04 червня 12:00
Час відправлення
05 червня 23:45
Час повернення
Залишилось місць: 27
50 UAH
50 UAH
Залишити відгук

OPERAFEST TULCHYN - розміщення у наметовому містечку

Тип: Екскурсії, Фестивалі
Буде підкорено: 0 км.

Поїхали разом за новими музичними враженнями! Вперше на теренах України - оперний фестиваль під відкритим небом! Симфонічні оркестри , хорові колективи з Києва, Львова та Вінниці, солісти оперної сцени України, Італії, Німеччини, Польщі та Чехії, диригенти з Німеччини, США, Польщі та України.

Відповідальна:
Яна Івасько
(097)861-83-05
Відповідальна:
Вікторія Герасимчук
(093)966-83-70
Про подорож Програма подорожі Проживання Правила Обговорення

Про подорож

«OPERAFEST-TULCHYN» - видатна мистецька подія року культурного життя не лише Вінниччини, а й – України! У легендарному «подільському Версалі» - Палаці Потоцьких у Тульчині - вперше в Україні пройде Міжнародний оперний фестиваль у форматі open air’у.

Ми почуємо кращих українських і європейських оперних виконавців, побачимо казкову та комічну оперу,мюзикли. А ще на нас чекатиме захоплююча нічна програма для молоді:

- нічний показ кінофільму «ПРИВИД ОПЕРИ» Джоела Шумахера;

- театралізована нічна програма «НІЧНІ ВАРТОВІ ПОДІЛЬСЬКОГО ВЕРСАЛЮ»;

- для тих, хто шукає пригод - ночівля у наметах на території Палацу Потоцьких ( 7 зона). 

Нижче наводимо загальну схему розміщення усіх обєктів інфраструктури на території фестивалю. Детальніше про фестиваль можна дізнатись на офіційному сайті.

На території наметового містечка  будуть працювати Лаунж-зона (кальян,торгова точка,морозиво власного місцевого виробництва), туалети,інфо-центр  і вся інфраструктура, необхідна для комфортного перебування.

 

Важливо:

На території наметового містечка заборонено розводити вогнище, оскільки ми знаходимось на території історичної пам'ятки.

Візьміть з собою засоби від комарів.


Ознайомтесь з програмою фестивалю (наведено нижче).

Ось так виглядає територія фестивалю з висоти пташиного польоту!

Зверніть увагу!!! Розміщення на території наметового містечка - БЕЗКОШТОВНЕ!
Для бронювання місць у наметовому містечку Вам необхідно пройти реєстрацію та внести заставу у  сумі 50 грн з кожного учасника, щоб за вами закріпилось намето-місце. Кошти повертатимуться на місці в інфо-центрі під час поселення у наметове містечко.

Якщо ви не прибули у наметове містечко, внесена застава не повертається! Відмовитись від розміщення у наметовому містечку без втрати застави можна не пізніше ніж за 5 днів до заїзду.

Програма подорожі


Неділя 04 червня :
12:00 - 17:30 розміщення у наметовому містечку. Ознайомлення з інфраструктурою та правилами;
15:30 - 17:30 дружньо та організовано займаємо місця у шостій зоні, вільний час (З собою мати каремат, сидітимемо на траві);
18 :00 Початок фестивалю! - Микола Леонтович "НА РУСАЛЧИН ВЕЛИКДЕНЬ", казкова опера-феєрія; - Проект "ГАЛА ОПЕРА". Кращі оперні арії Джузеппе Верді, Ріхарда Вагнера та інших європейських композиторів;
21:00 Українсько-італійська прем'єра! Джоаккіно Россіні "ПРОБНИЙ КАМІНЬ", комічна опера на 2дії;
23:00 - 3:00 нічна програма для молоді " НІЧНІ ВАРТОВІ ПОДІЛЬСЬКОГО ВЕРСАЛЮ"; - нічний показ кінофільму «ПРИВИД ОПЕРИ» Джоела Шумахера; - театралізована нічна програма «НІЧНІ ВАРТОВІ ПОДІЛЬСЬКОГО ВЕРСАЛЮ»;
Понеділок 05 червня :
15:00 - 18:00 Участь у розвагах на території палацу,
18:00 - 20:00 Допрем'єрне виконання! Дмитро Бортнянський "Алкід", концертна версія опери. Жорж Бізе "Кармен", концертна версія опери
21:00 - 23:00 Ексклюзивна прем'єра в Україні! Ендрю Ллойд-Веббер "ПРИВИД ОПЕРИ", концертна версія мюзиклу Джим Стейман "ТАНЕЦЬ ВАМПІРІВ", концертна версія мюзиклу
23:00 - 23:45 Збір наметового містечка, здача спорядження.

Проживання

 • Наметове містечко "Ночівля в палаТці Потоцьких"
21 вільних місць із 134

На території Operafest Tulchyn діятиме наметове містечко! Розміщення у наметовому містечку дасть змогу відвідувачам зекономити час та гроші і заночувати прямо на фестивальній галявині.

Територія наметового містечка буде добре освітлена, охоронятиметься поліцією, а вхід здійснюватиметься лише за браслетами резидентів містечка. Ці браслети у інфоцентрі на вході у наметове містечко отримають учасники, що попередньо зареєструвалися через цей сайт. Поруч із територією наметового містечка будуть обладнані біотуалети із рукомийниками. Також безпосередньо у наметовому містечку буде розгорнута лаунж-зона з кавою, чаєм, десертами, морозивом, кальянами і т.д.

У наметовому містечку діятиме координаційний (інфо) центр, де будуть списки попередньої реєстрації з чітко визначеними попередньо замовленими місцями. Схема розміщення наметів у містечку зображена на фото вище. Кількість місць обмежена. Також у інфоцентрі здійснюватиметься інформування про участь в усіх можливих заходах фестивальної програми, інформування про таборову інфраструктуру, видача браслетів для резидентів наметового містечка, координація екскурсійних груп за створеними маршрутами, підказки де поїсти, придбати продукти і т.д. Також тут буде видача попередньо замовленого прокату спорядження.

Всі учасники самостійно забезпечуються спальниками, карематами (коврик під спальник - обов'язковий), наметами .

Також прокат спорядження можна замовити під час реєстрації та отримати на місці у координаційному центрі.

Вартість прокату спорядження (отримання з 12:00 08/06 та здача до 23:45 10/06) :
- спальник – 40 грн/доба;
- каремат  – 20 грн/доба;
- 3-х місний намет - 90 грн/доба за намет, при потребі ми гуртуватимемо  вас по 2-3-є, в залежності від побажань.
Розрахунковий час 2,5-1,5 доби.
Всі замовлення щодо спорядження буде передано прокату і воно чекатиме на нас на місці.
 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Під час реєстрації Ви обираєте місця в умовних 3-х місних наметах при цьому реєструючи Всіх друзів, які будуть з Вами. Якщо ваш намет відрізняється від заданої місткості (якщо Ви один в наметі, вас двоє, четверо або інше), будь ласка, сконтактуйтеся з Організаторами щоб ми або прибрали решту місць, або додали в ручному режимі. 

УМОВИ ПЕРЕБУВАННЯ У НАМЕТОВОМУ МІСТЕЧКУ

1. Розміщення у наметовому містечку відбуватиметься лише за попередньої реєстрації через цей сайт;
2. Перебування на території наметового містечка дозволено лише особам із браслетами резидентів містечка;
3. Організатори не несуть відповідальності за збереження вашого особистого майна;
4.  Організатори залишають за собою право у разі порушення правил перебування, законів України, правил безпеки, пожежної безпеки, техніки безпеки примусити резидентів покинути територію наметового містечка;
5. Організатори залишають за собою право примусити покинути територію наметового містечка резидентів які перебувають у стані сильного алкогольного, або наркотичного сп’яніння;

У НАМЕТОВОМУ МІСТЕЧКУ ЗАБОРОНЕНО
1. Перебування на території без браслету резидента містечка
2. На території наметового містечка заборонено розведення багаття, як і вцілому, на території фестивалю;
3. Проносити на територію зброю, колючі та ріжучі предмети
4 Проносити на територію вибухонебезпечні речовини, піротехніку
5. Проносити наркотичні речовини
6. Встановлення наметів поза чітко відведеними наметовими містечками
7. Проявляти агресію до оточуючих!!! Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.