12 травня 12:15
Час відправлення
16 травня 17:00
Час повернення
Є вільні місця!
150 EUR
165 EUR
Замовити місце

Чеська Моравія - таємничий край

Тип: Гори, Печери, Екскурсійні мандри, Розваги
Буде підкорено: 2500 км.

Друзі, у нас новинка! Вирушаємо до таємничої Моравії - унікального в усіх відношеннях краю, який має багату історію. Побачимо ззовні та зсередини казковий "замок Леднице" - відомої сім'ї Ліхтенштейн. Прогуляємося по місту Брно - столиці Моравії, де дізнаємося історію міста. Спустимося у "Пункевні печери" та прірву "Мацоха" - найпопулярніші печери Моравського карсту. Подолаємо фантастичні маршрути скеляного міста Адршпах, та підкоримо найвищу точку Чехії - гору "Сніжку" висотою 1 603 метрів.

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Відповідальна:
Діана Танасійчук
(068)670-19-49
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Леднице

Брно

Пункевні печери

Оломоуц

Адршпах

Гора Сніжка

Про подорож

Замок Леднице - Княжа Розкіш

  Лише декілька місць, за своєю красою може зрівнятися з Прагою. До них безумовно відноситься Ледницько-Валтіцький комплекс - особливо замок Леднице і його сади. Він заслуговує почесне місце у списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Протягом тривалого часу сім'я Ліхтенштейн здійснила справді унікальний проект, який, майже не має собі рівних у світі. Давайте подивимося хоча б на частину того, що нас чекає в Леднице.

Замок сподобається не тільки зовні. Його інтер'єри відносяться до найкрасивіших в Європі, і в них знаходиться багато цікавих елементів неоготичного стилю. Зверніть увагу на різьблені касетні стелі або виняткові сходи в бібліотеці, які ведуть в спальні кімнати князів і зроблені з одного дерева.

До найбільш вражаючих частин замку відноситься хол, де знаходяться різьблені сходи, вбудовані тільки в стіну, і висить велична латунна люстра з 116 плечима вагою майже 700 кілограмів.

Поруч з замком, знаходиться чудовий французький сад і оранжерея, де можна знайти, найстарішу і рідкісну тепличну рослину в цій країні. Мова йдеться про цикасу Encephalartos altensteinii, віком близько 500 років. Сад плавно переходить в ландшафтний парк з унікальною колекцією дерев, де можна протягом кількох годин, спокійно гуляти і насолоджуватися його романтичною атмосферою.

Вартість екскурсії та вхідних квитків: дорослі - 320 Крон; молодь - 230 (з 7 до 18 років) Крон; дітям до 6 років - безкоштовно.

Брно - столиця Моравії

    Брно — друге за величиною і значенням місто в Чехії та столиця Моравського краю. Хоча це одне з найчарівніших міст Центральної Європи, туристів у ньому значно менше, ніж у Празі. Брно приховує багато таємниць, про які ми дізнаємось на екскурсії.

Визначні місця та пам’ятки Брно — це прекрасні собори і костели, розкішні театри і галереї, величні замки і стародавні монастирі і, звичайно, вулиці, пройшовшись по яким можна перейнятися атмосферою міста. Головні архітектурні пам’ятки Брно знаходяться в його центральній частині — це величний собор Св. Петра і Павла, шпилі якого видно з будь-якої частини міста, католицький храм Св. Якуба, який зберігає під собою одне з найбільших кісткосховищ Європи, собор Св. Томаша, серце міста — будівлю Старої ратуші, монастир августинців, званий ще августинским абатством Св. Томаша.

Центральна частина міста являє собою пішохідну зону, що охоплює весь історичний центр Брно. Крім культурних пам’яток, ми зможемо насолодитися великою кількістю кафе, ресторанів та магазинів.

Пункевні печери та прірва Мацоха

Пунквені печери - найпопулярніші печери Моравського карсту, свою популярність вони отримали завдяки тому, що відвідувачі можуть спуститися на дно прірви Мацоха і в той же час здійснити романтичну екскурсію на човнах по підземній річці Пунква. 

Огляд печер поділений на дві частини: «Суху дорогу» і «Мокру дорогу». «Суха» частина екскурсії є прогулянкою прокладеними доріжками, з відвідуванням 3-х великих соборів (печер) і оглядом сухої частини дна прірви Мацоха. «Мокра» частина екскурсії становить прогулянку на човнах трьома підземними озерами, серед могутніх сталагмітів, сталактитів і сталагнатів, до Масарікового собору - найгарнішої печери Моравського карсту.

Зверніть увагу! Екскурсії проводяться чеською мовою місцевими екскурсоводами, але у нас будуть буклети про план екскурсії та опис головних об'єктів російською мовою. У печері прохолодно (+5 + 8 градусів), тому з собою бажано мати теплий та зручний одяг. 

Прірва Мацоха

    Головною визначною пам'яткою заповідника Моравський карст є прірва Мацоха. Її глибина становить 138 метрів, що робить Мацоху найглибшою прірвою у Чехії. Для огляду Мацохи можна скористатися двома оглядовими містками, розташованими по краях прірви. Для підйому на Верхній місток діє канатна дорога (за додаткову плату). З нижнього містка добре видно дно прірви.

Прірва Мацоха, яка отримала своє ім'я за легендою ХVІІ століття, утворилася в результаті обвалу стелі великої печери. Згідно з переказами, мачуха (по-чеськи Macoha), тут зіштовхнула свого пасинка. Але почуття провини змусило мачуху кинутися слідом за ним. Хлопчака врятували, він зачепився за коріння дерев, а зла мачуха загинула.

Дном Мацохи протікає річка Пунква, що виникла в результаті злиття багатьох підземних джерел, яку живить два озерця. Глибина верхнього озера - приблизно 13 метрів і його видно згори. Нижнє озеро, глибиною понад 30 метрів, приховано між скелями, згори його не видно. Вартість вхідних квитків у Пункевні печери і прірву Мацоха: дорослі - 250 Крон; діти - 150 (від 3 до 15 років ) Крон; Фотозйомка - 40 Крон.

Оломоуц - серце Моравії

   Оломоуц завжди відносився до найзначніших міст чеського королівства. Завдяки своєму вигідному положенню, старому університету, духовним, культурним традиціям і ремеслам, Оломоуц протягом багатьох століть був центром Моравії, куди прагнули художники, освічені люди і купці.

ОСНОВНІ ФАКТИ ПРО МІСТО:

 • після Праги друге місто за кількістю старовиних і визначних пам'яток міста;
 • лежить у самому серці Моравії, в минулому був її столицею;
 • нині місто, де знаходяться старовинний університет, архієпископство, Моравська філармонія, цікаві музеї та театри;
 • тут можна відвідати зоопарк, сучасний Аквапарк, плавальний басейн або природний ареал Літовельске Помораві з мережею велотрас і місцями для купання.

У вільний час, охочі можуть відправитись у Оломоуц  на екскурсію. Вартість оплачується додатково - 15 Євро (вказуйте під час реєстрації). Виїзд відбудеться за участі мінімум 25 осіб.

Сходження на гору "Сніжку" - найвищу точку Чехії

   Снєжка (Sněžka) - це найвища гора Чехії, що має форму трикутної піраміди. Висота Сніжки - 1603 метрів. Гора є головною домінантою східної частини гірського масиву Крконоше  і по його вершині проходить кордон з Польщею. 

Найстаріша будівля на Снєжці - це каплиця Св. Лаврентія, побудована в 1655-1681 роках, власником північних схилів масиву Крконоше, сілезьким дворянином Шаффгочем. 

На вершині Сніжки була сама високорозташована в Чехії пошта. Нова пошта, була відкрита в серпні 2008 року. На пошті туристи можуть не тільки відправити лист або листівку, а й купити туристичну марку або злегка перекусити, а в разі поганої погоди сховатися від дощу або вітру. 

Дістатися вершини і спуститись можна, як пішки, так і на фунікулері у дві сторони (за додаткову плату: дорослі - 450 Крон; діти - 410 Крон). З оглядової тераси відкривається чудова панорама Польщі та Чехії. На Снєжці є невелике бістро, де можна перекусити, купити з собою сувеніри та навіть сертифікат, що ви піднялися на гору. Для того, щоб нам було зручно бажано мати теплий одяг та зручне взуття. 

Адршпах - кам'яна перлина Чехії

 Скельне місто Адршпах і Теплицькі скелі - це незвичайне місце в Чехії, майже на кордоні з Польщею. Ці місця відомі своїми скельними містами. А що ж таке Скельне місто?

А це просто скелі, високі і не дуже, які утворюють вузькі проходи і переплетення схожі на старовинні вулички європейських містечок, а коли по ним проклали туристичні маршрути, то ці скелі стали ще більше схожі на місто, з вуличками, сходинками, а іноді навіть вікнами і балконами з дуже красивими видами. У 13 столітті тут була неприступна фортеця. До наших днів збереглися лише залишки декількох будівель, воріт і скельних валів.

Величезні кам'яні брили називають бовдурами. Деякі з них досягають 90 метрів у висоту і мають свої власні імена, дані їм з огляду на схожість з предметами або людьми. Найвідоміші з них Цукрова голова, Глечик, Закохані, Зуб, Чортів Міст, Староста. Як називається той чи інший камінь, можна дізнатися з табличок-вказівників, встановленими поруч з ними. Більшість бовдурів все ще безіменні, тому можна розважити себе і свою фантазію, вигадуванням своїх варіантів.

Саме в Адршпаху знімали деякі епізоди з серії «Хроніки Нарнії». Фантазія, так і намагається домальовувати щось казкове.

 Вартість вхідних квитків: дорослі - 120 Крон; діти (від 6 до 15 років) - 70 Крон.

*Вартість вхідних квитків по програмі може змінюватись та залежатиме від тарифів встановлених екскурсійними об'єктами на момент перебування. Відвідування яких за додаткову плату і не є обов'язковим.

Харчування в подорожі

   Друзі! Радимо взяти з собою продукти харчування у дорогу, також беріть воду та солодощі. Поїсти можна буде під час санітарних зупинок на заправках. До організаційного збору входить сніданок типу "шведський стіл" в нашому готелі. Обіди та вечері у нас будуть самостійними, можна поїсти в кафе на вибір або купити щось в супермаркеті.

Дорога, валюта, зв'язок

   Комфортні умови в автобусі та гарний стан доріг дозволять нам відпочивати під час нічного переїзду, а також для зручності радимо взяти з собою дорожню подушку та плед, маску та бірюші. 

Офіційна валюта Чехії - Чешская крона (100 Чеських крон = 3,8 €), але також потрібно брати з собою Євро, які ми зможемо поміняти в місцевих обмінниках. Хорошим є варіант розрахунку картками міжнародних платіжних систем MasterCard та Visa. Переконайтесь, що ваші платіжні картки відкриті для розрахунку за кордоном на час подорожі.

Для того щоб бути на зв'язку, всім необхідно поповнити мобільний рахунок мінімум на 100-150 грн. (вхідні дзвінки зазвичай платні).

Необхідні документи та перетин кордону

   Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт, або діючу шенгенську візу у паспорті старого зразка для виїзду за кордон. Підтвердження платоспроможності у розмірі 50 у.о. на добу перебування за кордоном, або мінімум 100 у.о. на особу на весь період перебування (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому (картковому) рахунку. Страховий поліс та підтвердження бронювання житла надаємо ми. Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

   Для уточнення Ваших паспортних даних прохання надати копію першої сторінки закордонного паспорту після оплати або внесення авансу: залишити на офісі або додати фото в особистому кабінеті на нашому сайті.
  Величезне прохання до тих, хто лише збирається оформлювати біометричний паспорт! Будь-ласка, користуйтесь пришвидшеною процедурою отримання паспорта та не довіряйте тим строкам, які Вам повідомлять у паспортному столі! Завчасно забезпечте себе документом для виїзду за кордон, адже відсутність паспорту не являється причиною для повернення коштів за подорож згідно термінів вказаних в описі!

Перетин кордону неповнолітніми 

    Правила перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:
- за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
- без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
- якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
- якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16 - річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
- у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:
- свідоцтва про смерть другого з батьків;
- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;
- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;
- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;
- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;
- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).
-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців.
Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Правила перетину кордону

   Перетинаючи державний кордон України (інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

  Згідно митних правил дозволяється ввозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.
Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження: м'ясо, ковбаси, сир, і тд. Можливий штраф від 50 € !

Відповідальний організатор: Діана Танасійчук (068)670-19-49, Отс Дмитро (097)749-60-84 Viber та (063)954-03-48.УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель Скала
3-місний (triple) 2-місний (twin),
2-місний (double)
Учасники Клубу 150 EUR 160 EUR
Новачки 165 EUR 175 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 30 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 28 березня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 14 березня 00:00 та 11 квітня 00:00 Орг. збір зростатиме на 5 EUR та 5 EUR відповідно, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • закордонне медичне страхування;
 • проживання в готелі (2 доби);
 • сніданки в готелі;
 • екскурсійний супровід згідно програми;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • вхідні квитки до замку Леднице: дорослі - 320 Крон (13 €), молодь - 230 Крон (9 €);
 • вхідні квитки у Пункевні печери і прірву Мацоха: дорослі - 250 Крон (10 €), діти - 150 Крон (6 €), Фотозйомка - 40 Крон (2 €);
 • вхідні квитки у Адршпах: дорослі - 120 Крон (5 €), діти - 70 Крон (4 €);
 • екскурсія в Оломоуц 15 €/особа, вказуйте під час реєстрації;
 • квитки на фунікулер гори Снєжка: дорослі - 450 Крон (18 €), діти - 410 Крон (16 €);
 • навушники під час екскурсій - 2 €;
 • харчування та власні витрати;

Зверніть увагу! Вартість вхідних квитків може змінюватись з незалежних від організатора причин, сума в євро вказана орієнтовно відповідно до курсу на момент створення подорожі і буде уточнена організатором безпосередньо перед поїздкою. Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 7 років.

Програма подорожі


Середа 12 травня :
12:15 Виїзд з карманчика, навпроти центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська 8). Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
Четвер 13 травня :
08:00 - 11:30 Прогнозоване прибуття в Леднице. На ранок беріть бутерброди. Приводимо себе до ладу і збираємось на екскурсію по замку Леднице.
12:30 - 21:30 Починаємо знайомство з містом Брно! Обідаємо у закладах міста, потім вирушаємо на пішохідну екскурсію з гідом по місту, після маємо вільний час на вечерю, та купівою сувенірів.
22:30 - 23:00 Поселення в готель, відпочиваємо.
П'ятниця 14 травня :
08:00 - 09:00 Снідаємо у готелі.
09:00 - 12:00 Вирушаємо на екскурсію у Пункевні печери та прірву Мацоха. З собою бажано мати теплу кофту, та кросівки, в печерах прохолодно.
12:30 - 18:00 Збір біля автобуса о 12:30 та переїзд в Оломоуц. Екскурсія містом Оломоуц або вільний день у Моравському Карсті на вибір.
20:00 Прибуваємо у готель та відпочиваємо.
Субота 15 травня :
07:00 - 08:00 Сніданок, виселення з готелю. О 08:00 збір біля автобуса та виїзд та переїзд до гори Снєжки.
11:30 - 15:00 Підкорюємо найвищу точку Чехії - Сніжку. Вільний час для перекусу, прогулянки та спуску з гори на фунікулері.
16:30 - 20:30 Прибуття в Адршпах. Вільний час для прогулянки скельними маршрутами. Купуємо смаколики та сувеніри. Щасливі та задоволені вирушаємо додому в 20:00 - 20:30.
Неділя 16 травня :
17:00 - 18:00 Прогнозоване повернення у Вінницю (час з запасом). Все буде залежати від нашої організованості та часу проходження кордонів. Зупинка на Західному автовокзалі та у карманчику напроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Neoplan 49 Vip
34 вільних місць із 49

45413733292725211713951
464238343028262218141062
47
48433935312319151173
49444036322420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель Скала
35 вільних місць із 43

Ми проживатимемо в чудовому 3-зірковому готелі. До наших послуг комфортні номери з власною ванною кімнатою, телевізором та безкоштовним Wi-Fi. Маємо такі варіанти розміщення: double (двоспальне ліжко), twin (окремі ліжка), та triple (двоспальне та роздільне ліжко). У затишному ресторані готелю подають смачний сніданок типу "шведський стіл" (включено в орг.збір).Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.