21 липня 08:00
Час відправлення
27 липня 13:00
Час повернення
Є вільні місця!
210 EUR
230 EUR
Замовити місце

В обіймах Балкан! Македонія, Сербія та Румунія

Тип: Активний відпочинок, Екскурсійні мандри, Шопінг
Буде підкорено: 3500 км.

Друзі, у нас новинка! Вирушаємо до Балкан. Найбільш таємничої країни Європи - Македонії. Гори, гірські озера, замки та фортеці, синтез візантійської та азіатської архітектури, батьківщина Александра Македонського. Також на нас чекає одне з найдавніших міст Європи - Белград, що є столицею Сербії. А дружня Румунія здивує своєю архітектурою та сучасністю. Поїхали дивитись красиві та мальовничі місця разом. Приєднуйтесь!

Увага! В Румунії діє режим Надзвичайної ситуації (до 13.03.2021 р. включно, з можливістю продовження), в рамках якого забороняється в’їзд на територію Румунії через пункти перетину кордону іноземних громадян, в тому числі і громадян України, та осіб без громадянства. Про актуальні зміни ми повідомимо в цьому описі, у випадку переносу подорожі організатор з'вяжеться з вами і надасть детальну інформацію.

Корисні посилання:
Перелік та правила доступних для виїзду країн
Інформація щодо країн із значним поширенням COVID-19
Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Чернівці

Скоп'є

Матка

Охрид

Белград

Тімішоара

Орадя

Сату-Маре

Про подорож

Македонія - загублений рай в серці Балкан

   Непопулярність Македонії - це її фішка: тут немає натовпів туристів, завищених донезмоги цін та черг у музеї. А ще, тут не встигли до кінця причепурити туристичні місця. Тому ми побачимо справжне обличчя та бурхливе життя цієї країни, навіть не звертаючи з вулиці. Загалом, якщо хочеш добре відпочити у гарній європейській країні, де майже напевно не був ніхто з твоїх друзів, - тобі в Македонію!

Скоп'є — столиця маленької балканської країни 

   Земля, на якій розташовується Скоп'є, була центром древніх античних цивілізацій, середньовічних імперій і королівств в епоху відродження греків, турків, сербів, хорватів, болгар. Саме тому, македонська столиця поєднує в собі витонченість сходу, освіченість заходу, силу півночі, і пристрасність півдня. Історія цього міста рясніє відомими іменами, такими як цар Юстиніан Перший, Філіп Другий, батько великого полководця Олександра Македонського, який створив світову державу, черниця Мати Тереза, яка стала взірцем співчуття і доброти.

Ще до екскурсії по Скоп'є, не можна не звернути увагу на Хрест тисячоліття, встановлений на вершині гори Водно, - найбільший хрест у світі, який видно навіть за межами міста. Простір тут організовано навколо річки Вардар, по обох берегах якої розкинулося Скоп'є, а Кам'яний міст, що з'єднує береги, перетворився з роками у символ міста.

На лівому березі, в історичному центрі знаходиться один з найдавніших пам'ятників архітектури македонської столиці - фортеця Кале XI століття, на території якої люди жили вже у IV тисячолітті до н.е. Поїздка в Скоп'є – це відмінна можливість ближче познайомитися з історією Македонії, прогулятися вулицями старого та нового міста, побувати в музеї матері Терези і, перейнявшись її історією, зробити хоча б одну добру справу.

Меморіальний будинок Матері Терези

   Унікальне життя святої як на долоні: від народження і до смерті. Пам'ятка Македонії містить в своїй експозиції багато фотографій і документів, а також особистих речей святої. Тут є кімната, яка повністю копіює кімнату Ангес у будинку її батьків. Недалеко від музею встановлено пам'ятник Матері Терези.

Частина будинку-музею, де знаходиться галерея, виконана в традиційному македонському стилі початку 20 століття, а прямо над цим приміщенням розташована каплиця, де проводяться регулярні богослужіння.

Деяку частину музею заповнили фотографії та експонати, є серед речей і документ про народження Агнесс, її приватне сарі і книга молитов, написана від руки, хрест і чотки, нагороди, отримані Матір'ю Терезою за життя. Вхід безкоштовний.

Каньйон Матка

    Матка - це каньйон у долині річки Тріска і одне з найбільш популярних місць для відпочинку у жителів столиці - Скоп'є. Колись це була звичайна річка, але потім в ущелині побудували ГЕС, і утворилося штучне озеро Матка.

Його назву не треба перекладати, так як воно відповідає змісту, вкладеному в нього як в македонському, так і в українській мові. Ясна річ, що така назва виникла не спроста і місцеві жителі глибоко впевнені, що життя на землі виникло саме в цьому природньому місці. 

Ще каньйон Матка славиться своїми печерами. Головною з них на сьогоднішній день вважається печера Врело. Дане геологічне утворення виникло за допомогою річки Тріски. Вартість прогулянки та катання на човні в печеру Врело: 10 €/особа (вказуйте під час реєстрації).

Крім усього іншого, уздовж каньйону прокладені пішохідні маршрути обладнані лавками і огорожами. Тут також є розваги на будь-який смак (ціни орієнтовні):

 • Трансфер на іншу сторону озера (до старту стежки до церкви Св.Миколая) - 30 денар з людини.
 • Каяк одинарний - 150 денар за 30 хвилин.
 • Каяк подвійний - 250 денар за 30 хвилин. 

Бігорський монастир Святого Іоанна Хрестителя

   А ось і він, Бігорський монастир, - суворий та прекрасний, побудований з туфу в XI столітті, зруйнований турками в XVI, і відновлений лише у XVII столітті. Розташований він у неймовірно мальовничому місці в оточенні гір у Національному парку Маврово. Згідно з легендою, цей монастир був побудований на тому місці, де з річки Радик одним з ченців була виловлена ікона Іоанна Хрестителя. 

В XVI столітті монастир був зруйнований турками. Після турецького панування на території монастиря залишилася лише невелика церква. Ікона Івана Хрестителя таємничим чином зникла і, за легендою, у повній цілості повернулася пізніше — на те ж місце, де знаходилась перед тим. Іконостас монастирського храму вважається найвідомішим у Македонії.

З його майданчика відкривається дивовижний вид на околиці. А гори, які його оточують ще більше манять повернутися сюди знову. Вартість вхідних квитків у монастир: 100 македонських денар (2 €).

Охрид - найчистіша перлина Македонії

   Багато туристів називають Охрид найпрекраснішим містом Македонії. Протягом декількох століть він був столицею стародавньої Македонської держави.

 Сучасний Охрид - найпопулярніше місто на всьому Балканському півострові. Його історія налічує більше 2500 років. Щоб оглянути всі його пам'ятки, не вистачить і тижня.

Древній Охрид знаменитий своїми незрівнянними архітектурними пам'ятками. Найвідомішими з них є фортеця Самуїла, яка була зведена ще в VI столітті, і церква Святого Климента, на стінах якої збереглися фрески візантійського періоду. Побудований в 1295 році храм, сьогодні зберігає велику кількість ікон, книг та інших релігійних об'єктів.

Справжнім символом Македонії є знаменита церква Іоанна Канео, що височіє прямо над Охридським озером на  скелі. Церква розписана фресками XIII століття.

Найголовнішою визначною пам'яткою міста вважається Охридське озеро, зване Перлиною Македонії. Чудові краєвиди та унікальна флора і фауна ваблять сюди тисячі екотуристів щорічно.

Охрид визнаний найтоварнішим містом Македонії. Тут можна придбати різні сувеніри практично на кожній вулиці і площі міста.

Найбільш популярними сувенірами вважаються різні вироби з символікою Охрида і Македонії, ювелірні прикраси з Охридського бісеру або перлів, знамениті македонські опанци, одяг і взуття з натуральної шкіри, вироби з дерева та багато іншого.

Охридське озеро - мальовниче гірське озеро

    Охридське озеро поділене між Республікою Македонія та Албанією. Це найглибше прісне та древнє озеро на Балканах. Його походження схоже з озерами Байкал і Танганьїка: вони утворилися внаслідок геотектонічного прогину в епоху пліоцену 5 мільйонів років назад.

Красу цього озера потрібно бачити на власні очі. Ввечері тут особливо атмосферно, на набережній є багато сувенірних крамниць та ресторанів з видом на озеро.

Круїз до монастиря Святого Наума

   Монастир Святого Наума є обов'язковим місцем для відвідування в Охриді, і ми побачимо його під час  нашої екскурсії. Після, пообідаємо в одному з тамтешніх ресторанів або просто проведемо час на пляжі, тож не забувайте про купальники.

До речі,  не дивуйтеся, якщо в монастирі Св. Наума нас вискочать зустрічати ... павичі. Ці райські пташки живуть в ньому вже давно і люблять дефілювати перед туристами.

Вартість екскурсії-крїзу "Перлина Макендонії": 30 €/особа, включає прогулянку на кораблі, вхідні квитки у монастир, та музей "Залив на кістках" (вказуйте під час реєстрації). Мінімальна кількість: 30 учасників.

Музей на воді «Залив на кістках»

   Також під час круїзу ми відвідаємо музей "Залив кісток", або "Залив на кістках", який назвали через велику кількість кісток тварин, які були знайдені в озері в цьому місці.  

Це унікальний археологічний комплекс з розкопками доісторичного поселення (1200-700 роки до нашої ери). На острівці було 60 будинків, а на сушу вів міст. Сучасний музей на воді - це реконструкція 24 доісторичних будинків та їх інтер'єрів.

Белград - столиця Сербії

   Белград – столиця Сербії, одне з найдавніших міст Європи та найбільше на Балканах. Розташоване біля злиття Дунаю і Сави в центральній частині країни. Белград — центр сербської культури, наповнений динамікою, монументальною архітектурою і відчутною історією, протягом якої його постійно стрясали війни. Попри всі історичні потрясіння Белград має легку вдачу і традиційну балканську чарівність.

Белградська фортеця — головна визначна пам’ятка Белграда та один із символів Сербії. Це значна фортифікаційна споруда, розташована на височині в місці злиття Дунаю і Сави. Белградська церква складається з верхнього і нижнього міста, а також парку Калемегдан, який  в минулому був полем, де відбувалися запеклі битви.

Фортеця являє собою значний історичний пласт, який охоплює період більше ніж 16 століть: від античності до Нового часу. Белградська церква була заснована у 2 столітті н. е. До 18 століття вона була зруйнована і перебудована багато разів. Тут залишили свій слід римляни, серби, турки, угорці, австрійці.

Скадарлія — одне з найчарівніших місць Белграда. Це старовинний квартал з брукованими вуличками та архітектурою 18-19 століття, в минулому уподобана богемою, а зараз заповнена кафе і ресторанами. Тут можна добре попоїсти, обравши кафе та ресторани на будь-який смак.

Музей Ніколи Тесли

   Цей музей - єдина в світі організація, що володіє зборами справжніх документів і особистих речей Ніколи Тесли. Дотримуючись заповіту Тесли, його спадщина була перенесена в Белград у 1951 році. Постійна експозиція складається з оригіналів документів, книг, журналів, планів і малюнків сербського винахідника.

Це надзвичайно цінна колекція, яка містить 160 000 історичних документів 2 000 книг і журналів, 1 200 технологічних експонатів, 1 500 фотографій і фотопластинок, різні прилади і пристрої, а також 1 000 начерків і креслень. 

До загального доступу виставлена лише мала частина всього цього. Експозицію музею можна розділити на три частини: особисті речі Ніколи Тесли, його винаходи і лабораторія, де кожен може стати учасником експериментів. Бажаючі, зможуть відвідати музей самостійно у вільний час. Екскурсії проводяться тільки англійською або сербською мовами. Вартість вхідних квитків:  500 динар, оплата тільки готівкою - сербськими динарами.

Тімішоарський сад троянд

    Тімішоара - відомий також як місто парків або місто квітів у Румунії. Рожевий парк, розташований в центрі, який був спроектований Вільгельмом Мюле і Вацлавом Францем Німіц, двома відомими ландшафтними архітекторами. Парк був побудований в англійському та французькому стилі.

Сьогодні в світі налічується близько 10 000 троянд, але тільки 600 видів, об'єднаних у вісім груп. Влітку у парку також розташовується літній театр, на сцені якого будуються фестивалі з варіаціями від музики до опери і танців. 

Парк відкритий цілий рік, тому ми відвідаємо його в самий розпал цвітіння. Є сотні затишних місць, де можна просто сидіти, розслаблятися і насолоджуватися різноманітністю троянд. Вхід безкоштовний.

Фортеця Орадеа

   Фортеця Орадя, історія якої налічує майже 1000 років, має всі переваги першокласної туристичної пам'ятки не тільки для муніципалітету на березі Крішул Репеді, але і для західного регіону Румунії. 

У деякому сенсі, його центрально-східноєвропейський простір, історичне минуле, архітектура, розповіді та легенди, пов'язані з певними подіями, які ознаменували його існування, всі вносять внесок в те, щоб надати йому нотку привабливості та оригінальності. 

Шопінг Сіті в Сату-Маре

Що може бути краще шопінгу? Та ще й після такої насиченої подорожі. Тільки шопінг, де можна придбати абсолютно все. Найбільший торговий центр у Сату-Маре, в якому є безліч магазинів, ресторанів та розваг на будь-який смак.

Харчування в подорожі

   Друзі! Радимо взяти з собою продукти харчування у дорогу, також беріть воду та солодощі. Поїсти можна буде під час санітарних зупинок на заправках. До організаційного збору входить сніданок типу "шведський стіл" у наших готелях по маршруту. Обіди та вечері у нас будуть самостійними, можна поїсти в кафе на вибір або купити щось в супермаркеті.

Дорога, валюта, зв'язок

   Комфортні умови в автобусі та гарний стан доріг дозволять нам відпочивати під час нічного переїзду, а також для зручності радимо взяти з собою дорожню подушку та плед, маску та бірюші. 

Офіційні валюти у нашій подорожі: (100 Македонських динар = 1,62 €), (100 Сербських динар = 0,85 ), (100 Румунських лей = 20,52 €) але також потрібно брати з собою Євро, які ми зможемо поміняти в місцевих обмінниках. Хорошим є варіант розрахунку картками міжнародних платіжних систем MasterCard та Visa. Переконайтесь, що ваші платіжні картки відкриті для розрахунку за кордоном на час подорожі.

Для того щоб бути на зв'язку, всім необхідно поповнити мобільний рахунок мінімум на 100-150 грн. (вхідні дзвінки зазвичай платні).

Необхідні документи та перетин кордону

   Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт, або діючу шенгенську візу у паспорті старого зразка для виїзду за кордон. Підтвердження платоспроможності у розмірі 50 у.о. на добу перебування за кордоном, або мінімум 100 у.о. на особу на весь період перебування (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому (картковому) рахунку. Страховий поліс та підтвердження бронювання житла надаємо ми. Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

   Для уточнення Ваших паспортних даних прохання надати копію першої сторінки закордонного паспорту після оплати або внесення авансу: залишити на офісі або додати фото в особистому кабінеті на нашому сайті.
  Величезне прохання до тих, хто лише збирається оформлювати біометричний паспорт! Будь-ласка, користуйтесь пришвидшеною процедурою отримання паспорта та не довіряйте тим строкам, які Вам повідомлять у паспортному столі! Завчасно забезпечте себе документом для виїзду за кордон, адже відсутність паспорту не являється причиною для повернення коштів за подорож згідно термінів вказаних в описі!

Перетин кордону неповнолітніми 

    Правила перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:
- за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
- без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
- якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
- якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16 - річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
- у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:
- свідоцтва про смерть другого з батьків;
- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;
- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;
- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;
- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;
- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).
-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців.
Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Правила перетину кордону

   Перетинаючи державний кордон України (інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

  Згідно митних правил дозволяється ввозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.
Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження: м'ясо, ковбаси, сир, і тд. Можливий штраф від 50 € !

Відповідальний організатор: Діана Танасійчук (068)670-19-49, Отс Дмитро (097)749-60-84 Viber та (063)954-03-48.УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель в поїздці "Обійми Балкан"
3-місний (triple) 2-місний (double),
2-місний (twin)
Учасники Клубу 210 EUR 230 EUR
Новачки 230 EUR 250 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 30 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 06 червня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 02 травня 00:00 Орг.збір підвищився на 10 EUR, а з 13 червня 00:00 зросте ще на 10 EUR, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • закордонне медичне страхування;
 • проживання в готелях (3 доби);
 • сніданки в готелях;
 • екскурсійний супровід згідно програми;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
 • страхування від невиїзду по причині COVID-19 подробиці ТУТ;

Додатково оплачується:

 • прогулянка та катання на човні в печеру Врело: 10 €;
 • вартість екскурсійного круїзу "Перлина Макендонії": 30 €/особа, включає прогулянку на кораблі, вхідні квитки у монастир, та музей "Залив на кістках" (вказуйте під час реєстрації). Мінімальна кількість: 30 учасників;
 • вартість вхідних квитків у Бігорський монастир: 100 македонських денар (2 €);
 • вартість вхідних квитків до Музею Ніколи Тесли: 500 динар, оплата тільки готівкою - сербськими динарами;
 • навушники під час екскурсій: 3 €;
 • харчування та власні витрати;

Зверніть увагу! Вартість вхідних квитків може змінюватись з незалежних від організатора причин, сума в євро вказана орієнтовно відповідно до курсу на момент створення подорожі і буде уточнена організатором безпосередньо перед поїздкою. Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 7 років.

Програма подорожі


Середа 21 липня :
08:00 Виїзд з карманчика, навпроти центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська 8). Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
Четвер 22 липня :
09:00 - 21:30 Прогнозоване прибуття в Скоп'є. На ранок беріть бутерброди. Знайомимось з містом Скоп'є! Вирушаємо на пішохідну екскурсію з гідом по місту, потім обідаємо у закладах міста, після маємо вільний час на прогулянку, купівлю сувенірів та на вечерю, 22:30 поселення в готель.
П'ятниця 23 липня :
07:30 - 08:30 Сніданок, виселення з готелю. Переїзд до каньйону Матка.
09:00 - 12:30 Прибуття в каньйон Матка, прогулянка на човнах у печеру Врело, після вільний час для відпочинку та на обід. До 12:30 збір біля автобуса, переїзд.
14:00 - 15:00 Відвідуємо Бігорський монастир, після переїзд до Охриду.
17:00 - 20:00 Прибуваємо в Охрид. Екскурсія містом, вечеря. Після, поселяємось у готель та відпочиваємо.
Субота 24 липня :
08:00 - 09:00 Снідаємо у готелі та виселяємось.
10:00 - 16:30 Вирушаємо в екскурсійний круїз "Перлина Македонії" до монастиря Святого Наума, проводимо час на пляжі, обідаємо у кафе. Потім на вас чекає прогулянка вечірнім Охридом. До 22:00 збір біля автобуса та переїзд до Білграду.
Неділя 25 липня :
09:00 - 16:00 Орієнтовне прибуття у Білград. Оглядова екскурсія містом, після вільний час на обід, та прогулянку, купівлю сувенірів.
16:00 - 17:00 Усі бажаючі самостійно відвідують музей Ніколи Тесли. Вечеряємо у закладах міста, до 19:00 збір біля автобуса, виїзд.
19:00 - 21:00 Переїзд у готель. Поселення, відпочинок.
Понеділок 26 липня :
07:00 - 08:00 Сніданок, виселення з готелю.
09:00 - 10:30 Прибуття в Тімішоарский сад троянд, вільний час.
12:30 - 16:00 Відвідуємо Орадійський замок та обідаємо.
18:00 - 21:00 Шопінг у торговому центрі в Сату-Маре. Виїзд додому о 21:30.
Вівторок 27 липня :
13:00 - 14:00 Прогнозоване повернення у Вінницю (час з запасом). Все буде залежати від нашої організованості та часу проходження кордонів. Зупинка на Західному автовокзалі та у карманчику напроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Neoplan 49 Vip
39 вільних місць із 49

Vip Neoplan 1116 – автобус єврокласу, придбаний у 2020 році та майже не встиг покатати Бідняжок європейськими дорогами. Зручні сидіння з підніжками відкидаються назад та розсуваються в сторони, з достатньою кількістю місця між ними, що забезпечить комфортний відпочинок під час подорожі. Біля кожного ряду сидінь розташовані USB-порти, за допомогою яких можна заряджати телефони. В автобусі є сучасна система кліматконтролю та індивідуальне освітлення біля кожного місця.

45413733292725211713951
464238343028262218141062
47
48433935312319151173
49444036322420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель в поїздці "Обійми Балкан"
35 вільних місць із 40

Ми проживатимемо у різних готелях по маршруту. До наших послуг комфортні номери з власною ванною кімнатою. Маємо такі варіанти розміщення: double (двоспальне ліжко), twin (окремі ліжка), та triple (три роздільні ліжка або двоспальне та роздільне ліжко, конфігурація у деяких готелях може відрізнятися). У готелях подають сніданок типу "шведський стіл" (включено в орг.збір).Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.