11 жовтня 07:00
Час відправлення
11 жовтня 18:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
11 жовтня 2020р.
485 UAH
530 UAH
Залишити відгук

Осінні парки "Олександрія та острів Сакур " 11 жовтня

Тип: Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 565 км.

Осінь - чудова пора для прогулянок парками, алеями. Час, коли природа вражає своїм різноманіттям кольорів. Тому пропонуємо поринути в цю чарівну атмосферу разом з нами. Ми відвідаємо етно-музей "Українське село", де вас вразять колоритні хати, привезені з різних регіонів України! Ми побуваємо в романтичному парку "Олександрія". А на завершення нас чекає парк "Острів Сакури".

Відповідальна:
Майя Пчьолка
(098)409-63-51
Супроводжуючий:
Катерина Бондар
(097)589-33-00
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Калинівка

Біла-Церква

Володарка

Про подорож

Дендрологічний парк «Олександрія» розміщено  поряд з чарівною річкою Рось. Він належить до числа найбільших парків в Україні і має територію 400 га. Парк було створено понад 200 років тому, родиною великого землевласника, графа Ф. К. Браницького, як предмет родинної гордості та магнатської величі. Незважаючи на складні історичні потрясіння, парк зберіг головні ландшафтні композиції і на сьогодні є унікальною пам’яткою садово-паркового мистецтва кінця XVIII — початку XIX ст. Над його створенням працювали відомі в Європі архітектори та садівники.

Композиційною основою парку є природний лісостеповий ландшафт, утворений дубовим лісом у поєднанні з галявинами, водопадами та озерами. Природні пейзажі органічно поєднані з архітектурними спорудами — павільйонами, альтанками, колонадами та містками виконаними в романтичному стилі. Гуляти по мальовничому парку, що може бути прекраснішим в цю пору року? Лише ти та природа!

Парк "Острів Сакур". На території парку висаджено близько 3,5 тисяч різноманітних дерев, кущів і квітів. Звичайно тут багато сакур. Це дерево неймовірно красиве в період свого цвітіння, але впіймати момент краси напрочуд важко. Сакура цвіте дуже швидко і кожного року в різний час, в залежності від погодних умов. В парку окрім живих сакур є також штучні. Тобто, коли б ви не приїхали, ви завжди зможете побачите як виглядає сакура в період свого цвітіння.

На території  парку дуже багато різноманітних інсталяцій для фото. Куди не глянь красиве місце, хочеться сфотографуватись. Тут безліч цікавих скульптур, альтанок, лав для відпочинку. Все стилізоване в східному стилі. Для діток тут є піратський корабель та оригінальний дитячий майданчик. Тому, сумувати не прийдеться! 

 
 

Що взяти з собою?

1)  Бутерброди, термоси, печиво.УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 485 UAH
Новачки 530 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 01 жовтня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 01 жовтня 08:00 Орг. збір зріс на 30 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд автобусом;
 • екскурсовод в етно-музеї;
 • 24/7 організаторської підтримки;
 • страховка.;

Додатково оплачується:

 • Вхідний квиток в дендропарк - 70 грн (дорослі);
 • - 40грн (студенти);
 • -35 грн (діти до 16);
 • Вхідний квиток в парк "Острів Сакур" -50 грн (дорослі);
 • - 30 діти\студенти;
 • безкоштовно для пенсіонерів та дітей до 6 років;
 • Харчування.;

Програма подорожі


Неділя 11 жовтня :
07:00 Від'їзд з Вінниці. З карманчика, що навпроти центр. автовокзалу.
10:00 - 13:00 Екскурсія дендропарком "Олександрія". Гуляємо парком, фотографуємось, насолоджуємось красою романтичного парку..
13:40 - 15:30 Обід. Набираємось сили.
15:30 - 18:00 Вільний час в парку "Острів Сакур".
18:00 - 18:30 Від'їзд до дому. Приблизне прибуття 21:30

Транспорт

 • Білий мерс 21
0 вільних місць із 21

181512963
1916131074
2051
2117141182
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейЯрошинская Людмила Петрівна
Осінні парки "Олександрія та острів Сакур " 11 жовтня (11 жовтня 2020р.)
Поїздка з "Бідняками" то завжди класно)Екскурсія в Олександрії була цікавою,пізнавальною,веселою.Організація як завжди на висоті:професійно,все чітко,згідно таймінгу.Організатор вище всіх похвал:щира,доброзичлива,весела,комунікабельна,завжди готова прийти на допомогу,відповідальна.Острів Сакур теж дуууже сподобався :все продумано до дрібничок.АЛЕ☝️ можливо я чогось не розумію та мене вражають люди,які їдуть на екскурсію і беруть з собою алкоголь,невже без підвищеного градусу не можна роздивитися тієї краси,яку нам так намагались донести?🤔А загалом Ви великі молодці,успіхів і процвітання в тій нелегкій роботі ,яку Ви з кожним роком робите все крутіше і професійніше!


Штельмах Марія Андріївна
Осінні парки "Олександрія та острів Сакур " 11 жовтня (11 жовтня 2020р.)
Бомба! Природа та нові знайомства з чудовими й щирими людьми!!! 👍☺️


Франчук Інна Вікторівна
Осінні парки "Олександрія та острів Сакур " 11 жовтня (11 жовтня 2020р.)
Сьогодні ми їздили в
чудову подорож. Ми отримали задоволення по максимуму. Парки з дуже гарними краєвидами.
Особливо дякуємо Майї за організацію екскурсії


Морозова Ірина Валер'янівна
Осінні парки "Олександрія та острів Сакур " 11 жовтня (11 жовтня 2020р.)
Хорошее настроение и впечатления сопровождали целый день
Спасибо за удачный маршрут
Жизнерадостного гида Майю
И профи водителя
Спасибо


Бібік Світлана Анатоліївна
Осінні парки "Олександрія та острів Сакур " 11 жовтня (11 жовтня 2020р.)
Подорож пізнавальна добре спланована.Дякую гіду Майї і водію Сергію


Тітова Тетяна Леонідівна
Осінні парки "Олександрія та острів Сакур " 11 жовтня (11 жовтня 2020р.)
Все було супер!


Риманова Віталія Сергіïвна
Осінні парки "Олександрія та острів Сакур " 11 жовтня (11 жовтня 2020р.)
Дякую турклубу Бідняжки і класному організатору Майї за гарну подорож, цікаву екскурсію осіннім парком «Олександрія» і справжній релакс у парку сакур. До нових зустрічей!!!


Шевчук Наталя Сергіївна
Осінні парки "Олександрія та острів Сакур " 11 жовтня (11 жовтня 2020р.)
Зареєструвалась майже вночі і вранці мене уже взяли з собою 🧡Так приємно, бо подорож вийшла чарівна💯 Біла Церква і Володарка казкові❤️❤️❤️
Організатор, екскурсовод, водій і транспорт 💟💟💟🔥😘🔥

Все було зручно, зрозуміло, комфортно, приємно ⭐⭐⭐⭐⭐
Нікуди не поспішали, реально відпочинок💯🧡😉🍁

Майї окреме дякую і реверанс 💃 Весело і приємно, а головне працює так, що хочеться поїхати ще😘


Вікентієва Женя Сергіївна
Осінні парки "Олександрія та острів Сакур " 11 жовтня (11 жовтня 2020р.)
Дякую, за поїздку.
Дуже рада з вами подорожувати.
З вами завжди комфортно і тепло, атмосфера приємна.
Задоволення поїздкою.
Маршрутка комфортна для мене, дорога чудова. Сергій молодець.
Єдине не сподобались що не було вільного часу у парку Олександрія.
А решта все чудово.
Хотілось більше поїздок у нд, а то у сб не завжди виходить кудись їздити якщо екскурсія на 1 день.Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.