07 листопада 05:00
Час відправлення
08 листопада 23:30
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
08 листопада 2020р.
2550 UAH
2800 UAH
Залишити відгук

Чорнобиль. Два дні.

Тип: Івенти, Активний відпочинок, Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 850 км.

Подорож, яка перехоплює подих і змінює світогляд. Ми втілили свою давню мрію і розробили мандрівку до Зони Відчуження на 2 дня, щоб побачити і ще більше зануритись в цю трагічну історію, яка уже більше тридцяти років тяжіє над нами. Побачене вразить Вас! Ночівля в готелі "Прип'ять" - перенесе в атмосферу СРСР і точно викличе мурашки по шкірі. Ви повернетесь звідси зовсім іншою людиною, з зовсім іншими думками. У Зоні відчуження хоч раз має побувати кожен...

Відповідальний:
Вадим Базалицький
(067)432-26-39
Відповідальна:
Ольга Господарець
(098)628-86-16
Відповідальна:
Надія Крамер
(063)070-93-19
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Чорнобильська Зона відчуження

Вінниця

Про подорож

Чорнобильська зона. Розширена версія

Уже майже 10 років ми привідкриваємо завісу невідомого, закритого об'єкту величиною в сотні квадратних кілометрів. Закрита Чорнобильська зона відчуження манить до себе сталкерів зі всього світу. Всі наші вилазки ми влаштовували на один день, за який можна побачити все найцікавіше. Але завжди знаходились ті, хто запитував чи можна побути в Зоні довше, наприклад два дні. І це дійсно реально, тут навіть облаштований автентичний готель в місті Чорнобиль, у чистій та безпечній зоні. Тому, якщо Ви бажаєте побачити набагато більше, не поспішаючи, повністю відчути дух зони, ця подорож для вас. 

Вже минуло 35 років з того фатального дня. Але тут нічого не змінилось. Це місто назавжди померло, залишивши по собі моторошний відбиток у історії, величезну кількість загадок, міфів, таємниць та запитань... 

Про Чорнобиль відзняли безліч документальних фільмів, серіалів. Але найвідомішим є серіал "Чорнобиль", відзнятий американським телеканалом HBO, який вразив увесь світ. Рейтинги цього серіала просто зашкалюють і тепер з кожного куточку світу до України приїжджають туристи, щоб побувати саме у цьому трагічному місці. 

Небезпеки тебе не лякають? А моторошні таємниці Зони Відчуження лише викликають інтерес та збурення адреналіну у крові? Тоді вирушай з нами досліджувати Зону Відчуження разом!

В першу чергу нас зустріне список населених пунктів, які аварія на ЧАЕС викреслила з лиця Землі назавжди.

Далі для нас відкриється злощасний 4-й енергоблок, де і стався вибух. На фото нижче можна побачити результат невдалого експерименту (фото 1986 року)

А найосновніше - ізоляційне арочне спорудження над зруйнованим в результаті аварії 4-м енергоблоком ЧАЕС. Вартість проекту, інвестором якого виступила одна з компаній французької промислової групи, склала 2,15 млрд євро.

Для реалізації проекту потрібно було вирішити ряд складних технічних завдань, тільки демонтаж вентиляційної труби між 3 і 4 енергоблоком коштував 11, 7 млн $. Арка стала найбільшою рухливою наземною спорудою, яка накрила собою застаріле "Укриття", і повинна прослужити 70-100 років. 

Прип'ять, музей радянського союзу

Прип'ять. Це було звичайне місто, розвинуте, процвітаюче. Люди щодня прокидались, відводили діток у садочки, школи, поспішали на роботу. Щовечора повертались у свої затишні квартири до родини, мали домашніх тварин. Та все змінилось. В один фатальний день. Щасливе життя зникло...

Жителі Прип'яті не були відразу ж евакуйовані. На наступний день вони ще навіть не були сповіщені про те, що трапилося, а щоб створити атмосферу спокою- в парках раніше терміну запустили дитячі аттракціони.

Згодом, щоб прискорити процес евакуації людям пообіцяли повернення додому протягом трьох днів. Але цього не сталось... Всі речі були залишені і домашні тварини теж. Люди брали лише саме необхідне на три дні. Все інше залишене знаходиться там і досі...

Зарозші парки, покинуті будинки - все це навіює атмосферу фільму жахів, який трапився насправді.

Місто Прип'ять включене в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО як пам'ятник найбільшої в світі техногенної катастрофи.

За рахунок того, що в нас цілих 2 дня в Зоні Відчуження, Прип'яті ми зможемо приділити достатньо часу, щоб заглянути у всі закутки цього міста-привида з трагічною історією. А загдядати є куди, повірте...

Радіолокаційна станція Дуга - 2

Ще одним місцем, куди ми потрапимо є закрита в Союзі Зона, яка, навіть по документам, проходила як піонерський табір. Так, мова іде про загоризонтну радіолокаційну станцію Чорнобиль 2 або “Дуга”, здоровенний комплекс посеред лісу з 110 метровими антенами, видовище незабутнє. Для чого вона була створена насправді і як її планували використовувати - таємниця, що також була втрачена...

І це ще не все! Так як ми їдемо з ночівлею, в нас попереду другий день, а значить ще більше цікавих локацій!

Рудий ліс

Ми проїдемо повз залишків Рудого лісу. Ця невелика ділянка лісу увібрала найбільшу кількість радіоактивного пилу в результаті вибуху. Великий витік радіації пофарбував його в яскраві руді кольори. Звичайно, зараз усі дерева утилізовані та закопані в могильники і лише дозиметр вказує на те, що радіаційний фон тут перевищений в тисячі разів. 

Дерева допомогли людям ціною свого життя, затримуючи і очищаючи десятки тон радіоактивних частинок як фільтр - соснова крона дуже щільна і відмінно утримує пил. 

Самосели

Щоб ще більше поринути в атмосферу Зони Відчуження - ми в Чорнобилі познайомимось з місцевими жителями. "Самоселами" називають людей, яких виселили з їхніх хат в Чорнобильській зоні - і які самовільно, порушивши заборону, повернулися в свої рідні села. Пізніше їх число поповнила невелика група колишніх працівників Чорнобильської Зони Відчуження. 

Зустріч з самоселами - одне з найсильніших вражень від поїздок в Чорнобиль, дотик до того традиційному для людини способу життя, те що здавалось неможливим ці люди доводять щодня проживаючи в умовах, які визнані як непридатні для життя. 

Харчування в подорожі

Сніданок і вечеря в нас будуть в готелі Прип'ять, в якому ми будемо проживати. Люди з усього світу приїжджають у цей готель і там їх харчують, тому за якість їжі ми можемо бути впевнені. 

Обіди будуть проходити у їдальні Чорнобильської АЕС, яка створена для працівників електростанції і для туристів. За рівень радіації можна не хвилюватись, адже він постійно контролюється і є не більшим, ніж у Києві.

Вартість харчування (2 обіди, вечеря і сніданок) - 600 грн

Харчування на Зоні буде здійснюватись по бажанню . Ви можете взяти із собою бутерброди, перекуси та водчку .Не забувайте про антисептики та вологі серветки, щоб витерти руки.

 Інформація обов'язкова до ознайомлення: 

Хто і на яких умовах може долучитись до цієї мандрівки

Чорнобильська Зона відчудження це режимний об'єкт, тому доступ сюди відбувається суворо регламентовано для організованих та наперед заявлених груп відвідувачів. Для того, щоб долучитись до мандрівки потрібно: 

 • Мати повних 18 років.

 • Український паспорт і надати його копію або фото організатору подорожі за 7 днів до її початку.

 • Мати достатньо сміливості вирушити на пошуки пригод у настільки небезпечне місце!

Наша подорож в Зону розпочинається на КПП Дитятки - закритого режимного об'єкту, сюди нікому не потрапити без попереднього дозволу начальника зони та із ОБОВ'ЯЗКОВИМ пред'явленням паспорту! Без паспорту нічого не буде! 

 • Забороняється вживати алкоголь до та під час проведення екскурсії! В зону п’яних не допускають! Забороняється провозити в зону будь-які види зброї. Давайте не створювати собі проблеми на в’їзді!
 • На КПП Дитятки не розходитись від автобусу, не фотографувати сам КПП та інші об’єкти, палити тільки у відведеному місці.

Як потрібно вдягнутись

Одяг повинен закривати усі частини тіла, не хвилюйтесь особливо на рахунок радіаційного зараження, ще жодного разу ніхто не «забруднився». Варто вдягатись зручно, особливо взуття, будемо багато ходити. На всякий випадок мусимо попередити, що якщо ви таки «забруднитесь» радіоактивними частинками і не зможете відчиститись на виїзді, речі вам прийдеться їх залишити (але такого ще не бувало). Що дійсно варто залишити - так це прикраси та дорогоцінні металеві речі.

Прохання не вдягати відкритого взуття(сандалів і тапочок)! Вдягати речі з довгими рукавами, що максимально закривають тіло, це у ваших інтересах.

Фото, відеозйомка

Щодо фотоапаратів, брати з собою можна і потрібно, єдине це не фотографувати те, на що вказали екскурсоводи та не класти на землю.

Важливо

В зв’язку з непростою ситуацією в нашій країні екскурсії надаються тільки під особисту довіру, співробітниками Зони, до нашого Тур-Клубу. Тому, дуже просимо кожного Учасника віднестись відповідально до проявленої нам довіри і не створювати будь-якої  ситуації, що може викликати негативну реакцію, а саме:

 • Відлучатись від групи.
 • Ігнорувати настанови та інструктажі екскурсоводів.
 • Провозити до Зони будь-яку зброю.
 • Поводитись неадекватно та агресивно.

Наші неадекватні дії можуть призвести до припинення екскурсії та вивозу групи за межі Зони, без будь-яких відшкодувань та пояснень з боку супроводжуючих.

Уточнення паспортних даних

Просимо бути максимально уважними при особистих даних! Невідповідність наданих даних, таких як ПІБ, дата народження, можуть призвести до анулювання страховки або навіть до відмови у проїзді в Зону! На вході всі дані перевіряються. ТК  Бідняжка не несе відповідальності за неправильно надані дані. 

Також, для перевірки, будь ласка, надайте копію вашого паспорту для звірки даних. Можна принести в офіс або скинути організаторам, в заголовку листа вказавши ЧОРНОБИЛЬ, ПІБ, Дата виїзду.

 Будь ласка, не затягуйте з реєстрацією!

Інформація для тих, хто їде не з Вінниці!

Проїжджаємо Житомир! Також, наші учасники підсідають до нас на станції Бородянка, будь ласка, повідомте Організаторам якщо Вас треба забрати десь по дорозі! 

Якщо Ви з Києва і хочете поїхати з нами, повідомте про це організатора. Ми зкооперуємо вас з іншими учасниками подорожі, що їдуть з Києва, щоб Вам було зручніше добиратись!

 УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель "Прип'ять"
4-місний (блочна система зі спільною ванною кімнатою)
Учасники Клубу 2550 UAH
Новачки 2800 UAH

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 20 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 28 жовтня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • проживання у готелі;
 • мито на проїзд до Зони;
 • послуги ліцензованого супроводжуючого;
 • страхування життя від нещасного випадку;
 • організаційний супровід до, під час та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • харчування в подорожі - 600 грн;
 • особисті витрати;

До подорожі допускаються лише Учасники, яким на момент подорожі виповнилось повних 18 років.

Програма подорожі


Субота 07 листопада :
05:00 Виїзд з кишеньки напроти центрального автовокзалу міста Вінниці.
06:30 - 07:00 Проїжджаємо Житомир. Санітарна зупинка. По дорозі підбираємо учасників.
08:30 - 09:00 Підбираємо учасників у м. Бородянка. Сюди зручно дістатись потягом із Києва.
10:30 - 11:00 Прибуваємо на КПП Дитятки. Проходження паспортного контролю. Старт екскурсії.
11:30 - 13:00 Час перебування в ЗОНІ, під час якого ми відвідаємо всі заплановані об'єкти. Все залежатиме від нашої пунктуальності і зібраності.
13:00 - 14:00 Обід у їдальні ЧАЕС.
14:00 - 17:00 Продовжуємо їздити по запланованих локаціях.
17:00 Перерва на вечерю.
19:00 Їдемо на поселення в готель "Прип'ять". Відпочинок, набираємось сил на наступний день.
Неділя 08 листопада :
08:00 Сніданок у готелі.
09:00 - 17:00 Виселення з готелю. Вирушаємо далі розвідувати Зону Відчуження!
13:00 - 14:00 Зупиняємось на обід в столовій.
17:00 Проходження дозиметричного контролю. Виїзд із Зони.
23:30 Орієнтовний час повернення додому.

Транспорт

 • Бус 20 місць
12 вільних місць із 20

171411852
181512963
191
2016131074
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель "Прип'ять"
12 вільних місць із 20

Ми проживатимемо у готелі "Прип'ять" ,який знаходиться у  місті Чорнобиль. Раніше у цій будівлі були звичайні квартири,а на сьогодні туристи з усього світу приїжджають сюди,щоб провести ніч у Зоні відчуження.

Всі номери по-радянськи прості,але зупиняємось ми там саме для поринання в атмосферу "того часу" і ,повірте, вражень буде набагато більше.Відвідувачам видається випрасувана накрохмалена білизна зі штампами Чорнобильського спецкомбінату, мило, рушник та все необхідне для комфортної ночівлі. Душ і туалет є спільними на два номери або блоки.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейМірчук Сергій Валерійович
Чорнобильська Зона Відчуження. ГАРАНТОВАНИЙ ВИЇЗД (22 травня 2021р.)
Давно хотів потрапити до Чорнобильської зони і радий, що зробив це з Бідняжками.

Програма туру хороша і оптимальна. За пів дня відвідали фактично усі головні об’єкти Зони. Усі організаційні моменти були чітко проговорені, зрозумілі та дотримані. Екскурсія була цікава, наповнена життєвими історіями з мінімумом нудного фактажу. Багато часу давали на фото, що при великій кількості туристів є важливим. При плануванні поїздки варто враховувати, що доведеться часто виходити/заходити в автобус через проходження декількох КПП та короткі переїзди між локаціями.

Щодо негативних моментів. Повна група не зібралась, організатори замінили транспорт, і я опинився на останньому ряду. Там досить некомфортно їхати, так ще й неможливо подивитись у вікно на об‘єкти при переїздах. Верхній скляний люк був без ширми, через що частину дороги в очі сліпило сонце. Як пропозиція - взагалі залишати останній ряд вільним, щоб не створювати незручності для частини пасажирів. Зрозуміло, що це може вплинути на вартість поїздки, але сумніваюсь, що сильно критично. І ще одна пропозиція - заборонити водіям вмикати російський шансон в дорозі.


Бондарчук Давид Вікторович
Чорнобильська Зона відчуження (14 вересня 2019р.)
Поїздка пройшла на відмінно, все дуже організовано. Наталія дуже хороший і милий екскурсовод))) Усім рекомендую ТУРКЛУБ Бідняжка. Р.С. Вперед за пригодами)))


Смагло Валентин Віталійович
Чорнобильська Зона відчуження. Виїзд 2 (06 жовтня 2018р.)
Всім привіт. Велике дякую тур клубу бідняжка за те що допомогли здійснити мою мрію. То була чудова та весела екскурсія, море позитивних вражень та неймовірних емоцій) Окремо хочу подякувати Володимиу та Дімі за супровід. І за те що показали дійсно круті місця. Це того стояло.
P. S. До нових зустрічей)))


Кримец Антон Павлович
Чорнобильська Зона відчуження (27 липня 2019р.)
Память для кожного про те якою нищівною силою наділений людський розум і якою ціною ми розраховуємось за наші помилки і безвідповідальність.це повинен побачити і відчути кожен. Дякую Наді і тур клубу Бідняжки за таку можливість.


Здовбіцька Анастасія Андріївна
Чорнобильська Зона відчуження. 1ий виїзд (26 вересня 2020р.)
26.09.2020 відбулась подорож до Чорнобиля.
Це було щось фантастично захоплююче. Неймовірні емоції, різні почуття та відчуття від побаченого та почутого. Поїхавши раз, та побачивши все на власні очі у мільйони разів краще ніж подивити документальні фільми та серіали.
У цій подорожі було зібрано абсолютно все що я особисто хотіла б побачити та побувати.
Робота наших організаторів була на найвищому рівні, завжди привітні та готові допомогти у будь якій ситуації.
Наший екскурсовод розповідав на протязі всієї нашої екскурсії щось нове, намагався показати все що можливо на наших локаціях.
Автобус зручний та комфортний, навіть і не було помітно як ми дістались додому, дякуючи водію.
Отже, Дякую Тур Клубу Бідняжку за те що ви є та створюєте щось таке неймовірне 🖤


Немилостивий Денис Сергийович
Чорнобильська Зона відчуження. 1ий виїзд (26 вересня 2020р.)
Все сподобалось организация нияки нюансив доставка дорога все добре


Мишковська Вікторія Валеріївна
Чорнобильська Зона відчуження. Виїзд 2 (06 жовтня 2018р.)
Їздили з Бідняжками не перший раз, і все як завжди на найвищому рівні))
Окрема подяка організатору і екскурсоводу за ці емоції, і ретельно сплановану програму!


Золоташко Леся Олегівна
Чорнобильська Зона відчуження. 1ий виїзд (27 березня 2021р.)
Дякую бідняжкам за неймовірну подорож до зони відчуження. Наш супроводжуючи Андрій завжди був поруч і готовий підказати і допомогти. Водії ввічливі та доброзичливі, в одного з них був день народження і дуже приємно, що він провів його в нашій компанії))) автобус зручний, в деякі моменти було жаркувато, але це питання швидко вирішувалось, якщо про це попросити))) Наші гіди Діма та Марина - веселі та доброзичливі)) Зауваження до Діми лише одне - він так і не розповів анекдот про Червону шапочку!!!🤣 Тепер потрібно їхати знову, щоб його послухати))) Ще раз дякую)))


Ільченко Роман Олегович
Чорнобильська Зона відчуження. (29 вересня 2018р.)
Автобускомфортабельний, водій професіонал своєї справи та просто приємна людина
Екскурсовод професіонал, цікавий співрозмовник.
Організатор Тетянка ти найкраща
Загальне враження емоції переповнюють. Ще поїду.


Анонім
Чорнобильська Зона відчуження. 4 червня (04 червня 2017р.)
Наша перша з дружиною поїздка саме з т/к Бідняжка і в Чорнобиль. Було чудово хочааа, як можуть радувати наслідки техногенної катастрофи. Тому враження від побаченого залишу для себе. Висловлю лише єдине своє фе те, що арганізатор нашої поїздки, по якихось причинах не ходила з нами ні по м. Припять, ні по б/в Ізумруд. То я вважаю, неправильно, привезли людей, то будьте поруч. Я вважаю, що то було безвідповідально і все. І коли повертались трохи напутали дороги, говорили, що поїдемо однією дорогою, а поїхали по інакшій. Звісно це можливо на швидкість не впливає, та все ж. Я думку на розгляд дав, а ви собі вже вирішуйте. А взагалі дякував)


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.