10 жовтня 08:00
Час відправлення
19 жовтня 02:00
Час повернення
Є вільні місця!
315 EUR
350 EUR
Замовити місце

Пряна Туреччина: Стамбул Каппадокія Анкара

Тип: Гори, Печери, Екстрим, Екскурсії, Озера, Дегустації
Буде підкорено: 5000 км.

Туреччина - вона неймовірна, жива , гаряча, контрасна та багатогранна! Стамбул - величний і прекрасний, це місто нічим не поступається найбільшим сучасним мегаполісам. Каппадокія - фантастична загадка світу, захоплююча і казкова. Неймовірні марсіанські пейзажі та величезні печерні міста, а щодня на світанку у небо злітають сотні повітряних куль, роблячи це місце одним з самих особливих на планеті! Анкара - столиця та серце Туреччини! Все саме особливе чим багата Туреччина в одній подорожі!

Відповідальний:
Вадим Базалицький
(067)432-26-39
Відповідальна:
Тетяна Грідасова
(068)005-78-00
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Румунія

Болгарія

Стамбул

Кападокія

Анкара

Вінниця

Про подорож

 

 

УВАГА! Туреччина на даний момент знаходиться у "зеленій" зоні. Тому тести та обсервація після поїздки не потрібні!

 

Стамбул - місто контрастів

Загадковий і величний, неймовірний і казково красивий, Стамбул - це міст між Європою і Азією, між традиційним Сходом і сучасним Заходом.

Катання на кораблику по протоці Босфор 

Стамбул - неймовірно велике місто! Зрозуміти його маштаби та велич найкраще прогулюючись на кораблику по протоці Босфор. Адже саме ця протока розділяє Стамбул на дві частини - Європейську та Азійську і протікає вздовж всього Стамбулу.

З кораблику нам відкриється вигляд на більшість районів Стамбулу, саме з кораблику дуже видно як міняється Стамбул від району до району і те на скільки він контрасний та багатогранний.

Блакитна мечеть

Одна з найбільших і одна з найгарніших мечетей Стамбула. Мечеть нараховує шість мінаретів: чотири, як зазвичай, по боках, а два трохи менш високих — на зовнішніх кутах. Вона вважається одним з найвидатніших шедеврів ісламської та світової архітектури. Мечеть розташована на березі Мармурового моря в історичному центрі Стамбула в районі Султанахмет. Мечеть є одним з символів міста.

Мечеть Сулейманіє-Джамі

Одна з найбільших мечетей Стамбула. Розташована в районі Вефа — старій частині міста. Споруджена у 1550-1557 за наказом султана Сулеймана Великого видатним османським архітектором Мімаром Сінаном. Прообразом мечеті стала Свята Софія.

Цистерна Базиліка

Одне з місць, які обов’язково треба відвідати в Стамбулі - древнє водосховище під назвою Цистерна Базиліка (Yerebatan Sarnici), місце, абсолютно унікальне за своєю атмосферою.

Вхід у цистерну Базиліка - 30 лір.

Grand Bazar

Гранд базар — один з найбільших критих ринків у світі. Базар розташований в старій частині Стамбула та займає величезну площу — на базарі розташовано понад 4000 магазинів на 58 вулицях. Щодня Гранд базар відвідує понад півмільйона відвідувачів і туристів. Кажуть що тут можна купити все що продається у світі =) Тут продаються найкращі турецькі солодощі, горішки та чаї. Та ще і величезна кількість турецьких сувенірів!

Палац Долмабахче

Палац Долмабахче в Стамбулі - це символ розквіту і одночасного занепаду Османської імперії. Нічого величнішого, царственого і грандіознішого немає в усьому світі. Величезні площі, багаті матеріали, розкішне оздоблення - все свідчить про колишню міць і велич Туреччини XIX століття.

Історія цього палацового комплексу - це історія суперництва східної розкоші і європейського багатства. Своїм зведенням пам'ятка Стамбула зобов'язана честолюбству Абдул-Меджида I, який хотів жити в палаці, рівним по вишуканості європейським резиденціям.

Це місце є однією з найкрутіших фотозон у Стамбулі.

Вхід у палац Долмабахче (за бажанням) - 150 лір. 

Розслабляємось в Хамамі

Туреччина славиться своїми Хамами, тож це чудова можливість розслабитись ввечері!

*Turkish Night з вечерею*

Маємо можливість відвідати фантастичне дійство - турецьку ніч! Ми станемо свідками фантастичної програми. Інтерпритація турецього весілля, турецькі танці, танець живота, жива музика, танці та шоу программа! Ціна - 40 євро. Турецька ніч буде на каораблику по Босфору!

У вартість включено: трансфер з готелю, вечеря, алкогольні напої, шоу программа.

Турецька ніч коштує - 40 євро.

Підняття на Istanbul Sapphire

Istanbul Sapphire  — хмарочос,  найвищий будинок в Стамбулі та Туреччині, розташований в центральному діловому районі Левент. Istanbul Sapphire був четвертою за висотою будівлею в Європі, коли його будівництво було завершено в 2010 році. Це перший екологічний хмарочос.

Sapphire підноситься на 54 поверхи над рівнем землі, має висоту в 238 метри: будівля має загальну структурну висоту 261 метри, включаючи шпиль. З хмарочосу відкривається неймовірний вигляд на весь Стамбул. І ми також маємо можливість піднятись на оглядовий майданчик. Підйом коштує 6 євро.

Фантастична Каппадокія

Каппадокія вважається восьмим чудом світу і цей титул повністю виправданий! Спочатку  здається, ніби ми опинилися на іншій планеті, а потім – що це небо, ці скелі, неймовірні квіти і виноградники витвір нашої уяви. Тому, що дивишся навколо і думаєш: «Ну не може бути настільки гарно»!

Увага, зльоти куль залежать від погоди! Через сильний вітер польоти куль можуть бути скасовані. Нажаль, ми не можемо гарантувати польоти куль на період поїздки.

Мало хто знає, що в центрі Туреччині знаходиться історична область, знаменита справжніми печерними містами, вирізаними в скелях храмами, долинами, горами і гірськими утвореннями у вигляді гігантських грибів, які по отриманим враженням нічим не поступаються британському Стоунхеджу або знаменитим статуям богів на острові Пасхи. Називається ця місцевість Каппадокія, що в перекладі з перської означає «країна прекрасних коней». До речі, назва цієї області саме історична, на карті ви її не знайдете.

Каппадокія - неймовірно особливий край!  В сиву давнину тут трапилося велике виверження вулкану і землю вкрили шари вулканічного пилу, туфу та базальту. А потім вода та вітер як самі кращі скульптори почали робити свою справу!  І тепер, люди з самих далеких куточків світу готові подолати тисячі кілометрів щоб побачити цю неповторну красу!

Столиця Каппадокії - Гьореме

Гьореме - це саме серце Каппадокії. Тут ми побачимо вражаючий національний парк, музей під відкритим небом, церкви, фортецю Учхисар - усе це у пішохідній доступності. А також чудові гори, які починаються прямо за порогом нашого готелю, адже ми живемо саме тут!)

 

Політ на світанку

Головною особливістю Каппадокії є можливість поспостерігати, а краще самому взяти участь в польоті на повітряній кулі. Найкраще це зробити на світанку! Це фантастичне, незабутнє видовище. Десятки, незрозумілої форми тюків,перетворюються на величезні кулі, що нетерпляче рвуться злетіти в повітря. Момент зльоту сотень куль -  незабутній. Він захоплює душу і назавжди закохає Вас у цей край. Такі спогади залишаться з нами назавжди, адже це одне з тих особливих вражень, які просто неможливо забути!

Сотні повітряних куль злітають щодня протягом року за хороших погодніх умов.

Увага, зльоти куль залежать від погоди! Через сильний вітер польоти куль можуть бути скасовані. Нажаль, ми не можемо гарантувати польоти куль на період поїздки.

Уявіть собі відчуття і емоціїї у цей момент, вони запам'ятаються на все життя! Вартість польоту від 120 євро

Червоний маршрут Північна Каппадокія

Фортеця Учхисар

Фортеця Учхисар - єдине у своєму роді скельне поселення, з вежами і шпилями з білого туфу, розташованими навколо центрального піку, на якому вона підноситься. Її висота близько 60 метрів, і 1400м над рівнем моря. Видно фортецю з будь якої точки Каппадокії! Ви тільки уявіть яка звідти відкривається панорама!

Долина Кохання

Ми побачимо саме знамените і особливе місце Каппадокії, яке як і повітряні кулі є її візитівкою. Долина Кохання – ті самі величезні «гриби» висотою 20-30 метрів, утворені з гірських порід мільйони років тому. Ніжки грибів складаються з м’якої осадової породи, яка називається туф. Раніше більшість гір в цих місцях були діючими вулканами. Крута можливість зробити дуже креативні фотки =)

Попіл, що викидався цими вулканами протягом багатьох років осідав і утворював туфовий шар. Потім цей туф накрило лавою з тих  вулканів, в результаті утворився міцніший базальтовий шар. Після цього багато років породу руйнували землетруси, перепади температур, дощі та інші природні явища. Завдяки цим процесам ми і можемо тепер спостерігати незвичайні туфові стовпи з базальтовими «шапками».

Гончарна майстерня в Аванос

Зможемо подивитись за гончарною справою у Аваносі і самі взяти участь. Також побуваємо у найбільшому у Каппадокії гончарному магазині!)

Долина Пашаба та Дервент

*Зелений маршрут Південна Каппадокія*


Підземне місто Деринкую

Родзинкою Каппадокії є підземне місто Деринкую що простягається на кілька поверхів вниз, обладнане вентиляційними шахтами, коморами, колодязями та  загонами для тварин. І ми також сюди спускаємось!

Подібні міста жителі Каппадокії використовували в якості сховищ. Коли нападали вороги, жителі спускалися під землю. Запасів харчів вистачало на кілька місяців. Зручно було й те, що викурити людей з такого міста було неможливо. Дим не проходив нижче першого ярусу, так що люди залишалися в цілковитій безпеці.

Вхідний квиток в Деринкую коштує 12 євро.

Монастир Селіме

Одним з найдивовижніших сюрпризів в Каппадокії є неймовірний скельний монастир Селіме, в долині Іхлара. Монастир датується 8-м і 9-м століттями, внутрішні фрески датуються кінцем 10 і початком 11 століть. Зображення включають Вознесіння, Благовіщення і Богородицю.

Долина та Каньйон Іхлара

Долина каньйону Іхлара суттєво відрізняється від інших гірських ландшафтів Каппадокії. Каньйон утворився завдяки течіям річок в скалистому плато.  В його глибоких недрах знаходиться активна рослинність. А в неймовірно живописній долині збудовано декілька цікавих храмів.

Вхідний квиток у монастир Селіме та Каньйон Іхлара коштує 12 євро.

Долина Голубів

Для нас відкриється вигляд на одне з самих гарних місць у Каппадокії. Історія цього місця бере корені з 19 століття , коли через нестачу родючих грунтів місцеві жителі були вимушені створювати велику кількість голубятен, адже від голубів вони отримували накраще добриво ;) Зараз це казкова долина протяжністю близько 4000 метрів. Знаходиться вона між Гьореме та найвищою точкою Каппадокії - фортецею Учисхар. 

 

Винний завод Turasan Sarapcilik

У Каппадокії є місто Угрюп яке славиться своїм винним заводом, що виробляє одні з найкращих вин у Туреччині. Будучи в Каппадокії не можна його не відвідати!

Вартість екскурсії зеленим маршрутом - 20 євро

Неймовірні фотозони

Каппадокія вважається найінстаграмнішим місцем у світі! У нас буде можливість зробити круті фото! Так що готуйте найкрасивіші вбрання та фотоапарати!)

Джипінг та квадроцикли

В Каппадокії є чудова можливість взяти на прокат квадроцикл, велосипед, мотоцикл, або взяти учать у джиппінг- турі. Це неймовірне задоволення споглядати захоплюючі краєвиди  об'їжаючи безмежні простори на швидкості, а розігнатись там є де! 

 

Ціна на прокат велосипеду від 10 євро, квадроцикл від 20 євро, джиппінг-тур від 20-30 євро в залежності від кількості учасників.

Катання на конях та верблюдах

Дорога до Каппадокії

Від Каппадокії нас чекає переїзд до Анкари - 5 годин.  По дорозі ми зробимо зупинку біля мальовничого озера Туз. Там ми зможемо перекусити, зробити круті фото на заході сонця та придбати сувеніри з солі!

Анкара

В останній день ми зможемо дослідити столицю Туреччини - Анкару. Анкара живе, велике місто, яке ніколи не спить!) Ми з Вами зупинимось у центрі міста і на метро проїдемо до найбільшої у Туреччині мечеті, після чого ми переїдемо у найбільший в Анкарі торговий центр, де зможемо щось собі придбати, адже в Туреччині хороші ціни на одяг та взуття. Також у торговому центрі зможемо повечеряти.

Мечеть Коджатепе

Оскільки ми будемо в Анкарі, то обовязково повинні побачити найбільшу в місті неокласичну мечеть в османському стилі, що збудована в 1967–1987 рр. і вміщає більше 24 000 людей. Відвідування мечеті – безкоштовне, про це можна навіть і не згадувати, але  важлива вимога  для відвідувачів - це їх зовнішній вигляд. Не забувайте про те, що ви вирушаєте, перш за все, в святе місце і одяг повинен прикривати плечі, спину, ноги і живіт. Також перед входом потрібно обов'язково зняти взуття.

Фортеця Анкари

Харчування

У всіх готелях включені сніданки. А на обід чи на вечерю найкраще завітати у місцеві заклади, яких у всіх трьох містах - незлічена кількість! Середній чек у всіх закладах складає 15-30 лір за вечерю (3-5 євро) .Обовязково рекомендуємо скуштувати:

- Тесті Кебаб турецька страва яка представляє собою мясо у горщику, яке має оригінальну подачу.

- Турецька шаурма - продається у більшості закладів вуличної кухні. Вона суттєво відрізняється від будь якої іншої шаурми, обіцяю, всім сподобається)

- Дундурма - турецьке морозиво з козячого молока. Крім неймовірного смаку славиться ще й оригінальною подачею!

- Чечевичний суп - турецька перша страва, турки не уявляють свого життя без цього супу так як і українці без борщу!

- Східні солодощі - всі знають що саме у Туреччині вони найкращі. На ринках у Стамбулі зможемо скуштувати і купити з собою кращі з кращих!

- Турецький чай. Тут і казати нічого, хто не пив турецький чай, той не був у Туреччині! =)

Перетин кордону

Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон та підтвердження платіжоспроможності в розмірі мінімум 10 євро на особу в день (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому(картковому) рахунку. 

Решту документів для підтвердження нашої подорожі: страховку, ваучери на поселення та ін, забезпечуємо ми.

Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

Також, для уточнення ваших паспортних даних, прохання надати копію першої сторінки біометричного паспорту. Копію можна зробити у нас в офісі. Або свої паспортні дані можна внести у власному кабінеті на сайті.

Перетин кордону неповнолітніми

Правила перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1.  за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2.  без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

 Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Під час перетину кордону особою що недосягла 16-річного віку у супроводі обох батьків з собою потрібно мати оригнінал свідоцтва про народження!

Правила перетину кордону

Перетинаючи державний кордон України (інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. 

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Забороняється ввозити на територію Євросоюзу будь-які продукти тваринного походження:(м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель у подорожі Туреччиною
3-місний (Двоспальне ліжко+ одно спальне),
3-місний (Три односпальних ліжка)
2-місний (Двоспальне ліжко),
2-місний (Два односпальних ліжка)
Учасники Клубу 295 EUR 315 EUR
Новачки 330 EUR 350 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 30 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 26 серпня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • екскурсійний супровід впродовж подорожі;
 • проживання у готелях 5 ночей в Туреччині;
 • сніданки в готелях;
 • оглядова екскурсія у Стамбулі;
 • екскурсія червоним маршрутом у Каппадокії;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • Оренда навушників у Стамбулі - 50 грн (2 євро за бажанням);
 • катання на кораблику по Босфору - 10євро (за бажанням);
 • Оглядовий майданчик в Сапфірі - 6 євро (за бажанням);
 • Екскурсія зеленим маршрутом у Каппадокії (за бажанням)- 20 євро;
 • Вхід в каньйон Іхлара та монастир Селіме - 12 євро (за бажанням;
 • вхідний квиток у підземне місто Деринкую - 12 євро;
 • Турецька ніч з вечерею та алкоголем - 40 євро (за бажанням);
 • Вхідний квиток в Долмабахче (за бажанням) - 150 лір (18 євро);

Програма подорожі


Субота 10 жовтня :
08:00 Виїзд з кишеньки навпроти центрального автовокзалу!
Неділя 11 жовтня :
16:00 - 18:00 Приїзд в Стамбул! Поселяємось у готель, відпочиваємо, починаємо знайомитись з Стамбулом та влаштовуємо вечір знайомств!
Понеділок 12 жовтня :
08:00 Сніданок у готелі!
10:00 Оглядова екскурсія по Стамбулу під час якої ми побачимо все саме захоплююче чим славиться це величне місто!
17:00 Вільний час у Стамбулі. Ввечері запрошуємо всіх взяти участь у особливому дійстві - Турецькій ночі! Смачна вечеря, алкоголь та запальні турецькі танці!
Вівторок 13 жовтня :
09:00 Продовжуємо досліджувати Стамбул. У цей день ми побачимо Стамбул зі сторони Азійського континенту, а також побуваємо у найвищій будівлі Стамбулу.
09:00 Сніданок у готелі. Виселення з готелю. Речі до вечора лишаються у кімнаті для багажу в готелі.
20:30 Переїжаємо у Каппадокію!
Середа 14 жовтня :
07:00 Приїзд в Каппадокію. Сніданок та огляд панорами.
09:00 Екскурсія червоним маршрутом по Каппадокії! Під час якої ми побачимо основні візитівки Каппадокії!
19:00 Поселяємось у готель в Каппадокії!
Четвер 15 жовтня :
08:00 Сніданок у готелі!
09:00 Продовжуємо досліджувати Каппадокію, сьогодні ми вирушаємо зеленим маршрутом. Під час нашої поїздки ми побачимо найглибше підземне місто Деринкую, Долину та каньйон Іхлара та ще багато цікавого!
П'ятниця 16 жовтня :
08:00 Сніданок у готелі. Виселення з готелю.
09:00 Виїзд до Анкари! По дорозі робимо фотозупинку на озері Туз!
13:00 - 17:00 Відвідаємо найбільшу мечеть Анкари яка є її основною пам'яткою та візитівкою! Також побачимо найцікавіше що є у Анкарі в пішохідно-автобусній екскурсії та смачно пообідаємо!
23:00 - 24:00 Приїзд у Стамбул! Поселяємось у готель!
Субота 17 жовтня :
09:00 - 11:00 Маємо ще один день у Стамбулі. Це чудова можливість закупитись на Гранд Базарі та на Єгипетському ринку різними смаколиками! Також відвідаємо один з найбільших торгових центрів Стамбулу де зможемо придбати собі речі та подарунки!
19:00 Виїзд додому з Стамбулу!
Понеділок 19 жовтня :
02:00 - 04:00 Орієнтовний час прибуття у Вінницю!

Транспорт

 • MERCEDES TOURISMO EURO 5+ New
19 вільних місць із 49

Сучасний комфортний автобус 2013 року випуску, стандарту Євро-5+.

Зручні сидіння які відкидаються назад та відсуваються в сторону (в тому числі останній ряд), а також підніжка, забезпечать максимально можливий комфортний відпочинок під час подорожі.

Сучасна система кліматконтролю забезпечує комфортну температуру в салоні влітку та взимку.

45413733292523211713951
464238343026242218141062
49
47433935312719151173
48444036322820161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель у подорожі Туреччиною
25 вільних місць із 52

Готель у Стамбулі 

Просто й сучасно оформлені номери оснащені кондиціонером, телевізором з плоским екраном, супутниковим телебаченням, сейфом, електричним чайником та міні-баром. Кожен із них також має окрему ванну кімнату з ванною або душем і душем, тапочками, безкоштовними туалетно-косметичними засобами та феном.

Готель в Каппадокії є особливою родзинкою нашої подорожі! Наш готель знаходиться серед гір та печер Каппадокії. Готель містить всі зручності у номері. У вартість включений сніданок.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейВалентина Даровская
Фантастична Cappadocia (26 вересня 2019р.)
Друзі, всім привіт!
Нещодавно повернулась з Каппадокії. Подорож тривала з 26 вересня до 01 жовтня 2019 року (з дорогою).
Вражень сила силенна! Емоції через край! І тому є пояснення. Бо Каппадокія це не курортне місце зі всіма вже звичними морськими атрибутами. Це казка, яку необхідно побачити на власні очі! Незвичні природні ландшафти та пейзажі, печери, підземні міста, каньйони, повітряні кулі, які щоранку зявляються над містом Гереме, і їх можна бачити не виходячи з дому, сидячи на терасі, насолоджуючись турецькою кавою . І це не просто слова, викликані есоційним станом захопливої людини. Це чиста правда! Я не перебільшую. Незабутні враження та видовища!!!! І це трапилось зі мною в цьому вересні!!! Раджу всім відвідати цю місцину, не пожалкуєте!!!
Дякую організаторам цієї дивовижної поїздки (Таня Гридасова та Юра Дедерчук ) за таку цікаву можливість! Молоді люди в прямому та переносному сенсі не давали групі засохнути. Старались зі всіх сил! Автобус, водій, екскурсовод (Енгін гості мої!) на висоті!!!!!!
Таня і Юра не втрачайте своєї енергії та ентузіазму, бережіть здоровя та сили (особливо Юра!), і памятайте велике складається з малого! Сподіваюсь на нові, не менш цікаві подорожі та пригоди!!!!
До зустрічі!!!! З повагою, Валентина.


Маргарита Деркач
Фантастична Cappadocia (26 вересня 2019р.)
Почати варто з того що Каппадокія справді фантастична! Неймовірні природні дива в поєднанні з сотнями повітряних куль навряд чи подібне можна побачити ще десь.

Щодо організації.
Переліт і очікування в аеропортуце те, без чого не обійтись, варто просто змиритись
З аеропорта забирав комфортний автобустам є навіть розетки, тому за те, чи заряджений телефон, можна не переживати. Дороги в Туреччині хороші, тому навіть довгий переїзд був досить легким.
Про готель. Печерні готелі в Каппадокії це не образний вислів, стіни справді як у печерах, а в деяких номерах немає вікон, але решта стандартних готельних зручностей на місці)) До того ж програма була настільки насиченою що в готелі проходило мінімум часу))
Екскурсії цікаві, є час і послухати екскурсовода, і просто погуляти та пофографуватись на фоні природних див Греме.
Ну і звичайно ж, польоти повітряних куль на світанку жодне фото не передає того, наскільки це вражаюче видовище!
Вважаю, що їхати сюди треба обовязково, незабутні враження гарантовані)
Окреме дякую організаторам, Таня і Юра, ви великі молодці!!!!Юлія Савка-Піковська
Фантастична Cappadocia (26 вересня 2019р.)
Це була казкова подорож у нереально фантастичне місце.
Незвичні пейзажі навкруги зачаровували.
Сама поїздка була не важкою, достатньо вільного часу. По дорозі в Гьореме відвідали солоне озеро, яке вкрите сіллю наче снігом.
Проживали в міні-готельчиках печерного типу. Це теж дуже незвично і запамятається назавжди. Помешкання знаходилось одразу у підніжжя оглядового майданчику, а з тераси готелю зранку можна було любуватись повітряними кулями.
Незабутнім став політ на самій кулі. Але порада, якщо плануєте політати, краще забронювати місце завчасно. На місці переважно ціна дорожча. Але це неймовірне видовище, коли в повітря підіймаються одночасно десятки куль!!!Олена Близнюк
Фантастична Cappadocia (26 вересня 2019р.)
Каппадокія дійсно фантастична,це правда! Якщо вагаєтеся,сміливо вирішуйте на користь поїздки. Такі дивні й нереальні місця залишають в спогадах відчуття не тільки іншої країни,але й іншої планети)))
Автобус з аеропорту був чудовий,зі зручними сидіннями,кондиціонером та можливістю втамувати спрагу(прохолодна водичка).Водій високопрофесійний.Будьте готові до 6ти годинного переїзду до місця призначення.
Готель цікавий,видовбаний в скелі з піщанику.Любите екзотику? Тоді саме те!Нам сподобалася наша печерна домівка.
Будьте готові сушити волосся без фену,у вашому номері його може не виявитись й доведеться позичати у сусідів.
Зранку є можливість поснідати оливками і динею,теж екзотично)))Варто лише прийти за 15 хв.після початку сніданку.Якась дивна місцева економія.
Турецький екскурсовод виявився цікавим,жвавим,відпрацював сумлінно.Сподобався.Тетяна і Юра
(організатори)теж молодці, була велика група,та вони впоралися.Створювали доброзичливий мікроклімат у групі,були коректні,обізнані, й подорожувати з ними було комфортно.
Було іще дещо,але це не залежало від організаторів.Це занадто висока ціна на польоти на повітряніих кулях.Засмутило,що вона зросла в 3(!)рази в порівнянні з оголошеною у квітні.
Дякую за чудовий проведений час! У загальному очікування справдились,натхнення отримано.До нових цікавих зустрічей у подорожах!

Юлія Пандіна
Фантастична Cappadocia (26 вересня 2019р.)
Пост вдячності
Ось я і дома після неймовірної подорожі до Кападокії І навіть не дивлячись на втому після довгої дороги додому зараз переглядаю фото і відео і радію, що ще одна моя мрія збулася
Дякую Бідняжкам за те, що даруєте такі гарні емоції, обєднуєте людей і створюєте чудові подорожі
В ваших подорожах дуже насичена програма, продумані місця, гарне відношення і дружня весела атмосфера
Дякую організаторам нашої поїздки в Кападокію Танічці Грідасовій і Юрію Деренчуку Ви такі розумашки З людьми працювати завжди важко, але ви з цим справляєтесь на 100і ми просто кайфували і не напрягалися Бажаю вам сил і натхнення в роботі, гарних людей поряд і міцного здоровячка
Ну і багато крутих подорожей Ви надихаєте і даруєте нам неймовірні емоції
Кападокія це казка Я щаслива, що ви створили таку гарну поїздку і я там побувала


Ирина Соколовская
Пряна Туреччина: Стамбул Каппадокія Анкара (28 серпня 2020р.)
Привіт! Вчора вранці повернулись з дуже колоритної подорожі «Пряна Туреччина». Емоцій - повна чаша, і переважна більшість з них дуже позитивні. В першу чергу хочеться сказати, що Туреччина відкрилась з неочікуваної сторони, Стамбул і Кападокія - море вражень! Хоч і довгий шлях ми подолали, але воно того було варто. Також не можна обійти увагою наших супер-організаторів Віолетту і Тетяну - дівчатам треба медалі вручити за всі пройдені і вирішенні 33 нещастя на нашому шляху! )))) Готелі в Стамбулі і в Кападокії - прекрасні, як по розташуванню, так і по номерам. Тільки сніданки були на четвірочку, але то нічого, голодними не виходили. Дуже сподобався гід Айхан в Стамбулі - цікаво і дуже багато неочікуваної інформації особисто для мене. Гід в Кападокії - Енгін, просто лапочка, дуже для нас старався! Окреме величезне дякую хотілось би сказати водіям за відношення і автобус, це наша 18-та поїздка з Бідняжками і однозначно цього разу були найкращі водії за всі подорожі! Автобус дуже зручний, велика відстань між рядами, новий і чистий салон, розетка на кожних 2 сидіння це просто вау! Водії не скупилися на кондиціонер - на коротких зупинках не вимикали обдув, після екскурсій ми сідали завжди в прохолодний салон (особливо коли спека була 32..36..38 градусів це райське відчуття), завжди були дуже веселими і людяними, всім допомагали з багажем, навіть кавою пригощали в дорозі. А їх особлива родзинка - щодня були в білих рубашечках!)) Просто найвищий бал водіям і їх автобусу. Група в нас теж зібралась хороша, всім дякую за спільний час! До нових зустрічей!


Максим Свинобой
Пряна Туреччина: Стамбул Каппадокія Анкара (28 серпня 2020р.)
Хочу дуже сильно подякувати організаторам поїздки! Подорож була неймовірна та дійсно незабудня) Все було на найвищому рівні, супроводжуючі Тетяна та Віолетта робили все можливе, щоб наша подорож була максимально цікавою та приємною. Також хочу відмітити наших водіїв - вони майстри своєї справи та на додаток, це люди з дуже гарним почуттям гумору) Все сподобалось, буду і надалі подорожувати разом з Бідняжками, ви супер!!!


Оксана Кирилюк
Пряна Туреччина: Стамбул Каппадокія Анкара (28 серпня 2020р.)
Якість обслуговування в офісі відмінно!!! Сайт доступний для розуміння!!! Автобус дуже- дуже комфортний!!! Водії красиві, чемні, справжні професіонали, майстри подолання крутих віражів та стамбульських пробок!!! Готель ,,Альбатроси '' дуже в зручному місці в Стамбулі, готель в Каппадокії з басейном та прекрасним пейзажем!!!Гіди зрозуміло та цікаво знайомили зі Стамбулом та Каппадокією, Анкарою. Особлива подяка організаторам , Віолетті та Тетянці!!! Чарівні посмішки, енергійність, жарти супроводжували нас всю подорож!! А вміння вирішувати деякі проблемні питання просто вражає!! Подорожуйте!!!


Руслан Свинобой
Пряна Туреччина: Стамбул Каппадокія Анкара (28 серпня 2020р.)
Дуже сподобалась ця подорож! Це була дійсно чудова пригода) Дякую всім-всім Бідняжкам за гарну компанію, незабутні враження та неймовірі спогади. Хочу окремо подякувати Тетяні та Віолетті, нашим супроводжуючим, ви відпрацювали на всі 1000%!! Я думаю, що всі погодяться з тим, що без вас ця подорож була би не такою веселою та безтурботною. Також наші водії, ви супер-молодці. На протязі всієї подорожі вони робили свою роботу на найвищому рівні та вносили в нашу подорож свій неповторний гумор) Єдине що трохи зіпсувало нашу поїздку, це відміна польотів повітряних куль в Каппадокії. Хоча це і не залежало від наших організаторів( Та навіть при цьому, наша подорож була бомбезна!! Програма туру і екскурсії теж суперові) Ще раз дякую за отримані гарні враження!!!


Тетяна Домашевська
Пряна Туреччина: Стамбул Каппадокія Анкара (28 серпня 2020р.)
Доброго дня! Хочу подякувати за захопливу подорож Пряною Туреччиною! Якби ще на кулі злетіти, то всі 200% задоволення були, а так лише 150%)) Ексурсоводи у Стамбулі та Каппадокії надзвичайно харизматичні, веселі, обізнані і вміють тримати увагу протягом всієї екскурсії) готелі найкращі що могли бути) краще лише президентські люкси) автобус настільки комфортний наскільки можливо для нічних переїздів, а водї дуже професійні, з гумором, завжди готові допомогти і зробити навіть більше ніж входить в їхні обов‘язки задля комфорту пасажирів) організатори робили все можливе щоб вдовольнити забаганки усіх бідняжок, тож в результаті ми отримали більше класних, якісних, незабутніх приємних вражень ніж передбачали програма подорожі! Таня та Віолетта ще ті організаційні бійці, боролися за інтереси групи і вибивали нам найкращі умови де тільки можна))
Що ще важливо, був час і на обов‘язкові екскурсії, так і вільний час для особистого гуляння і дослідження міста) Кападокія заполонила моє серце, а Стамбул душу)
Дякую ще раз і всім «співучасникам») без вас ця подорож не мала б тієї родзинки, гуморинки і тієї єднальної української душевності) рекомендую, однозначно!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Оксана - 10 вересня 13:00
Напишіть будь-ласка через які міста в Україні ви проїжаєте ? і як з цим карантином перретинати кордон? потрібні аналізи? чи просто міряють температуру? як в Туречинні- маски чи без масок?
Тетяна - 10 вересня 13:07
Оксана, Доброго дня! Ми проїжаємо через Хмельницький та Чернівці. Що до перетину кордону, на даний момент не потрібні ні тести ні обсервація, так як Туреччина знаходиться в "зеленій" зоні. В Туреччині маски вимагають у магазинах та громадському транспорті. Якщо Вас цікавить більше деталей що до поїздки та перетину кордонів, звертайтесь без вагань 0680057800 Таня. Гарного дня!)

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.