05 березня 21:30
Час відправлення
09 березня 04:00
Час повернення
Є вільні місця!
1900 UAH
2100 UAH
Замовити місце

Щастя не за горами! Похід на гору Стримба 1719 м.

Тип: Гори, Походи, Озера, Релакс, Карпати та Закарпаття
Буде підкорено: 1300 км.

Найкращим подарунком на 8 березня є подорож і не аби куди, а в гори! У цей час починається чудова пора, коли тала вода сходить з гір, дзюркотить прозорими струмками, вся природа прокидається від мелодійного співу птахів і оживає під ніжними променями яскравого сонечка. Кудлаті хмари пропливають прямо над головою, а повітря наповнюється незабутніми весняними запахами! Це буде ідеальний відпочинок, де кожна пані отримає в подарунок романтику гірських просторів, замість тюльпанів у целофані!)))

Відповідальна:
Ірина Гаращук
(096)349-09-00
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Колочава

Синевир

Пилипець

Про подорож

Гори зліва, гори справа! Вас вітає Колочава!

   Чи не у кожного часом виникає бажання “перезавантажитись”, на кілька днів зникнути, щоб відпочити і від роботи і від турбот. Місць, де не сновигали би купи туристів, залишається все менше, але є справді унікальні місцини, де можна усамітнитися і побачити щось прекрасне. Цього разу ми вирушаємо в затишне село Колочава. Тут можна відпочити від бурхливих великих міст, насолодитися величчю і красою Карпатських гір, згадати смак кришталево чистої води, відчути подих історії. Це саме те місце, де ви зможете рівноцінно відпочити і душею, і тілом. 

Похід на найвищу вершину Національного природного парку Синевир - гора Стримба 1719 м.

  Українські Карпати тішать око красою краєвидів та тримають у напруженні мінливістю пого­ди. Ніколи не знаєш, що саме очікувати від природи, але потяг до пригод змушує справжніх туристів-авантюристів підкорювати все більше нових вершин. От і настав для нас час випробовувати себе на силу духу, відважність та задовольнити свою цікавість, щоб дізнатися, що ж  воно таке - зимові походи у гори, на початку весни! 

Хочете стрімкої вершини? Гора Стримба до Ваших послуг! Вже сама назва цієї гори свідчить про її стрімкість. Адже аби досягти її вершини, потрібно пішки піднятись на висоту 1000 метрів! Якщо Ви не шукаєте легких шляхів, похід на Стримбу - красуню Ґорґан - саме для Вас!

Гора Стримба - висота 1719 метрів - це перша або крайня вершина Ґорґан. А у перекладі з румунської назва гори означає "крива, нерівна". Зі шпилястої вершини гори Стримба відкриваються такі захоплюючі краєвиди, що вмить забуваєш про втому від походу до вершини. Звідси можна побачити значну частину Ґорґан, які відрізняються за характерним сірим кольором кам'янистих розсипищ. А у погожу днину звідси відкриваються краєвиди на Говерлу, Петрос, Костричу, Свидовець, Боржаву та навіть Піп Іван Чорногірський!

Зимові гори цікаві тим, що це завжди пригоди. Улітку можна, до певної міри, усе спланувати, а зимою – ніколи не знаєш: дістанешся запланованої вершини чи ні. Все залежить від погодних умов і стану снігу. Тож вперед підкорювати вершини за будь-якої погоди! 

В залежності від погодних умов, стану снігу, фізичного стану групи - маршрут гірських мандрів може змінюватися, враховуючи усі побажання учасників подорожі! Пам'ятайте гори стояли і будуть стояти, а ваша безпека понад усе!

Друзі, якщо у вас не має бажання підкорювати вершини, або відсутній відповідний одяг та взуття, не переймайтеся, в Колочаві кожен знайде собі розваги та відпочинок для душі. Тут можна годинами гуляти вздовж річки Тереблі, вдихаючи морозне свіже повітря з гір, покататися на конику, поваритися в чані або  скуштувати унікальних, а головне, смачнющих страв, що являють собою колоритне поєднання чеської та закарпатської кухні. А на додачу, перехилити кухоль свіжого чеського пива...

Музей просто неба "Старе Село" та Колочавська вузкоколійка

Не горами единими приваблива Колочава, її називають селом 10 музеїв, 20 пам'ятників (деякі з них досить оригінальні: пам'ятник Заробітчанам,  Пастуху, Вчительці з Вкраїни). Місцевість Колочави приваблює різноманіттям – село перебувало під пануванням різних держав, що відобразилося на культурних та мистецьких цінностях селян. Тут жили гуцули, лемки, бойки, євреї, поляки, чехи, угорці. Та щоб зануритися в певну історичну епоху, відчути її на смак і дотик, ми відвідаємо Музей просто неба "Старе Село". 

Він вирізняється самобутністю та колоритом. Це сучасний музей архітектури та побуту, захоплива подорож у минуле Верховини. На нас чекає найкраща етнографічна колекція Закарпаття, що живо відтворює історію краю. Завітавши у скансен, ми опинимося на перетині століть та культур, поринемо у славне минуле верховинців, зрозуміємо мистецтво, побут та спосіб життя регіону XIX та XX ст. Екскурсія музеєм "Старе Село" оплачується додатково вартість 80 грн.

Є тут і унікальний музей Колочавської вузькоколійки, експозиція тут розміщена у вагонах. Всього: 1 старенький паровоз та 10 вагонів різного історичного періоду. Ми побачимо три чеські пасажирські вагони, радянський товарняк, угорський вагон для перевозу худоби та бочка для води, і звичайно ж, вагони для транспортування деревини – рубанців та бокорів.

Цікаво? А це ще не все, чим може здивувати Колочава, адже після екскурсії, ми дізнаємося про життя євреїв, що колись мешкали у Колочаві. Вони привносили у життя та побут місцевих мешканців свої традиції та звичаї. І як згадка про ті часи у селі залишився колоритний музей-корчма у Вольфа.

  Тут ми зможемо на годину зануритися у яскраве театралізоване дійство. Старий жид Вольф радісно зустріне нас на порозі своєї корчми і запропонує упити півдеци паланки та заїсти файним шовдарем чи квашеним огурком). Ми почуємо чому чоловіки та жінки колись спали на окремих ліжках, і як домовлялися про любощі. А ще обов’язково побачимо, що робили із п’яними колочавцями, аби навчити розуму. П'ємо, закушуємо, співаємо, але не забуваємо, що в жидівській корчмі можна і хату пропити))). Буде весело і безсумнівно смачно! Забава в корчмі у Вольфа оплачується додатково: вартість 80 грн. 

Озеро Синевир — серце і душа Карпат

   Озеро Синевир – одне з найбільш красивих і загадкових місць в Україні. Інша його назва Морське Око. Якщо дивитися на нього згори можна побачити таку картину: велика водойма, оточена звідусіль могутніми деревами з маленьким острівцем посередині, що нагадує зіницю.

  Озеро вабить до себе різних людей: хтось приїжджає задля крутих світлин, хтось, щоб знайти душевний спокій та рівновагу, щоб подихати неймовірно свіжим сосновим повітрям і побачити природу, хтось, аби нагулятися затишними гірськими стежками і познайомитися з місцевими традиціями. Безумовно, це неймовірне місце, яке має відвідати кожен українець хоча б раз у житті.

Додатково оплачується: екологічний збір на озеро Синевир 30 грн. 

Реабілітаційний центр бурого ведмедя

Реабілітаційний центр бурих ведмедів "Синевир" – це велика, екологічно чиста територія площею 12 га. Саме тут тварини вчаться заново жити, після жорстокого поводження з ними людей. Ведмеді пристосовуються до нормальних умов проживання, під пильним поглядом ветеринарів та зоологів 

Вхід  до реабілітаційного центру бурих ведмедів оплачується додатково, вартість 30 грн.

Еко-парк "Долина Вовків"

  По дорозі до озера Синевир розташовується ще одна приваблива атракція - "Долина вовків". Це дім для маленьких і дорослих звірів. Тут доглядають за вовками, бавлять їх неначе діток і оточують любовю. 

  «Долина вовків» – унікальний еко-парк, у якому мешкають також тварини, незвичні для високогірної місцевості. Леви, тигри, вовки, верблюди, віслюки, бізони, альпаки сурі, плямисті олені, страуси – різноманіття фауни вражає! 

Вхід до еко-парку оплачується додатково, вартість 50 грн.

Водоспад Шипіт

  Водоспад Шипіт - одне з семи природних чудес України – найкрасивіший водоспад Закарпаття. Витоком водоспаду служить підземне джерело на горі Великий Верх. Поступово вбираючи в себе струмочки, він перетворюється в більш потужний водний потік. Спадаючи з 14-метрової висоти, водоспад розбивається об каміння і стікає не потужним потоком, а дрібними струмками. Тому він не гримить, як інші, а немов шепоче.

Додатково оплачується рекреаційний збір на водоспад 10 грн.

 

Спорядження для походу:  рюкзак (приблизно 20-30 л) в який поміститься термос з гарячим чаєм, перекусом (беріть з собою), додатковим одягом; трекінгові або лижні палиці беріть в прокат у Вінниці; ОБОВ'ЯЗКОВО!!! треба мати снігові бахіли (або снігові манжети на штани)!!!; гірські сонцезахисні окуляри; сідачка з кріпленням на поясі; термос (0,5 - 1 л);  аптечка індивідуальна, у т. ч. крем від морозу чи гігієнічна помада, а також додаткові медикаменти у випадку наявності специфічних захворювань; техніку для файних фотографій.

Одяг для для сходження в гори: Універсальне трекінгове! взуття для зимового сезону (фото – для прикладу):

  Штани, 2 пари: термо + вітрозахисні (мембранні або лижний комбінезон; бажано самоскиди чи на підтяжках); білизна (спідня + оптимально термобілизна); фліс тонкий; фліс товстий чи тонка пухова куртка з капюшоном; мембранна куртка з капюшоном (!!!); шапка: фліс + балаклава + додатково можна взяти баф (якщо гарні анатомічні капюшони на флісах, то можна обійтися балаклавою і бафом); рукавиці, 2 шт.: тонкі + теплі лижні.

Якщо жага пригод не дає тобі спокою і підриває тебе з теплого, насидженого місця, якщо ти чекаєш побачення з зеленим морем смерекових лісів і не боїшся зустрічі з вітром, а твої трекінгові черевики готові на вихід, тоді тобі 100% пора у гори! Не марнуй часу, вирушай у мандри Карпатами. 

Відповідальний організатор: Гаращук Ірина (096)34-90-900 УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Садиба Колочава
2-місний (Економ номери (санвузол на поверсі)),
3-місний (Економ номери (санвузол на поверсі))
2-місний (Стандарт (санвузол у номері))
Учасники Клубу 1900 UAH 2000 UAH
Новачки 2100 UAH 2200 UAH

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 23 лютого

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 21 лютого 00:00 Орг. збір зріс на 50 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд бусом туристичного класу;
 • проживання в садибі 2 ночі;
 • страховка на перевезення;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • Екологічний збір озеро Синевир - 30 грн;
 • Долина Вовків - 50 грн;
 • Ведмеді - 30 грн;
 • Екскурсія в Старому Селі - 80 грн;
 • Посиденьки у Жидівській корчмі - 80 грн;
 • Водоспад Шипіт - 10 грн;
 • Харчування в садибі: 2 сніданки та 2 вечері - 500 грн/особа;
 • власні витрати;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! Туристичний Клуб не несе відповідальність за стан доріг, погоду та природні явища. У подорож допускаються діти мінімальний вік яких становить 14 років.

Програма подорожі


П'ятниця 05 березня :
21:30 Збір у карманчику навпроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус. Старт о 22:00. Чекаємо 15 хвилин, не запізнюйтесь.
Субота 06 березня :
06:30 - 07:30 Сніданок у кафе швидкого харчування.
09:30 - 10:00 Зупинка на Синевирському перевалі, щоб зробити перші файні фото в горах.
10:30 - 13:30 Відпочиваємо біля озера Синевир.
13:45 - 14:45 Милуємося і годуємо тваринок у Долині Вовків.
15:00 - 16:00 Спостерігаємо за кумедними клишоногими у Центрі реабілітації бурих ведмедів.
16:00 - 17:00 Переїзд до Колочави. Поселення в садибу.
18:00 - 20:00 За бажанням вечеря в садибі, вечірні поседеньки).
Неділя 07 березня :
06:30 - 07:00 Ситно снідаємо. Робимо гарячий чай у термоси, пакуємо їжу для перекусу і вйо до горбів!
07:30 - 18:00 Цей день ми проведемо у горах, нас чекає гора Стримба! Та щоб до неї дістатися, ми постійно будемо набирати висоту, перехід майже без горизонтальних ділянок. Загальний набір висоти складає 1090 м. Складність маршруту: вище середньої. Довжина маршруту від старту до фінішу 18 км. Все буде страшенно гарно!
18:30 Втомлені та щасливі повертаємося до садиби, вечеряємо та без задніх ніг вкладаємося спати).
Понеділок 08 березня :
08:00 - 08:45 Під час сніданку, усі дівчата отримують перші цьомчики від чоловіків і вітаннячка з 8 березня. Збираємо речі і вирушаємо на знайомство з Колочавою.
09:00 - 12:00 Екскурсія у Музеї скансені "Старе Село", Музеї вузкоколійки і забава у корчмі у Вольфа.
12:00 - 14:00 Переїзд до водоспаду Шипіт.
14:00 - 16:30 Відпочиваємо біля водоспаду, скуповуємо сувеніри, їмо смачненько, запиваємо міцненьким і вирушаємо до дому!
Вівторок 09 березня :
04:00 Орієнтовно прибуття у Вінниці до 04:00. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка на Західному автовокзалі та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
12 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Садиба Колочава
14 вільних місць із 21

  Двоповерховий котедж розташований у центральній частині села, поруч із трасою Межигір’я-Колочава, має зручний заїзд та мальовничі краєвиди. Зручна інфраструктура та піша доступність до кафе, магазинів, поруч ліс. Гаряча та холодна вода постійно. На території є корчма, де готують страви української та чеської кухні, алкогольні напої. На території є сауна, мангал, місця для відпочинку.

  Ми будемо проживати в номерах "Стандарт" з санвузлом у кімнаті, двоспальним або односпальними ліжка, вішаком для одягу.

  Та номерах "Економ",  де санвузол знаходиться на поверсі (санвузол окремий для жінок та чоловіків, по два туалети і душові), в номері односпальні ліжка та вішак для одягу.

    Сніданки і вечері оплачуються додатково, вартість двох сніданків та двох вечерь складає 500 грн.

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.