14 травня 07:45
Час відправлення
14 травня 22:00
Час повернення
Залишилось місць: 4
350 UAH
380 UAH
Залишити відгук

Перлини Поділля 14 травня!

Тип: Екскурсії, Екскурсії
Буде підкорено: 600 км.

Друзі ,а чи знаєте ви наскільки наше Поділля насичене прекрасними місцями ? Ми пропонуємо вам відкрити для себе нові мальовничі простори які знаходяться зовсім близько. У нас буде можливість побувати в містечку Сатанів з його історичними памятками, та помилуватись пейзажами природного заповідника Медобори,розташованого на теренах Подільських товтр ,які утворились ще 15-20 млн. років тому на дні Сарматського моря. І ще багато цікавинок про які ви дізнаєтесь в нашій подорожі )

Відповідальний:
Віталій Цеплий
(098)530-18-29
Відповідальний:
Леонід Гаврилюк
(063)256-30-58
(098)662-74-81
Відповідальна:
Лілія Кравцова
(068)723-32-25
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

Нашу мандрівку ми почнемо із загадкового містечка Сатанів, який славиться багатьма історичними памятками .

А саме :  

Сатанівська слобідка. Троїцький монастир

Свято-Троїцький монастир (XVI-XVIII в.) розташований у Слобідці Сатанівській, що знаходиться неподалік від Сатанова, за течією Збруча. Точна дата заснування монастиря невідома, за деякими припущеннями – мало не ХI століття. одвічний первісний споконвічний Спочатку монастир був печерним – монахи селилися в скелях над Збручем.

Замок XIV-XVI в., 1724 р.

Розташований у північні частині селища на високому лівому березі Збруча. Збудований у XV ст. на місці більш ранніх укріплень XIV-го століття. Наприкінці XVI ст. був розширений, перебудований на п'ятикутну в плані форму з кутовими п'ятигранними баштами. З середини й до кінця XVII ст. піддавався руйнуванням; був відновлений у 1724 р. 

Са́танівська міська́ бра́ма — пам'ятка містобудування та архітектури в Україні національного значення. Це високохудожній архітектурний витвір із характерним ренесансним і бароковим декором. Міська брама розташувалася в південній частині Сатанова, неподалік від місця злиття річки Збруч і невеликої річки Шандрова, в межах пологої лівобережної смуги. Браму закладено в XV столітті на місці давнього південного в'їзду в Сатанів. 

 

Синагога, 1532 р.

Сатанівська синагога — одна з найдавніших у всій Східній Європі споруд такого типу. Основним засобом художньої виразності пам'ятника є глуха архітектура аттіку в ренесансному стилі, що завершує фасади. Аттік, окрім того, виконував роль бойового ярусу, мав стрільниці.Синагога – характерний твір в стилі ренесансу.

Єврейське кладовище 16-19 ст.

На кладовищі, розташованому на березі річки Збруч неподалік центра міста, збереглося майже 2000 надгробків, з яких 720 належать до 16-19 століть. Найстаріший пам'ятник датований 1576 роком. Різьблений декор відзначається розмаїтістю та детальним художнім опрацюванням; епітафії також визначаються різноманітністю й великою кількістю цитат із Біблії. Все це робить сатанівський цвинтар одним з найцікавіших старих єврейських кладовищ в Україні.

Друга частина подорожі : 

Природний заповідник "Медобори" – справжня перлина не тільки Тернопільщини, а й цілої України. Він розташований на теренах Подільських Товтр, гори  яких простягається з північного заходу на південний схід від с. Підкамінь Львівської області, через Тернопільщину, Хмельниччину аж до Румунії.

 

 Товтри є унікальним геолого-геоморфологічним та палеогеографічним феноменом національного і міжнародного значення. Особливо цінною та цікавою ділянкою є частина Товтр, що охороняється у межах природного заповідника "Медобори", створеного у 1990 році. Тут представлені найтиповіші для Товтрової рифової гряди форми рельєфу – головне пасмо та групи бічних форм Товтр із скам’янілими рештками організмів Баденського і Сарматського морів, що збереглися у вапняках в прижиттєвому положенні. Ця частина пасма найбільш монолітна та заліснена, а за багатство медоносних рослин названа Медоборами.

Орг. збір

Організаційний збір складає:

330 грн (для власників клубних карт)

360 грн для нових учасників Клубу.

Клубну картку можна отримати після третьої поїздки з Бідняжками безкоштовно, або одразу, сплативши одноразовий клубний збір, 100 грн! З деталями звертайтесь до Організаторів! Власник картки може взяти з собою одного Учасника по клубній вартості.

УВАГА! З 1 травня орг. збір зросте на 20 грн. 

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси! Реєструйтесь завчасно та займайте кращі місця!

 

Орг. збір включає:

– проїзд комфортабельним автобусом;

– екскурсійний супровід в усіх чудових місцях, де нам належить побувати;

– організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

– податки;

– 10 грн. допомога військовим.

Додатково оплачується:

- Власні витрати.

- Харчування.

Програма подорожі


Неділя 14 травня :
07:45 Збір в "карманчику" навпроти Центрального автовокзалу(Київська 8) Виїзд о 08:00 год
11:30 Орієнтовне прибуття у Сатанів
12:00 Початок екскурсії історичними пам'ятками Сатанова
14:30 Переїзд в Медобори
14:45 Вільний час
15:30 Екскурсія заповідником Медобори .Ми пройдемо екологічною стежкою до печери монаха-відлюдника,побачимо Подільські товтри та відчуємо особливу атмосферу поєднання з природою .
18:00 Виїзд в Вінницю Орієнтовне прибуття 21:30

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
5 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.