05 січня 22:30
Час відправлення
10 січня 05:00
Час повернення
Є вільні місця!
3200 UAH
3500 UAH
Замовити місце

Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE

Тип: Гори, Екскурсії, Розваги, Різдвяні ярмарки
Буде підкорено: 1100 км.

Друзі це не просто подорож в Карпати, це подорож в часі в самий осередок Гуцульської культури та традицій!
Це фантастичне різдвяне дійство яке у свому незмінному вигляді занесено до світової спадщини ЮНЕСКО! Це відпочинок тілом та душею для вас, ваших друзів та рідних!
Це подорож, якою ви надихнетась та будете про неї розповідати друзям та близьким які з вами не поїхали, цілий рік до наступного Різдва на Гуцульщині!)

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Відповідальний:
Олександр Антонюк
(096)965-33-33
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Кам'янець-Подільський

Чернівці

Про подорож

Друзі, ця подорож сподобається тим, хто не женеться за тим, щоб відмітитись в інстаграмі в як умога більших локаціях та місцях. Ця подорож надихне тих хто любить насолоджуватись моментом життя сповна, хто любить відпочивати душею в розміреному темпі без дальніх переїздів під час подорожі. Хто хоче проникнутись справжнім автентичним Гуцульським колоритом та духом наших Карпат! - І найкращий час для відвідин Верховини, це без сумнівів - Різдво!
Адже, такого дійства як тут, в різдв'яий час ви не побачите більше ніде в світі!
Отож, запрошуємо зануритись у атмосферу справжнього Гуцульського Різдва!))

За чотири дні у Різдвяних Карпатах ми зробимо все, аби по максимуму пізнати їх магію та відчути дух Різдва:
- ми проживатимемо у дуже колоритній садибі, оточеній віковічними карпатськими лісами, в гостинах у спражніх гуцулів;
- під час нашого відпочинку ми смакуватимемо не менш колоритних гуцульських страв, а також матимемо традиційну святкову вечерю на Святвечір;
- родзинкою подорожі буде неймовірне Різдвяне дійство з благословіння партій колядників біля 300-річної церкви;
- в нас будуть цікаві екскурсії та дозвілля: екскурсія по Гуцульській столиці - Верховині, далі ми заберемося далеко на полонину, щоб дізнатися особливості побуту родини, яка живе старовинній хаті-гражді та зможемо посмакувати справжнім полонинським баношем із бринзою;
загостємо у ТРЕМБІТАРЯ - Миколи Ілюка, де окрім трембіти, почуємо також багато інших гуцульських інструментів та дізнаємось про побут гуцульських музикантів;
- на нас чекатимуть справжні різдвяні гуцульські вечорниці із піснями та танцями;
- вечір традицій та обрядів повідає нам, як жили гуцули в сиву давнину;
- ми проведемо активно  день, катаючись на лижах та санчатах, тут же на околиці Верховини.
Це вже вкотре  ми будемо зустрічати Різдво саме в цій частині Карапат!) Кажуть, що Гуцульська коляда найдавніша коляда в Україні та у своєму незмінному вигляді внесена до Світової спадщини ЮНЕСКО!
Такого яскравого ДІЙСТВА як на ГУЦУЛЬЩИНІ нам не побачити більше ніде!
Також всі екскурсії, харчування, вхідні квитки вже включені у вартість, ми спланували подорож так що вам майже не потрібен буде гаманець у цій подорожі!)
 
Верховина
Почнемо ми наше знайомство з Гуцульщиною - з її столиці - Верховини, в нас буде найкращий екскурсовод на всій Гуцульщині, яка повідає нам як найкраще про свою Батьківщину!
 
Трембітар
Далі вирушимо в гості до справжнього трембітаря!) Наша стежка пролягатиме через газдівські перелази. Першим пагорбом на нашому шляху стане гора Швейково, вона відкриє нам панораму центру Верховини, вид на гору Магурка та Чорногірський хребет!)
На висоті 700 метрів над рівнем моря, біля ошатної дерев’яної хати, нас зустрічатиме господар грою на трембіті!) Звук трембіти, який ввібрав в себе чари гір і Карпатську незвідану силу громовиці заворожує всіх. 
 
Гостинно запрошує Ілюк Микола гостей до хати-музею, де відтворено старовинний побут гуцулів. Музей багатий на гуцульську одежу та
гуцульські музичні інструменти.
 
 
Після екскурсії на нас чекає чаювання з пампушками у господині трембітаря! Кожен бажаючий матиме змогу сфотографуватись у красивому національному гуцульському вбранні з трембітою та барткою.
 
"Музей вина Штопор" 

Тут ми зможемо спробувати багато видів "Гуцульського вина" та почути гуцульський погляд на ремесло виноробства!)

Музей Галєрія гуцульських традицій та обрядів

Присвячений збереженню гуцульських традицій та обрядів. Господиня музею, пані Павла запамятається на усе життя,  в цікавій бесіді за горнятком гарбати розкаже нам про звичаї, обряди та народні прикмети, що сформувалися на Гуцульщині в давні часи і існують по наш час. Це буде справжнє занурення в  гуцульські традиції. Ставши свідками, а потім й учасниками перевдягання в гуцульський одяг, ми відчуємо на собі наскільки важливо для повного сприйняття інформації та осмислення побаченого приймати в цьому участь.

Вечорниці
Одного святкового вечора на нас чекають справжні гуцульські вечорниці! В програмі: відтворення вечорничного дійства у хаті, де є  дівка на виданні, гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.

 

Для самих активних та енергійних заплановано майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка. З собою беріть вишиванку!)


Отець Іван
Одного дня ми вирушимо до церкви, що у Криворівні. Адже найціннішим скарбом 300-літньої церкви є отець Іван Рибарук, людина нереально прогресивних поглядів!) 
 

А у якій церкві ви ще сиділи на підлозі, напроти священника у скромній полотняній аскетичній рясі? Ми й не помітимо, як промайне година тієї зустрічі!

Святий Вечір
На Святвечір, 6-го січня, господині садиб накриють для нас усіх традиційну святкову вечерю за великим столом. Меню Святої вечері з пісними автентичними стравами гуцульської кухні. Разом з тим у нас запланований вечір традицій та обрядів, де ми дізнаємось багато цікавого та повчального про гуцульські українські традиції та вірування пов'язані з Різдвом, а також проведемо декілька захисних обрядів!
 

Різдво
Це родзинка, квінтисенція нашої мандрівки - Різдв'яна Гуцульська Коляда! - Неймовірне традиційне дійство 
 

Після того як місцевий священик (отець Іван Рибарук) благословить кожного колядника, всі вони утворюють коло навколо хреста і виконують першу свою коляду.

А далі окремими групками, з піснями, обходять церкву і рушають колядувати від домівки до домівки односельців.

Полонина

​До сьогоднішніх днів на полонинах побутує старий дідівський спосіб сироваріння. І багатьох туристів дивує, що життя на полонинах сьогодні таке ж, як кілька століть тому, в єдності з природними стихіями, з побутом минулого століття. 
Підйом на полонину триває близько 2-х годин, за цей час ми неквапливо долаємо шлях у 3 кілометри. Ми проходимо гарнющими місцями з наймовірними краєвидами навколо, тому матимемо  зупинки для фото.

Саме у цей час, як співається у відомій колядці, там овечки покотились. Тому у нас буде змога "потіскати" маленьких кучерявих  ягняток!))
 
 
Полонина Ігрець, до якої ми завітаємо, цікава саме тим, що це єдина полонина, на якій господарі живуть цілий рік! А ще це діюча гуцульська хата-гражда, яку в низинах можна, хіба, в музеях побачити! Хата збудована дідусем нишішньої власниці у 1925-му році. 
Тільки на полонині можна скуштувати кілька дуже різних між собою видів сиру, з’їсти справжнього, звареного на полонинській сметані, баношу.
 
 
Після ситного смачного обіду рушаємо донизу тією ж дорогою, а можливо і трішки іншою..)
 
 
Покатушки
Ми запланували веселі катальні розваги! ) В селі Ільці, що поряд з Верховиною, є невеличкий бугельний підйомник, де ми зможемо провести неквапливий день катаючись пологим схилом на лижах, санях, або навіть на паветах "boss" )).

Схил розрахований для початківців, прокат лиж на день коштуватиме приблизно 70 грн*, а один підйом на підйомнику 15 грн*. 

 
Також в прокаті є санчатка - 30 грн/день. Минулого разу вони були найпопулярнішмими!)

Тут є колиба у якій можна зігріватись теплим чаєм.

Чан та баня

Купання у чанах знімить втому після дороги та насиченого дня. Після вечері групуємось, та їдемо релаксувати!). Попередня реєстрація на чани через сайт під час реєстрації на мандрівку. Можна затопити Баньку і у нашій садибі.
Ліміт - до 20 осіб одночасно на чан та баню. 

Пивоварня
Останнім часом, туристів все більше приваблює ще один об'єкт цікавості, що поряд з Верховиною, а саме - місцева пивоварня! )
Тут гуцули варять декілька видів справжнього живого пива!
 
 
***************

З собою мати зручне взуття (додатково змінне на випадок якщо промокне), одяг для прогулянок гірською місцевістю! 

У всіх наших екскурсіях та виїздах участь можете брати по бажанню. 

Гуцульщина, а особливо Верховина та її околиці, це настільки прекрасний край, що їхати звідси аж ніяк не хочеться...)
Ми, організатори цієї подорожі - безмежно полюбляємо Гуцульщину та з превеликим задоволенням мандруємо туди разом із вами, щоб відкрити для всіх вас цей автентичний куточок нашої України!)

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Садиба Горянка (Криворівня) 5-8.01
Будинок №2 Будинок №3 Будинок №1
4-місний (1-й поверх №4),
3-місний (1-й поверх №2),
3-місний (1-й поверх №3),
3-місний (2-й поверх №5),
4-місний (2-й поверх №6 (окремий))
2-місний (1-й поверх №1),
2-місний (2-й поверх №2),
2-місний (2-й поверх №3),
2-місний (2-й поверх №4)
4-місний (4-місний №1),
4-місний (4-місний №2)
4-місний (3-поверх №1) 2-місний (2-й поверх №1),
2-місний (2-й поверх №2),
2-місний (2-й поверх №3),
2-місний (2-й поверх №4)
Учасники Клубу 3200 UAH 3300 UAH 3200 UAH 3200 UAH 3300 UAH
Новачки 3500 UAH 3600 UAH 3500 UAH 3500 UAH 3600 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 26 грудня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання у колоритній садибі, раннє поселення, пізнє виселення;
 • 2-разове по гуцульському ситне харчування (включаючи сніданок по приїзду і вечерю перед виселенням);
 • святкова вечеря з 12 страв 6-го січня, разом з проведенням вечору гуцульських традицій та обрядів!);
 • запальні гуцульські вечорниці;
 • вхідний квиток та чай з пампушками у трембітаря;
 • екскурсія та обід баношем на полонині;
 • вхідний квиток та дегустація "музей вина Штопор";
 • музей галерія гуцульських традицій та обрядів;
 • екскурсійний супровід під час всієї подорожі;
 • туристичний страховий поліс;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • витрати на прокат лиж, підйом на підйомнику;
 • витрати на купання в чанах, або в бані (за бажанням);
 • власні витрати;

Друзі, після реєстрації протягом 72 годин (3 доби), потрібно здати аванс у розмірі 1000 грн. за місце, якщо у вас не виходить внести кошти у вказаний термін, звертайтеся до організаторів подорожі.

Програма подорожі


Вівторок 05 січня :
22:30 - збір на ПЛАТФОРМІ центрального автовокзалу. Виїзд!
Середа 06 січня :
07:30 - прибуваємо у Верховину, де знаходиться наша садиба, поселення відповідно зайнятих номерів. Відпочинок.
09:00 - сніданок
09:40 - збір в автобусі, виїзд на екскурсію тутешніми місцинами.
10:00 - прогулянка до трембітаря).
12:00 - 13:30 - чаювання з пампушками у трембітаря, після екскурсія.
13:30 - 14:00 - вільний час у центрі Верховини на супермаркет.
14:00 - 16:00 - виїзд до криворівнянської церкви на зустріч з Іваном Рибаруком.
19:00 Святкова вечеря (входить у вартість). Вечір традицій та обрядів.
Четвер 07 січня :
10:00 Сніданок
12:00 - 15:00 Виїзд на Різдвяне дійство біля церкви.
15:00 - 18:00 Відвідини музею Гуцульських традицій та обрядів, а також музей вина - Штопор.
19:00 Вечеря, після можна поїхати в чани.
П'ятниця 08 січня :
09:00 - 16:00 Сніданок, після виїзжаємо на прогулянку на полонину, обід на полонині баношем, екскурсія по полонині.
18:30 Вечеря, після гуцульські вечорниці з танцями!)
Субота 09 січня :
09:00 - 15:00 Сніданок, виїзд на покатушки н лижах та санях!)
16:00 - 18:00 відпочинок, вечеря
18:30 Виїзд додому.
Неділя 10 січня :
05:00 Орієнтовне прибуття у Вінницю.

Транспорт

 • Умовний автобус
31 вільних місць із 51

Друзі, це умовна схема автобусу, яка відповідає найбільш розповсюдженій схемі автобусів туристичного класу. Вона використовується у тому випадку, коли до подорожі багато часу та ми ще не знаємо, який конкретно автобус подорожуватиме разом з нами. Але перейматись не варто, заздалегідь буде змінена схема та усі будуть повідомлені, яким саме транспортом ми плануємо їхати. Пересадження буде здійснюватись згідно до загальних правил та у відповідності до заброньованих місць. 

Ми завжди стараємось знайти кращі автобуси для наших подорожей, відповідні до дальності маршруту та специфіки подорожей. 

47433935312925211713951
484440363230262218141062
49
5045413733272319151173
5146423834282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Садиба Горянка (Криворівня) 5-8.01
26 вільних місць із 45

Друзі, місце нашого проживання у рідзвяні вихідні ми вибрали в садибі Горянка, що у с. Криворівня неподалік Верховини! Це неймовірно гарне, природне місце, долина в якій знаходиться садиба зі всіх сторін огортає віковий карпатський ліс! Нашим учасникам завжди проживання в Горянці подобається чи не найбільше!)

Тут наявні 2,3,4,5-місні номери, у всіх номерах зручності на поверсі. Проживання у 2-місному номері дорожче на 100 грн. з особи за увесь період.

Також у вартість подорожі входить ситне, гуцульське 2-разове харчування! А також газда, пані Марія, приготує для нас щедру, різдвяну вечерю з 12 страв!)

   Будинок №1
2-й поверх №1
2-й поверх №2
2-й поверх №3
2-й поверх №4
3-поверх №1
Будинок №2
1-й поверх №4
1-й поверх №2
1-й поверх №3
1-й поверх №1
2-й поверх №2
2-й поверх №3
2-й поверх №4
2-й поверх №5
2-й поверх №6 (окремий)
Будинок №3
4-місний №1
4-місний №2
Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейВадим Пуригін
День закоханих на Гуцульщині! (13 лютого 2020р.)
Дякую за чудовий відпочинок.
Комфортний автобус. Жили ми у Пані Марії , номера чисті і просторні . На екскурсії навчилися грати на музичних інструментах ( трембіті і дримбі). Екскурсовод супер.
Дякую нашому організатору Яні за чудову атмосферу.


Юлія Байда
Весняні Карпати! Скажи Верховині - ЙО!) (08 травня 2019р.)
Яскрава подорож до Верховини з
турклубом Бідняжка у складі чудової компанії залишила море емоцій ще надовго!
Колоритна гуцульщина закохала в себе:
це привітні люди, різноманітні традиції Галичини, пісні, танці, незвичні страви та напої, їзда верхи, прогулянки в горах, вражаючі пейзажі, які перехоплюють подих, сніг у травні та ще багато цікавого...
Кілька днів та максимальний вихід із зони комфорту щодня і воно того варте!
Порадував зручний та чистий автобус, привітний водій, а також затишна садиба Аркан з видом на гори.

Дякую, турклубу Бідняжка, за чудово організовану подорож, за насичену цікаву програму і подяка нашій чарівній супроводжуючій Яні Івасько!
Даря Кравченко
День закоханих на Гуцульщині! (13 лютого 2020р.)
Враження про подорож незабутні, їхала одна ,але ні хвилини не сумувала, і не пошкодувала. Організатори проявили великі зусилля при підготовці до поїздки, все було фантастично! Велике дякую Яні, залюбки буду ще подорожувати з тобою. Готель чистий та комфортний. Водій веселий та доброзичливий, автобус зручний


Наталія Вільчинська
Весняні Карпати! Скажи Верховині - ЙО!) (08 травня 2019р.)
Дякуємо Бідняжкам за незабутню подорож до Карпат. Ви як завжди найкращі)))


Вікторія Штогрін
Осінні Карпати! Вікенд на Гуцульщині. Скажи Верховині - ЙО!) (11 жовтня 2019р.)
Гарні враження, незабутні моменти і, що головне, чудова атмосфера, якої бракуватиме у завантажені справами будніНаталья Гордаш
Осінні Карпати! Вікенд на Гуцульщині. Скажи Верховині - ЙО!) (11 жовтня 2019р.)
Хочете пізнати весь колорит Гуцульщини? Не вагайтесь,а їдьте. Дуже насичена програма,щирі люди,яку люблять свій край,свої традиції. А організатори наскільки все чудово організовують,що гарні емоції залишаться на довго.


Руслан Боднарюк
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (03 січня 2020р.)
З дитинства чув про Верховину. Але, до цього часу на жаль досі не був. Безумовно Гуцульське Різдво це подія, але тещо показують по телебаченню і та енергетика коли ти присутній особисто, це незрівнянно.
Бідняжки не були б Бідняжками якби 0адовольнилися лише однією цікавою подією. Чого варте відвідування трембітаря (особливо подорож до нього), музей обрядів та традицій, навісний місток, а який крутий підйом на полонину Я вже не говорю про спуск з полонини (погодка безумовно зробила нам сюрприз).
Безумовно, якби не чудові екскурсоводи які знайшли для нас організатори, то всі ці екскурсії не були б такі цікаві (ні, впевнений, були б цікаві, але точно не такі інформативні).
Хочу окремо подякувати газдам які нас в себе приймали (садиба Гуцульська рапсодія), особливо за терпіння до нас і наших нічних посиденьок.
Також хочу подякувати водіям. За те, що вони нас довезли без пригод.
І безумовно, ВЕЛИКА ПОДЯКА !Чудовим організаторам, за таку неймовірно цікаву подорож.
Подорожуйте з Бідняжками вони неймовірно цікаві.Маша Кошик
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (03 січня 2020р.)
Дякую Бідняжкам за чудові канікули! Це була моя перша подорож до Карпат, і я щаслива, що саме з вами, бо дуже гарний, теплий колектив, дійсно цікава програма та організація була на найвищому рівні. Єдине, чого не вистачало, це часу для нудьги, тому обійшлися без цього.
Комфортний автобус, водій справжній професіонал, готель невеличкий, але дуже затишний. Звичайно, всім рекомендуюAlina Vorkuieva
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (03 січня 2020р.)
Це гармонійна поїздка.
Єдине що – в перший день після автобусу дуже насичений графік.
Дякую всім, хто долучився до того, що ця поїздка відбулася. ❤️❄️


Надія Ткачова
Осінні Карпати! Вікенд на Гуцульщині. Скажи Верховині - ЙО!) (11 жовтня 2019р.)
Верховина запала мені у саме сердце! Реальність перевершила очікування. Дуже цікаво, насичено і пізнавально. Окремо дякую дівчатам за організацію і оперативне вирішення дрібних проблем. Бідняжки як завжди найкращі


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.