місцевими лисицями - фенеками) Ночуватимемо в наметах посеред пустелі)
Четвер 20 травня :
07:00 Хто рано встає, той бачить незабутній схід сонця в пустелі) Снідаємо і вирушаємо на джипах далі досліджувати Лівійську пустелю. Побачимо Чорну пустелю і кристалічну гору. Надвечір пересідаємо в мікроавтобуси і вирушаємо до Каїру. Поселення в готелі в Каїрі
П'ятниця 21 травня :
07:00 - 08:00 Сніданок в ресторані готелю
08:00 Сьогодні у нас знайомство з найвідомішими пірамідами Дахшура - Ламаною та Рожевою. Також відправимось в Саккару до найпершої піраміди стародавнього світу - сходинчастої піраміди Джосера. Потім відправимось в Мемфіс до другого за величиною сфінксу Хатшепсут і до велетенської статуї Рамзеса ІІ. Ввечері виїжджаємо до Хургади в наш базовий готель
Субота 22 травня :
Вільний день. Можна засмагати, купатись в морі, або ж поплисти на яхті до коралових рифів, де будемо снорклити зі справжніми дикими дельфінами.
Неділя 23 травня :
08:00 Виселення з готелю. Трансфер до аеропорту Хургади.
11:00 - 15:00 Переліт Хургада - аеропорт "Бориспіль"

Транспорт

 • Автобус для єгипетської експедиції 2
37 вільних місць із 48

Для більш комфортної подорожі ми мандруватимемо територією Єгипту на персональному великому автобусі. В ньому є кондиціонер та туалет. Розміщення середніх дверей є схематичне та може відрізнятися в залежності від типу автобусу. Номерація місць в автобусі є приблизною і може не співпадати з номерацією на схемі. Тому під час посадки в автобус варто дотримуватись схематичного розміщення крісел.

45413733292523211713951
464238343026242218141062
47433935312719151173
48444036322820161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готелі до єгипетської експедиції з Александрією
15 вільних місць із 20

У нашій подорожі Єгиптом ми проживатимемо в Хургаді, Каїрі та Александрії.

Готель в Хургаді завжди прив'язаний до вартості турпакету, тому який саме готель, його зірковість (від 3* до 5*) ми можемо взнати незадовго до подорожі. Ми ж обираємо не найдорожчі варіянти, але намагаємось щоб це була перша лінія з власним пляжем, а також обов'язково з триразовим харчуванням All inclusive. Так як наша подорож кардинально відрізняється від класичного оллінклюзивного відпочинку, а саме екскурсійним наповненням та іншими активностями, тому ми не робимо високих ставок саме на готель в Хургаді, адже він буде нашим "базовим" готелем, де нас більшість часу не буде. Кімнати двомісні. В кімнатах душ, туалет, центральний кондиціонер, телевізор, холодильник, рушники, постільна білизна.

Готель в Каїрі "The Oasis Hotel Piramids 4 *"

Готель має басейн, сауну, терасу, тенісний корт, сад, нічний клуб. В кімнатах душ/ванна, туалет, центральний кондиціонер, телевізор, холодильник, рушники, постільна білизна. Сніданок шведський стіл з 6:00 до 10:00.

Готель в Александрії

Готель має все необхідне для комфортного відпочинку. В двомісних кімнатах є фен, душ/ванна, туалет, кондиціонер, телевізор, холодильник, рушники, постільна білизна. Безкоштовний Wi-Fi на рецепції.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейКедь Олена Вячеславівна
Велика Древньоєгипетська експедиція (21 лютого 2020р.)
Трудно описать и, тем более, передать тот шквал и ураган эмоций, которые накрыли нас в этой поездке и не отпускают даже по приезду. Восторг от увиденного невероятен, а именно от храмов Абидоса, Дендеры, Люксора, Дель-ель-Бахры, музеев Каира и Люксора, пирамид и сфинкса, от столицы Египта-города тысячи минаретов, города Мертвых, от туристической, простой только на первый взгляд, Хургады...И это далеко не все! Обеды на берегу Нила, финиковые рощи, прогулки по колоритным улицам и рынкам, открытое море, плаванье с дельфинами , ночные набережные, рестораны с живой музыкой и вкуснейшими морепродуктами... В эту мистическую сказку нас окунул невероятно энергичный, весёлый, ответственный, эрудированный организатор Владимир Коваль!!! Он не только составил красочный тур, пропитанный волшебством и духом истории, но и нашёл супер гидов Хамеда и Махмуда,которые поведали нам тайны египетской истории, да и многое другое(всего не перечислить)! И естественно, у нас был ещё свой тайный ингредиент, без которого как не старайся, а так же здорово не получится . Это наша компания. С первых минут возникла тёплая и дружеская атмосфера, которая под конец тура переросла в семейный уют. Ребята, всем спасибо за эту неделю длинною в жизнь!


Мартинюк Денис Вікторович
Велика Древньоєгипетська експедиція (27 листопада 2020р.)
Первый раз поехал с бедняжками. Очень понравилось. Отличная организация.
Насыщенная интересная программа.
Не банальные экскурсии по стандартным туристическим местам, а настоящая экспидиция.
Вова молодец, создал отличный тур видно что человек этим живёт.
Все сделано профессионально и на высшем уровне.
Всем рекомендую именно эту поездку, просто не верю что кому-то может не понравится.


Дудник Юлія Михайлівна
Велика Древньоєгипетська експедиція (27 листопада 2020р.)
Пишу відгук в дорозі додому по прильоту , відчувши перший пронизливий вітер та 0 градусів за вікном, а вранці — ще купались в морі і було + 25,, тож пишу аби повернути себе туди, де кайфанули сповна !!!! !
ЕКСПЕДИЦІЯ—МЕГА КРУТА!!!!👍👍👍👍👍
Мільйон нових вражень, тисячі побаченого, сотні нової інформації, та МІЛЬЯРД СЛІВ ПОДЯКИ організатору —-Коваль Вові та «Бідняжкам» загалом!!!
Цікаво та комфортно продумана програма( без нічних переїздів, достатньо часу на відновлення), дні відпочинку після насичених екскурсій ї незабутній снорклінг з дельфінами на коралових рифах та і покатушками на яхті в останній день, як незабутній акцент!!👍👍👍👍👍
Виконали програму та ще й були додаткові екскурсії —-на баггі по пустелі, в гостях у бедуїнів, бананова ферма з смачнющими фруктами( полуничка, кавун, соковите манго, ароматна диня), катання на кораблику по річці Ніл і можливість побачити нільських крокодилів!!!! Просто бомбезно!!!!👍👍👍👍👍
Окрема подяка за професійного гіда - -Мухамеда , який класною російською мовою нам видавати тонни знань древньоєгипетської культури!!!👍👍👍👍👍
І звичайно —це наша група👍👍👍👍👍, весела атмосфера зробила поїдку такою. дружньою та комфортною !!!!
Залишилось тільки одне невирішене питання:
- Куди їдемо знову?😉😉😉😂Богданова Неллі Вячеславівна
Велика Древньоєгипетська експедиція (27 листопада 2020р.)
Поїздка просто неймовірна: атмосферна, яскрава, справжня. Суперове поєднання занурення в історію (милостиві боги, деякі з гробниць виглядають як декорації для фільмів - на стільки добре вони збереглись) та в місцевий колорит (прогулятись по старому Каїру та потрапити в менш туристичні місця було нереально атмосферно).
Переїзди комфортні, по 2 місця в автобусі на людину то просто божествене рішення!)
Гід - розумашка, цікаво розповідає.
Організатор (Вова) - тисяча благодарностєй, все насичено, продумано і взагалі дуже круто!

Ще 1 нюанс - зараз всюди дуже мало туристів. Тому якщо хто хоче мати можливість сфоткатись зі сфінксом або пірамідами без толпи людей - саме час їхати. Ми майже всюди були єдиним автобусом )

Єдине що додала б до програми подорожі то можливість покуштувати тру місцевої кухні - тих смажених потрошків в Каїрі, верблюда, голуба

PS: наша група - ви круті! Мені було реально по кайфу провести з вами відпустку!

По стандартній формі
- якість обслуговування на офісі / по телефону,
5/5
- зручність та зрозумілість сайту,
5/5
- автобус, водій,
6/5! (Нагадую, 2 місця на 1 людину)
- готель (якщо є),
5/5 всі по маршруту
- екскурсовод, організатор,
5/5 - гід
6/5 - організатор
- загальне враження про подорож.
Суперова!Третяк Руслан Миколайович
Велика Древньоєгипетська експедиція. +4 дні на морі і розваги в пустелі! (14 лютого 2021р.)
Програма дуже класна, дуже насичена, враження наче ввесь єгипед побачив, і всі достопрімічатільності, і на морі позагорав) особливе дякую Вові (організатору), дивився за нами, переживав на кожному кроці, намагався максимально підтримати, з таким гідом можна куди завгодно їхати)


Колобкова Олена Володимирівна
Велика Древньоєгипетська експедиція (21 лютого 2020р.)
Бути першопроходцем завжди нелегко, а вести за собою людей - іще важче. Тому почну з подяки всім організаторам цієї унікальної подорожі, зокрема Вові Ковалю, який просто заряджає нас своїм давньоєгипетським ентузіазмом. Ми побачили не тільки "обов'язкові" об'єкти, але і багато видатних пам'яток, які відвідують мало туристів. Особисто на мене піраміда Джосера справила більше враження ніж піраміда Хеопса саме завдяки відсутності натовпу. Так само, як і нічний Луксорський храм. Цей об'єкт треба додати до програми подорожі і саме у вечірній час.
Дуже вдалою є ідея щодо пересування групи у великому автобусі. На довгих переїздах, або під час вимушених зупинок в очікуванні машини супроводу це суттєво збільшує комфорт.
Чудовий гід Хамед на першому виїзді до Луксору став улюбленцем усієї групи. Добре було б залучити його на весь період подорожі. Після нього другий гід Махмуд виглядав блідою копією, зокрема завдяки поганій російській мові.
Готелі були різні, але причина цього цілком зрозуміла.
Тим більш, що в експедиціях комфорт не є обов'язковим.
Наостанок - декілька побажань:
провести невелику
екскурсію у Хургаді. Зокрема, приділити увагу мечеті Ель Міна і місцю, на якому її збудовано, хоча це і трохи не за темою подорожі;
При плануванні витрат зазначити необхідний мінімум на чайові гідам і водіям.
Попереджати про нестабільність цін і необхідність мати велику кількість дрібної готівки для розрахунків.
Скласти інформаційний лист із рекомендаціями для новачків і надіслати його за декілька днів до подорожі.
Думаю, що це зменшить кількість непорозумінь.
Ще раз дуже дякую за незабутні враження.
З нетерпінням чекаю на нові маршрути в світи давніх цивілізацій.


Третяк Майя Олександрівна
Велика Древньоєгипетська експедиція. +4 дні на морі і розваги в пустелі! (14 лютого 2021р.)
Подорож, після якої отримуєш не лише задоволення,а й стаєш розуміти все зовсім з іншої сторони. Це подорож, після якої повертаєшся додому новою людиною,з великим багажем незабутніх вражень та спогадів.
Хочеться подякувати гіду Мухамеду за цікаві екскурсії,а особлива подяка нашому керівнику групи Володимиру Ковалю,який був готовий допомогти в будь-яку хвилину,супроводжував нас скрізь та був правою рукою у вирішенні всіх питань.Володимир чудова людина,яка задала настрій усій нашій експедиції,професіонал у своїй справі та гарний організатор!
Всім прекрасних подорожей та до нових зустрічей!


Скляренко Вікторія Сергіївна
Велика Древньоєгипетська експедиція (27 листопада 2020р.)
Добрый день!Говорят, что впечатления - это пища для души. Путешествие "Большая Древнеегипетская экспедиция" это был мой первый опыт во всем: в знакомстве с Тур-клубом "Бедняжка", первый выезд за границу, первый полет на самолете... Мы уже вернулись...Сегодня 7 декабря 2020 г., уже третий день живу под впечатлением и смакую послевкусия увиденного и пережитого. Удивительная!Колоритная! Загадочная и противоречивая страна со своей культурой, образом жизни и легендарными памятниками древней цивилизации. По Египту мы проехали тысячи километров и увидели его изнутри. Побывали в Хургаде, Каире, Гизе, Абидосе, Люксоре и многих других городах. Ночевали в отличных отелях, по уровню совсем не похожих на понимание значения слова "бедняжка":)) Были в музее, на пирамидах и внутри..В Долине царей... спускались в гробницы фараонов...видели саркофаги... настенные рисунки...и впечатляющие своим величием храмы и статуи. Катались по Нилу на лодке, обедали и ужинали на берегу легендарной реки. Катались на квадрациклах, верблюдах и багги по пустыне. Плавали в красном море любуясь удивительным подводным миром кораллов, рыбок и диких дельфинов* А чего только стоит прогулка по рынку в Старом городе!!! Понравилось!!! это не то слово. Это ВОСХИТИТЕЛЬНО!!* ВОЛШЕБНО!* ВПЕЧАТЛЯЮЩЕ!!!*** Ух...от восторга до сих пор дух захватывает.:) И все это благодаря Тур-клубу "Бедняжка" и тем кто составил и организовал такой интересный маршрут нашей удивительной экспедиции. Однозначно могу сказать, что с этого момента путешествовать буду только с ВАМИ! Благодарность нашему гиду Мухаммеду за такие удивительные истории. Отдельная благодарность Владимиру Коваль за организацию и внимание к каждому участнику экспедиции!!. И всем участникам экспедиции также!! С Огромной Благодарностью и Любовью:)*** До новых встреч!!!


Сологуб Олена Павлівна
Велика Древньоєгипетська експедиція. +4 дні на морі і розваги в пустелі! (14 лютого 2021р.)
Емоції все ще вирують після поїздки, мабуть, потрібно трохи часу, аби все побачене та почуте вклалось у голові. Якщо узагальнити одним словом, то це буде "супер-мега-круто", іншого від Вови Коваля не отримаєш. Дякуємо всією сім'єю за круту організацію подорожі у "олінклюзивно неолінклюзивний" Єгипет. Ми з головою поринули в історію та сучасність (таку різну в різних областях країни), побачили і звичний усім Єгипет і той Єгипет, який зазвичай уникають, та ще й морячка, пустелі, рифів отримали на додачу до поїздок. Велика подяка Мухамеду за цікаві розповіді та людяність, водію Ясіру за відчуття спокою під час поїздок. Окрема величезна подяка нашій групі, на час подорожі склалася така маленька сім'я. Бідняжки, ви круті!


Богданов Сергій Васильович
Велика Древньоєгипетська експедиція (27 листопада 2020р.)
Настільки неймовірна подорож, що не вистачає слів описати свої враження та емоції. Вражаючі пам"ятки древньої цивілізації, знайомство із зовсім іншою культурою, продуманість програм, професіональна організація організація, розваги в пустелі, рибки в коралах та дикі дефільфіни на відстані витягнутої руки і ще куча всього - це все про цю подорож.
Особлива подяка Володимиру за організацію, Мухамеду за екскурсії та всій групі - ви неймовірні, з кожним буду радий зустрітись у нових подорожах.


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.