17 березня 14:30
Час відправлення
21 березня 06:00
Час повернення
Є вільні місця!
120 EUR
130 EUR
Замовити місце

Подорож до Польщі: Краків та Освенцим

Тип: Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 1600 км.

Місто молодості і старовини, культурна столиця Польщі, – Краків! Це місто королів із цікавою історією та старовинною архітектурою. Разом з цим Краків береже безліч зворушливих історій, місць пам'яті, як відома "Фабрика Шиндлера". Ми доторкнемось до минулого: відвідаємо знамениту пам'ятку в місті Освенцим - музей Аушвіц-Біркенау. Це місце, яке варто відвідати хоч раз у житті, адже читати про Голокост в книгах і самому потрапити в колишні корпуси концтабору – велика різниця.

Відповідальна:
Аліна Малишева
(093)943-31-05
(098)847-42-15
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Львів

Краків

Освенцим

Про подорож

Краків - місто контрастів

  Місто молодості і старовини, культурна столиця Польщі, – Краків! Один з найпопулярніших напрямків Європи. Молодіжне та креативне, особливе та унікальне! Це місто польських королів із цікавою багатостолітньою історією та старовинною європейською архітектурою. Недарма Кракову присвоєно звання Європейського культурного міста та внесено до Списку спадщини Юнеско. Уявляєте, ціле місто!

  А ви знали, що Краків має свій королівський шлях? Ми розпочнемо знайомство з містом так, як колись це робили урочисті кортежі монархів, послів та достойних гостей. Всі дороги у Кракові ведуть до Площі Ринок, адже на ній розташовані одні з головних визначних місць міста, такі як Ратуша, Базиліка святої Марії і Суконні ряди. Це епіцентр міського життя!

  Уздовж вулиць, що ведуть від головної площі та оточують її, зосереджено майже все, що створює настрій і неповторний клімат міста. Це і цінні пам'ятки архітектури – костьоли, монастирі, кам'яниці міщан, університетські будівлі.

  В кількохсот метрах від Ринкової Площі знаходиться Вавельське узгір’я - королівський замок, що височіє над Віслою і містом. Замок, побудований на початку 16 століття в стилі ренесансу. Для польської державності це місце особливе – символ гідного минулого і могутності колишньої Речі Посполитої.

Квартал Казімєж

  Казімєж - історичний район Кракова, одне з найцікавіших місць. Колись він був окремим містом. Тут можна прекрасно провести час, прогулюючись вуличками з прекрасною архітектурою. До речі, саме тут знімали легендарний фільм "Список Шиндлера" про гетто, євреїв та власника фабрики Оскара Шиндлера.

Площа Героїв Гетто

  У Кракові варто відвідати ще одне місце - Подгуже. Це район, де за часів війни було гетто. У 2005 році, в Кракові, в пам'ять про загиблих під час Другої світової війни євреїв, був встановлений меморіал «Площа героїв гетто». Він представлений у вигляді довгих рядів з чавунних стільців, які символізують меблі, викинуті нацистами з квартир колишніх господарів. Всього таких стільців 77, вночі вони світяться. Недалеко від цього місця пам'яті знаходиться і знаменита фабрика Шиндлера.

Фабрика Шиндлера

  "Фабрика Шиндлера" - один із найбільш відвідуваних музеїв Польщі, його ще часто називають "Фабрикою пам'яті".  У 45 виставкових просторах минуле Кракова було створено таким чином, щоб кожен відвідувач міг торкнутися історії та відчути емоції жителів міста. Виставка показує трагедію війни, життя окупованого Кракова, записане у звичайних предметах, фотографіях, газетах, особистих та офіційних документах.

Бажаючі зможуть відвідати музей у вільний час після екскурсії. Будь ласка, обов'язково вкажіть про це під час реєстрації., оскільки квитки потрібно замовити заздалегідь. Вони оплачуються додатково - 20 злотих. Дітям до 14 років вхід не бажаний, адже експозиція важка для сприйняття.

Музей сучасного мистецтва МОСАК

  На любителів сучасного мистецтва цей музей точно справить ВАУ-ефект! Музей включає в себе різні об'єкти, завдяки чому його територія створює окреме містечко. Тут зберігається постійна колекція, що налічує 4 557 робіт 235 художників із 32 країн світу! А також діють тимчасові виставки сучасних митців. Можна взяти собі філіжанку кави і гуляти, роздумуючи над задумкою автора.

  Вхідні квитки у музей оплачуюються додатково: 14 злотих/особа (або 10 злотих, якщо збереться група від 7 осіб).

Нічне життя міста королів

  Краків з огляду на нічне життя ідеальний для тих, хто хоче все і відразу. Адже тут все, що вам потрібно – від вишуканих ресторанів до пабів і клубів, знаходиться в центральній частині міста. Після прогулянки ми поселимось в готель, а згодом з усіма, хто матиме бажання, йдемо знайомитись з вечірній Краковом!

Освенцим. Музей концтаборів Аушвіц-Біркенау

  Освенцим — невелике місто, яке розташоване в 60 км на південь від Кракова. Населення міста ледь досягає 40 тисяч жителів. Однак, незважаючи на це, його назва відома далеко за межами Польщі.

  Під час Другої світової війни нацисти створили тут концентраційний табір, в якому загинуло безліч людських життів. Зараз мільйони людей різних національностей і релігій відвідують його для того, щоб увічнити пам’ять жертв Голокосту. Від 1979 року це місце значиться у списку Світової спадщини ЮНЕСКО під назвою «Аушвіц-Біркенау. Німецький нацистський концентраційний табір і знищення (1940-1945)».

  Сьогодні концтабори в Освенцимі збереглися у вигляді музею під відкритим небом. Тут залишилися сліди тяжких злочинів в історії людства. Аушвіц-Біркенау - це пам'ятка, яка не викликає захвату. Але відвідати Освенцим треба хоча б раз у житті… Щоб знати… Щоб пам'ятати…  На місці ліквідованих газових камер Біркенау споруджено меморіальний комплекс, що містить пам’ятні послання 20 мовами світу, включно з українською.

Екскурсія в Освенцим є факультативною і оплачується додатково - 15 євро/особа. Під час реєстрації обов'язково потрібно вказати, що ви бажаєте брати в ній участь. Ми заздалегідь замовляємо іменні вхідні квитки і замовити їх під час подорожі вже не буде можливості, оскільки музей користується великим попитом. Екскурсія проводиться російською мовою.

Правила відвідування. Друзі, перебуваючи на території колишнього концтабору, треба пам’ятати про те, що це не просто історична пам’ятка, а місце пам’яті, тому необхідно вести себе з належною серйозністю та повагою. Працівники музею, наполегливо просять відвідувачів заздалегідь ознайомитися з правилами перебування. Під час екскурсій не фотографувати там, де це заборонено, не палити сигарет, не вживати їжі, не використовувати мобільних телефонів в стінах виставкових будинків. Забороняється проносити великі сумки, тільки маленькі, на кшталт клатчів. Дітям у віці до 14 років відвідування не рекомендується.

Підземелля Ринку

  В самому центрі Кракова, знаходиться дивовижний музей, який вразить навіть досвідчених мандрівників та знавців — це Підземелля Ринку, що знаходяться під Ринковою площею міста. Тільки уявіть, загальна площа підземель складає близько 6000 квадратних метрів. Головна виставка, дозволяє зануритись в часи Середньовіччя Кракова, коли його історія тільки почала зароджуватись. Тут можна побачити недоторкані залишки об’єктів, а ще близько 500 предметів - на мультимедійних екранах у форматі 3D. Одним з надзвичайних експонатів музею вважається скляний фонтан, який з’єднує Підземелля з площею Головного Ринку. А вхід сюди відбувається через штучно створену димову завісу, яка ніби розділяє минуле з сьогоденням.

Підземелля Ринку за бажанням можна буде відвідати у вільний час. Вхідні квитки оплачуються додатково - 24 злотих. На місці можна взяти аудіогід (російська, англійська мова).

Шопінг в Galeria Bronowice

  Galeria Bronowice - це один з найкрутіших торгових центрів у Кракові. На величезній території розміщені магазини та бутики з одягом, взуттям, електронікою, аксесуарами, прикрасами, іншими товарами польських, європейських, світових брендів, а також гіпермаркет Auchan. Ціни в Польщі відчутно нижчі, а асортимент набагато кращий, тому це чудова можливість потішити себе приємними покупками.

Харчування

  Друзі! Радимо взяти з собою продукти харчування у дорогу, також беріть воду та солодощі. Поїсти можна буде під час технічних зупинок на заправках. У вартість орг.збору входять сніданки у готелі. Обідати та вечеряти ми будемо у закладах, щоб спробувати  смачні страви місцевої кухні.

Дорога, валюта, зв'язок

  Комфортні умови в автобусі та гарний стан доріг дозволять нам відпочивати під час нічного переїзду, а також для зручності радимо взяти з собою дорожню подушку та плед. 

  Валюта в Польщі - польський злотий. Орієнтовний курс 1 PLN - 6,40 грн. Кошти краще обміняти в Україні і брати з собою в подорож злоті. Також можна розраховуватись банківською карткою у супермаркетах та інших туристичних об'єктах.

  Для того щоб бути на зв'язку, всім необхідно поповнити мобільний рахунок мінімум на 100-150 грн. (вхідні дзвінки зазвичай платні).

Необхідні документи та перетин кордону

  Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт, або діючу шенгенську візу у паспорті старого зразка для виїзду за кордон. Підтвердження платоспроможності у розмірі 50 у.о. на добу перебування за кордоном, або мінімум 100 у.о. на особу на весь період перебування (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому (картковому) рахунку. Страховий поліс та підтвердження бронювання житла надаємо ми. Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

  Для уточнення Ваших паспортних даних прохання надати копію першої сторінки закордонного паспорту після оплати або внесення авансу: залишити на офісі або додати фото в особистому кабінеті на нашому сайті.
  Величезне прохання до тих, хто лише збирається оформлювати біометричний паспорт! Будь-ласка, користуйтесь пришвидшеною процедурою отримання паспорта та не довіряйте тим строкам, які Вам повідомлять у паспортному столі! Завчасно забезпечте себе документом для виїзду за кордон, адже відсутність паспорту не являється причиною для повернення коштів за подорож згідно термінів вказаних в описі!

Перетин кордону неповнолітніми

  Правила перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:
- за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
- без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
- якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
- якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16 - річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
- у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:
- свідоцтва про смерть другого з батьків;
- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;
- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;
- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;
- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;
- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).
-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців.
Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Правила перетину кордону

  Перетинаючи державний кордон України (інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

  Згідно митних правил дозволяється ввозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.
Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження: м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд. Штраф від 50 Євро!

Відповідальний організатор: Малишева Аліна (093)943-31-05 (WhatsApp) та (098)847-42-15 (Viber), Отс Дмитро (097)749-60-84 та (063)954-03-48.УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель у Кракові
4-місний (чотиримісний (4 роздільні ліжка)),
3-місний (тримісний (3 роздільні ліжка))
2-місний (twin (роздільні ліжка)),
2-місний (double (двоспальне ліжко))
Учасники Клубу 120 EUR 130 EUR
Новачки 130 EUR 140 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 40 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 31 січня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 03 січня 00:00 Орг. збір зріс на 10 EUR!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • закордонне медичне страхування;
 • проживання в готелі (2 доби);
 • сніданки в готелі;
 • екскурсійний супровід згідно програми;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати та харчування;
 • по бажанню вхідні квитки на "Фабрику Шиндлера" - 20 злотих/особа;
 • вхідні квитки в Музей сучасного мистецтва - 14 злотих/особа;
 • відвідування музею Аушвіц-Біркенау - 15 євро/особа;
 • вхідні квитки в Підземелля Кракова - 24 злотих/особа;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються діти, мінімальний вік яких становить 7 років.

Програма подорожі


Середа 17 березня :
14:30 Збір в карманчику напроти центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська 8). Посадка в автобус, старт об 14:30. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь. По дорозі підбираємо учасників з інших міст.
Четвер 18 березня :
08:00 Прогнозоване прибуття в Краків о 8:00. Снідаємо (беріть їжу з собою) та вирушаємо на екскурсію містом.
09:00 - 13:00 Починаємо знайомство з Краковом з прогулянки "Королівським шляхом".
13:00 - 14:30 Обід у місцевому закладі.
14:30 - 17:30 Продовжуємо екскурсію, побачимо історичний район Казімєж, Площу героїв Гетто.
17:30 - 20:00 У вільний час є можливість відвідати Фабрику Шиндлера, Музей сучасного мистецтва або прогулятись в околицях.
20:00 Вирушаємо на поселення в готель. Вечір знайомств. З бажаючими йдемо на прогулянку нічним Краковом, відпочиваємо в пабах.
П'ятниця 19 березня :
08:00 - 09:00 Сніданок в готелі. Збираємось в Освенцим. Хто не має бажання відвідувати екскурсію, може залишитись відпочивати у Кракові.
10:00 - 15:00 Відвідування музею на місці концтаборів Аушвіц-Біркенау. У нас буде екскурсія з гідом, а потім вільний час для самостійного ознайомлення. Збір в автобусі до 15:00. Повернення в Краків.
16:00 - 17:30 Вільний час. В Кракові ще безліч всього, що варто побачити, щоб відчути його атмосферу! Пропонуємо відвідати один з місцевих закладів.
17:30 - 19:30 Бажаючі можуть побувати в Підземеллі Кракова - унікальний музей під Ринковою площею.
Субота 20 березня :
08:00 - 09:00 Сніданок в готелі, виселення.
09:00 - 13:00 Виїзд у торговий центр "Galeria Bronowice". Насолоджуємось шопінгом. Обідаємо перед виїздом, купуємо смаколики в дорогу. Збір в автобусі до 13.00. Виїзд додому.
Неділя 21 березня :
06:00 - 07:00 Прогнозоване повернення у Вінницю о 06:00 (час с запасом). Все буде залежати від нашої організованості та часу проходження кордонів. Зупинка на Західному автовокзалі та у карманчику напроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Умовний автобус
42 вільних місць із 51

Друзі, це умовна схема автобусу, яка відповідає найбільш розповсюдженій схемі автобусів туристичного класу. Вона використовується у тому випадку, коли до подорожі багато часу та ми ще не знаємо, який конкретно автобус подорожуватиме разом з нами. Але перейматись не варто, заздалегідь буде змінена схема та усі будуть повідомлені, яким саме транспортом ми плануємо їхати. Пересадження буде здійснюватись згідно до загальних правил та у відповідності до заброньованих місць. 

Ми завжди стараємось знайти кращі автобуси для наших подорожей, відповідні до дальності маршруту та специфіки подорожей. 

47433935312925211713951
484440363230262218141062
49
5045413733272319151173
5146423834282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель у Кракові
51 вільних місць із 51

Ми проживатимемо в чудовому готелі, розташованому в Кракові, районі Броновіце. Звідси з легкістю можна дістатись центру громадським транспортом або пройтись пішки. До наших послуг комфортні номери з власною ванною кімнатою та безкоштовним Wi-Fi. Маємо наступні варіанти розміщення: double (двоспальне ліжко), twin (окремі ліжка), тримісні та чотиримісні номери з роздільними ліжками. 

У затишному ресторані готелю подають смачний сніданок (вартість включена в орг.збір).Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.