14 травня 07:45
Час відправлення
14 травня 22:00
Час повернення
Залишилось місць: 4
350 UAH
380 UAH

Перлини Поділля 14 травня!

Тип: Екскурсії, Екскурсії
Буде підкорено: 600 км.

Друзі ,а чи знаєте ви наскільки наше Поділля насичене прекрасними місцями ? Ми пропонуємо вам відкрити для себе нові мальовничі простори які знаходяться зовсім близько. У нас буде можливість побувати в містечку Сатанів з його історичними памятками, та помилуватись пейзажами природного заповідника Медобори,розташованого на теренах Подільських товтр ,які утворились ще 15-20 млн. років тому на дні Сарматського моря. І ще багато цікавинок про які ви дізнаєтесь в нашій подорожі )

Відповідальний:
Віталій Цеплий
(098)530-18-29
Відповідальний:
Леонід Гаврилюк
(063)256-30-58
(098)662-74-81
Відповідальний:
Лілія Кравцова
(068)723-32-25
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

Нашу мандрівку ми почнемо із загадкового містечка Сатанів, який славиться багатьма історичними памятками .

А саме :  

Сатанівська слобідка. Троїцький монастир

Свято-Троїцький монастир (XVI-XVIII в.) розташований у Слобідці Сатанівській, що знаходиться неподалік від Сатанова, за течією Збруча. Точна дата заснування монастиря невідома, за деякими припущеннями – мало не ХI століття. одвічний первісний споконвічний Спочатку монастир був печерним – монахи селилися в скелях над Збручем.

Замок XIV-XVI в., 1724 р.

Розташований у північні частині селища на високому лівому березі Збруча. Збудований у XV ст. на місці більш ранніх укріплень XIV-го століття. Наприкінці XVI ст. був розширений, перебудований на п'ятикутну в плані форму з кутовими п'ятигранними баштами. З середини й до кінця XVII ст. піддавався руйнуванням; був відновлений у 1724 р. 

Са́танівська міська́ бра́ма — пам'ятка містобудування та архітектури в Україні національного значення. Це високохудожній архітектурний витвір із характерним ренесансним і бароковим декором. Міська брама розташувалася в південній частині Сатанова, неподалік від місця злиття річки Збруч і невеликої річки Шандрова, в межах пологої лівобережної смуги. Браму закладено в XV столітті на місці давнього південного в'їзду в Сатанів. 

 

Синагога, 1532 р.

Сатанівська синагога — одна з найдавніших у всій Східній Європі споруд такого типу. Основним засобом художньої виразності пам'ятника є глуха архітектура аттіку в ренесансному стилі, що завершує фасади. Аттік, окрім того, виконував роль бойового ярусу, мав стрільниці.Синагога – характерний твір в стилі ренесансу.

Єврейське кладовище 16-19 ст.

На кладовищі, розташованому на березі річки Збруч неподалік центра міста, збереглося майже 2000 надгробків, з яких 720 належать до 16-19 століть. Найстаріший пам'ятник датований 1576 роком. Різьблений декор відзначається розмаїтістю та детальним художнім опрацюванням; епітафії також визначаються різноманітністю й великою кількістю цитат із Біблії. Все це робить сатанівський цвинтар одним з найцікавіших старих єврейських кладовищ в Україні.

Друга частина подорожі : 

Природний заповідник "Медобори" – справжня перлина не тільки Тернопільщини, а й цілої України. Він розташований на теренах Подільських Товтр, гори  яких простягається з північного заходу на південний схід від с. Підкамінь Львівської області, через Тернопільщину, Хмельниччину аж до Румунії.

 

 Товтри є унікальним геолого-геоморфологічним та палеогеографічним феноменом національного і міжнародного значення. Особливо цінною та цікавою ділянкою є частина Товтр, що охороняється у межах природного заповідника "Медобори", створеного у 1990 році. Тут представлені найтиповіші для Товтрової рифової гряди форми рельєфу – головне пасмо та групи бічних форм Товтр із скам’янілими рештками організмів Баденського і Сарматського морів, що збереглися у вапняках в прижиттєвому положенні. Ця частина пасма найбільш монолітна та заліснена, а за багатство медоносних рослин названа Медоборами.

Орг. збір

Організаційний збір складає:

330 грн (для власників клубних карт)

360 грн для нових учасників Клубу.

Клубну картку можна отримати після третьої поїздки з Бідняжками безкоштовно, або одразу, сплативши одноразовий клубний збір, 100 грн! З деталями звертайтесь до Організаторів! Власник картки може взяти з собою одного Учасника по клубній вартості.

УВАГА! З 1 травня орг. збір зросте на 20 грн. 

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси! Реєструйтесь завчасно та займайте кращі місця!

 

Орг. збір включає:

– проїзд комфортабельним автобусом;

– екскурсійний супровід в усіх чудових місцях, де нам належить побувати;

– організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

– податки;

– 10 грн. допомога військовим.

Додатково оплачується:

- Власні витрати.

- Харчування.

Програма подорожі


Неділя 14 травня :
07:45 Збір в "карманчику" навпроти Центрального автовокзалу(Київська 8) Виїзд о 08:00 год
11:30 Орієнтовне прибуття у Сатанів
12:00 Початок екскурсії історичними пам'ятками Сатанова
14:30 Переїзд в Медобори
14:45 Вільний час
15:30 Екскурсія заповідником Медобори .Ми пройдемо екологічною стежкою до печери монаха-відлюдника,побачимо Подільські товтри та відчуємо особливу атмосферу поєднання з природою .
18:00 Виїзд в Вінницю Орієнтовне прибуття 21:30

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
5 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.