30 серпня 08:30
Час відправлення
30 серпня 19:30
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
30 серпня 2020р.
320 UAH
350 UAH
Залишити відгук

Фестиваль дерев'яної скульптури

Тип: Екскурсійні мандри, Розваги
Буде підкорено: 220 км.

Друзі, у нас є унікальна можливість відвідати місцевий фестиваль дерев'яної скульптури у дендрологічному парку «Ладижинський гай» та виставку відомого художника - місцевого жителя міста Ладижин - Олександра Шевчука, роботи якого виставляють кращі аукціонні будинки Європи, такі як "Christie’s" та "Chelsea". Також під час подорожі відвідаємо музей історії авіації та космонавтики України та прогуляємось палацом графині Щербатової що знаходиться у Немирові. Приєднуйтесь.

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Відповідальна:
Діана Танасійчук
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Вороновиця

Немирів

Ладижин

Про подорож

Музей історії авіації та космонавтики України 

   Мальовниче селище Вороновиця, розташоване за 20 км від Вінниці, недарма зветься колискою авіації. Вороновицький музей історії авіації та космонавтики України розміщено у палаці колишніх власників маєтку Грохольських. У 1869-1876 роках тут проводив свої досліди з літальними апаратами винахідник першого у світі літака - морський офіцер, капітан І рангу Олександр Федорович Можайський, випередивши своїм винаходом американців братів Райт на 20 років. Сьогодні у фондах Вороновицького музею історії авіації та космонавтики нараховується 1 300 предметів.

Сучасна експозиція музею історії авіації та космонавтики складається з розділів:

 • зародження і початковий період розвитку авіації.
 • військова авіація.
 • авіація України на сучасному етапі.
 • внесок України в становлення та розвиток космонавтики.

У приміщенні палацу працює музей кобзарського мистецтва, який бере активну участь у пропаганді кобзарської спадщини українського народу, зокрема популяризується життєвий та творчий шлях кобзаря, учасника хору Григорія Вірьовки, жителя смт Вороновиця В. Перепелюка (1910–2000 рр.). Щороку тут проводиться обласне свято кобзарського мистецтва «Струни вічності», присвячене земляку. Вартість вхідних квитків та екскурсії оплачується додатково: дорослі 35 грн./особа; діти - 25 грн./особа.

 Фестиваль дерев'яної скульптури 

   У Ладижині, що на Вінниччині, на території місцевого дендропарку стартує ІІ фестиваль дерев’яної скульптури “Ладижинський гай-2020”. Фестиваль називається “Ладижинський гай-2020”.

Тут, на власні очі можна буде побачити, як працюють з деревом майстри світового рівня. Матимемо змогу вільно спостерігати за роботою учасників фестивалю та навіть послухати лекцію про види, жанри та техніку виконання сучасної паркової скульптури.

Виставка «Дотик душі»

   Також на нас чекає унікальна та творча виставка Олександра Шевчука «Дотик душі». Його полотна демонструються в мистецьких галереях Європи, продаються у Лондоні на аукціоні Christys, що є лідером світового арт–ринку.  Виставки Шевчука проходять в Німеччині, Франції, Італії. Роботи знаходяться в приватних колекціях Європи, Австралії та Америки. 

Олександр має свого особистого агента в Парижі та часто надихається видами всесвітньої столиці. Він багато подорожує та бере участь у виставках сучасного живопису у європейських столицях. Полотна його руки прикрашають колекції багатьох поціновувачів сучасного мистецтва на усіх континентах світу.

Друзі та шанувальники його називають просто і скромно Майстер. У його картинах живе світло, яке торкається найпотаємніших струн душі людини. Це можуть бути квіти, пейзажі, портрети чи абстракція... Олександр — наш земляк, ладижинець, художник. Один з успішних живописців сучасності. Його роботи прикрашають залу арт–кав'ярні "Фредерік" у рідному місті Ладижин.

У 2020 році Олександр Шевчук планує виставитись на двох художніх виставках у Берліні, то ж зосередився на підготовці до них. У Берлін поїдуть жіночі портрети. І в кожній роботі — особлива енергетика, те саме світло, яке Майстер вміє побачити в очах чи посмішці моделі, підійняти завісу таємниці одвічної загадки жіночої душі... І це по-справжньому вражає і захоплює.

Дендрологічний парк «Ладижинський гай»

   Ладижинський Гай, створений з метою збереження і вивчення різноманітних видів дерев, флористичних композицій для ефективного наукового, культурного, рекреаційного використання. Тут нараховується близько 2,5 тис. дерев і кущів.

   Його величність і краса дійсно захоплюють всіх ладижинців та гостей міста. У дендропарку відвідувачі охоче знімають на відео ошатну місцевість і роблять селфі на пам'ять. Тут ростуть рідкісні види рослин, є велика водойма і фонтани, встановлено багато лавок і альтанок, що створює можливість для приємного проведення часу і відпочинку. 

   Крім природоохоронної функції, дендропарк став головною рекреаційною зоною Ладижина - укладеними плиткою алеями, лавками, штучним озером і фонтаном. Тут ви знайдете комфортний майданчик - з парасольками, лавками, Wi-Fi, а також гойдалками і пісочницею для дітей.

Студія смаку LOFT

Після прогулянки в парку, відвідаємо затишне та атмосферне місце, з смачними стравами на будь-який вибір.

Палац графині Щербатової

   Палац у Немирові був закладений в 1885 році княгинею Марією Щербатовою за проектом чеського архітектора Іржі Стібала (1859-1939) і зводився до революції 1917 року. Княгиня багато подорожувала, особливо в молоді літа. То ж, як переказують, десь в Англії вона помітила палац, копію якого забажала побудувати в Немирові. 

 У різні періоди зведення за будівництво двоповерхового палацу в неокласичному стилі відповідали Г. Грінер, Є. Крамарж, А. Зима, та І. Фомін. Навколо палацу формувався і парк, який був закладений ще Вінцентієм Потоцьким у 1787 році. У травні 1921 року за декретом самого В.І.Леніна на базі маєтку княгині М.Г.Щербатової був створений перший в Україні санаторій для відпочинку жителів Подільської губернії.

 Сьогодні на території маєтку княгині М.Г.Щербатової розміщено санаторій "Авангард"- це багатопрофільний оздоровчий заклад з низкою реабілітаційних відділень, а в самому палаці знаходиться лікувально-діагностичне відділення і картинна галерея.

Відповідальний організатор: Діана Танасійчук (068)670-19-49Отс Дмитро (097)749-60-84 Viber та (063)954-03-48, УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 320 UAH
Новачки 350 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 20 серпня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 27 серпня 00:00 Орг. збір зріс на 30 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд автобусом туристичного класу;
 • страховка на перевезення;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • харчування;
 • особисті витрати;
 • вхідні квитки та екскурсія в музеї історії авіації та космонавтики України : дорослі 35 грн./особа, діти - 25 грн./особа;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

Програма подорожі


Неділя 30 серпня :
08:30 Виїзд з Вінниці! З карманчика, навпроти центрального автовокзалу. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
09:00 - 10:30 Екскурсія в Музеї історії авіації та космонавтики України в Вороновиці. На ранок беріть бутерброди
12:00 - 16:00 Приїзд до Ладижина, гуляємо в дендропарку «Ладижинський гай». Фестиваль дерев'яної скульптури. Відвідуємо виствку «Дотик душі» Олександра Шевчука. Вільний час на обід в студії смаку Loft.
17:00 - 18:30 ВІльний час. Гуляємо по території палацу графині Щербатової в Немирові.
19:30 Орієнтовне прибуття, все буде залежати від стану дороги та нашої організованості. Зупинка при в'їзді у місто на Чехова біля магазину Грош та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
3 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейРомашкіна Олена Анатоліївна
Фестиваль дерев'яної скульптури (30 серпня 2020р.)
Дякую Діані за гарний тур, завдяки якому я познайомилися з чарівним і таким європейським Ладижиним! Це справжня перлинка Вінниччини, місто заслуговує на увагу туристів. Окреме дякую екскурсоводу п.Надії, яка закохана в своє місто, і передала часточку свого ставлення до міста і всім нам. Щирий респект художнику Олександру Шевчуку за його неповторні жіночі портрети!
І, звичайно, спасибі водієві Михайлу, який забезпечив швидку та комфортну поїздку!


Відповідь: Олена, Доброго дня! Раді, що Вам сподобалась мандрівка, дякуємо за компанію. До нових зустрічей!

Ковальчук Тетяна Миколаївна
Фестиваль дерев'яної скульптури (30 серпня 2020р.)
Найбільше враження в цій подорожі на мене справив Ладижин з його чудовим парком, де багато екзотичних красивих рослин і оригінальних скульптур. Місто і місце, в яке хочеться приїхати знову.
В Ладижині у нас була класний гід Надія Михайлівна, яка з великою любов'ю розказала і показала своє місто...
Вмієте ви, Бідняжки, підбирати креативних і фахових екскурсоводів! За це вам окрема подяка.
Ну, і взагалі, дякую за цікаву та насичену подорож!


Відповідь: Тетяна, Доброго вечора! Приємно, що вам сподобалося, до нових зустрічей!!!

Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.