10 жовтня 05:00
Час відправлення
11 жовтня 00:00
Час повернення
Є вільні місця!
500 UAH
550 UAH
Замовити місце

ДИКА ГОНКА! Випробуй себе!

Тип: Екстрим, Розваги
Буде підкорено: 560 км.

Юху!!!!! Такого ще не було! Запрошуємо всіх любителів адреналіну на випробовування! Це буде щось! Це буде рвань! Ти зможеш випробувати свою фізичну форму, свої сили, витривалість та кайфанути в повній мірі! Буде гаряче, а інколи дуже мокро та слизько! Ми зробимо все для того, аби ти отримав максимум емоцій! Вперед на дику гонку!

Супроводжуюча:
Майя Пчьолка
(098)409-63-51
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Калинівка

Виточів

Вінниця

Про подорож

Юху!!!!! Такого ще не було! Запрошуємо всіх любителів адреналіну на випробовування! Це буде щось! Це буде рвань! Ти зможеш випробувати свою фізичну форму, свої сили, витривалість та кайфанути в повній мірі! Буде гаряче, а інколи дуже мокро та слизько! Ми зробимо все для того, аби ти отримав максимум емоцій! Вперед на дику гонку!

Для вас буде діяти  смуга перешкод. Вона буде складатись з декількох етапів, щоб випробувати вас на силу, швидкість, спритність та витривалість.  Здолати її потрібно якнайшвидше. На трасі на тебе чекають: шини, тунелі, холодна вода, колючий дріт, підкорення висоти і звичайно багнюка!  По всій дистанції будуть  стояти суворі судді та перевіряти правильність виконання. Тож за порушення правил вас можуть дискваліфікувати. Прийняти участь можуть, як хлопці так і дівчата! Обмеження лише за станом здоров'я. Не ризикуйте, якщо маєте якісь  хронічні захворювання та хвороби серця.

А на переможців чекають авторські медалі та призи!

ОБЕРІТЬ СВОЮ ДИСТАНЦІЮ!

ДИКА МИЛЯ (Для новачків) – Забіг 1 миля = 1,6 Км+ 15+ Перешкод. Вартість 690, з 7 жовтня- 790 грн;

Якщо ви не приймали участь в такому забігу раніше, краще почати з милі.

ЗУХВАЛА П’ЯТІРКА (Для диких та нестримних) – Забіг 5 км 20+ Перешкод. Вартість 890 грн, з 7 жовтня-990 грн;

ШАЛЕНА ДЕСЯТКА (Для тих,хто вже приймав участь в подібних забігах)  – Забіг 10 км 25+ Перешкод. Вартість: 1090, з з 7 жовтня-1190 грн; 

Визначився з рівнем?! Готуйся до найдрайвовішої події року!!!!! Цей день ти запам'ятаєш назавжди!

Що з собою взяти?
посвідчення особи;
рушник;
додатковий сухий одяг;
Заповнену відмову від відповідальності( в автобусі заповнюємо);
Багато води;
Їжу, бутерброди,батончики, горішки;
пам'ятай, що ти будеш бігти в багнюці, підніматися пагорбами, лазити під колючим дротом і стрибати над вогнем. Ми рекомендуємо спортивний одяг (НЕ бавовна), компресійну білизну і кросівки.

Організаційний збір


Учасники Клубу 500 UAH
Новачки 550 UAH

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 30 вересня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 30 вересня 16:29 Орг. збір зросте на 30 UAH, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 24/7 організаторської підтримки;
 • страховка;
 • професійні фото;
 • перша медична допомога.;

Додатково оплачується:

 • ОБЕРІТЬ СВОЮ ДИСТАНЦІЮ! ДИКА МИЛЯ (Для новачків) – Забіг 1 миля = 1,6 Км+ 15+ Перешкод. Вартість- 690, з 7 жовтня - 790 грн;
 • ЗУХВАЛА П’ЯТІРКА (Для диких та нестримних) – Забіг 5 км 20+ Перешкод. Вартість-890 грн, з 7 жовтня-990 грн;
 • ШАЛЕНА ДЕСЯТКА – Забіг 10 км 25+ Перешкод. Вартість: 1090, з 7 жовтня -1190. Харчування.;

Програма подорожі


Субота 10 жовтня :
05:00 Відїзд з Вінниці. З карманчика, що навпроти центр. автовокзалу. Вперед і тільки вперед! На зустріч випробуванням!
09:30 - 10:00 Прибуття в Виточів. Дороги назад немає! Ти вже тут! Підготовка! Шалена енергетика! Реєстрація учасників. Огляд місцевості. Розминка!
10:30 Старт ШАЛЕНА ДЕСЯТКА. Старт самих досвідчених,спортивних Бідняжок! Підтримуємо своїх! Радіємо за кожного!
12:30 Старт ДИКА МИЛЯ. Старт новачків, тих хто не побоявся зробити собі виклик! Ви все зможете!
15:20 - 19:00 Старт ЗУХВАЛА П’ЯТІРКА. Старт спортивних та впевнених Бідняжок! Які хочуть долати перешкоди!
19:00 - 20:00 Їдемо додому!!!!!! Втомлені! Заряджені та щасливі!!!!!!!!!!!Ви будете собою гордитись!
Неділя 11 жовтня :
00:00 - 00:30 Прибуття у Вінницю. Вказано орієнтовно, можливо приїдемо раніше. Все залежатиме від проходження дистанцій.

Транспорт

 • Бус 21 мерс
19 вільних місць із 21

161310741
17141185220
1821
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.