29 серпня 07:00
Час відправлення
30 серпня 02:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
30 серпня 2020р.
570 UAH
620 UAH
Залишити відгук

Органна Рапсодія & Китаєво

Тип: Екскурсійні мандри, Розваги
Буде підкорено: 600 км.

Друзі, вирушаємо у мистецький вихідний до столиці. Прогуляємося там, де до сих пір збереглася багата історія, пишна природа, і унікальні легенди одночасно. Китаєво - якраз одне з таких. Під час подорожі відвідаємо Київський музей воскових фігур, загальна кількість якого складає 63 експонати. А вишенькою на нашому торті буде грандіозний концерт органної музики у виконанні народного артиста України - Володимира Кошуба. Ви не можете таке пропустити!

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Відповідальна:
Діана Танасійчук
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Калинівка

Житомир

Київ

Про подорож

Китаєво

   Китаєво - це дивовижний куточок «земного раю», як називають його мешканці, дивом зберігся в оточенні мегаполісу - віковий ліс, пагорби, озера, таємничі печери та монастирські храми. Це просочені вірою місця, які дихають історією. Час тут ніби завмер, цілковита природа, тиша і спокій. Вимкніть мобільні телефони, дозвольте собі сховатися від усього наполегливо-буденного, і нехай зелений сон століть вилікує душу і заспокоїть серце. Вас прийме в обійми чарівність повного спокою, лише зрідка порушена трелями птахів і мелодійним дзвоном.

В ході екскурсії в Китаєво ми відвідаємо Троїцький монастир, що піднявся з руїн радянської епохи і відроджений у статусі самостійної обителі в роки незалежної України. Сьогодні він є одним з найбільш популярних місць для паломників і туристів.

Протягом екскурсії в Китаєво ми також побачимо:
- Китаївські печери, з найбільшою в Києві печерною церквою;
курганний комплекс;
- озера, з фонтаном, в оточенні густого лісу;
- чудові панорами Києва.

На екскурсії ми дізнаємось:
- про різні версії походження топоніма «Китаїв»;
- про розкопки на території урочища і їх результати;
- про реалії в легендарному житії Досифея;
- про інших насельників Китаївського скиту, а також про відомих людей, які бували тут;
- про інші печері, які були досліджені, але занедбані сьогодні.

Музей воскових фігур

   Ідея створення музею виникла в 1997 році після ознайомлення з експозицією філії Лондонського музею в Амстердамі. Якщо такі музеї можуть створювати наші найближчі сусіди в Санкт-Петербурзі і Москві, то чому такого музею не може бути в Києві? На той час досвіду роботи з воском на такому рівні в Україні не було. Як і не було і самого воску, за якістю здатного відповідати найвищим вимогам: за кольором максимально відповідати кольору людської шкіри, бути одночасно еластичним і твердим, зберігаючи при цьому свої властивості при температурі від -50 до +50 градусів С.

Три роки знадобилося на те, щоб 12 січня 2000 року представити глядачам експозицію із двадцяти фігур, які склали основу для створення власного музею. В даний час експозиція нараховує понад 40 фігур і постійно розширюється. Воскові фігури досить добре схожі на оригінали. Бажаючи задовольнити свою цікавість в цьому сегменті можуть не виїжджати за територію України.

Сьогодні експозиція Музею воскових фігур в Києві становить 63 експонати. У п'яти залах відкритого в 2010 році нової будівлі музею, зібрані скульптурні зображення письменників, артистів, державних діячів, історичних особистостей України, українських і зарубіжних кінозірок.

Вартість вхідних квитків: дорослі - 75 грн.; студенти - 50 грн.; школярі - 30 грн.

Органні твори Баха та Генделя

  Національний будинок органної та камерної музики знаходиться у будівлі Миколаївського костелу - шедеврі київської архітектури, творінні великого зодчого, «автора київської архітектурної партитури» - Владислава Городецького. Ніби з середніх віків приплив до нас цей чудовий двощогловий корабель, заплив в долину мілководдя київської річки Либідь і став тут - сподіваємося, на віки. Незважаючи на всі перипетії минулого бурхливого століття, костел все так же підноситься над містом - як один з найчудовіших подарунків «київського Гауді», послання нащадкам зі славного початку ХХ століття.

«НАШ ОРГАН - ОДИН З КРАЩИХ ОРГАНІВ ЄВРОПИ», погляд перехожого неодмінно приверне спорудження Миколаївського костелу, захопить уяву незвичайними обрисами, високими стрілчастими вежами, невпинним поривом до блакитного неба, - це розкішно-виразна домінанта вулиця. І правда: хіба можна не почути в її застиглих шляхетних архітектурних формах музики хоральних прелюдій Йоганна Себастьяна Баха або партесних концертів Артемія Веделя. 

Зверніть увагу!!! Квитки на органну виставу ви купуєте самостійно ТУТ. Вартість від 50 грн./особа.

Або у цей час замість концерту, ви можете відвідати центр сучасного мистецтва М17, який знаходиться поруч з Костелом Св. Миколая. Вхідний квиток 100 грн./особа.

«У цей Будинок органної та камерної музики заходиш, затамувавши подих і сподіваючись на чудо. Входиш обережно, щоб не порушити його столітньої тиші - цієї рятівної паузи в бурхливому потоці нашого повсякденного життя. Заходиш, сподіваючись на чудо, бо навіть легкий дотик пальців до клавіатури органу може перевернути всю душу. Справедливо зауважують: він, Орган - мудрий, самотній, потайний. Мудрий, бо пережив історію тисячоліть, самотній, бо що може зрівнятися з таким музичним гігантом, потайний бо хто, крім майстрів органної справи, удостоївся честі охопити поглядом всю вражаючу архітектоніку його конструкцій? Зал, в який ми з вами входимо, притягує до себе, надихає нас, панує над нами і, нарешті, вимагає від артистів - майстрів співу, органу, камерної вокальної та інструментальної музики, оркестрових і хорових полотен - вищої міри служіння своєму мистецтву, найвищого ступеня художньої відповідальності ... »

Центр сучасного мистецтва М17

   Центр сучасного мистецтва М17 – культурна інституція, створена у 2010 році, аби стати відкритою дослідницькою платформою та місцем для діалогу всіх учасників культурних процесів. Навчати та надихати українське суспільство, через виставки, різноманітні мистецькі й освітні практики сприяти його позитивній трансформації, інтегрувати українське мистецтво до світового контексту – основні прагнення діяльності Центру.

Центр сучасного мистецтва M17 був заснований влітку 2010 року. Його назва відсилає до літака-перехоплювача М-17, чия швидкість змогла випередити швидкість звуку під час польотів у стратосфері. Це відобразило прагнення Центру стати для українського глядача провідником найактуальніших тенденцій у сучасному мистецтві світу. За 9 років роботи в Центрі пройшли сотні подій, були організовані кілька десятків виставок за участі всесвітньо відомих авторів, ЦСМ став площадкою для реалізації візіонерських кураторських проєктів та важливих освітніх програм.

PROколекції: дослідницький проєкт

   ЦСМ М17 розпочинає новий дослідницький проєкт під назвою «PROколекції», покликаний проаналізувати феномен колекціонування, а також ідентифікувати значення приватних ініціатив у підтримці та розвитку мистецьких процесів в Україні, в історичному розрізі і в сучасності.

  Світ не знав би боттічеллівської «Весни», якби її для своєї колекції не замовив автор Лорецо Медічі. Маловідомий 32-річний Джексон Поллок був помічений Пеггі Гугенхайм, яка призначила йому стипендію, і яка пізніше відкрила для показу робіт абстрактних художників окрему галерею-музей. Михайло Бойчук, який зрештою поклав початок цілій школі української монументалістики, відучився у Франції за кошти митрополита Андрея Шептицького, у чому отримав величезний імпульс для всієї подальшої діяльності. В музеї, створеному та підтримуваному Шептицьким, знаходили схрон і роботи Бойчука, чию творчість бажала стерти з історії радянська влада…

Вхідний квиток оплачується додатково, вартість 100 грн./особа.


Відповідальний організатор: Діана Танасійчук (068)670-19-49 Отс Дмитро (097)749-60-84 Viber та (063)954-03-48УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 570 UAH
Новачки 620 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 19 серпня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 22 серпня 00:00 Орг. збір зріс на 40 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд автобусом туристичного класу;
 • страховка на перевезення;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • харчування;
 • особисті витрати;
 • квиток в Музеї воскових фігур: дорослі 75 грн, студенти 50 грн, школярі 30 грн.;
 • квиток на органні твори Баха та Генделя від 50 грн./особа;
 • вхід у центр сучасного мистецтва М17, вартість 100 грн./особа;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 років.

Програма подорожі


Субота 29 серпня :
07:00 Виїзд з Вінниці! З карманчика, навпроти центрального автовокзалу. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
11:00 - 14:00 Орієнтовне прибуття до Києва. На ранок беріть бутерброди, снідаємо. Екскурсія "Загадкове Китаєво".
14:00 - 16:30 Вільний час на обід в "Пузата Хата" та прогулянку по Києву.
16:30 - 18:30 Екскурсія в Музеї воскових фігур.
19:30 - 21:00 Насолоджуємось Органними творами БАХА І ГЕНДЕЛЯ у виконанні народного артиста України Володимира Кошуба. Або у цей час замість концерту, ви можете відвідати центр сучасного мистецтва М17, який знаходиться поруч з Костелом Св. Миколая. Вхідний квиток 100 грн./особа.
Неділя 30 серпня :
02:00 Орієнтовне прибуття. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка на Водоканалі та в карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
0 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейАпасова Галина Петрівна
Органна Рапсодія & Китаєво (29 серпня 2020р.)
Дякую Бідняжкам як зажди за прекрасну єкскурсію. Все дуже добре. Прекрасний водій та автобус. Єкскурсовод Дуже цікава людина прекрасно подає матеріал. Самі місця де проходила наша єкскурсія були цікаві незабутні дякую за це Діані. Вона дуже світла весела людина. Нас було мало але всі були гарні приємні люди. До нових зустрічей.


Відповідь: Галина, Доброго вечора! Дякуємо за чудову компанию. Будемо раді Вас бачити у наших наступних мандрівках!!!

Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.