16 червня 20:00
Час відправлення
19 червня 06:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
19 червня 2017р.
940 UAH
1020 UAH
Залишити відгук

"Сафарі по-українськи" Асканія-Нова - м. Запоріжжя - о. Хортиця), 17-18 червня

Тип: Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 1700 км.

Друзі, ми відвідаємо один з найбільш відомих заповідних територій планети - Асканію-Нову та славнозвісний острів козацької слави - Хортиця! Два дні наповнених пригодами: екскурсія на машинах "Ретро-фото-сафарі" та пішша екскурсія "Перлина в степу" (зоологічний та ботанічний парк Асканії-Нової); відвідання Музею історії запорізького козацтва, та комплексу «Запорізька Січ»; перегляд вистави кінного театру «Козацька залога»;неймовірно весела та дружня атмосфера Бідняжок)

Відповідальна:
Ірина Рибачок
(096)947-63-10
Супроводжуюча:
Оля Салтан
(063)107-13-57
(067)407-89-66
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Ура!!!) Хороша новина - екскрсії "Ретро-фото-сафарі"  ВІДНОВЛЕНО!!!)
Біосферний заповідник "Асканія-Нова" - один з найбільш відомих заповідних територій планети, заснований в 1898  році Фрідріхом  Фальц-Фейном.

Всіма омріяна екскурсія "Ретро-фото-сафарі"! Сідаємо в машини і їдемо в степову зону, де будемо мати можливість побачити табуни диких тварин, що утримуються в умовах наближених до вільної природи: бізони, сайгаки, коні Пржевальського, зебри, антилопи живуть тут в умовах, близьких до природних. Деяких із них можна буде пригостити, запасайтесь вкусняшками (наприклад хліб)!)

 
Далі у нас по програмі екскурсія по дендропарку "Перлина в степу".
 
 
Ознайомимось з зоологічним, ботанічним  парками  та водними територіями заповідника. Довжина маршруту 4,5 кілометра, тривалість екскурсії – 2,5 години. Розпочнемо екскурсію оглядом дендрологічного парку загальнодержавного значення, частина якого закладена ще у 1887-1892 рр. Ф.Е.Фальц-Фейном. Дізнаємось історію створення парку, архітектурного комплексу, що імітує середньовічний замок, побачимо ровесників динозаврів  - метасеквойя і гінкго дволопатеве та колекцію деревних рослин – представників різних географічних районів земної кулі. Одним словом, у найкоротший час оглянемо найцікавіші куточки парку: алею пірамідальних дубів, що вишикувались вздовж Чумацького шляху, "лікарню", Велику степову галявину з групою сосен кримських, створену в 1908-1913 рр. В.Д.Орловським та багато іншого цікавого)
 

Далі перейдемо до Асканійського зоопарку закладено в 70-х роках XIX століття. Ось вже більше ста років в заповіднику напіввільно живуть звірі та птахи з усіх куточків світу. Зараз тут проживають переселенців з Африки та Австралії, Північної та Південної Америк, з Центральної Азії та Далекого Сходу, навіть з Арктики. Колекція зоопарку “Асканія-Нова” представлена видами ссавців(коні, бики, аитилопи, олені) птахів (африканським страусом, австралійським ему та американським нанду, фламінго та журавлі,  павичі, фазани, папуги,  кури білохохлі, пухові, бентамки, гамбурзькі, гриф чорний, степовий орел, пугач, т білі лебеді, гуси, качки, казарки), які утримуються напіввільно великими групами.

Велика заслуга зоопарку Асканії-Нова у тому, що тут утримуються і розмножуються рідкісні та зникаючі види, занесені в “Червоні книги” МСОП, України.
Отже, нагулявшись досхочу, намилувавшись місцевими красотами та налюбувавшись тваринками, пообідаємо в місцевому закладі та відправимось до Запоріжжя)

Одразу по приїзду поселяємось, відпочиваємо та відправляємось на екскурсію вечірнім містом!)

Другого дня відправимось на славнозвісний острів козацької слави - Хортиця! Це одна з яскравих сторінок нашої історії, унікальне творіння природи.  12-ти кілометровий острів Хортиця з 1965 року має статус державного заповідника та вважається найбільшим на Дніпрі.

На Хортиці знаходиться Музей історії запорізького козацтва, єдиний у своєму роді. У музеї працюють кілька тематичних виставок та діорам. Тут представлені стародавні ікони, хрести та книги, колекцію старовинної зброї, козацький одяг та предмети побуту - одним словом все, що пов'язано з історією Хортиці, починаючи з самих ранніх часів.

Діє на острові історико-культурний комплекс «Запорізька Січ», присвячений життю та побуту козаків. Ми зможемо на власні очі побачити і відвідати житло запорожців та кошового отамана, господарські будівлі, курінь, церкву.

Подивимось дуже захоплюючу виставу на тему життя запорізьких козаків в кінному театрі «Козацька залога». Ознайомимось з козацькими звичаями та традиціями, іграми й танцями. Козаки продемонструють володіння батогом, шаблею, списом, луком та стрілами, виконають різні прийоми вольтижування (акробатичні вправи на коні, що рухається)))

 
* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами виключно з  метою  її  покращення:)
 
Харчування
Субота
Сніданок беріть з собою
Обід можна взяти з собою, можна поїстив кафе
Вечеря - "Пузата Хата" в Запоріжжі 
Неділя
Сніданок - можна в кафе готелю - замовлення можна зробити в автобусі одразу після виїзду
Обід на о. Хортиця в корчмі на Запорізькій Січі - -замовлення можна зробити в автобусі одразу після виїзду
Вечеря - можливо буде зупинка біля супермаркету або по дорозі додому на заправках
 
Орг збір становить:
- 890 грн для учасників Клубу (з клубною карткою);
- 970 грн для новачків.
 
Для діток до 10 років організаційний зір менший на 10 %!)
 
Зверніть увагу! Вартість організаційного збору може змінюватись в залежності від вибраного вами номеру в хостелі!
 
(Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати безкоштовно пред’явивши 3 магніти Бідняжок з минулих наших подорожей, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє на 2-х осіб.)
 
До орг збору входить:
- проїзд комфортабельним автобусом;
- проживання у хостелі;
- екскурсійний супровід по всій програмі подорожі;
- туристичне страхування;
- 10 грн допомога воїнам АТО;
- податки;
- 24-години організаторської підтримки)
 
Додатково оплачується:
- екскурсія на машинах "Ретро-фото-сафарі"  (тривалість - 2 години), ватрість квитка - 100грн;
- піша екскурсія  "Перлина в степу" (тривалість - 2,5 години) - дорослий - 55 грн, дитячий - 40грн
- вхідний квиток в Музей історії запорізького козацтва - 
- вхідний квиток до комплексу «Запорізька Січ» - дорослий - 18 грн, для дітей шкільного віку, студентів, пенсіонерів і інвалідів - 9 грн.
перегляд вистави кінного театру «Козацька залога» -дорослий - 80 грн, дитячий (шкільний вік) - 40 грн, люди похилого віку, студенти - 60 грн
- витрати на харчування;
 
Увага! З 22 травня орг. збір збільшиться на 50 грн. Не зволікайте!) Реєструйтесь, всім потрібні аванси!
 
Організатори подорожі: 
– Іра Рибачок        – 096 94 76 310; 093 262 87 53    – Вк: vk.com/id55252321
 
Друзі, УВАГА! З 1 по 14 червня буду на зв'язку у Viber та соціальних мережах Fасebook, Vkontakte!
 
 Звертайтесь, залюбки відповімо на всі Ваші запитання!)
 УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.


Учасники Клубу 940 UAH
Новачки 1020 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за  днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 06 червня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 05 червня 09:00 Орг. збір зріс на 50 UAH!

Орг. збір включає:

 • ;

Додатково оплачується:

 • ;

Програма подорожі


П'ятниця 16 червня :
20:00 виїзд із Вінниці, збір на платформі Центрального автовокзалу
Субота 17 червня :
07:45 прибуття в Асканію-Нову, сніданок (беремо бутербродики та чай з дому)
08:00 - 10:00 екскурсія на автомобілі "Ретро-фотосафарі"!)
10:00 - 13:30 екскурсія "Перлина в степу" та Асканійський зоопарк
13:30 - 14:30 обід у місцевому закладі
14:30 - 19:30 переїзд до Запоріжжя
19:30 прибуття в Запоріжжя та поселення в хостел
20:30 - 21:30 вечеря в місцевому закладі
21:30 вечірня оглядова екскурсія по місту
Неділя 18 червня :
09:00 виселення та сніданок в місцевому закладі
10:00 виїзд на острів Хортиця
11:00 екскурсія на острові та в Музеї історії запорізького козацтва
12:30 відвідання комплексу «Запорізька Січ»
14:00 обід
15:00 - 16:30 дивимось виставу кінного театру «Козацька залога»
16:30 - 17:00 вільний час на острові
17:00 виїзд додому
Понеділок 19 червня :
06:00 розрахунковий час прибуття у Вінницю

Транспорт

 • Неоплан 51
6 вільних місць із 51

49434137332925211713951
484442383430262218141062
47
4639353127231915117350
4540363228242016128451
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель Пектораль 2020
7 вільних місць із 53

Готель "Пектораль" досить радянського зразка, але його суттєвою перевагою є двох- та трьохмісні номери зі зручностями! Розташування готелю на острові Хортиця!

Готель-ресторан Пектораль - комплекс сімейного типу розташований на легендарному острові Хортиця. На відстані трьохсот метрів від готелю знаходиться пляж на березі Дніпра. В готелі є можливість замовити харчування у ресторані.

Ми проживатимемо у трьохмісних та двохмісних номерах категорії «стандарт». У кожному номері: телевізор, холодильник, санвузол, полуторне ліжко або два роздільних ліжка. З вікон - дивовижний краєвид на Дніпро та о.Хортиця. Доплачувати за двохмісне проживання не потрібно!!! Зверніть увагу!!!

 

 

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейЦвинда Олександр Миколайович
"Сафарі по-українськи" Асканія-Нова - м. Запоріжжя - о. Хортиця (25 травня 2018р.)
Щиро вдячні за відпочинок. Все було чудово - гарно спланована програма, організація. Отримали масу позитивних вражень за короткий час.
Автобус комфортний, чистий, водії професіонали.
Готель, незважаючи на назву хостел, перевищив сподівання.Було все, що потрібно для відпочинку: зручне ліжко, свіжа білизна,гаряча вода.
Дуже вдячні Ользі за супровід. Наш позитив - це результат її роботи.
Бідняжки знайшли нових друзів в нашому місті. До наступних подорожей.
Сподіваємось на продовження казки...


Нестеренко Елена Едуардівна
"Сафарі по-українськи" Асканія-Нова - м. Запоріжжя - о. Хортиця (25 травня 2018р.)
Отличная была поездка! Море позитива! Хорошая организация! Наша Оля - просто молодец! Спасибо за организацию - все было супер!отдельное спасибо водителям! Очень рекомендую!


Петрушко Катерина Федорівна
"Сафарі по-українськи" Асканія-Нова - м. Запоріжжя і о. Хортиця - Дніпро (27 червня 2018р.)
Подорож дуже сподобалась. Переміщення автобусом було комфортне і досить швидке. Готель повністю влаштував.
Екскурсії були цікавими. Найбільше сподобалась робота організатора бідняжок Ірини. Іра піклувалася про свою групу, приділяла увагу потребам, була ввічливою і дуже привітною, було приємно подорожувати під її керуванням.
Це була перша подорож із бідняжками, яку я запамятаю, як одну з найприємніших і визначних подій.


Сидорук Ірина Ігорівна
"Сафарі по-українськи" Асканія-Нова - м. Запоріжжя - о. Хортиця), 17-18 червня (16 червня 2017р.)
Все було класно!!!!!!!!!!


Марценюк Світлана Юріївна
"Сафарі по-українськи" Асканія-Нова - м. Запоріжжя - о. Хортиця (25 травня 2018р.)
Незабутні враження, позитивні емоції. Професіоналізму екскурсоводів можна попаздрити, їх роботою можна захоплюватися. Чітка організація поїздки. Асканія - Нова, Васильків (зоопарк), замок Попова, подорож м.Запоріжжям, фольклорно-етнографічний інний театр Запорізькі козаки, о. Хортиця, м.Дніпро - і це все лише за 2 дні!!!
Щиро вдячна організаторам поїздки, які створили усі умови милуватися красою української природи, величчю безкрайній степів Півдня, прислухатися серцем до нашої великої історії! Дякую Олі Солтан та водіям Сергію, Вадиму за цю подорож!
До речі, шлях додому проймайнув дуже швидко завдяки гарним українським пісням!
Ще нас приємно вразила культура обслуговування в готелі, намагання створити клієнтам максимальний комфорт побутовий і душевний.
Взагалі, кожна поїздка з тур клубом Бідняжки своєрідна, неповторна, різнопланова, весела та захоплююча!


Махарин Людмила Богданівна
"Сафарі по-українськи" Асканія-Нова - м. Запоріжжя - о. Хортиця (25 травня 2018р.)
Поки свіжі емоції після поїздки, спішу поділитись!! поїздка - просто бомба! дуже цікаво, весело, інформативно і для дорослих, і для діток! давно хотіли потрапити до Асканії з дочкою. програма продумана та насичена.
почну з самого початку-) автобус зручний, чистий, кондиціонер працював. водії чемні та веселі-). Зупинялись кожні 2,5-3 години на облаштованих заправках для перекусів, кому треба було раніше в туалет - без проблем. В Асканії була поїздка в степи, екскурсія по дендропарку та зоопарку, тваринки чисті, доглянуті, павичі ходили просто біля ніг-) у багатьох тварин зявились малятка-)
на одну ніч зупинялись в хостелі в м. Запоріжжя, хостел чистий, культурний, правда чутно було всі звуки через стіни, але ми були такі стомлені після екскурсій, що не звертали уваги на це і просто попадали спати-)Дуже сподобалось в м. Дніпро, гарна екрскурсія по місту, набережній. ніколи не була в Дніпрі, тому окремі яскраві враження вд цього міста. я думала, що воно сіре, радянське .. але НІ, воно сучасне, молодіжне, чисте і гарне! наша Оля - супроводжуюча, дуже хороша, терпляча і добра дівчина, була на звязку 24 години на добу, завжди усміхнена і привітна! по дорозі додому у нас було таке караоке, ууууух! Короче кажучи, хто ще думає і вагається - не варто! нам дуже сподобалось з дочкою, однозначно будемо з вами подорожувати ще !


Дробчак Ігор Гурійович
"Сафарі по-українськи" Асканія-Нова - м. Запоріжжя - о. Хортиця (25 травня 2018р.)
Дуже вдячний за чудово організований тур, маю надію на співпрацю у майбутньому.


Коритчук Наталя Дмитрівна
"Сафарі по-українськи" Асканія-Нова - м. Запоріжжя і о. Хортиця - Дніпро (27 червня 2018р.)
Уже тиждень перебуваю під враженням від поїздки Сафарі поукраїнськи...! Це просто неймовірна подорож. За 3 дні 4 ночі подорожі маю єдине конструктивне зауваження, та про це вкінці. Отож, попорядку: Водії молоді хлопці, що знають забаганки молоді, розуміють потреби мудрих людей та прихильні до неспокійності діток. Вмілі, терпимі, витривалі. Автобус сучасний, комфортабельний, зручний. Ми сиділи на перших місцях все було чудово. Готель (хостел) у Запоріжжі обрала двомісний номер зі зручностями все відповідало заявленому, навіть (неочікувано) в ванній був шампунь та рідке мило, на прохання на ресепшині видавали фен та праску. Простір мінімальний при максимумі запропонованого. Організатор Іра Просто РЕСПЕКТ ТА ПОВАГА! Уважна, чуйна, турботлива... Три дні екскурсій насичено, змістовно, організовано... Я РЕЛАКСНУЛА, ОТРИМАВШИ ЗНАННЯ, ВРАЖЕННЯ ТА НОВИХ ДРУЗІВ!!! Кожен чимось своїм, та сподобалися усі чотири місцеві екскурсоводи. В Асканії сподобалась змістовінстю, на левовій фермі екзотичністю, в Запоріжжі Лариса Миколаївна любовю до свого міста, в Дніпрі Єгор активністю позиції, актуальністю інформації, патріотизмом та незаангажованістю. Харчування демократично. Саме тут маю зауваження цікавий заклад обрано в Дніпрі, та харчі там умовні ввійшли до комплексного обіду, замовити інші варіанти дитині я не змогла у них все закінчилося... Проте прикольне оформлення закладу. Я в черговий раз задоволена вибором поїздки та уже в передчутті нових вражень від наступних поїздок. Д Я К У Ю загалом Бідняжкам та особисто ІРИНІ!!!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.