14 жовтня 08:30
Час відправлення
14 жовтня 21:30
Час повернення
Є вільні місця!
450 UAH
490 UAH
Замовити місце

Палаци Вінниччини+унікальне село Стіна

Тип: Екскурсії, Розваги
Буде підкорено: 300 км.

Друзі, на нас чекає мандрівка рідним Поділлям! Ми відвідаємо величні палаци та завітаємо у мальовниче село Стіна, яке ще називають “Маленькими Карпатами”. Здійснимо екскурсію-дослідження «Екологічна стежка», побуваємо в майстерні із ткацтва традиційних подільських доріжок, засіваємо пісень , потанцюємо та скуштуємо місцевих страв!

Відповідальна:
Анастасія Попович
(063)702-45-21
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Вороновиця

Немирів

с.Стіна

Вінниця

Про подорож

Екскурсія-дослідження «Екологічна стежка» с.Стіна

Друзі, на нас чекає мандрівка рідним Поділлям! Окрім величних палаців ми завітаємо у невелике але дуже мальовниче село Стіна, яке ще називають “Маленькими Карпатами”. Село з давньою історією, особливою вишивкою та неймовірною кількістю місцевих легенд. 

Під час нашої екскурсі селом Стіна ми відвідаємо замкову гору з якої відкриваються неймовірні, майже гірські краєвиди, церкву св. Миколая та матимемо змогу побачити стародавнє козацьке кладовище.

Надзвичайно цікавою особливістю села є притаманна лише Стіні орнаменти вишивки – виключно чорними нитками, які символізують пам'ять за полеглими колись жителями.

Подільський “апсайклінг”

Родзинкою нашої Подільської пригоди стане відвідування майстерні із ткацтва традиційних подільських доріжок. Тут майстрині виготовляють на старих автентичних ткацьких верстатах доріжки ів вживаного одяу! Це унікальний досвід поєднання стародавніх Українських традицій та екологічної ініціативи, готові стати причетними до цього?

Після ткацької майстерні ми долучимось до культури села, а саме відвідаємо майстер-клас зі співу та танців з місцевим молодіжним хором «Русавочка» . Буде можливість заспівати в 2 голоси, а також навчитись місцевого традиційного танцю. Продовжимо веселитись від душі і влаштуємо катання на «підводі»!

Палац Грохольських-Можайських

Вороновиця перейшла у власність Грохольських, багатих подільських графів-землевласників, в середині 18 століття.  Палац Грохольських-Можайських у Вороновиці - триповерхова будівля в стилі раннього класицизму, було зведено протягом 1770-1777 рр. польським магнатом Михайлом Грохольським. Біографія садиби пов'язана з польською аристократією та  вченими-винахідниками.

У 1867 р. маєток був придбаний Миколою Можайським, братом Олександра Можайського (1825–1890), майбутнього винахідника планера. Саме тут було вперше випробувано модель літального апарату. В пам'ять про це, в 1971 р. в приміщенні палацу було засновано музей історії авіації та космонавтики ім. О. Можайського. Музей не дарма носить назву авіації та космонавтики.

Тут можна побачити особисті речі пілотів, літне спорядження та навіть авіаційні бомби. Аби побачити це обачити до Вороновиці приїздять з усього світу.

Палац графині Щербатової, Немирів

Витончений палац графині Щербатової в Немирові є пам'ятником архітектури. Двоповерховабудівля вражає своїм парковим фасадом, уздовж якого розташовані мальовничі тераси для прогулянок.

красою палацу став величезний прекрасний парк навколо нього. На його території, площа якої становить 85 гектарів, росте понад 150 видів дерев і кущів. Палац зберігся до наших часів. Що найцінніше - збереглись і його інтер'єри. Зараз на місці маєтку знаходиться  працюючий санаторій «Авангард».

Організаційний збір


Учасники Клубу 450 UAH
Новачки 490 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 04 жовтня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 01 жовтня 09:00 Орг. збір зросте на 30 UAH, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд у автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • Майстер-клас з співу та танців;
 • Екскурсія-дослідження «Екологічна стежка»;
 • Відвідування майстерні із ткацтва традиційних подільських доріжок;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • витрати на харчування;
 • вхідні квитки;
 • музей історії авіації та космонавтики України(палац Грохольських-Можайських)-30грн;
 • Палацом графині Щербатової-20грн;
 • Катання на «підводі» (вартість уточнюється);
 • Комплексний обід з місцевих страв (Кухня південного поділля: борщ, вареники, салат + компот) вартість 80 грн з людини).;

Програма подорожі


Середа 14 жовтня :
08:30 - 08:30 старт з карманчику навпроти Центрального автовокзалу
09:00 - 10:30 Екскурсія палацом Грохольських-Можайських с.Вороновиця , музей історії авіації та космонавтики України.
11:00 - 12:00 Екскурсія палацом графині Щербатової, Немирів
12:00 - 13:00 Перезд до села Стіна
13:00 - 14:00 Екскурсія-дослідження «Екологічна стежка», Відвідання замкової гори, церкви св. Миколая та стародавнього кладовища
14:30 - 15:30 Обід в селі Стіна – місцеві страви Південного Поділля (вартість уточнюється)
15:30 - 17:00 Майстерня із ткацтва традиційних подільських доріжок - розповідь плюс практична частина .
17:30 - 18:30 Майстер-клас з співу та танців з місцевим молодіжним хором «Русавочка» Буде можливість заспівати , а також навчитись місцевого традиційного танцю.
19:30 - 19:30 Виїзд
21:30 - 21:30 орієнтовний час повернення

Транспорт

 • Бус 20 місць
19 вільних місць із 20

171411852
181512963
191
2016131074
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.