31 грудня 21:00
Час відправлення
01 січня 05:00
Час повернення
Є вільні місця!
1200 UAH
1320 UAH
Замовити місце

ГРУЗИНСЬКИЙ НОВИЙ РІК! (Вінниця)

Тип: Івенти, Новий Рік
Буде підкорено: 1 км.

Гамарджоба, генацвале! Якщо нас не пускають в Грузію, тоді Грузія їде до нас!!! Тому цей Новий рік ви не забудете ніколи! Щедре грузинське застілля! Колоритні та ситні грузинські страви. Гарячі танці! Веселі конкурси та призи! Нові знайомства! Танці до ранку! Буде як завжди весело та дружелюбно! Бідняжки, як ніхто інший - вміють веселитись!

Супроводжуюча:
Майя Пчьолка
(098)409-63-51
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

Гамарджоба, генацвале! Якщо нас не пускають в Грузію, тоді Грузія їде до нас!!! Тому цей Новий рік ви не забудете ніколи! Щедре грузинське застілля! Колоритні та ситні грузинські страви. Гарячі танці! Веселі конкурси та призи! Нові знайомства! Танці до ранку!  Буде як завжди весело та дружелюбно! Бідняжки, як ніхто інший - вміють веселитись! 

Меню. Це вишукані, дуже смачні та ситні страви. Основний акцент на мясних стравах та частуваннях. Хінкалі, хачапурі, кубдарі, шашлик, реберця в гранатовому соусі, люля-кебаб, курча -тапака, оджахурі та ін страви. Також в меню різноманітні салати та закуски. Красива подача! Жоден гурман голодним не залишиться! 

 

  Святкувати ми будемо  в чудовому грузинському  ресторані  "Лезгинка". Ресторан знаходиться в самому центрі Вінниці.  Тому ніяких проблем з доїздом.  Ресторан спреціалізується на грузинській кухні та зроблений в грузинському стилі. Тому атмосфера Грузії буде панувати у всьому. 

 

Дрес-код: Цьогоріч немає вимог до вашого образу, одягаємось святково. А щоб кожен з вас міг відчути себе грузином, для вас буде створена фотозона з спеціальними аксесуарами.  

Алкоголь кожен бере  з собою. (Смаки та здоров’я у кожного індивідуальні).

Але випробовувати своє здоров’я та терпіння організаторів не радимо. Організатор залишає за собою право попросити звільнити приміщення, якщо ви будете вести себе не коректно до інших присутніх. 

Чекаємо на Вас! Цей Новий рік ми зустрінемо, як завжди весело та  драйвово!!! Тур - клуб "Бідняжка"  обіцяє!

Організаційний збір


Учасники Клубу 1200 UAH
Новачки 1320 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 21 грудня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 01 грудня 08:00 та 15 грудня 08:00 Орг. збір зростатиме на 50 UAH та 50 UAH відповідно, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • неймовірно смачне та ситне меню;
 • декорування залу;
 • шампанське для зустрічі Нового року;
 • розважальна програма;
 • діджей;
 • 24/7 організаторської підтримки.;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;

Програма подорожі


Четвер 31 грудня :
21:00 - 21:30 Збираємось в ресторані "Лезгинка". Він знаходиться по вул. Пирогова 37 Між ТЦ Анастасія та ТЦ Бастилія. Знайомимось, фотографуємось та сідаємо за святкові столи.
21:30 - 23:50 Початок Новорічної програми. Проводжаємо Старий рік. Веселі конкурси.
23:55 - 00:00 Слово президента! Юху! Бій курантів!!! Шампанське, щасливий сміх, обійми, поздоровлення.
П'ятниця 01 січня :
00:20 - 5:00 Відриваємось по повній!!! Танцювальна програма!!! Всі ДРУЖНО відриваємось. Приймаємо участь в конкурсах.
5:00 Закінчується наша королівська вечірка!!!!! Веселі та щасливі роз’їзджаємось по домівках! Та чекаємо нових зустрічей!

Транспорт

 • Ресторан "Лезгинка"
95 вільних місць із 100

Всього є 100 місць. Звісно ніякого автобуса не буде, але для реєстрації ми їх використаємо. Ресторан " Лезгинка "розташований між ТЦ Бастилія і ТЦ "Анастасія". Вулиця Пирогова 37. Всі столи знаходяться в одному приміщені, на одному поверсі. Посадка за столом по 8-9 чоловік. 

191014182226303438425051556064
281115192327313539434952566165
371216202428323640444853576266
45613172125293337414546475459586367
68727684859293100
6973778386919499
7074788287909598
717579808188899697
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.