21 травня 06:30
Час відправлення
22 травня 02:30
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
22 травня 2017р.
380 UAH
415 UAH
Залишити відгук

Таємниці заховані в каменях

Тип: Екскурсії, Фестивалі, Фестивалі
Буде підкорено: 540 км.

Хочете круто провести вихідний і не знаєте як? Тоді запрошуємо відвідати унікальні місця нашого краю! У Нагорянах це Шишкові горби - чудотворні скелі, де із висоти пташиного польоту ми побачимо всю красу величної річки Дністер. У Новодністровську дізнаємось, як за допомогою води можна виробити електроенергію, побуваємо у святинях Подільського краю і поринемо у святкову вечірню атмосферу Кам’янця–Подільського, де на нас чекають різноманітні фестивалі до дня міста. Вперед за пригодами!

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Відповідальний:
Сергій Брузницький
(096)711-32-09
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Дністровська ГЕС

   Дністровська ГЕС одна з найсучасніших гідроелектростанцій України, яка є унікальною за комплексним призначенням і конструктивними особливостями об’єктом. Кожного дня через стіни електростанції проходять мільйони літрів води і за рахунок чого гідроагрегати виробляють сумарну потужність 702МВт. Це допомагає без проблем забезпечити навколишні території електроенергією. Власне сама Дністровська ГЕС почала будуватись ще в 1973р з початковою потужністю у 234МВт, а вже в 1983р вона закінчила своє будівництво і досягла максимальної потужності у 702МВт. При будівництві ГЕС також будувалось місто енергетиків Новодністровськ яке на сьогодні є досить молодим містом і має населення близько 8000 чол. 

  Під час екскурсії ми дізнаємось про принцип роботи станції, попадемо в машинне відділення та пункт управління гідроелектростанцією, побачимо шлюзи, турбіни, власне процес виробництва електроенергії. Відкриємо книгу відгуків де є записи відомих особистостей, серед яких Скрябін, Ю. Тимошенко. Буде дуже і дуже цікаво! 
  Зверніть увагу!!! Оскільки Дністровська ГЕС це режимний об'єкт екскурсія можлива у випадку завчасної подачі списків учасників подорожі. Тому вам слід зареєструватись заздалегідь для того, щоб потрапити на екскурсію! Кінцевий термін реєстрації до 14 травня включно! Альтернативою слугуватиме вільний час для прогулянки та фотографування на Дністровському водосховищі.

Галицький скельно-печерний чоловічий монастир

  Є одна споруда, стіни якої бережуть у собі щось особливе, щось святе, вона бачить і воду, і скелі, і поле, і небо! Це прекрасне місце має назву Галицький скельний монастир. У глибоку давнину, внаслідок дії природних стихій, у місцевій вапняковій породі утворилося чимало гротів. В одному з них приблизно за тисячоліття до Різдва Христового тимчасово існував язичницький жертовник (його сліди знайдено у 1999 р. братією обителі та вивчено археологами).   

  А за доби, коли ці землі входили до складу Київської Русі, й русичі вже прийняли християнство, у гротах оселилися ченці. Обживаючи нову обитель, ченці піддавали гроти архітектурній обробці та доповнювали печерний комплекс штучними скельними приміщеннями. Тепер тут налічується понад 20 природних, штучних та змішаних за походженням порожнин. Місцина є досить цікавою і неодмінно залишиться у вашому серці!!! (Жінкам взяти хустки).

Шишкові горби у селі Нагоряни

  Береги села Нагоряни омиває річка Дністер, яка своєю силою створила унікальну красу яку в народі називають – Шишкові горби. Це геологічна пам’ятка природи яка розкинула свої простори на 12 га і на сьогоднішній день знаходиться під охороною. Власне Шишкові горби – це нагромадження чудотворних скель, серед яких найяскравіше виділяються три з «людськими» назвами: «Дід», «Баба» та «Внучка».

  Подібна краса не могла не породити народні легенди, які й надали назви цим витворам природи. Одна така легенда розповідає про сумну історію кохання багатої вродливої дівчини з Нагорян та бідного сільського хлопця. Як і водилося, престарілі батьки дівчини були проти такого нерівного шлюбу, тим більш що до красуні сватався господар Нагорян. Щоб прибрати «конкурента», багатій відправив коханого дівчини на небезпечну роботу – сплавляти ліс по Дністру, де той загинув. Дівчина ж покінчила із собою, кинувшись у ріку з найвищої скелі…

  Беріть з собою їжу: бутерброди, різні солодощі, воду, каву у термосі. Ми зробимо пікнічок у Нагорянах з видом на Дністер, також беріть пляшки – хто бажає прогулятись до джерела, щоб набрати воду збагачену сріблом).

 

  Кожна людина яка попадає сюди відчуває себе маленькою частинкою природи і переконується в тому, що наша країна найпрекрасніша у світі. Скелі висотою 35 метрів стоять немов справжні гіганти, а краєвид з них варто один раз побачити, ніж сто разів почути. Враження від побаченого залишуться у серці назавжди і кожен захоче сюди повернутись знову і знову!!!

День міста у Кам'янці-Подільському 

  Саме місто Кам’янець – Подільський є досить яскравим і цікавим об’єктом для туристів. Всі охоче їдуть сюди щоб знайти безліч пригод і запам’ятати їх на все життя. Кожний знаходить їх у чомусь своєму. Хтось гуляє містом, вуличками, вивчає культуру, споруди, людей, а хтось може стрибнути з мосту і відчути весь адреналін міста на собі, у кожного свої ідеї. Ця подорож містом, також стане для нас яскравою та незабутньою. Саме на ці дні відбудеться святкування дня міста Кам’янця– Подільського. 

  Заплановано багато різних заходів та фестивалів, одним з найяскравіших буде фестиваль повітряних куль. Вечірнє небо перетвориться на справжню красу, буде фінальний вечірній запуск по завершеню свята, а бажаючі можуть побачити місто з висоти пташиного польоту на власні очі. Незабутні враження вам запам’ятаються на довго! 

  Крім цього плануються: міжнародний фестиваль національних культур "Острів семи скарбів", фестиваль малої авіації, лицарські бої, дигустації, святкові концерти у виконанні відомих гуртів. Маємо можливість погуляти вечірнім містом, де буде багато людей, гучна вулична музика, гаряча кава та енергія, яку ви зможете відчути на собі і передати її місту! На вас чекає море вражень та емоцій від побаченого!

ПРАВИЛА ПОЇЗДКИ ОЗНАЙОМТЕСЬ:

Організаційний збір складає: 
350 грн. (для власників Клубних карт) 
385 грн. для нових учасників Клубу. 
УВАГА! З 06.05 орг. збір збільшиться на 30 грн. Бронюйте раніше, щоб не переплачувати.

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс у розмірі 100 грн, а потім за 10 днів до виїзду потрібно доздати решту коштів!

Нагадуємо, що  Клубну картку можна отримати пред’явивши 3 різних магніти з минулих наших подорожей, або оплатити одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє  на 2-х осіб на всі наші мандрівки.

Орг. збір включає:
• проїзд автобусом Еталон;
• страховка на перевезення;
• організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
• податки;
• 10 грн. допомога учасникам АТО.

Додаткові витрати:
• пожертвування на монастир;
• харчування;
• особисті витрати.

Відповідальний організатор: Брузницький Сергій 0967113209 Отс Дмитро 0977496084 та 0639540348

Організатори залишаюсть за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі!

Програма подорожі


Неділя 21 травня :
06:30 Збір в карманчику, навпроти центрального автовокзалу, посадка в автобус, старт о 06:30. Просимо нікого не запізнюватись, автобус чекає максимум 15хв.
09:00 - 10:30 Орієнтовне прибуття на Дністровську ГЕС о 09:00. Початок оглядової екскурсії, тривалість 1,5 год.
10:30 Збір біля автобуса о 10:30, переїзд до Галицького скельного монастиря.
11:30 - 12:30 Приїжаємо до монастиря, вільний час. Фотографуємось. Дівчатам потрібно мати з собою хустки. До 12:30 збір біля автобуса і переїзд у Нагоряни.
14:00 - 16:00 Прибуття у Нагоряни. Далі селом ми вирушаємо на скелі, де усі разом фотографуємось, проводимо пікнік ( візьміть з собою обідній набір), відпочиваємо і насолоджуємось красою природи, по бажанню можна зробити прогулянку берегом до кринички, вода якої є досить корисною адже збагачена сріблом! До 16:00 збір біля автобуса, далі вирушаємо до фестивального Кам'янця!
18:00 Орієнтовне прибуття у Кам'янець-Подільський. Гуляємо містом, спостерігаємо вечірній запуск повітряних куль, маємо вільний час! По бажанню можемо долучитись до святкового концерту!
21:30 До 21:30 збір біля автобуса, відправка! Орієнтовне прибуття у Вінницю до 02.30, залежить від стану доріг та нашої організованості.

Транспорт

 • Еталон 30 місць
2 вільних місць із 29

2523211713951
26242218141062
27
2819151173
2920161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейМария Шкурина
Таємниці заховані в каменях (21 травня 2017р.)
Почну із загального враження: Хто налаштований на цікаву подорож, той буде у захваті, незважаючи на форс-мажори.
Автобус Еталон, виправдав свою назву на тих камянистих і серпантинистих дорогах. Дивно, але дійсно в ньому було зручно.
З екскурсією по Новодністровській ГЕС не склалося. Можливо, на майбутнє, взагалі не витрачати на неї час? Замінити на Бакоту? чи Хотин?
Причарували й вразили своєю красою Дністровські краєвиди в с. Галиця та в с.Нагоряни. Закохалася в ту місцину, де скелі Шишкові горби в с.Нагоряни. Хочеться туди знову.Можливо восени?
Щодо Камянця-Подільського, то мені не щастить побачити повітряних куль вже втретє. Добре що фортеця була відчинена після 18:00.
Аліса Бондаренко
Таємниці заховані в каменях (21 травня 2017р.)
Кажется, лучшая однодневная поездка с клубом! Рекомендую ее всем!
Великолепная природа и замечательные виды, и в Каменце побывать в очередной раз всегда приятно.


Дмитро Гриньчак
Таємниці заховані в каменях (21 травня 2017р.)
Поїздочка вийшла динамічна. І це.....КРУТО


Яна Симчук
Таємниці заховані в каменях (21 травня 2017р.)
Класна поїздка. Тільки повітряних куль у Камянці не побачили(


Олена Ромашкіна
Таємниці заховані в каменях (21 квітня 2018р.)
Бус був комфортний, водій-п.Василь-неперевершений профі своєї справи! Раджу Бідняжкам для наступних подорожей саме цього водія та цей бус. Організатор подорожі Сергій - молодець! Він розробив надзвичайно цікавий маршрут для тих, хто любить природу рідного краю, тому що краєвиди були такі, що іх потрібно побачити на власні очі. Сподобався печерний монастир та види, що відкривалися з монастирського пагорба.Вразила Бакота з протилежного берегу, з Чернівецької сторони. Особисто мене найбільше приголомшили Шишкові горби та відчуття на їх верхівці. Чомусь там пригадалася популярна мелодія Ф.Гойі Парящий кондор (рос.)Відчуваєш себе птахом:-)) Давно мріяла побачти Камянецьку фортецю вночі, коли ввімкнена підсвітка, завдяки цій поїздці моя мрія здійснилась. Дякую турклубу! Фортеця на заході сонця - це фантастика! Рекомендую цю поїздку всім, хто хоче нетривіально провести вільний день.


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.