03 червня 09:00
Час відправлення
07 червня 19:00
Час повернення
Є вільні місця!
190 EUR
210 EUR
Замовити місце

Королівська Саксонія

Тип: Екскурсійні мандри, Розваги
Буде підкорено: 2600 км.

Саксонія - земля палаців та фортець, це справжня родзинка для поціновувачів культури та мистецтва. Незрівнянний Дрезден - культурна столиця Саксонії, багата спадщина якої демонструється більш ніж у 40 музеях, з всесвітньо відомими шедеврами. Майсен - «колиска Саксонії» та батьківщина «майсенського фарфору». Ми завітаємо у «Саксонську Швейцарію» - національний парк в якому знаходяться дивовижні скелі Бастай та Кенігштайн, неприступна фортеця Саксонських королів

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Львів

Герліц

Дрезден

Моріцбург

Майсен

Кенігштайн

Саксонська Швейцарія

Про подорож

Королівська Саксонія - земля палаців та фортець

  Королівство Саксонія — держава, що існувала в 1806—1918 роках на території сучасної Німеччини. Саксонія була частиною Священної Римської імперії, пізніше Німецької імперії, до її скасування після Першої світової війни. Столиця королівства Дрезден, а її сучасний наступник — Вільна держава Саксонія. 

  Саксонський ландшафт порівнюють з "бурхливим морем, створеним з землі". Атмосфера великих і романтика маленьких міст, долини річок і гірські масиви, палаци та замки, старовинні резиденції німецького дворянства, ремесла та народні промисли, музика і пивні ресторанчики, індустріальна архітектура і культура - все це можна знайти тут. Унікальний природний заповідний та справжня перлина регіону - Саксонська Швейцарія. Тут приголомшливо красива природа та історичні пам'ятки.

Герліц - німецький "Голлівуд"

  Гьорліц відомий своєю цікавою історією, старовинними вуличками і архітектурою, вважається найбільшим за площею історичним міським центром Німеччини. Оскільки йому вдалося уникнути руйнувань під час Другої світової війни. У місті налічується понад 4000 пам'яток історії і культури, що були добре відреставровані. Старовинна забудова вважається однією з найкраще збережених міських забудов у Центральній Європі.

  Архітектура відрізняється стилем Ренесансу, а чарівність Герліца було відзначено кінематографістами Голлівуду. Тут було знято кілька картин, зокрема сцени для фільмів «Безславні покидьки», «Готель Гранд Будапешт» та «Чтець». Під час прогулянок по місту нерідко можна побачити, як тут знімають кіно.

  Починаючи з 50-х років у "Гьорлівуді", як за аналогією з Голлівудом називають Герліц, було знято понад 100 кінофільмів як німецького, так і міжнародного виробництва. Після зйомок фільму Готель "Гранд Будапешт" місто отримало головну нагороду в категорії "найкращий знімальний майданчик останнього десятиліття". 

  Фільм знімався в універмазі, що був побудований в стилі ар-нуво незадовго до початку Першої світової війни. Зараз Görlitzer Warenhaus є одним з найбільш ідеально збережених магазинів початку XX століття. Протягом століття будівля переходила від одного власника до іншого, і в черговий раз універмаг був перекуплений в 2013 році. Пропозиція Уеса Андерсона про зйомки фільму була сприйнята з наснагою - виручені гроші пішли на реконструкцію будівлі. Перш ніж зупинитися саме на цьому «рецепті» потрібного будинку, знімальна команда об'їздила всю Східну Європу і Німеччину.

«Сонячна»  церква святих Петра і Павла

  Будівництво парафіяльної церкви святих Петра і Павла почалося у Герліці в XIII столітті на місці храму XI століття. Дві неоготичні вежі, що вважаються символом міста, з'явилися лише в кінці XIX століття. Найкращий вид на будівлю відкривається з річки - з моста і протилежного берега.

  Знакова пам'ятка головної міської церкви - «Сонячний орган» (Sonnenorgel), що вважається одним з кращих органів на північ від Альп. Орган у церкві святих Петра і Павла був створений в 1703 році знаменитим італійцем Каспарині. Майстер прикрасив інструмент 17 сонячними дисками і «перетворив» труби у промені сонця.

 Сонячні диски і ангели - практично єдине, що залишилося від оригінального органу, який довелося ремонтувати в 1990-х. Вважається, що орган церкви - один з кращих у Саксонії.

Дрезден - Флоренція-на-Ельбі

   Дрезден - батьківщина європейського фарфору, Флоренція-на-Ельбі, центр німецької культури та мистецтва, один з найпопулярніших курортів країни. Як тільки не називають це місто! До нього складно підібрати вичерпне визначення і ще складніше уявити, що після Другої світової війни він майже повністю лежав у руїнах. Саме про нього Курт Воннегут написав знамениту книгу «Бійня номер п'ять, або Хрестовий похід дітей», де розповів про фактичне знищення цього славного міста. 

 Сьогодні Дрезден повністю відновлений, а історичний центр ретельно відреставрований. Флоренція-на-Ельбі, яку особливо привабливою робить сусідство з Прагою, з радістю приймає гостей, радуючи їх художніми виставками, архітектурою бароко, затишними ресторанами та іншими «цікавинками».

Дрезденська картинна галерея

  Всі пам'ятки Дрездена просто меркнуть перед головною - картинною галереєю міста. Незалежно від того, відрізняєте ви роботи Рембрандта від, скажімо, полотен Тиціана, цей музей неодмінно варто внести в список планованих екскурсійних поїздок по столиці Саксонії.

 Сьогодні Дрезденська картинна галерея по праву вважається одним з найбільших зібрань живопису у світі. Крім вищезазначених робіт Рафаеля і Тиціана, тут представлені картини Рембрандта, Пітера Рубенса, Альбрехта Дюрера, Веласкеса, Нікола Пуссена та інших іменитих художників. Відвідання екскурсії галереєю за бажанням та за додаткову плату: 20 € особа. Включає вхідний квиток. Вказуйте під час реєстрації. Мінімальна кількість 15 осіб. 

Мисливський палац - Моріцбург

 На північному заході від Дрездена розташований невеличке і затишне містечко Моріцбург, чиєю головною визначною пам'яткою є однойменний мисливський палац на воді. Споруджений на штучному острові, Моріцбург, дивує своєю чудовою архітектурою і романтичністю.

  Саме завдяки природним багатствам і було вибрано місце для Моріцбург. Не дарма кінематографісти обрали його для екранізації казкової історії про «Три горішки для Попелюшки». Його обов'язково варто відвідати, щоб на власні очі переконається в цьому. Вартість вхідних квитків оплачуємо додатково: 10 €/особа.

Маленький замок Фазана - Fasanenschlösschen

   Павільйон рожевого кольору знаходиться в кінці алеї, яка веде до головного замку. Квадратна будівля має ширину в п'ять прольотів з кожної сторони. Високий дах має Ogee профіль, увінчаний відкритим куполом з парою китайських фігур під парасолькою. За насадженнями, щоб надати павільйону відокремлену атмосферу, були господарські споруди, які використовувалися для розведення фазанів для полювання.

  Курфюрст Саксонії Фредерік Август III наказав побудувати павільйон посеред садів. Йоганн Даніель Шаде, який був архітектором та відповідав за проекти королівських будинків, отримав замовлення на дизайн замку в стилі рококо. Будівництво було завершено близько 1776 року. 

  Нечисленні кімнати обставлені оригінальною атрибутикою та оздоблені в стилі рококо: включають фрески на полотні, інкрустовані дерев'яні панелі, пофарбовані та позолочені ліпні стелі, а також унікальну обробку з таких матеріалів, як вишитий шовк, солома, жемчуг та пір'я. Поруч з замком знаходиться маяк (єдиний у Саксонії) з пофарбованої цегли висотою 21,8 метра. Мініатюрна гавань використовувалася для морських битв та розваг монарха. 

Майсен - колиска Саксонії

 Майсен відноситься до землі Саксонія, яка з 1990 року знову стала називатися Вільна держава Саксонія. Дрезден - столиця Саксонії. Історія міста тісно сплелася з історією Дрездена. Королі, замки, безумства, пристрасті, алхімія, наука, мрії, праця і досягнення. Їх об`єднало і змусило виблискувати - «біле золото». Хочете відчути дух Саксонії? Тоді, вам потрібно обов`язково відвідати Майсен!

  Серед міст світу Майсен - зірка. Словосполучення «майсенський фарфор» знайоме, практично, будь-якій дорослій людині. Практично кожен куточок старої частини міста зберіг багатовікові свідоцтва історії німецької держави і Саксонської землі. Не випадково, Майсен вважається «колискою Саксонії». Казкові замки, середньовічні вулиці і будинки, величні церкви, зачаровують види з оглядових майданчиків. Все це змушує туристів довго милуватися його чарівною красою.

  Почнемо ми екскурсію по Майсену,  з Соборної площі, на якій розташовується унікальний архітектурний ансамбль, що включає замок Альбрехтсбург (який побачимо ззовні), собор Майсена, єпископський палац, зерносховище і будинок каноніків.  Прогулявшись по історичній бруківці, можна побачити «Камінь джерела», який є символом тисячолітньої історії міста. Прогуляємось Ринковою площею, яка виникла в кінці 12 століття та вважається серцем старої частини міста.  На ній зосереджені найцікавіші архітектурні пам'ятки, які стосуються епох готики і Ренесансу - Ратуша, «Оленячий дім», Ринкова аптека і багато інших. Відвідання екскурсії «Колиска Саксонії» за бажанням та за додаткову плату: 25 € особа. Вказуйте під час реєстрації. Мінімальна кількість 30 осіб.

MEISSEN - Майсенська фарфорова мануфактура

  Вже у 13 столітті порцеляна була дуже затребуваним товаром у європейських королівських дворах, її завозили з Китаю за надмірно високими цінами. З початку XVIII століття в Європі робилися спроби виготовлення «білого золота», що було досягнуто у 1708 році при дворі Августа Сильного, курфюрста Саксонії та короля Польщі під керівництвом алхіміка та аптекаря Йоганна Фрідріха Беттгера, який винайшов рецепт виготовлення порцеляни.

  Лише через два роки, за наказом Августа Сильного, було публічно оголошено про створення «Королівської польської та виборчої саксонської фарфорової мануфактури» та створення виробничого цеху в замку Альбрехтсбург у місті Майсен. Перехрещені мечі саксонського герба, кобальтово-блакитний товарний знак мануфактури, свідчать про якість фарфору MEISSEN з 1722 року. Як найстаріший виробник порцеляни в Європі, він займає особливе місце у всьому світі.

  У даний час мануфактура випускає величезну кількість сервізів та іншого посуду, а також колекційні екземпляри, справжні витвори мистецтва що визначають світові тенденції. Їхня глобальна репутація базується на майстерності та давніх мистецьких традиціях. У кожну епоху Майсенську мануфактуру виробляли одні з найзатребуваніших художників порцеляни свого часу, шедеври яких, як і сьогодні, повністю створюються вручну у робочих кабінетах мануфактури.

 У зв’язку з традиційним майстерством, що збереглося до наших днів, створюється порцеляна особливої ​​цінності, яка відповідає найвищим стандартам ексклюзивності та індивідуальності. Вхідні квитки на мануфактуру оплачуємо додатково: дорослі 12 €, студенти та діти (6-18 років) 10 €/особа. 

"Саксонська Швейцарія" - національний парк

   Унікальний заповідник на сході Німеччини, що розкинувся на південний схід від Дрездена, на верхній течії Ельби, посеред мальовничих Ельбських Піщаникових гір, точніше, німецької їх частини, займає більше 36 000 гектарів. Тут приголомшливо красива природа та історичні пам'ятки.

 Національний парк Саксонська Швейцарія - це ексклюзивний природний оазис! Скельні формування, які б нагадували тутешні, більше ніде не зустрінеш, а флора і фауна й зовсім неповторна. Ця мальовнича місцевість, відома під нинішньою назвою з XVII століття, виникла на місці існуючого тут у доісторичні часи моря, внаслідок осідання на його дно кам'яного піску.

Скелі Бастай

  Скелі Бастай підносяться над Ельбою майже на 200 метрів, між ними, над ущелиною Mardertelle, у 1824 році був споруджений міст довжиною 76,5 метрів, що є основною «родзинкою» і пам'яткою цих місць.

  Спочатку Бастайський міст (Basteibrücke) був з дерева, але з часом дерево замінили на більш надійний матеріал - пісковик. З 1900 року Бастайський міст став туристичним об'єктом, його обожнюють художники, музиканти, фотографи, скелелази, одна з основних стежок в ущелині отримала назву - «стежка художників» (Malerweg), адже панорами тутешніх місць надихнули багатьох митців.

 Види на Саксонію, що відкриваються з оглядового майданчика, розташованого тут же, на мосту, - заворожують, захоплюють, вражають і не залишать нікого байдужим. Щорічно тисячі туристів приїжджають сюди і піднімаються крутими гірськими стежками, щоб пройти по легендарному мосту Бастай і відчути себе в польоті у хмарах над безоднею.

  Скелі Бастай немов створені для захисту від ворогів, назва масиву Bastei говорить сама себе, воно перекладається як «бастіон». Тут навіть була побудована оборонна фортеця Нойрат (Neurathen), але проіснувала вона недовго і незабаром замок був зруйнований.

Кенігштайн - неприступна фортеця Саксонських королів

   Кьонігштайн («Королівський камінь») - старовинна фортеця 13 століття, побудована серед гір та стрімких скель. Знаходиться на березі Ельби у мальовничих місцях, які отримали назву «Саксонська Швейцарія», знаходиться в північно-західній частині заповідника. Побудована на величезній кам'яній скелі, будучи її органічним продовженням. Ці неприступні стіни, висотою в 40 метрів (додайте до цього висоту самої гори - 240 метрів), ніколи не були взяті штурмом, до сих пір вражають своїм грізним виглядом. У центрі фортеці знаходиться найглибший колодязь Саксонії і другий по глибині Європи (152,5 метрів).

  На початку 18 століття в темницю Кьонігштайн посадили алхіміка Бёттера. Надалі, саме ця людина розробив формулу порцеляни, завдяки чому в Німеччині скоро заробила знаменита Мейзенская мануфактура. Під час Другої світової війни в замку ховали картини зі знаменитої галереї в Дрездені, а в 1955 році в Кенігштайні відкрили музей, який щороку відвідує понад 1.5 млн. туристів у рік.

    Чому цю фортецю варто обов'язково побачити? Крім того, що від її виду просто захоплює дух, а панорами, що відкриваються з її неприступних стін заворожують, це одна з найбільш неприступних фортець у світі - досить сказати, що вона ні разу за свою багатовікову історію не була завойована. Це найбільший військово-історичний комплекс під відкритим небом в Європі. Тут неодноразово бував цар Петро I, запозичуючи ідеї будівництва. Вартість вхідних квитків оплачуємо додатково: дорослий 12 €/особа, дитячий 9 €/особа. 

 Друзі, зверніть увагу! У зв'язку з пандемією наразі деякі екскурсійні об'єкти тимчасово не працюють. Але ми сподіваємось, що на момент нашої подорожі ми матимемо змогу їх відвідати.

Дорога, валюта,телефон

  Дорога до неймовірної Саксонії не близька і складе 1200 км в одну сторону. Але хорошими європейськими дорогами час летить непомітно, особливо вночі. Під час подорожі телефонний зв'язок буде обмежений, тому радимо підключити собі дешевий роумінг і поповнити рахунок на достатнью кількість коштів 150-200 грн. для екстренного зв'язку у надзвичайній ситуації. Валюта у Німеччині - євро. Радимо взяти з собою блок води на двох (місця у багажнику автобуса вистачить) щоб не купляти там, оскільки вийде дорожче.

Необхідні документи та перетин кордону 

  Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт, або діючу шенгенську візу у паспорті старого зразка для виїзду за кордон. Греція - країна шенгенської зони. Підтвердження платіжоспроможності у розмірі 50 євро на добу перебування за кордоном, або мінімум 200-250 євро на особу на весь період перебування (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому (картковому) рахунку. Страховий поліс та підтвердження бронювання житла надаємо ми. Після оплати або внесення авансу, прохання надати копію першої сторінки вашого закордонного паспорта (для уточнення ваших паспортних даних та залишити на офісі,або внести данні в особистому кабінеті на нашому сайті. Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

   Величезне прохання, до тих, хто лише збирається оформлювати біометричний паспорт! Будь-ласка, користуйтесь пришвидшеною процедурою отримання паспорта та не довіряйте тим строкам, які Вам повідомлять у паспортному столі! Завчасно забезпечте себе документом для виїзду за кордон, адже відсутність паспорту не являється причиною для повернення коштів за подорож згідно термінів вказаних в описі!

Правила перетину кордону

   Перетинаючи державний кордон України (інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають. Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження: (м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!

Згідно митних правил дозволяється ввозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Перетин кодону неповнолітніми

 Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1.  за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2. без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Неповнолітнім обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Відповідальний організатор: Отс Дмитро (097) 749 60 84 та (063)954-03-48УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель у Саксонії
3-місний (double + single) 2-місний (double)
Учасники Клубу 190 EUR 200 EUR
Новачки 210 EUR 220 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 30 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 19 квітня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 28 березня 00:00 та 02 травня 00:00 Орг. збір зростатиме на 10 EUR та 10 EUR відповідно, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання в готелі (2 ночі);
 • закордонне медичне страхування;
 • оглядова екскурсія у Дрездені, Гьорліці та у "Саксонській Швейцарії": фортеці Кенігштайн та скелях Бастай;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • екскурсія "Колиска Саксонії" 25 €;
 • екскурсія Дрезденською картинною галереєю 20 €;
 • вхідний на Майсенську мануфактуру 12 €, замок Моріцбург 10 €, замок Кенігштайн 12 €;
 • радіогід під час оглядових екскурсій - 2 € (за бажанням);
 • харчування та власні витрати;

Зверніть увагу! Вартість вхідних квитків може змінюватись з незалежних від організатора причин, сума в євро вказана орієнтовно відповідно до курсу на момент створення подорожі і буде уточнена організатором безпосередньо перед поїздкою. Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 7 років.

Програма подорожі


Четвер 03 червня :
09:00 Збір навпроти центрального автовокзалу у карманчику (м.Вінниця вул. Київська 8), там де відправляються автобуси на моря. З собою мати закордонний біометричний паспорт. Посадка в автобус, Старт 09:00. Просимо нікого не запізнюватись, автобус чекає максимум 15 хв.
П'ятниця 04 червня :
08:00 - 12:00 Орієнтовне прибуття у Гьорліц. На ранок беріть бутерброди. Гуляємо старовинними вуличками та насолоджуємось архітектурою міста. Після обід та переїзд.
14:30 - 21:00 До 15.30 орієнтовне прибуття у столицю Саксонії - Дрезден. Всі бажаючі зможуть відвідати картинну галерею або самостійно інші цікаві музеї міста. Після оглядова екскурсія містом. Вільний час. Вечеря у закладах міста. Поселення в готель, відпочинок.
Субота 05 червня :
08:00 - 08:30 Сніданок. До 8.30 збір біля автобуса переїзд у мисливський замок.
09:30 - 12:00 Прогулянка територією палацу та оглядова екскурсія замком Моріцбург.
12:30 - 20:30 Відвідуємо місто Майсен - колиску Саксонії. Обідаємо у закладах міста. Екскурсія славнозвісною фарфоровою мануфактурою. Прогулянка містом, вільний час щоб повечеряти. О 20.30 збір біля автобуса. Прибуття у готель до 21.30 та відпочинок.
Неділя 06 червня :
08:00 - 13:00 Сніданок у готелі з 8.00. Вільний час у Дрездені. Виселення з речами до 12.00. Обідаємо перед виїздом. Збір біля автобуса до 13.00 та переїзд у Саксонську Швейцарію.
14:00 - 17:00 Відвідуємо Кенігштайн - неприступну фортецю Саксонських королів. Оглядова екскурсія твердинею, після вільний час для фото.
18:00 - 21:00 На нас чекають неймовірні скелі Бастай - серце національного парку "Саксонська Швейцарія". Саме тут ми зможемо зустріти захід сонця. Збір біля автобуса до 21.00-21.30. Виїзд на Вінницю.
Понеділок 07 червня :
19:00 - 21:00 Орієнтовне прибуття у Вінницю до 21.00 (вказано з запасом). Все залежатиме від нашої організованості, стану дороги та від часу проходження кордонів. Зупинка при в'їзді у Вінницю (Західний автовокзал) та в карманчику навпроти Центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Mercedes 51#
44 вільних місць із 51

51454137332925211713951
504642383430262218141062
49
4843393531272319151173
4744403632282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель у Саксонії
35 вільних місць із 36

 До наших послуг у готелі, комфортні номери з власною ванною кімнатою. Маємо такі варіанти розміщення: double (двоспальне ліжко), twin (окремі ліжка), та double+single (двоспальне та роздільне ліжко). У ресторані готелю подають смачний сніданок типу "шведський стіл" (включено в орг.збір).Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.