19 грудня 04:30
Час відправлення
19 грудня 22:00
Час повернення
Є вільні місця!
435 UAH
475 UAH
Замовити місце

Житомирщина. + Зоопарк "Multizoo"

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 530 км.

На нас чекає колоритна Житомирщина! Ми побачимо у Житомирі музей космонавтики з можливістю доторкнутись до апаратів які були у космосі! Насолодимось унікальною колекцією коштовного каміння. Відвідаємо повністю відновлений замок в Радомишлі і папірню, де нас чекає майстер-клас по виготовленню паперу. А ще досхочу натіскаємо милих звіряток з контактного зоопарку;)

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Відповідальна:
Ірина Рибачок
(096)947-63-10
Супроводжуючий:
Володимир Коваль
(097)967-84-94
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Калинівка

Бердичів

Житомир

Радомишль

Хорошів

Про подорож

 

Музей космонавтики

Музей космонавтики імені Сергія Павловича Корольова в Житомирі є єдиним в Україні, де можна побачити цілий Всесвіт.
Це місце, де дорослі і діти знайдуть для себе щось цікаве, оскільки цей музей унікальний для України. Саме на території Житомира в 1907 р народився засновник практичної космонавтики Сергій Корольов.
Експозиція «Космос» була відкрита 1 червня 1991 року спеціально побудованому будинку Музею космонавтики. Тут ти можеш побачити унікальну колекцію зразків космічної техніки, спорядження для космонавтів, обладнання, документи, фотографії і сувеніри з космічної тематики.

Замок Радомисль

Унікальний історико-культурний комплекс розташувався у мальовничому місці – між найчистішим озером Поліського краю і річкою Мики. Замок Радомисль в Радомишлі велично підноситься на гранітній скелі і оточений хвойними лісами.
Середньовічний замок в Радомишлі не так давно було реконструйовано, а саме у період з 2007 по 2011 роки, завдяки чому вдалося відтворити автентичний інтер'єр 17–19 століть.
Варто згадати про те, що основою для цього замку послужив старий млин¸ який було зведено у 1902 році. При зведенні історико-культурного комплексу було встановлено, що будівля 20 століття знаходиться на останках більш давньої споруди. Як пізніше з'ясувалося, це була паперова фабрика, побудована у 1612 році. Засновником цієї «папірні» був відомий релігійний і громадський діяч того часу, просвітитель, архімандрит Києво-Печерської лаври Єлисей Плетенецький.
Цю паперову фабрику створили як підприємство, яке займалося виготовленням паперу для топографічних потреб Києво-Печерської лаври. Крім того, що папірня виконувала виробничу функцію, вона також служила оборонною фортецею, яка могла витримати атаки противника.
Музей домашньої ікони
Музей є єдиною у світі обителлю домашніх ікон 17–20 століть. Ольга Богомолець зібрала за 15 років більш ніж 5000 ікон з усіх куточків країни. На даному етапі всі вони знаходяться на стінах замку, вражаючи своєю красою та унікальністю. Намальовані вони були великими іконописцями і звичайними майстрами. Ці люди не брали за основу певні стереотипи і канони, а користувалися лише своїм поглядом на духовний світ. Ікони у різних регіонах нашої країни, безумовно, відрізнялися між собою як манерою виконання, так і кольорами, використаними на полотні. Ще однією відмінністю домашніх ікон були людські риси, які були властиві практично будь-якому святому.

Музей коштовного та декоративного каміння

Музей коштовного і декоративного каміння – один із відомих геологічних музеїв України та світу. Зібрання унікальних мінералів та гірських порід з камерних пегматитів Волині зробили музей популярним як серед геологів-фахівців, так і широких верств населення. 
У вітринах Музею демонструються зелені кристали берилу, ніжно-блакитні аквамарини, прозорі зразки гірського кришталю, димчастого кварцу та чорного моріону; рожеві, блакитні і поліхромні топази, багряно-фіолетові кристали аметисту та багато інших дивовижних мінералів та гірських порід. Всього їх біля 1800 зразків із геологічних утворень України, країн СНД, Європи, Америки, Африки та інших місць світу.
Колекція Музею постійно поповнюється новими зразками як з українських, так і зарубіжних геологічних родовищ.

Контактний зоопарк "Multizoo"

Є в житомирі один з найкражих в Украні контактних зоопарків.

Місія Multizoo – донести гостям все різноманіття тваринного світу. Завдяки спілкуванню з братами нашими меншими, у дітей розвивається бережне ставлення, розуміння та справжня любов до природи, а у дорослих знижується рівень стресу та, інколи, здійснюються дитячі мрії.
Друзі, ви також можете долучитись до цієї подорожі на власному авто в колі сім'ї або друзів. Орг.збір в такому випадку становитиме всього 165 грн. для учасників клубу і 205 грн. для новачків. Погодьтесь, від такої антикарантинної пропозиції гріх відмовитись!)

Організаційний збір


Учасники Клубу 435 UAH
Новачки 475 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 09 грудня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • музей космонавтики: дорослі - 30грн, студенти, діти - 20грн;
 • екскурсія в замку Радомисль, музей ікони, майстер-шоу в папірні: дорослі - 120грн, діти, студенти, інваліди, учасники АТО, пенсіонери - 70грн;
 • музей коштовного каміння: дорослі - 20грн, діти до 12р - 10грн, студенти 15 грн;
 • обід в кафе - 100грн;
 • зопарк 60 грн;

Програма подорожі


Субота 19 грудня :
04:30 збір в карманчику напроти центрального автовокзалу, якщо ви не з Вінниці, то можете підсісти до нас в любому місці по маршруту поїздки. Місце та час узгоджуйте в організатором.
04:30 - 08:00 переїзд в Хорошів до музею коштовного каміння
08:00 - 10:00 знайомимось зі скарбами музею, слухаєм цікаві розповіді
10:00 - 11:00 переїзд в Житомир на обід
11:00 - 11:45 обідаємо в кафе
11:45 - 13:00 переїзд в Радомишль
13:00 - 15:00 розпочинаємо знайомство з самим замком, папірнею, музеєм ікон; фотографуємось
15:00 - 16:15 переїзд в Житомир до музею космонавтики
16:15 - 17:15 знайомство з космічними експонатами
17:15 - 17:30 Переїзд в зоопарк "Multizoo"
17:30 - 19:30 відвідування зоопарку
19:30 їдемо додому
22:00 орієнтовний час прибуття у Вінницю

Транспорт

 • Volvo 35
31 вільних місць із 35

312925211713951
3230262218141062
33
34272319151173
35282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейАнна Криштопа
Коштовно-космічно-єврейсько-замкова Житомирщина (02 червня 2019р.)
Цікава поїздка, багато приємних вражень та спогадів. Найбільше сподобалось у музеї космонавтики.


Ірина Кривонос
Коштовно-космічно-єврейсько-замкова Житомирщина (07 вересня 2019р.)
Дякую за чудову поїздку, за море яскравих вражень)) Надзвичайно сподобався музей космонавтики) Це дійсно нереально круто Бажаю успіхів та вдячних клієнтів.


Ірина Басенко
Коштовно-космічно-єврейсько-замкова Житомирщина (02 червня 2019р.)
Дуже насичена поїздка, таке враження, що ми подорожували кілька днів. Музей космонавтики - це настільки цікаво, цілий "космічний" світ. Було достатньо часу щоб погуляти і роздивитися всі артефакти з історії підкоренн космосу. Вражає музей коштовного каміння у Хорошеві - справжня скарбниця, де можна побачити найдивовижніші коштовні камені світу. І звісно ж замок Радомисль - надзвичайно красива локація, з дивовижним музеєм української ікони та папірнею, де роблять папір за технологіями 17-го століття. Дуже рекомендую, вражень буде море.


Аліна Дубова
Коштовно-космічно-єврейсько-замкова Житомирщина (07 вересня 2019р.)
Цікава одноденна пригода! Особливо сподобався музей космонавтики! Замок в Радомислі теж дуже цікаве місце де хотілось би затриматись подовше. Гарна природа, парк, озеро, цікавий майстер клас в папірні. Все добре. Обідали в замку в темному камяному приміщені серед автентичних речей. На обід давали борщ, гречку та узвар. Автобус чистий, зручний. Дякуємо організатору за дуууже насичену та цікаву подорож!


Олена Шуляк
Коштовно-космічно-єврейсько-замкова Житомирщина (02 червня 2019р.)
Це була дуже цікава і насичена подорож.Я навіть не очікувала,що у наших сусідів є багато місць,які варто відвідати.Музей космонавтики й насправді фантастичний обєкт,а музей коштовного камінняце взагалі бомба.В замку в Радомислі дуже цікавий музей ікони і гарна природа.Але є одне аледуже мало часу,щоб про все почути і оглянути,як то кажутьгалопом по Европам.А вільного часу взагалі не було.Не до кінця продумане харчування в подорожімені то байдуже (все своє ношу з собою),а народ страждав і тому був не в гуморі.На мою думку,цю подорож треба розділити на дві.Пропоную нові маршрути:
1Бердичівдодати відвідування пивзаводу з дегустацією, Житомирдодати відвідування будинку Корольова,трохи вільного часу для прогулянки,ще можна відвідати дуже цікавий обєктФерпласт,там шиють дуже гарненький одяг для тваринок,або зїздити в Баранівку на завод Органік Милк.А на заключення Коростишівський каньйон на пікнічок.
2Радомисльдодати вільний час і музей природи,Хорошевможна відвідати копальні і пошукати скарби.Поїхати в Коростеньтам є на що подивитися,хоча би комплекс Скеля.Ще раз підкреслюю,що то в мене такі ідеї.
Що до подорожі,то організація,як завжди,на висоті,Оксаначудова супроводжуюча,я її дуже люблю.Автобус і водій хороші.Екскурсоводи скрізь були чудові, дуже цікаво розповідали.
Ось так написала цілий твірроздум.Бідняжки,ви найкращі,я вас обожнюю)))До швидкої зустрічі)Юлія Марченко
Коштовно-космічно-єврейсько-замкова Житомирщина (07 вересня 2019р.)
Дякуємо за насичену подорож! Поряд з нами насправді ще дуже багато цікавого) Шкода, що в Житомирі не вистачило світлового дня, щоб оглянути всі цікавинки( Окрема подяка абсолютно усім екскурсоводам люди щиро захоплюються своїми містами та намагаються передати своє захоплення нам. Також дякуємо організаторам за уважне ставлення та професіоналізм)


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.