06 вересня 08:00
Час відправлення
06 вересня 20:30
Час повернення
Є вільні місця!
375 UAH
425 UAH
Замовити місце

InstaWeekend: Блакитна лагуна з комфортом (6 вересня)

Тип: Івенти, Екскурсії, Озера, Розваги, Релакс
Буде підкорено: 200 км.

Поїхали разом з нами підкорювати самі інстаграмні і незвичайні місця Вінниччини! Ми відвідаємо 3 кар'єри: Іванівський, Жежелівський та Черепашинецький. Будемо багато фотографуватися та насолоджуватися природою! Також влаштуємо пікнік та скупаємось у блакитній воді!

Супроводжуюча:
Оксана Боцул
(095)518-63-14
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Іванів

Жежелів

Черепашинці

Вінниця

Про подорож

Каоліновий кар'єр у Жежелеві

Як розкидані Гавайські острови у Тихому океані, так само розкидані по Вінницькй області неймовірної краси блакитні кар'єри. Одним із таких є каоліновий кар'єр у Жежелеві. Велика кількість білого пісковику, білої глини та чарівне лазурне озеро серед них роблять це місце справжнім природнім дивом.


Гранітний кар'єр в Іванові

Раніше поруч з колишнім містом Янів, яке нині є селом Іванів, добували будівельний і декоративний камінь, пісок та гравій.  Останні роки кар'єр не експлуатується. Його чаша потрохи наповнюється водою, за рік-два вона може перетворитися на велике чотирикутне озеро.

 

Кар'єр в Черепашинцях

Черепашинецький кар'єр - це унікальне місце з однією з найбільш незвичайних водойм України. Це місце необхідно побачити своїми очима, щоб ще раз переконатися в усій красі української природи.

Озеро в кар'єрі утворилося в результаті затоплення водою каолінового кар’єру. Вода тут дуже прозора (в деяких місцях видимість сягає навіть 7 метрів), а завдяки піщаному дну та заломленню сонячних променів у безхмарний день, вона має яскраве блакитно-зелене забарвлення - завдяки цьому кар'єр часто порівнюють із Французькою Рив'єрою і навіть із Мальдівами. Хвойний ліс оточує озеро з усіх боків та робить це місце дуже затишним та атмосферним.

Відпочивати будемо на приватній території, тому є можливість розташуватись на спеціально облаштованих місцях для купання та відпочинку. Є басейн для дітей, лежаки та катамарани, які можна орендувати на території. Тому обов'язково беріть із собою купальники, адже відпочивати будемо дуже активно!!!

Організаційний збір


Учасники Клубу 375 UAH
Новачки 425 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 27 серпня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 28 серпня 00:00 Орг. збір зросте на 25 UAH, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • Проїзд у комфортабельному автобусі;
 • Екскурсійний супровід;
 • Фотограф;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • Пікнік - 100 грн;
 • Оренда лежака на цілий день - 50 грн;
 • Катамаран - 100 грн\год;
 • Басейн для дітей - 50 грн\год;
 • Особисті витрати;

Програма подорожі


Неділя 06 вересня :
08:00 Виїзд з Вінниці з карманчику навпроти Центрального Автовокзалу
09:00 - 10:30 Переїзд до с. Іванів
10:30 - 11:30 Вільний час для фото та прогулянок у кар'єрі с.Жежелів
11:30 - 13:00 Вільний час для фото та прогулянок біля кар'єру
13:00 - 13:30 Переїзд до кар'єру у с. Черепашинці. Від місця, де ми залишимо автобус потрібно буде пройти приблизно 2 км в одну сторону
13:30 - 19:00 Вільний час для фото і пікніку на території кар'єру (рекомендуємо захопити усе для пікніку з собою). За сприятливої погоди можна буде покупатись у кар'єрі
19:00 Виїзд у Вінницю
20:30 Орієнтовний час прибуття до Вінниці. Все залежить від нашої організованості

Транспорт

 • Автобус 33 місця (Kud. travel)
32 вільних місць із 34

30262218141062
31272319151173
32
332824201612841
34292521171395
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейНаталя Куценко
InstaWeekend: Блакитна лагуна (12 липня) (12 липня 2020р.)
Дякую за подорож, особливо сподобався Жежелівський'кар'єр


Степан Поперечний
InstaWeekend: Блакитна лагуна (25 липня) (25 липня 2020р.)
Дуже раджу всім хто хоче зробити класні фотки на фоні блактиної води. Інстаграмм буде перевонений)))
Особлива подяка Ксюші - вона класний гід, що виконує свою роботу професійно. З нею хоч на край світу!!!!
Автобус був зручний і водій приємний у спілкуванні. Не забудьте купальники та плавки.
Шановні відпочиваючі, якщо Ви бажаєте зробити шашлики під час подорожі, то гід може таке організувати. Будь-ласка домагайте гіду в смаженні шашликів, бо шашликів багато, як і Вас, а гід один(а).
Приємного всім відпочинку.Вероніка Мороз
InstaWeekend: Блакитна лагуна (14 червня) (14 червня 2020р.)
Ми в захваті від цієї поїздки,це наша вже не перша подорож з "Бідняжками" ,але кожного разу ми отримємо безліч емоцій і вражень. Окремо хочемо сказати "дякую" Ксюші за проведення поїздки ,завдяки її старанням - було весело, цікаво, атмосферно. Особливо вразив приємний сюрприз з фотографом. Всім раджу поїздочки Тур клубу Бідняжки👍


Іванна Стриганин
InstaWeekend: Блакитна лагуна (14 червня) (14 червня 2020р.)
Саме цього року через дані обставини ми маємо нагоду вивчити різні куточки нашої прекрасної України💞 Якщо бути відвертою, то наші Карпати в рази кращі за оспівану Тоскану, а сьогоднішній чудо-кар‘єр в с. Жежелів не зрівняється із турецьким Памуккале💖 А може все не просто так.. Іноді варто зупинитися і зрозуміти що все найкраще поруч🌿#мандруйукраїною

Та й я дуже хочу виграти подарунок, який можна випити, оскільки новачкам везе😄


Вікторія Малихіна
InstaWeekend: Блакитна лагуна (14 червня) (14 червня 2020р.)
Все понравилось! Приятная сопровождающая, интересные локации, вкусный пикник, чистый автобус, безотказный фотограф ))


Ружена Марчишина
InstaWeekend: Блакитна лагуна (14 червня) (14 червня 2020р.)
У неділю, в гарний день,🌼🌼🌼
Під пташиний спів пісень,🕊🐦🦅
Радо,дружньо ,нас збирає🤗🤗🤗
Всіх "Бідняжка"закликає,🦚🦚🦚
В подорож Insta Weekend!🍷🧁🌱🌲🌵🌴🌴🌴
Всі "Бідняжки"любим ми,💞💛💚🧡❤💜💙
В подорож?-Та залюбки=))👭👬👬👫👫
Де кар'єри-там краса,🥰🥰🥰🥰🥰
Завмирає там душа...))🏍🏍🏍🏍🤸‍♂️🤸‍♀️🤸‍♀️
Всім "Бідняжки"пропонуйте,☝️☝️☝️👌👌✌👏👏🤝🤝🤝
Радісно подорожуйте,👅👅👅👀👀👀👣👣👣👣
Летить життя як один день,🏎🏎🏎🏎🏎🏎
З ними завжди- Happy end🥰🥰🥰!!
Марина Долюк
InstaWeekend: Блакитна лагуна (25 липня) (25 липня 2020р.)
Одноденні поїздки це завжди круто. Ми черговий раз переконалися що наша Вінничана може вразити такими місцями і краєвидами про які ми навіть не здогадувались.
Черепашинський кар'єр вже не перший рік є туристичною родзинкою Вінничини. Вода в озері блакитного кольору і це так незвично, побачити посеред лісу таку собі картинку, яка нагадує радше середземноморський курорт на узбережжі Франції, аніж звичайний сільський ставок.
Кар'єр в Іванові чергова фотолокація, яка покорила своєю красою. Навколо кар'єру – гранітні «сходинки» та хвойний ліс. Чаша кар'єру заповнена водою над якою видніються стовпи лінії електропередач.
Кар'єр в Жежелеві це неймовірне поєднання великої кількості білого піску і лазурної води, від такого поєднання неможливі відірвати погляд.
Дякую організаторові Оксані за незабутній відпочинок.


Яна Дупляк
InstaWeekend: Блакитна лагуна (25 липня) (25 липня 2020р.)
Дуже класно та цікаво відпочили,зробили гарні фото, та навіть порелаксували у водичці..) У Іванійському кар'єрі трішки небезпечно спускатися для фотографування, потрібно бути дуже обережним.. Купалися у Черепашинцях..водичка тепла та прозора, тут ми і покупалися і поїли..)У Жежелівському кар'єрі робили яскраве фото на фоні блакитної водички) Їхали зручним та великим автобусом..Дякую організатору Оксана Боцул за організований пікнік та відпочинок)Він пройшов чудово)


Олексій Грищенко
InstaWeekend: Блакитна лагуна (14 червня) (14 червня 2020р.)
Нереальный кайф получили со своей семьей от поездки! Комфортный автобус! Шикарная, милая и очень заботливый организатор Ксения, максимально комуницировала со всеми путишествиниками, не давала никому скучать и радовала всех своей улыбкой! Локации неописуемой красоты и хорошо спланированый маршрут дал возможность успеть и погулять, и пофоткаться, и отдохнуть, и нагулять аппетит. А на конец программы был потрясающий пикник, где все дружно общались и помогали один одному, как большая и крепкая семья. Спасибо клубу Бидняжка и Ксении за этот неповторимый День! До скорой встречи ♥️


Людмила Хамбір
InstaWeekend: Блакитна лагуна (14 червня) (14 червня 2020р.)

Увікенд в нас просто класс!!!
Наша Ксюха в самий раз 👍😘,
Зовсім трішки хвилювалась,
та з роботою справлялась
Накупались,насміялись,гарних вражень ми набрались!!!!
І щасливі всі зостались🤩!!!
А Володька фоток наробив і ,
надіюсь,що в інстаграм не всі злив😜😘Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.