05 січня 22:30
Час відправлення
10 січня 05:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
10 січня 2021р.
3200 UAH
3500 UAH
Залишити відгук

Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE

Тип: Гори, Екскурсійні мандри, Розваги, Різдвяні ярмарки
Буде підкорено: 1100 км.

Друзі це не просто подорож в Карпати, це подорож в часі в самий осередок Гуцульської культури та традицій! Це фантастичне різдвяне дійство яке у свому незмінному вигляді занесено до світової спадщини ЮНЕСКО! Це відпочинок тілом та душею для вас, ваших друзів та рідних! Це подорож, якою ви надихнетась та будете про неї розповідати друзям та близьким які з вами не поїхали, цілий рік до наступного Різдва на Гуцульщині!)

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Відповідальний:
Олександр Антонюк
(096)965-33-33
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Кам'янець-Подільський

Чернівці

Про подорож

Друзі, ця подорож сподобається тим, хто не женеться за тим, щоб відмітитись в інстаграмі в як умога більших локаціях та місцях. Ця подорож надихне тих хто любить насолоджуватись моментом життя сповна, хто любить відпочивати душею в розміреному темпі без дальніх переїздів під час подорожі. Хто хоче проникнутись справжнім автентичним Гуцульським колоритом та духом наших Карпат! - І найкращий час для відвідин Верховини, це без сумнівів - Різдво!
Адже, такого дійства як тут, в різдв'яий час ви не побачите більше ніде в світі!
Отож, запрошуємо зануритись у атмосферу справжнього Гуцульського Різдва!))

За чотири дні у Різдвяних Карпатах ми зробимо все, аби по максимуму пізнати їх магію та відчути дух Різдва:
- ми проживатимемо у дуже колоритній садибі, оточеній віковічними карпатськими лісами, в гостинах у спражніх гуцулів;
- під час нашого відпочинку ми смакуватимемо не менш колоритних гуцульських страв, а також матимемо традиційну святкову вечерю на Святвечір;
- родзинкою подорожі буде неймовірне Різдвяне дійство з благословіння партій колядників біля 300-річної церкви;
- в нас будуть цікаві екскурсії та дозвілля: екскурсія по Гуцульській столиці - Верховині, далі ми заберемося далеко на полонину, щоб дізнатися особливості побуту родини, яка живе старовинній хаті-гражді та зможемо посмакувати справжнім полонинським баношем із бринзою;
загостємо у ТРЕМБІТАРЯ - Миколи Ілюка, де окрім трембіти, почуємо також багато інших гуцульських інструментів та дізнаємось про побут гуцульських музикантів;
- на нас чекатимуть справжні різдвяні гуцульські вечорниці із піснями та танцями;
- вечір традицій та обрядів повідає нам, як жили гуцули в сиву давнину;
- ми проведемо активно  день, катаючись на лижах та санчатах, тут же на околиці Верховини.
Це вже вкотре  ми будемо зустрічати Різдво саме в цій частині Карапат!) Кажуть, що Гуцульська коляда найдавніша коляда в Україні та у своєму незмінному вигляді внесена до Світової спадщини ЮНЕСКО!
Такого яскравого ДІЙСТВА як на ГУЦУЛЬЩИНІ нам не побачити більше ніде!
Також всі екскурсії, харчування, вхідні квитки вже включені у вартість, ми спланували подорож так що вам майже не потрібен буде гаманець у цій подорожі!)
 
Верховина
Почнемо ми наше знайомство з Гуцульщиною - з її столиці - Верховини, в нас буде найкращий екскурсовод на всій Гуцульщині, яка повідає нам як найкраще про свою Батьківщину!
 
Трембітар
Далі вирушимо в гості до справжнього трембітаря!) Наша стежка пролягатиме через газдівські перелази. Першим пагорбом на нашому шляху стане гора Швейково, вона відкриє нам панораму центру Верховини, вид на гору Магурка та Чорногірський хребет!)
На висоті 700 метрів над рівнем моря, біля ошатної дерев’яної хати, нас зустрічатиме господар грою на трембіті!) Звук трембіти, який ввібрав в себе чари гір і Карпатську незвідану силу громовиці заворожує всіх. 
 
Гостинно запрошує Ілюк Микола гостей до хати-музею, де відтворено старовинний побут гуцулів. Музей багатий на гуцульську одежу та
гуцульські музичні інструменти.
 
 
Після екскурсії на нас чекає чаювання з пампушками у господині трембітаря! Кожен бажаючий матиме змогу сфотографуватись у красивому національному гуцульському вбранні з трембітою та барткою.
 
"Музей вина Штопор" 

Тут ми зможемо спробувати багато видів "Гуцульського вина" та почути гуцульський погляд на ремесло виноробства!)

Музей Галєрія гуцульських традицій та обрядів

Присвячений збереженню гуцульських традицій та обрядів. Господиня музею, пані Павла запамятається на усе життя,  в цікавій бесіді за горнятком гарбати розкаже нам про звичаї, обряди та народні прикмети, що сформувалися на Гуцульщині в давні часи і існують по наш час. Це буде справжнє занурення в  гуцульські традиції. Ставши свідками, а потім й учасниками перевдягання в гуцульський одяг, ми відчуємо на собі наскільки важливо для повного сприйняття інформації та осмислення побаченого приймати в цьому участь.

Вечорниці
Одного святкового вечора на нас чекають справжні гуцульські вечорниці! В програмі: відтворення вечорничного дійства у хаті, де є  дівка на виданні, гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.

 

Для самих активних та енергійних заплановано майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка. З собою беріть вишиванку!)


Отець Іван
Одного дня ми вирушимо до церкви, що у Криворівні. Адже найціннішим скарбом 300-літньої церкви є отець Іван Рибарук, людина нереально прогресивних поглядів!) 
 

А у якій церкві ви ще сиділи на підлозі, напроти священника у скромній полотняній аскетичній рясі? Ми й не помітимо, як промайне година тієї зустрічі!

Святий Вечір
На Святвечір, 6-го січня, господині садиб накриють для нас усіх традиційну святкову вечерю за великим столом. Меню Святої вечері з пісними автентичними стравами гуцульської кухні. Разом з тим у нас запланований вечір традицій та обрядів, де ми дізнаємось багато цікавого та повчального про гуцульські українські традиції та вірування пов'язані з Різдвом, а також проведемо декілька захисних обрядів!
 
Різдво
Це родзинка, квінтисенція нашої мандрівки - Різдв'яна Гуцульська Коляда! - Неймовірне традиційне дійство 
 

Після того як місцевий священик (отець Іван Рибарук) благословить кожного колядника, всі вони утворюють коло навколо хреста і виконують першу свою коляду.

А далі окремими групками, з піснями, обходять церкву і рушають колядувати від домівки до домівки односельців.

Полонина

​До сьогоднішніх днів на полонинах побутує старий дідівський спосіб сироваріння. І багатьох туристів дивує, що життя на полонинах сьогодні таке ж, як кілька століть тому, в єдності з природними стихіями, з побутом минулого століття. 
Підйом на полонину триває близько 2-х годин, за цей час ми неквапливо долаємо шлях у 3 кілометри. Ми проходимо гарнющими місцями з наймовірними краєвидами навколо, тому матимемо  зупинки для фото.

Саме у цей час, як співається у відомій колядці, там овечки покотились. Тому у нас буде змога "потіскати" маленьких кучерявих  ягняток!))
 
 
Полонина Ігрець, до якої ми завітаємо, цікава саме тим, що це єдина полонина, на якій господарі живуть цілий рік! А ще це діюча гуцульська хата-гражда, яку в низинах можна, хіба, в музеях побачити! Хата збудована дідусем нишішньої власниці у 1925-му році. 
Тільки на полонині можна скуштувати кілька дуже різних між собою видів сиру, з’їсти справжнього, звареного на полонинській сметані, баношу.
 
 
Після ситного смачного обіду рушаємо донизу тією ж дорогою, а можливо і трішки іншою..)
 
 
Покатушки
Ми запланували веселі катальні розваги! ) В селі Ільці, що поряд з Верховиною, є невеличкий бугельний підйомник, де ми зможемо провести неквапливий день катаючись пологим схилом на лижах, санях, або навіть на паветах "boss" )).

Схил розрахований для початківців, прокат лиж на день коштуватиме приблизно 70 грн*, а один підйом на підйомнику 15 грн*. 

 
Також в прокаті є санчатка - 30 грн/день. Минулого разу вони були найпопулярнішмими!)

Тут є колиба у якій можна зігріватись теплим чаєм.

Пивоварня

Останнім часом, туристів все більше приваблює ще один об'єкт цікавості, що поряд з Верховиною, а саме - місцева пивоварня! )
Тут гуцули варять декілька видів справжнього живого пива!
 
 
***************

З собою мати зручне взуття (додатково змінне на випадок якщо промокне), одяг для прогулянок гірською місцевістю! 

У всіх наших екскурсіях та виїздах участь можете брати по бажанню. 

Гуцульщина, а особливо Верховина та її околиці, це настільки прекрасний край, що їхати звідси аж ніяк не хочеться...)
Ми, організатори цієї подорожі - безмежно полюбляємо Гуцульщину та з превеликим задоволенням мандруємо туди разом із вами, щоб відкрити для всіх вас цей автентичний куточок нашої України!)УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Долина Карпат Красноїлля
3-місний,
3-місний (Тримісний),
4-місний,
5-місний
2-місний (Двомісний номер),
2-місний,
2-місний (Двомісний),
2-місний (Двомісний, односпальні ліжка)
Учасники Клубу 3200 UAH 3300 UAH
Новачки 3500 UAH 3600 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 26 грудня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання у колоритній садибі, раннє поселення, пізнє виселення;
 • 2-разове по гуцульському ситне харчування (включаючи сніданок по приїзду і вечерю перед виселенням);
 • святкова вечеря з 12 страв 6-го січня, разом з проведенням вечору гуцульських традицій та обрядів!);
 • запальні гуцульські вечорниці;
 • вхідний квиток та чай з пампушками у трембітаря;
 • екскурсія та обід баношем на полонині;
 • вхідний квиток та дегустація "музей вина Штопор";
 • музей галерія гуцульських традицій та обрядів;
 • екскурсійний супровід під час всієї подорожі;
 • туристичний страховий поліс;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • витрати на прокат лиж, саней, підйом на підйомнику;
 • баня;
 • власні витрати;

Друзі, після реєстрації протягом 72 годин (3 доби), потрібно здати аванс у розмірі 1000 грн. за місце, якщо у вас не виходить внести кошти у вказаний термін, звертайтеся до організаторів подорожі.

Програма подорожі


Вівторок 05 січня :
22:30 - збір на ПЛАТФОРМІ центрального автовокзалу. Виїзд!
Середа 06 січня :
07:30 - прибуваємо у Верховину, де знаходиться наша садиба, поселення відповідно зайнятих номерів. Відпочинок.
09:00 - сніданок
09:40 - збір в автобусі, виїзд на екскурсію тутешніми місцинами.
10:00 - прогулянка до трембітаря).
12:00 - 13:30 - чаювання з пампушками у трембітаря, після екскурсія.
13:30 - 14:00 - вільний час у центрі Верховини на супермаркет.
14:00 - 16:00 - виїзд до криворівнянської церкви на зустріч з Іваном Рибаруком.
19:00 Святкова вечеря (входить у вартість). Вечір традицій та обрядів.
Четвер 07 січня :
10:00 Сніданок
12:00 - 15:00 Виїзд на Різдвяне дійство біля церкви.
15:00 - 18:00 Відвідини музею Гуцульських традицій та обрядів, а також музей вина - Штопор.
19:00 Вечеря, після можна піти в баньку.
П'ятниця 08 січня :
09:00 - 16:00 Сніданок, після виїзжаємо на прогулянку на полонину, обід на полонині баношем, екскурсія по полонині.
18:30 Вечеря, після гуцульські вечорниці з танцями!)
Субота 09 січня :
09:00 - 15:00 Сніданок, виїзд на покатушки н лижах та санях!)
16:00 - 18:00 відпочинок, вечеря
18:30 Виїзд додому.
Неділя 10 січня :
05:00 Орієнтовне прибуття у Вінницю.

Транспорт

 • SETRA AB3838AT Hecker Reisen
 • MERCEDES TRAVEGO EURO 5 AB3838EH
0 вільних місць із 49

Новий автобус стандарту ЄВРО-5, використовується переважно для закордонних подорожей!  Автобус та його водій вже намотали численні кілометри дорогами світу.

Приємний, чистий та світлий салон.

На кожному місці є міні-столик, на останньому ряді сидінь (диванчику) відстань між сидіннями збільшено (відстань для ніг), вони тут є не менш зручні.

 

 

45413733292523211713951
464238343026242218141062
47
48433935312719151173
49444036322820161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Долина Карпат Красноїлля
0 вільних місць із 104

Цього року ми обрали відпочинковий комплекс "Долина Карпат" що знаходиться у дещо віддаленому місці в глибинці Карпат, в мальовничому селі Красноїлля, неподалік Верховини, це чудовий величезний комплекс який може вмістити більше 100 чоловік! У вартість нашого проживання включено раннє поселення та пізнє виселення, що є дуже комфортно, адже в нас буде час встигнути відпочити та прийняти душ до та після наших екскурсій.

Тут наявні 2,3,4-х та при потребі 5-місні номери. Зручності наявні в кожному номері, а також в більшості номерів є вихід на балкон - терасу. Проживання у 2-місному номері дорожче на 100 грн. з особи за увесь період.

Номери оформлені в традиційному, карпатському, дерев'яному стилі з нелакованого дерева, що додає автентичного запаху в номерах) Номери чисті, затишні та теплі. У готелі є Wi-Fi (ловить тільки в холі готелю). Мережа мобільного зв'язку присутня (тільки Київстар).

Також в нашому готелі є класна банька, в кожен вечір зможемо туди організовуватись)


Також в нашому готелі є ігрова кімната для дітей, спортивна кімната, бар та магазин.

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейБоднар Любов Олександрівна
День закоханих на Гуцульщині! (13 лютого 2020р.)
Чудова подорож,незабутні враження!!!
Організатор Яночка професіонал своєї справи!!!!Кузнєцова Олена Михайлівна
РАФТИНГ & ДЖИПІНГ В ГУЦУЛЬСЬКИХ КАРПАТАХ!) Гарантований виїзд (07 травня 2021р.)
Жодного разу не пошкодувала про вирішення святкувати свій 30тий день народження з «бідняжками») Чудова команда зібралася в нас 💪, до останнього не знали чи поїдемо , але дякуємо Оксанці за організацію нашого неймовірного туру 🔥
За ці не довгі вихідні я встигла познайомитися з Карпатами та неймовірними їхніми краєвидами , з рафтингом , джипінгом і особисто з екстримом 😅 Всім бажаю отримати таке ж море емоцій та адреналіну і побувати в цьому турі , ви не пожалкуєте 🙂
Екскурсії дуже цікаві ,а з нашими інструкторами рафтингу і водіями джипів -відчуватиме себе в безпеці 😌
P.S. Для сприятливих погодніх умов та афігенного настрою беріть з собою організатора Оксану, дівчинку-сонечко , яка все тримає під чітким контролем ! 😘❤️
Демьяненко Виктория
РАФТИНГ & ДЖИПІНГ В ГУЦУЛЬСЬКИХ КАРПАТАХ!) Гарантований виїзд (07 травня 2021р.)
Я хочу висловити безмежну подяку Бідняжкам і особисто Оксанці Боцул за таку чарівну подорож! Після повернення я зрозуміла, що навіть не можу написати відгук - є тільки невизначені звуки, що мають означати емоційний вибух ендорфінів! Стільки вражень, емоцій і нових відчуттів за всього тільки два дні подорожі - це щось! Це моя перша подорож з Бідняжками і маю надію, не остання. Люди, що самі закохані в ті місця і в тих людей, до кого возять туристів, це є найкраща візитівка турагенції. Щодо подорожі, то я можу щиро рекомендувати і її наповнення і тих людей, які долучились і зробили ці події незабутніми. Це стосується і чудових екскурсоводів Павли і Лени, і файних гуцулів - водіїв джипів, а також трембітаря, і хлопців з рафтингу - справжні фани свого діла. Не можу не згадати водія Віталіка, який був такий молодець, що навіть випередив графік на шляху назад. Ну і особисто Оксані - дякую, дякую, дякую! І навіть те, що ми з сестрою мали добиратись із Києва, не зміг погіршити наші враження і спотворити спогади. Дякую вам всім!


Онопко Валентина Миколаївна
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (05 січня 2021р.)
Для себе я зрозуміла що відстань тепер для мене не проблема Харків - Вінниця це теж йо, і я вже в Вінниці. З "Бідняжками" я відкрила Гуцульщину з найкращої сторони цей колорит в мене викрав частинку серця. Завдяки нашим організаторам ми окунулись в чудеса та магію Різдвяної Гуцульщини. Погода нам сприяла, маленький сніжок ми все ж бачили і хоча у нас не було покатушек на лижах та санях у наших організаторах були варіанти і "Б" і "В" і тому все пройшло на ура. Буду планувати й наступну поїздку з Бідняжками.


Криниченко Яна Олегівна
Зимові Карпати! Різдво на Гуцульщині! 6 - 9 січня. (05 січня 2018р.)
Щиро вдячна за море отриманих емоцій..)))) Бідняжки - ви найкращі!!!!! Андрій Рибачок, тобі окреме спасибі, кращий організатор і просто гарна людина.


Тимошенко Едуард Олегович
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (03 січня 2020р.)
ЙО, Зараз ще під ейфорією, і в дорозі додому, але щось не хочеться. По перше це були частично флешбеки з дитинства ці колядки коли ходив до родичів, але розумієш що в нас ці традиції залишились на відсотків 10. То тут це так колоритно, що не передати словами, те що ми побачили це як картинки з кобзаря, ті ж одяги, ті ж щедрівки, але це все по справжньому. Так як казав Андрій я вас повезу не позализаним місцям так і було. В загалом ти бачиш українське села ті первозданні, які залишились з давніх часів і по сей дей в цих традиціях. Це одна сторона медалі. Про організацію вже писав, я бачу відеошення як до себе так і до інших, це мега.


Морозова Валентина Василівна(подружжя)
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (03 січня 2020р.)
Щиро вдячна Бідняжкам за Різдво на Гуцульщині 2020. Все було Йо!. Надзвичайний трембітар, іскриста завійниця на горі Ігрець,. запашний банош, чарівні настоянки з Дідової аптеки. А засніжена полонина з гостинними господарями та маленьким пухнастим ягнятком відразу схиляють побути дитиною й собі поколядувати. Звісно, гуцульська коляда неперевершена, сповнена магії й різдвяного дива. Ми тішилися величчю Карпат і зеленню віковічних сиерек, насолоджувалися кожною миттю перебування в цьому дивовижному краї. Приємно було повертатися.після вражаючих мандрів в теплу й затишну садибу Гуцульська рапсодія.
Наше Йо супроводжуючому Андрієві Рибачуку. Без його життєлюбства, гумору, енергії Бідняжки втратили б свій колорит. Для водія Сергія слова вдячності: нас завжди чекав теплий салон і майстерність його господаря. Організатор Яна ще з початку реєстрації на мандрівку щиро допомогла з поселенням.
Враження просто казкові від поїздки. Можу ще писати й писати, але слово Йо!!! говорить саме за себе!.
Друзі! Мандруйте, пізнавайте світ! Життя одне!


Щипська Леся Василівна
РАФТИНГ & ДЖИПІНГ В ГУЦУЛЬСЬКИХ КАРПАТАХ!) Гарантований виїзд (07 травня 2021р.)
Я дуже задоволена цією поїздкою. Мені дуже сподобалося все, починабчи з дороги ло місця проживання до прощання. Дякую організатору Оксані Боцул за її професіаналізм та щирість. Вміння об'єднати групу, в якій люди дуже різного віку від +18 до +45 це здорово. Знайти родзинки про які не має інформації в путівниках це дуже гарно. Підібрати інформацію, маршрут та розваги, які залишають яскравий емоційний смак дорогого вартує. Дякую за позитив, адріалін, екстрим, теплоту і добро.Дякую нашому водію Віталію за гарну та легку поїздку по маршруту.
Дякую тур-Клубу Бідняжки, що у вас працюють професіонали. Щ нетерпінням чекаю на "смачні" та незвичні новинки.


Кушніренко Ігор Володимирович
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (05 січня 2021р.)
Большое спасибо всему коллективу фирмы Бедняжки..Отдельное большое спасибо Андрею Рыбачку.За ево профессионализм в организации отдыха.


Мороз Ольга Іллівна
Осінні Карпати! Вікенд на Гуцульщині. Скажи Верховині - ЙО!) (11 жовтня 2019р.)
Привіт щиро дякую за чудову подорож, емоції, настрій, нові знайомства. Гарно провели час. Єдиний мінус, це те, де ми проживали, заклад типу гуртожитку, на поверх зручності, душ та два туалети. Жахливо скрепить пол та двері), вночі щоб вийти, то треба розбудити всіх сусідів.)
Дуже сподобалася поїздка на Писаний Камінь, весело, а пейзаж відкривається простооооо неймовірно гарний, щиро Рекомендую. Отже, все те побачине та ті пережиті неймовірні емоції перекреслюють всі незручності з проживанням. Загалом програма дійсно чудова.


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.