12 вересня 08:00
Час відправлення
12 вересня 20:00
Час повернення
Є вільні місця!
320 UAH
355 UAH
Замовити місце

Мандрівка на ферму равликів

Тип: Екскурсії, Дегустації
Буде підкорено: 150 км.

Вікенд приємних здивувань не виїжджаючи із нашої Вінницької області. Потрапимо в епоху романтизму біля палацу 17 століття, готуйте образ, адже там захочеться фотографуватись всюди. Відвідаємо ферму равликів: хтось звідти повернеться майбутнім фермером равликів із готовим бізнес-проектом, а хтось гурманом блюд із равликів) Спробуємо почерпнути натхнення в місцях, де творив свої шедеври видатний композитор Чайковський. В цій інстаграмній атмосфері у нас ще будуть захопливі екскурсії.

Відповідальна:
Ірина Рибачок
(096)947-63-10
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

У місті Чернятин зберігся в ідеальному стані палац і зараз слугує коледжем.

Збережено деталі архітектури, ліпнина тих часів, це все хочеться роздивлятись, фотографуватись)

Всередині палацу достатньо зберігся інтер'єр, щоб відчути атмосферу минулих часів.

Равликову приватну ферму заснувало молоде, приємне та гостинне подружжя)

Господиня Валентина особисто примає гостей та розказує, як почала равликовий бізнес і про всі його тонкощі, тож легко зможете розпочати таку справу самі. Для діток Валентина має в арсеналі захопливі історії та забави з равликами.

 

Ми мандрівники, шукачі пригод і як ж мандри без дегустації. Цього разу, в затишних альтанках, ми спробуємо равликів декількох вишуканих видів приготування та канапки з равликовою ікрою, що в світі цінується і вартує більше ніж чорна.

Відвідаємо екскурсію на Залізничному вокзалі міста Жмеринка, дізнаємось його цікаву історію та чому його називають Царським.

Не зможемо оминути місця, де творив свої шедеври Чайковський П. І. - місця його натхнення поблизу міста Браїлів та музей Чайковського та графині фон Мекк . Відомий композитор був ще тим мандрівним і в Україні провів 26 років. Як, де, проживав, мандрував і що повязувало їх з Графинею - в нашій екскурсії-прогулянці по музею та лісі.

 

 

Організаційний збір


Учасники Клубу 320 UAH
Новачки 355 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 02 вересня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 31 серпня 10:00 Орг. збір зросте на 30 UAH, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • туристичне страхування;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • екскурсія в Чернятинському палаці - 10 грн;
 • екскурсія в Історичному музеї м. Жмеринка - 15 грн;
 • екскурсія та дегустація-обід на равликовій фермі - 350грн;
 • вхідний квиток в музей Чайковського - 10 грн дорослий, 5 грн дитячий;
 • харчування;
 • особисті витрати;

ДІтям до 12 років екскурсія без дегустації равликів - БЕЗКОШТОВНА. Можлива поїздка на власному авто - дешевша поїздка буде на 100 грн. з однієї людини. Повідомте організатора, під час реєстрації, що плануєте їхати своїм авто!

Програма подорожі


Субота 12 вересня :
08:00 Виїзд із Вінниці з платформи Центрального автовокзалу
09:30 прибуття до палацу Вітославських-Львових
09:30 - 11:00 екскурсія по палацу
11:00 - 12:00 час на фотосесію, прогулянку, перекус
12:00 - 12:30 переїзд на равликову ферму
12:30 - 14:30 екскурсія та дегустація на равликовій фермі
15:00 - 16:00 екскурсія на Жмеринському Залізничному вокзалі
16:00 - 16:30 переїзд до музею Чайковського і фон Мекк
16:30 - 19:00 за сприятливої, сухої погоди - екскурсія-прогулянка в музеї та околицях міста, де любив відпочивати і творити свої шедеври Чайковський, лісова експедиція, потрібно спортивне взуття, штани та засіб від комарів
19:00 виїзд додому
20:00 повернення у Вінницю на Центральний автовокзал

Транспорт

 • Бус 18
7 вільних місць із 18

161310741
171411852
181512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.