27 травня 08:00
Час відправлення
27 травня 18:00
Час повернення
Є вільні місця!
160 UAH
180 UAH
Залишити відгук

Подорож до "Центру світової культури"! 27 травня

Тип: Івенти, Екскурсії, Екскурсії
Буде підкорено: 120 км.

«Последний настоящий город на земле – это Жмеринка. У нас тут конечно не Париж, но милости просим к нашему шалашу!», — саме так висловився Остап Бендер про це славнозвісне місто.

Відповідальний:
Вадим Базалицький
(067)432-26-39
Відповідальний:
Віталій Цеплий
(098)530-18-29
Відповідальна:
Татьяна Смирнова
(063)690-16-65
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

Привіт Друзі!
Ми вирушаємо у дивовижну подорож до сусідніх нам містечок Жмеринка та Браїлів. 
Жмеринка - одне з наймолодших міст Вінницької області, хоча згадки про поселення датуються ще ХІ-ХІІ століттям. Заснування міста пов’язано із будівництвом у 1865 році залізниці Київ-Балта. Завдяки зручному розташуванню магістралі, інтенсивному розвитку шляхів сполучення станція поступово перетворилась у важливий залізничний вузол.

Перше знайомство з містом починається з Міського історичного музею, який був створений 26 квітня 1969 року. Колекція музею нараховує 3,3 тис. предметів. Унікальними є роботи Заслуженого майстра народної творчості України, мікромініатюриста М.Г.Маслюка. Михайло Григорович народився у Жмеринці, за професією – музикант. У народі кажуть талановита людина – талановита у всьому. Це вислів поправу належить Маслюку М.Г. Він прекрасно грав на інструментах, які сам створював, писав вірші, займався різьбою, виготовляв та ремонтував годинники. Однак прославився Маслюк, як майстер мініатюр. За своє життя він створив майже 500 мікрошедеврів. У 1968 році його витвір – паровоз, який у 20 мільйонів разів менше макового зернятка, було віднесено до Книги рекордів Гіннеса.

Далі ми матимемо можливість насолодитися пішою екскурсією містом: оглянути центр, помилуватися архітектурою старовинних будинків та послухати про історію Жмеринки, яка увібрала в себе три різні культури – українську, російську та єврейську.

Родзинкою екскурсії стане залізничний вокзал станції Жмеринка. Ця дивовижна споруда була відкрита у 1904 році і стала видатним пам’ятником історії та архітектури. Будівля вражає своєю оригінальністю. Якщо поглянути на неї з висоти пташиного польоту, вловлюється схожість її з кораблем. Вважають, що задум архітекторів В. Рикова та З. Журавського навіяний морем, адже це була перша залізниця, що вела до Одеси.

Випивши гарячої смачної кави в місцевих кафе ми вирушаємо до нашого наступного пункту – Браїлів.

Браїлів - селище історичне. Одне з найдавніших на Поділлі. Свою назву воно запозичило від назви річок Брага і Рів, і в давнину містечко називалося Брагірів. Саме тут розташований Державний музей П.І.Чайковського і Н.Ф.фон-Мекк розміщений у колишньому палаці фон-Мекків (нині пам’ятка архітектури XIXст.). Експозиція музею розповідає про життя і творчість генія світової музики. В інтер’єрі – улюблені речі Надії Філаретівни, музичні інструменти, медалі та рідкісні видання з історії музики XIXст.

Надія Філаретівна фон Мекк увійшла в історію завдяки своїй загадковій дружбі з великим російським композитором Петром Чайковським. За рекомендацією директора Московської філармонії Миколи Рубінштейна у 1876 році родина фон Мекків замовила Чайковському написання музичного твору. Так почалася дружба власниці маєтку з знаменитим композитором, яка тривала 13 років. Вони ніколи не зустрічалися один з одним, а спілкувалися лише за допомогою листування. Надія фон Мекк призначила музикантові щорічну субсидію в 6 тис. рублів, яка дозволяла йому вести незалежний спосіб життя. 

У 1768 році в Браїлові було завершено будівництво ансамблю Троїцького монастиря.  В монастирі було 3 храми: Троїцький (найбільший, побудований 1778 р.), Преподобних Антонія та Феодосія Печерських, Св. Миколая. Діяло училище, де навчали дівчат-сиріт та дочок дияконів. Нині Свято-Троїцький Браїлівський монастир — це діючий жіночий монастир, що входить до комплексу пам'яток архітектури і містобудування національного значення. Ми матимемо можливість відвідати дану святиню, нам розкажуть історія створення монастиря, його сьогодення, а також ми дуже сподіваємось потрапити до таємничого підземелля, що знаходиться під ним.

Увага! Для відвідування монастиря існує дрес-код для прекрасної статі нашої екскурсії – по можливості вдягнути спідницю (можна повязати поверх штанів хустку або безкоштовно взяти спідницю на прокат під заставу) та бути з покритою головою. 

 

Орг. збір

Організаційний збір складає:

160 грн (для власників клубних карт)

180 грн для нових учасників Клубу.

Клубну картку можна отримати після третьої поїздки з Бідняжками безкоштовно, або одразу, сплативши одноразовий клубний збір, 100 грн! З деталями звертайтесь до Організаторів! Власник картки може взяти з собою одного Учасника по клубній вартості.

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси! Реєструйтесь завчасно та займайте кращі місця!

 

Орг. збір включає:

– проїзд комфортабельним автобусом;

– екскурсійний супровід в усіх чудових місцях, де нам належить побувати;

– всі вхідні квитки;

– організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

– податки;

– 10 грн. допомога військовим.

Додатково оплачується:

- Власні витрати.

- Харчування.

 

Програма подорожі


Субота 27 травня :
08:00 Виїзд з карманчика навпроти Центрального автовокзалу (м. Вінниця).
09:00 - 10:00 Екскурсія Міським історичним музеєм м. Жмеринка.
10:00 - 11:00 Оглядова екскурсія містом.
11:00 - 12:00 Екскурсія залізничним вокзалом станції Жмеринка.
12:00 - 13:00 Вільний час, обід.
13:00 - 13:30 Переїзд до Браїлова.
13:30 - 15:00 Екскурсія Державним музеєм П.І.Чайковського і Н.Ф.фон-Мекк, прогулянка парком біля палацу фон-Мекків.
15:30 - 16:30 Екскурсія Свято-Троїцьким Браїлівським монастирем.
17:00 Виїзд додому. Орієнтовне прибуття у Вінницю 18:00.

Транспорт

 • Mersedes пасажирський 20 місць
18 вільних місць із 20

Хороший пасажирський бус, облаштований для міжнародних перевезень.

1613107418
1714118519
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.