07 листопада 04:00
Час відправлення
07 листопада 22:00
Час повернення
Є вільні місця!
590 UAH
650 UAH
Замовити місце

Таємниці Камінного села

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 650 км.

Друзі, цього разу ми вирушаємо в подорож до загадкового, неповторного та вельми містичного місця - Камінного села. Цю місцевість називають реліктовою й унікальною. Її вважають чи не єдиною білою плямою на карті України. Після екскурсії ще кілька днів не вистачає спокою і тиші Камінного Села, яких у гамірному місті годі й шукати, залишається чекати, коли здійсняться загадані серед валунів бажання, і думати про нові, аби при нагоді знову про них розповісти каменям, що вміють тримати таємниці!

Відповідальна:
Ірина Гаращук
(096)349-09-00
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Бердичів

Житомир

Коростень

Олевськ

Рудня Замисловецька

Про подорож

Таємниці тисячолітнього Олевська

   Олевськ – це одне з найдавніших поселень Волині, яке розташовано в басейні річки Уборть. За археологічними дослідженнями територія сучасного Олевська була заселена ще в IV тисячолітті до нашої ери, про що свідчать крем’яні знаряддя праці доби неоліту. Неподалік міста було досліджено 17 поховань і два кургани Есривської культури.

   На північно-східній околиці Олевська, в урочищі Бабина гора, знаходиться археологічна пам’ятка — городище давньоруського часу, де археологи не перший рік проводять розкопки. І вже є чимало знахідок, що можуть повідати про життя і побут древлян, які мешкали тут понад 1300 років тому. Найцікавіше, що тут розкопали, — колодязь, споруджений ще до часів Київської Русі. Вчені вважають, що на цьому місці була фортеця з дерев’яними стінами, а колодязь, глибина якого сягає 12 метрів, древляни використовували у побуті, а також для гасіння пожеж під час ворожої облоги. 

   Ми завітаємо у це місто, щоб проникнутись духом тисячолітньої історії, відвідати пам’ятку архітектури України — Свято-Миколаївську церкву, будівництво якої датується 1596 року. Побачити сліди древлян і дізнатися хто і коли надав Олевську Магдебурзьке право.

Загадкове та містичне Камінне Село 

   Далі, ми залишаємо Олевськ і їдемо до села Рудня Замисловецька, попереду нас чекає таємниця - Поліський Стоунхендж.  Урочище «Камінне Село» — унікальна пам’ятка геології. Воно було одним із номінантів рейтингу «7 природних чудес України». Дива розпочинаються одразу на дерев’яному мості через річку Перга з медовою водою. Місцеві по-своєму пояснюють бурштинове забарвлення водойми.

   Кажуть, що у щілинах скелястих берегів Перги оселялися дикі бджоли. Коли сонце добре припікало, зібраний ними мед стікав по каменях у воду, яка й набувала його кольору. Натомість науковці пояснюють такий феномен прозаїчніше. Річка нагадує відтінок бурштину через великі поклади залізної руди. Звісно, кожна версія має своїх прихильників, але є багато історій про те, що річкове повітря на берегах Перги лікує хвороби дихальних шляхів. Через 2 кілометри, перед нами з'явиться дивовижна картина з розкиданими по всьому лісу величезними опуклими валунами, вкритими мохом.

   Камінне село вважають одним із наймістичніших чудес світу – тільки природа або вищі сили могли створити такий феномен: прямо посеред лісу загубилися безладно розкидані валуни, різні за габаритами, формами та енергетикою. Вони чимось схожі на звичайні хатки й утворюють цілу вуличку.  Найвідомішим з них є «Божий камінь». Пройшовши босоніж Божими слідами, потрібно загадати бажання, яке, кажуть, обов’язково збудеться. А ще можна перевірити ступінь своєї грішності, спробувавши пролізти крізь щілину між Божим і Диявольським каменем. Праведники проходять легко, грішні – можуть застрягти). 

   Саме тут, блукаючи поміж валунів, вкритих мохом - відчуваєш себе зовсім по-іншому, якось легко і спокійно на душі, кожен камінь розповідає свою історію! Тут ти ніби звільняєшся від усіх земних турбот і від усього негативу. Хочеться лише споглядати ліс, небо і кам'яні витвори. У цій казці хочеться забути про все і віддатися своїм почуттям: милуватися пейзажем, насолоджуватися спокоєм, торкнутися серцем тисячолітньої історії, пройти вузькою щілиною між частинами скелі, ступити босими ногами на Божий слід і загадати сокровенне бажання... А ще багато-багато фотографуватися, щоб потім, дивлячись на світлини, повертатися знову і знову в це фантастичне місце...

Військово-історичний комплекс «Скеля»

   На завершення екскурсійного дня, ми відвідаємо військово-історичний комплекс "Скеля". Цей об’єкт було збудовано незадовго до Другої світової війни, як командний пункт Коростенського укріпрайону. Влаштований у багатометровій скельній породі, він надавав абсолютну захищеність представникам командного складу.

   Вдало продумані системи вентиляції та очистки повітря давали можливість перебувати тут впродовж тривалого часу. Із цікавих експонатів музею варто відзначити протигаз для немовлят та аналогічний прилад для коней. Також в експозиції представлена чимала колекція зброї часів Другої світової війни.

Вхідні квитки оплачуються додатково: вартість 25 грн.

Відповідальний організатор: Ірина Гаращук (096) 34 - 90 - 900

Організаційний збір


Учасники Клубу 590 UAH
Новачки 650 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 28 жовтня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 01 листопада 00:00 Орг. збір зросте на 40 UAH, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним бусом;
 • страховка на перевезення;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • харчування;
 • вхідні квитки у військово-історичний комплекс "Скеля" - 25 грн;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 років.

Програма подорожі


Субота 07 листопада :
04:00 Збір у карманчику навпроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус, Старт о 04.00. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
09:00 - 10:00 Орієнтовно до 09:00 прибуття до Олевська. Екскурсія містом та городищем Бабина гора.
10:00 - 11:30 Переїзд до геологічного заказника Камінне село. По дорозі слухаємо цікаві розповіді про місцевість, що справді вражає своєю красою.
11:00 - 14:00 Під час екскурсії Камінним селом, ми послухаємо вражаючі легенди цього місця, дізнаємося як і коли велетні з'явилися на території Полісся і просто поблукаємо поміж валунів, загадуючи бажання, що обов'язково збудуться. Беріть з собою їжу з дому, та термос з чаєм, на природі влаштуємо пікнік.
14:00 - 16:00 Переїзд до міста Коростень.
16:00 - 17:00 Відвідуємо військово-історичний комплекс – командний пункт «Скеля».
22:00 Орієнтовне повернення додому до 22.00. Зупинка на Водоканалі та у карманчику центрального автовокзала, по місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
13 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.