31 жовтня 08:00
Час відправлення
31 жовтня 19:00
Час повернення
Є вільні місця!
290 UAH
320 UAH
Замовити місце

Золота осінь & Ладижинський Гай

Тип: Екскурсії, Розваги
Буде підкорено: 230 км.

Друзі, поїхали разом з нами відкривати нові місця Поділля. Під час подорожі ми прогуляємось по дендрологічному парку «Ладижинський гай», та зробимо гарні світлини. Відвідаємо музей гончарного мистецтва братів Герасименків. Побачимо одну з найбільших теплових електростанцій - Ладижинську ТЕС, сучасне енергетичне підприємство. Пообідаємо у затишному та атмосферному місці на берегу річки Південний Буг у самої кромки води Ладижинського водосховища.

Відповідальна:
Діана Танасійчук
(068)670-19-49
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Немирів

село Новоселівка

Ладижин

Про подорож

Музей гончарного мистецтва (музей-садиба братів Герасименків)

   Музей гончарного мистецтва (музей-садиба братів Герасименків) знаходиться в селі Новоселівка та відображає яскраву сторінку гончарного промислу не тільки Гайсинщини, а й усього Поділля. Новоселівка – один з найвідоміших центрів південно-східного Поділля, відомий давніми гончарними традиціями, красою та своєрідним характером керамічних виробів. У 20-ті роки минулого століття тут жили й творили видатні майстри-брати Яким та Яків Герасименки, учасники Всесоюзних та Міжнародних художніх виставок. Вони творили яскраві композиції на декоративних блюдах, кахлях.

Створювали яскраві, традиційні за формою, оздоблені рослинними та геометричними орнаментами куманці, барильця, баньки, баклаги, кахлі, тарілки, полумиски, блюда, гладущики, горщики, іграшки, фігурний посуд, а також чайні та столові сервізи. Майстри виготовляли також полив’яний цеглясто-червоний посуд, розписаний рудим, зеленим та білим ангобами. Після другої світової війни їхні декоративні тарелі, блюда, посуд експонувалися у Вінниці, Києві, Москві, Ленінграді (нині Санкт-Петербург), Парижі, Нью-Йорку, за що автори неодноразово удостоювались золотих медалей. 

У фонді музею 903 одиниці. В музейній експозиції представлено роботи місцевих бубнівських майстрів, які спеціалізувалися в основному, на виготовленні ужиткового посуду (мисок, макітер, горщиків), а також робили будівельну кераміку (з XVІІ ст.. – круглі кахлі). Особливе місце серед виробів посідали керамічна іграшка, дрібна пластика (ікони, хрестики, тощо). Щорічно в музеї організовується близько 60 екскурсій, які відвідують біля 5 тис. осіб. Музей визнано переможцем конкурсу «Сім чудес Вінниччини» в номінації «Перлини Поділля». Декілька раз на базі музею гончарства проходили творчі Всеукраїнські симпозіуми-практикуми з народного гончарства.

Вхід до музею гончарного мистецтва для усіх відвідувачів - безкоштовний, але бажаючі можуть залишити благодійний внесок на розвиток музею - садиби. Також у музеї можна придбати цікаві сувеніри на згадку.

Дендрологічний парк «Ладижинський гай»

   Ладижинський Гай, створений з метою збереження і вивчення різноманітних видів дерев, флористичних композицій для ефективного наукового, культурного, рекреаційного використання. Тут нараховується близько 2,5 тис. дерев і кущів.

   Його величність і краса дійсно захоплюють всіх ладижинців та гостей міста. У дендропарку відвідувачі охоче знімають на відео ошатну місцевість і роблять селфі на пам'ять. Тут ростуть рідкісні види рослин, є велика водойма і фонтани, встановлено багато лавок і альтанок, що створює можливість для приємного проведення часу і відпочинку. 

Крім природоохоронної функції, дендропарк став головною рекреаційною зоною Ладижина - укладеними плиткою алеями, лавками, штучним озером і фонтаном. Тут ви знайдете комфортний майданчик - з парасольками, лавками, Wi-Fi, а також гойдалками і пісочницею для дітей.  

А чи бачили ви коли-небудь, щоб на вербі росли грушки? Ні, це не казка, в цьому парку дійсно є таке дерево, воно так і називається - верболиста груша (неїстівна). 

Також погляд зачаровують налиті ранетки (райські яблука), японська айва, хурма та інше.  Тут багато різних фруктових дерев, квітів, кущів, тощо. Все це можна побачити на власні очі та відчути на смак справжню екзотику, серед усіх унікальних насаджень. На екскурсії матимемо змогу дізнатися усі цікаві факти як про місто, так і про його життя.

Ладижинська ТЕС

   Ладижинська ТЕС – це сучасне енергетичне підприємство, на якому працюють близько 1250 ладижинців. Свій високий професіоналізм ладижинські енергетики вже майже півстоліття щодня демонструють, забезпечуючи надійну і безперебійну роботу станції, підтримуючи баланс в єдиній енергосистемі України.

Сьогодні ладижинське підприємство – унікальний для України енергетичний об’єкт, адже поєднує в собі цілих три напрями генерації електричної енергії – традиційний тепловий, гідро-, а віднедавна і сонячний.

До складу ТЕС входить також Ладижинська гідроелектростанція з двома турбінами загальною потужністю 7,5 МВт. Навесні 2018 року також введено в дію Ладижинську сонячну електростанцію (СЕС) потужністю 500 МВт.

Ресторан-готель "Ковчег"

   Після прогулянки в парку, відвідаємо затишне та атмосферне місце, з смачними стравами на будь-який вибір. У самої кромки води Ладижинського водосховища, неподалік від міського пляжу, зайняв своє місце рекреаційний комплекс "Мотель" Ковчег ". 

"Ковчег" в Ладижині - це сучасний комплекс відпочинку біля міського пляжу на березі Ладижинського водосховища (річка Південний Буг). Своя набережна з ліхтариками лавочками, причал для човнів і катерів. 

Ресторан з вишуканою кухнею має літній майданчик з панорамою Південного Бугу. На території є свої набережна, пляж і причал для малих річкових суден. В мотелі можна орендувати катер або човен, ретро-автомобіль.

 

Відповідальний організатор: Діана Танасійчук (068)670-19-49Отс Дмитро (097)749-60-84 Viber та (063)954-03-48, 

Організаційний збір


Учасники Клубу 290 UAH
Новачки 320 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 21 жовтня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 25 жовтня 00:00 Орг. збір зросте на 30 UAH, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд автобусом туристичного класу;
 • страховка на перевезення;
 • організаційний та екскурсійний супровід до, під час, та після подорожі.;

Додатково оплачується:

 • харчування;
 • особисті витрати;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

Програма подорожі


Субота 31 жовтня :
08:00 Виїзд з Вінниці! З карманчика, навпроти центрального автовокзалу. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
10:00 - 11:30 Відвідуємо музей гончарного мистецтва (музей-садиба братів Герасименків) у селі Новоселівка. На ранок беріть бутерброди.
12:00 - 14:30 Приїзд до Ладижина, екскурсія в дендропарку «Ладижинський гай». Побачимо одну з найбільших теплових електростанцій - Ладижинську ТЕС.
14:40 - 16:30 Вільний час на прогулянку та обід в ресторані "Ковчег".
19:00 Орієнтовне прибуття, все буде залежати від стану дороги та нашої організованості. Зупинка при в'їзді у місто на Чехова біля магазину Грош та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
19 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.