27 березня 05:00
Час відправлення
28 березня 23:30
Час повернення
Є вільні місця!
2550 UAH
2800 UAH
Замовити місце

Чорнобиль. Два дні.

Тип: Івенти, Екстрим, Екскурсії
Буде підкорено: 800 км.

Подорож, яка перехоплює подих і змінює світогляд. Ми втілили свою давню мрію і розробили мандрівку до Зони Відчуження на 2 дня, щоб побачити і ще більше зануритись в цю трагічну історію, яка уже більше тридцяти років тяжіє над нами. Побачене вразить Вас! Ночівля в готелі "Прип'ять" - перенесе в атмосферу СРСР і точно викличе мурашки по шкірі. Ви повернетесь звідси зовсім іншою людиною, з зовсім іншими думками. У Зоні відчуження хоч раз має побувати кожен...

Відповідальний:
Вадим Базалицький
(067)432-26-39
Відповідальна:
Ольга Господарець
(098)628-86-16
Відповідальна:
Надія Крамер
(063)070-93-19
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Чорнобильська Зона відчуження

Вінниця

Про подорож

Чорнобильська зона. Розширена версія

Уже майже 10 років ми привідкриваємо завісу невідомого, закритого об'єкту величиною в сотні квадратних кілометрів. Закрита Чорнобильська зона відчуження манить до себе сталкерів зі всього світу. Всі наші вилазки ми влаштовували на один день, за який можна побачити все найцікавіше. Але завжди знаходились ті, хто запитував чи можна побути в Зоні довше.  І це дійсно реально, тут навіть облаштований автентичний готель в місті Чорнобиль, у чистій та безпечній зоні. Спробувавши, ми відчули різницю. Набагато більше побаченого, почутого, набагато більше відкритих таємниць і привезених додому вражеь. Тому, якщо Ви бажаєте побачити більше і не поспішаючи, повністю відчути дух зони, ця подорож для вас. 

Вже минуло 35 років з того фатального дня. Але тут нічого не змінилось. Це місто назавжди померло, залишивши по собі моторошний відбиток у історії, величезну кількість загадок, міфів, таємниць та запитань... 

Про Чорнобиль відзняли безліч документальних фільмів, серіалів. Але найвідомішим є серіал "Чорнобиль", відзнятий американським телеканалом HBO, який вразив увесь світ. Рейтинги цього серіала просто зашкалюють і тепер з кожного куточку світу до України приїжджають туристи, щоб побувати саме у цьому трагічному місці. 

Небезпеки тебе не лякають? А моторошні таємниці Зони Відчуження лише викликають інтерес та збурення адреналіну у крові? Тоді вирушай з нами досліджувати Зону Відчуження разом!

В першу чергу нас зустріне список населених пунктів, які аварія на ЧАЕС викреслила з лиця Землі назавжди.

Далі для нас відкриється злощасний 4-й енергоблок, де і стався вибух. На фото нижче можна побачити результат невдалого експерименту (фото 1986 року)

А найосновніше - ізоляційне арочне спорудження над зруйнованим в результаті аварії 4-м енергоблоком ЧАЕС. Вартість проекту, інвестором якого виступила одна з компаній французької промислової групи, склала 2,15 млрд євро.

Для реалізації проекту потрібно було вирішити ряд складних технічних завдань, тільки демонтаж вентиляційної труби між 3 і 4 енергоблоком коштував 11, 7 млн $. Арка стала найбільшою рухливою наземною спорудою, яка накрила собою застаріле "Укриття", і повинна прослужити 70-100 років. 

Прип'ять, музей радянського союзу

Прип'ять. Це було звичайне місто, розвинуте, процвітаюче. Люди щодня прокидались, відводили діток у садочки, школи, поспішали на роботу. Щовечора повертались у свої затишні квартири до родини, мали домашніх тварин. Та все змінилось. В один фатальний день. Щасливе життя зникло...

Жителі Прип'яті не були відразу ж евакуйовані. На наступний день вони ще навіть не були сповіщені про те, що трапилося, а щоб створити атмосферу спокою- в парках раніше терміну запустили дитячі аттракціони.

Згодом, щоб прискорити процес евакуації людям пообіцяли повернення додому протягом трьох днів. Але цього не сталось... Всі речі були залишені і домашні тварини теж. Люди брали лише саме необхідне на три дні. Все інше залишене знаходиться там і досі...

Зарозші парки, покинуті будинки - все це навіює атмосферу фільму жахів, який трапився насправді.

Місто Прип'ять включене в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО як пам'ятник найбільшої в світі техногенної катастрофи.

За рахунок того, що в нас цілих 2 дня в Зоні Відчуження, Прип'яті ми зможемо приділити достатньо часу, щоб заглянути у всі закутки цього міста-привида з трагічною історією. А загдядати є куди, повірте...

Радіолокаційна станція Дуга - 2

Ще одним місцем, куди ми потрапимо є закрита в Союзі Зона, яка, навіть по документам, проходила як піонерський табір. Так, мова іде про загоризонтну радіолокаційну станцію Чорнобиль 2 або “Дуга”, здоровенний комплекс посеред лісу з 110 метровими антенами, видовище незабутнє. Для чого вона була створена насправді і як її планували використовувати - таємниця, що також була втрачена...

І це ще не все! Так як ми їдемо з ночівлею, в нас попереду другий день, а значить ще більше цікавих локацій!

Рудий ліс

Ми проїдемо повз залишків Рудого лісу. Ця невелика ділянка лісу увібрала найбільшу кількість радіоактивного пилу в результаті вибуху. Великий витік радіації пофарбував його в яскраві руді кольори. Звичайно, зараз усі дерева утилізовані та закопані в могильники і лише дозиметр вказує на те, що радіаційний фон тут перевищений в тисячі разів. 

Дерева допомогли людям ціною свого життя, затримуючи і очищаючи десятки тон радіоактивних частинок як фільтр - соснова крона дуже щільна і відмінно утримує пил. 

Самосели

Щоб ще більше поринути в атмосферу Зони Відчуження - ми в Чорнобилі познайомимось з місцевими жителями. "Самоселами" називають людей, яких виселили з їхніх хат в Чорнобильській зоні - і які самовільно, порушивши заборону, повернулися в свої рідні села. Пізніше їх число поповнила невелика група колишніх працівників Чорнобильської Зони Відчуження. 

Зустріч з самоселами - одне з найсильніших вражень від поїздок в Чорнобиль, дотик до того традиційному для людини способу життя, те що здавалось неможливим ці люди доводять щодня проживаючи в умовах, які визнані як непридатні для життя. 

Харчування в подорожі

Сніданок і вечеря в нас будуть в готелі Прип'ять, в якому ми будемо проживати. Люди з усього світу приїжджають у цей готель і там їх харчують, тому за якість їжі ми можемо бути впевнені. 

Обіди будуть проходити у їдальні Чорнобильської АЕС, яка створена для працівників електростанції і для туристів. За рівень радіації можна не хвилюватись, адже він постійно контролюється і є не більшим, ніж у Києві.

Вартість харчування (2 обіди, вечеря і сніданок) - 600 грн

Харчування на Зоні буде здійснюватись по бажанню . Ви можете взяти із собою бутерброди, перекуси та водчку .Не забувайте про антисептики та вологі серветки, щоб витерти руки.

 Інформація обов'язкова до ознайомлення: 

Хто і на яких умовах може долучитись до цієї мандрівки

Чорнобильська Зона відчудження це режимний об'єкт, тому доступ сюди відбувається суворо регламентовано для організованих та наперед заявлених груп відвідувачів. Для того, щоб долучитись до мандрівки потрібно: 

 • Мати повних 18 років.

 • Український паспорт і надати його копію або фото організатору подорожі за 7 днів до її початку.

 • Мати достатньо сміливості вирушити на пошуки пригод у настільки небезпечне місце!

Наша подорож в Зону розпочинається на КПП Дитятки - закритого режимного об'єкту, сюди нікому не потрапити без попереднього дозволу начальника зони та із ОБОВ'ЯЗКОВИМ пред'явленням паспорту! Без паспорту нічого не буде! 

 • Забороняється вживати алкоголь до та під час проведення екскурсії! В зону п’яних не допускають! Забороняється провозити в зону будь-які види зброї. Давайте не створювати собі проблеми на в’їзді!
 • На КПП Дитятки не розходитись від автобусу, не фотографувати сам КПП та інші об’єкти, палити тільки у відведеному місці.

Як потрібно вдягнутись

Одяг повинен закривати усі частини тіла, не хвилюйтесь особливо на рахунок радіаційного зараження, ще жодного разу ніхто не «забруднився». Варто вдягатись зручно, особливо взуття, будемо багато ходити. На всякий випадок мусимо попередити, що якщо ви таки «забруднитесь» радіоактивними частинками і не зможете відчиститись на виїзді, речі вам прийдеться їх залишити (але такого ще не бувало). Що дійсно варто залишити - так це прикраси та дорогоцінні металеві речі.

Прохання не вдягати відкритого взуття(сандалів і тапочок)! Вдягати речі з довгими рукавами, що максимально закривають тіло, це у ваших інтересах.

Фото, відеозйомка

Щодо фотоапаратів, брати з собою можна і потрібно, єдине це не фотографувати те, на що вказали екскурсоводи та не класти на землю.

Важливо

В зв’язку з непростою ситуацією в нашій країні екскурсії надаються тільки під особисту довіру, співробітниками Зони, до нашого Тур-Клубу. Тому, дуже просимо кожного Учасника віднестись відповідально до проявленої нам довіри і не створювати будь-якої  ситуації, що може викликати негативну реакцію, а саме:

 • Відлучатись від групи.
 • Ігнорувати настанови та інструктажі екскурсоводів.
 • Провозити до Зони будь-яку зброю.
 • Поводитись неадекватно та агресивно.

Наші неадекватні дії можуть призвести до припинення екскурсії та вивозу групи за межі Зони, без будь-яких відшкодувань та пояснень з боку супроводжуючих.

Уточнення паспортних даних

Просимо бути максимально уважними при особистих даних! Невідповідність наданих даних, таких як ПІБ, дата народження, можуть призвести до анулювання страховки або навіть до відмови у проїзді в Зону! На вході всі дані перевіряються. ТК  Бідняжка не несе відповідальності за неправильно надані дані. 

Також, для перевірки, будь ласка, надайте копію вашого паспорту для звірки даних. Можна принести в офіс або скинути організаторам, в заголовку листа вказавши ЧОРНОБИЛЬ, ПІБ, Дата виїзду.

 Будь ласка, не затягуйте з реєстрацією!

Інформація для тих, хто їде не з Вінниці!

Проїжджаємо Житомир! Також, наші учасники підсідають до нас на станції Бородянка, будь ласка, повідомте Організаторам якщо Вас треба забрати десь по дорозі! 

Якщо Ви з Києва і хочете поїхати з нами, повідомте про це організатора. Ми зкооперуємо вас з іншими учасниками подорожі, що їдуть з Києва, щоб Вам було зручніше добиратись!

 

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель "Прип'ять"
4-місний (блочна система зі спільною ванною кімнатою)
Учасники Клубу 2550 UAH
Новачки 2800 UAH

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 20 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 17 березня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • проживання у готелі;
 • мито на проїзд до Зони;
 • послуги ліцензованого супроводжуючого;
 • страхування життя від нещасного випадку;
 • організаційний супровід до, під час та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • харчування в подорожі - 600 грн;
 • особисті витрати;

До подорожі допускаються лише Учасники, яким на момент подорожі виповнилось повних 18 років.

Програма подорожі


Субота 27 березня :
05:00 Виїзд з кишеньки напроти центрального автовокзалу міста Вінниці.
06:30 - 07:00 Проїжджаємо Житомир. Санітарна зупинка. По дорозі підбираємо учасників.
08:30 - 09:00 Підбираємо учасників у м. Бородянка. Сюди зручно дістатись потягом із Києва.
10:30 - 11:00 Прибуваємо на КПП Дитятки. Проходження паспортного контролю. Старт екскурсії.
11:30 - 13:00 Час перебування в ЗОНІ, під час якого ми відвідаємо всі заплановані об'єкти. Все залежатиме від нашої пунктуальності і зібраності.
13:00 - 14:00 Обід у їдальні ЧАЕС.
14:00 - 17:00 Продовжуємо їздити по запланованих локаціях.
17:00 Перерва на вечерю.
19:00 Їдемо на поселення в готель "Прип'ять". Відпочинок, набираємось сил на наступний день.
Неділя 28 березня :
08:00 Сніданок у готелі.
09:00 - 17:00 Виселення з готелю. Вирушаємо далі розвідувати Зону Відчуження!
13:00 - 14:00 Зупиняємось на обід в столовій.
17:00 Проходження дозиметричного контролю. Виїзд із Зони.
23:30 Орієнтовний час повернення додому.

Транспорт

 • Бус 20 місць
19 вільних місць із 20

171411852
181512963
191
2016131074
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель "Прип'ять"
20 вільних місць із 20

Ми проживатимемо у готелі "Прип'ять" ,який знаходиться у  місті Чорнобиль. Раніше у цій будівлі були звичайні квартири,а на сьогодні туристи з усього світу приїжджають сюди,щоб провести ніч у Зоні відчуження.

Всі номери по-радянськи прості,але зупиняємось ми там саме для поринання в атмосферу "того часу" і ,повірте, вражень буде набагато більше.Відвідувачам видається випрасувана накрохмалена білизна зі штампами Чорнобильського спецкомбінату, мило, рушник та все необхідне для комфортної ночівлі. Душ і туалет є спільними на два номери або блоки.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейАуріка Маліновська
Чорнобильська Зона відчуження. Виїзд 1 (30 березня 2019р.)
Серед майже десятка пропозицій турів до Зони відчуження, обрали саме тур з Бідняжками, і не помилилися. Вже давно моніторимо варіанти подорожей різних напрямків , не дивлячись, що територіально не дуже зручно подопожувати з м. Вінниця, будемо вирішуватм ситуацію і ще подопожуватимо саме з Бідняжками, бо в організацію подорожей вкладається душа, і девіз у організаторів: головне не кількість, а якість.
Щодо туру саме в це місце, це окрема тема. Відвідати це місце необхідно по багатьох причинах: щоб навчитися цінувати або цінувати ще більше те, що вже маєш; щоб зрозуміти, що не все під силу людству і чого коштують помилки ; щоб зупинитися, подумати та перезавантажитись.
Окрема подяка організатору Юрію, провідникам, які знають справу та всій копманії в подорожі, оскільки не доводилося ні чекати, ні шукати є з чим порівняти.
Бідняжки Ви молодці, також є з чим порівняти!!!


Олег Бегун
Чорнобильська Зона відчуження (14 вересня 2019р.)
Поїздка а Чорнобиль, 14.09.1019.
Неймовірні враження! Процес поїздки чудовий, все пунктуально, все комфорт!!!
Автобус комфортабельний, турбота про КОЖНОГО пасажира. Під час поїздки і музика, і кіно, і екскурсант Наталія питає чи все гаразд. І клімат комфорт в автобусі. Все гаразд! Наш гід Діма це прямо бібліотека знань та історії, розказує все, цікаво та подробно. Задаєш питання він відповідає навіть те що я не знаю (хоча я довгих кілька років вивчав історію катастрофи). Спробуйте! Відчуйте все на яву, бо жодний уоментар не передасть відчуттів та емоцій. Рекомендую всім Бідняжок! Особисте прохання від нашої групи до керівництва Бідняжок наша супроводжуюча Наташа цілком заслуговує на додаткові преміальні!! Від цього залежить і процвітання Вашої Кампанії, і Ваші посліги до нас за нашим заерненням (Наталі це заслуговує)


Олена Селезньова
Чорнобильська Зона відчуження. Виїзд 4 (26 жовтня 2019р.)
Спасибо организатору за возможность увидеть все своими глазами! Класссссный экскурсовод,знающий все не по наслышке. Остались очень довольны поездкой!


Станіслав Качан
Чорнобильська Зона відчуження. Виїзд 3 (05 жовтня 2019р.)
Їздили 5го до Зони це було ВАУ!
Автобус комфортний, крісла можна посувати назад для сну, у ньому тепло, зупинки доволі довгі встигаєш поїсти не запихуючись.Окреме дякую супроводжуючому і гіду за активність під час подорожі, і проявлене терпіння завдяки їм приємні враження в нас помножились на 3)))
Зона це місце музей, тут все зберіглось таким як було у 86у, і якщо ти хочеш побачити все на власні очі то Бідняжки це найліпший вибір


Вікторія Мишковська
Чорнобильська Зона відчуження. Виїзд 2 (06 жовтня 2018р.)
Їздили з Бідняжками не перший раз, і все як завжди на найвищому рівні))
Окрема подяка організатору і екскурсоводу за ці емоції, і ретельно сплановану програму!


Людмила Стецюк
Чорнобильська Зона відчуження (14 вересня 2019р.)
Враження неоднозначні. Але не жалкую, що доторкнулася до тих подій. Організація подорожі продумана, водій молодець.Тільки виникає питання: чи може один водій бути в дорозі з 02.30 до 23.30? Загальна оцінка 9 ( за 12бальною шкалою).Анастасія Буднік
Чорнобильська Зона відчуження. 4 червня (04 червня 2017р.)
Доброго дня! В цілому екскурсія сподобалася,але трошки більшого очікували(судячи по фільмам,серіалам),а виявилось трохи інакше!Але ми всім залишилися довольнми і вдячними Бідняжкам за цю можливість побачити всю реальну картину,яка там є! Обовязково поїдимо з Вами ще!!!


Микола Голубенко
Чорнобильська Зона відчуження. Виїзд 1 (30 березня 2019р.)
Все було круто, крім одного, 4 години сидіти на КПП, чекали наших екскурсоводів. Але це залежало не від організаторів.
Комфортабельний автобус, крута поїздка. Це таке місце, де варто побувати, щоб переосмислити життя... Дякую вам!


Тетяна Прилуцька
Чорнобильська Зона відчуження. 3ій виїзд (24 жовтня 2020р.)
Дівчата в офісі привітні та приємні,чудове обслуговування)
Сайт оформлений зручно та доступно,легкий у користуванні)
Автобус чистий та комфортний,водії уважні)
Екскурсовод Вова просто клас,відповідав на всі питання,розповідав цікаву інформацію,супроводжую Андрій просто супер,все доступно розповідав, усе круто організовував під час подорожі,веселий,привітний))
Загальне враження залишилися чудові від подорожі, багато позитивних вражень та емоцій, все побачене на власні очі не передати словами,варто поїхати і побачити масштаби катастрофи на власні очі! Дякуємо Бідняжам та Андрію,за класну подорож та атмосферу))


Іван Куник
Чорнобильська Зона відчуження. 4 червня (04 червня 2017р.)
з Бідняшками вперше.в загальному подорож організована чудово і з творчим підходом,велике дякую Вікторії за це!
поїздкою задоволений,враження просто неперевершені!
з мінусів-це гіди Чорнобильської зони...їхні історії цікаві,але реально більшість групи їх просто не чула...можна і мікрофони використовувати
в Припяті було цікаво,але ми побачили джунглі а не місто,там ще заблудитися можна було) всетаки краще туди їхати раньою весною чи пізньою осінню!
і ще один значний мінус що не організували підйом хоть на одну багатоповерхівку..так хотілося побачити Припять з висоти..але що є то є...подорож і так цікава і насичена)

дякую за позитивні враження до нових зустрічів)


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.