11 вересня 21:00
Час відправлення
14 вересня 06:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
14 вересня 2020р.
1500 UAH
1650 UAH
Залишити відгук

Від Попа до Попа. Maramures-Chornohora mountains hike. Light edition.

Тип: Гори, Походи, Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 1100 км.

Якщо ти мариш горами і не любиш тягати важкий наплічник, тоді ця подорож саме для тебе! Ми разом побуваємо в Альпах не виїжджаючи за межі країни, збігаємо в гості до сусідів та головне отримаємо незбагненне естетичне задоволення від запаморочливої краси гірських краєвидів, що відкриються нам з гір Піп Іван Мармароський (1936 м) та Піп Іван Чорногірський (2028 м). Друзі, повірте, подібної краси немає більше ніде в Україні. Пакуй рюкзак)! Гори чекають на тебе!

Відповідальна:
Ірина Гаращук
(096)349-09-00
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Чернівці

Яремче

Ділове

Богдан

Луги

Про подорож

  Походи в гори завжди були популярними серед людей, які люблять яскраві враження, романтику, незвичайні панорами з гірських вершин і цінують здоровий спосіб життя. Навіть один день в горах дозволяє розслабитися і відволіктись від щоденної метушні. З'являється відчуття легкості, гармонії і злиття з природою. Ви стаєте частинкою навколишньої краси, паралельно зміцнюючи фізичне і духовне здоров'я, збагачуєте організм киснем і новими емоціями. Бадьорість, потужний заряд енергії, тонус в кожному м'язі - ось далеко не повний список переваг, які ви отримуєте, вирушаючи в пішохідний похід по горам.

 

Мармароський масив

  Про Мармароський гірський масив можна розповідати годинами, адже ці гори неможливо порівнювати з жодними іншим в українських Карпатах - це найдавніші Гори на кордоні України та Румунії. Мармароси – казкове, фантастичне і дуже непередбачуване місце з карколомно стрімкими скелями, запаморочливо глибокими урвищами, гостроверхими та пікоподібними вершинами. 

  Тут скелі виблискують, мармароськими діамантами, кристалами сланцю та мармуру, тут час зупиняється, а очі не можуть намилуватися красою, що є навколо. А ті, хто хоч раз бували на Мармах, назавжди лишаються вірними саме цим, як їх ще називають, Гуцульським Альпам.

Піп Іван Мармароський 1936 м

  Вершина вважається найвищою в гірському масиві Мармароси.  Піп Іван настільки знаний, що усі навколишні вершини та полонини часто називають – гори Піп-Іван. Вершина гори Піп Іван Мармароський має пірамідальну форму та справляє неабияке враження, адже це величезна формація, масивна, розлога з крутими схилами, скелястими виступами та гострими хребтами. 

 Варто знати, що у Карпатах є дві вершини з ідентичними назвами, тому кожна з них має своє територіальне уточнення – Піп Іван Чорногірський та Піп Іван Мармароський. Плутанина з назвами – не нова тема. Вважається, що причиною тому те, що топографи переплутали карпатські масиви та внесли на карти одну й ту саму назву два рази. Однак для Карпат це вже вдруге. Таким чином, у Карпатах є Піп Іван Мармароський та Піп Іван Чорногірський, а також два Петроси: перший – одна з найвищих українських вершин на Чорногорі, вершина-двохтисячник, другий – знаходиться на території державного кордону з Румунією, висота над рівнем моря – 1780 м.

Піп Іван Чорногірський або Чорна Гора 2028 м

  Один із шести українських двохтисячників, з висотою 2028 метра над рівнем моря. Гора розташована на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей. Саме з цієї вершини (яку, кажуть місцеві, правильно називати “Попіван” — бо тут дуже сильний вітер, який “попіває”, тобто, дме так, що аж свистить — і ви там о будь-якій порі року його почуєте) розпочинається найвищий гірський масив Українських Карпат – Чорногірський хребет (Чорногора), на якому зібралися всі українські двохтисячники, а саме – Говерла, Бребенескул, Ребра, Петрос, Піп Іван та Гутин Томнатик. Хребет простягається майже на 40 кілометрів між долинами річок Чорна Тиса на заході та Чорний Черемош на сході.

 Саме тут у міжвоєнний період була польська обсерваторія, відома як «Білий Слон» — найвища розташована в Україні і тогочасній Польщі споруда, у якій жили і працювали люди (2028 метрів над рівнем моря) В народі її називають “Білим Слоном” через те, що взимку вона, заліплена снігом, справді нагадує чудернацького слона. І в туристів, які прагнуть тут побувати, є сталий вираз - “доторкнутися до Білого слона”, якщо ви, словом, доторкнулися, значить, побували на Попівані! А краєвиди довкола вражають до втрати мови, стоїш такий заворожений вглядаєшся у далечінь і розумієш, що от воно справжнє щастя, бути тут, понад хмарами!

Як буде проходити наш похід?

  В перший день нашої мандрівки ми приїжджаємо у село Ділове, де проходимо реєстрацію у прикордонній службі, отримуємо дозвіл, снідаємо та відправляємося на зустріч шаленим пригодам та фантастичним краєвидам! А щоб одразу не шокувати організм виснажливими переходами в горах, ми пересідаємо у потужний всюдихід-вантажівку ЗІЛ, який повезе нас вздовж Білого Потоку, дорогою лісовозів, аж до полонини Струнги (орієнтовний час переїзду 2 години). 

  Нас чекає Піп Іван Мармароський найвища гора української частини Мармароського масиву - 1936 метрів над рівнем моря. Продираючись через надокучливий жереп ми вийдемо на хребет, а тут без слів, лише тільки емоції... Час переходу в горах орієнтовно 5 годин. Перепад висот на маршруті протяжністю біля 5 кілометрів становить близько 450 метрів по вертикалі. (Переїзд на ЗІЛ оплачується додатково, орієнтовна вартість 300 грн, залежить від кількості людей в машині, вартість якої ділиться між учасниками подорожі).

  Тут по хребту й проходить кордон між двома державами. Можна досхочу роздивитися румунські гори, з неповторними вершинами Фаркау (1958 м) та Міхайлека (1918 м) і навіть зайти на хвилинку до сусідів в гості. 

  Вдосталь намилувавшись краєвидами ми вертаємось до нашого всюдеходу, що повезе нас бездоріжжям на відпочинок у готель в селі Ділове.

  Гарно виспавшись і ситно поснідавши, ми їдемо на зустріч до Піп Івана Чорногірського.  Знову пакуємося у нашу вантажівка, та вйо до горбів! Час переїзду до виходу у гори, орієнтовно 1,5 години (переїзд на ГАЗ 66 оплачується додатково, орієнтовна вартість 250 грн, залежить від кількості людей в машині, вартість якої ділиться між учасниками подорожі).

  Нас чекає піший перехід до вершини протяжністю 6 кілометрів в одну сторону, перепади висоти близько 600 метрів по вертикалі. Повірте, коли йдеш до вершини, то забуваєш про все на світі, бо навкруги краєвиди, що паморочать голову, бо саме тут відчуваєш крила за спиною і щастя, що розпирає тебе з середини! 

  Трошки зусиль і ми на вершині, задоволені своїми перемогами, втомлені, але безмежно щасливі! Торкаємося Білого Слона, відкорковуємо шампанське, для переможців) та невтомно насолоджуємося величчю Чорногірського хребта.

  Вдосталь відпочивши на вершині, ми йдемо до низу, декілька раз обертаючись на Чорногору, щоб саме ці миті життя закарбувалися в нашій пам'яті на довго, а можливо і на все життя!

Звичайно ж, побачити всю красу гір і осягнути велич природи, нам вдасться при ясній погоді. Але, насправді, гори чарівні завжди і за будь-якої погоди вони манять до себе, своїм казковим шепотом вітру. Головне, йти до мети, тоді обов’язково буде винагорода!

Зверніть увагу!

Туристичний шлях Мармароськими горами проходить вздовж державного кордону України з Румунією. Мармароський масив є частиною прикордонної території, тому для перебування у цій місцевості потрібно отримати спеціальний тимчасовий дозвіл. Після реєстрації на подорож, Вам обов'язково треба відправити на viber (тел. 096-34-90-900) організатору подорожі фото 1,2 сторінки українського паспорту, а також сторінку з останнім місцем прописки. Паспорт під час подорожі повинен бути з собою!

Реєстрація на подорож закінчується за тиждень до її початку!

 Формат одягу: розношене трекінгове  взуття; зручний одяг, по погоді; куртка, толстовку або вітровку, навіть у спеку в горах вітряно; головний убір; рукавиці; дощовик, погода в горах дуже мінлива, дощик може нагрянути в мить, а можливо навіть сніг).

Що з собою мати: ПАСПОРТ, наплічник; їжу та водичку - в горах ми будемо мати час для пікніка; термос; рушник; крем від засмаги; каремат або сідачку; техніку для файних фотографій; особисту аптечку; гарний настрій.

Відповідальний організатор: Гаращук Ірина (096)34-90-900УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель "Президент"
3-місний (triple),
4-місний
2-місний (double),
2-місний (twin)
Учасники Клубу 1500 UAH 1540 UAH
Новачки 1650 UAH 1690 UAH

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 01 вересня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 23 серпня 00:00 Орг. збір зріс на 50 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд бусом туристичного класу;
 • проживання у готелі;
 • страховка;
 • супровід провідника у гори;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • 2 сніданки та вечеря - 270грн;
 • рекреаційний збір на Піп Іван Мармароський - 30 грн;
 • рекреаційний збір на Піп Іван Чорногірський- 30 грн;
 • проїзд на ЗІЛ до ПІМ - орієнтовно 300 грн;
 • проїзд на ГАЗ 66 до ПІЧ - орієнтовно 250 грн;
 • харчування та власні витрати;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! Тур Клуб не несе відповідальність за погоду та природні явища. У подорож допускаються діти мінімальний вік яких становить 10 років.

Програма подорожі


П'ятниця 11 вересня :
21:00 Збір у карманчику навпроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус. Старт о 21.00. Чекаємо 15 хвилин, не запізнюйтесь.
Субота 12 вересня :
08:00 - 09:00 Орієнтовне прибуття у село Ділове. Гарно снідаємо, адже сили нам сьогодні як ніколи потрібні!
09:00 - 11:30 Забираємо наш дозвіл у прикордонників, сідаємо в ЗІЛ та вйо до горбів!
11:30 - 18:00 Сьогодні ти зможеш здійснити мрію багатьох! Ми йдемо на зустріч гуцульським Альпам! Трішечки зусиль і волі в кулак))) і от він казковий Піп Іван Мармароський.
18:00 - 20:00 Вертаємося до ЗІЛа. Втомлені та безмежно щасливі вирушаємо до готелю на відпочинок.
20:00 - 22:00 Вечеря по бажанню, пляшечка холодного пива, бідняжка-паті та солодко спаті).
Неділя 13 вересня :
07:30 - 08:00 Смачно снідаємо, обов'язково складаємо в наплічник воду та їжу для перекусу, робимо в термос солодкий чай, не забуваємо взяти теплий одяг та дощовики й вирушаємо на зустріч неймовірним пригодам, сьогодні у нас сходження на Піп Іван Чорногірський.
08:30 Вантажимось у наш позашляховик і вирушаємо до підніжжя гори Вихід. Наше сходження буде тривати орієнтовно 4 години часу, під час яких тобі доведеться кинути виклик Білому Слону та вперто йти до мети. Усіх переможців чекають найкращі краєвиди та крутезні фото на згадку. Не втрачаючи пильності пологими схилами спускаємось до низу.
19:00 - 20:00 Нас вже чекає смачна вечеря та келих домашнього винця, після якого дорога додому пройде майже непомітно).
Понеділок 14 вересня :
06:00 Орієнтовне прибуття до Вінниці. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка на Західному автовокзалі та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Neoplan 116 (51 місце) білий з кольоровими смугами
0 вільних місць із 51

Зручний та комфортабельний автобус туристичного класу. Сидіння відкидаються назад для зручності.

45433935312725211713951
464440363228262218141062
47
4841373329231915117350
4942383430242016128451
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель "Президент"
0 вільних місць із 30

Великий та комфортабельний готель «Президент» знаходиться у центрі селища Ділове. З Ділового веде найбільш зручний маршрут на гору  Піп-Іван Мармароський. До визначного місця центру Європи всього 5 км. Ми будемо відпочивати у стандартних номерах,  де є надзвичайно комфортне двоспальне ліжко або односпальні ліжка. В номері є шафа для одягу, невеличка тумбочка, м’який пуф та санвузол: туалет, душова кабіна, умивальник та косметичні засоби.

Сніданки та вечеря оплачуються додатково. Вартість сніданку у перший день подорожі (сирники з домашнього сиру зі сметаною, джемом та чаєм) 70 грн. В другий день подорожі (гречана каша, салат з капусти, котлета та чай) вартість 100 грн. На вечерю у перший день (бограч, вареники з картоплею, бринзою та маслом, чай) коштує 100 грн.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейЧервонецька Людмила Іванівна
Від Попа до Попа. В пошуках червоної рути (18 червня 2021р.)
Чудова подорож для істинних туристів - фанатів, які готові до пригод, нових вражень і звершень!Захоплююче сходження з яскравими барвами гір і приємними емоціями! З тур - клубом не вперше. Подобається якість обслуговування, доступний сайт та повнота інформації. Водію Василю, окреме "дякую". Він завжди на позитиві. Сергій також молодчина. В автобусі чисто, затишно, працює кондиціонер. Хлопці, з вами комфорнто!Готель "Президент" чудовий. Можна і прийняти душ, і замовити поїсти, і міцьно заснути на білосніжній постілі. А найвищий бал - нашому керівникові подорожі Ірині Гаращук. Іринко, Ви найкраща! Продумано все до дрібниць! Все вчасно, надійно і комфортно. Не зважаючи на погоду, яку не можна передбачити в горах наперед,тому що вона змінюється на день кільканадцять раз,все було на позитиві. Водії чудернацької гірської техніки справжні аси. Мені буде що згадати! Це третя моя двотисячник. І дві з них, поряд зі мною була ця неперевершена дівчина Ірина, яка давала пораду, хвилювалась, мотивувала і наставляла. Це майстр своєї справи! Іринко, так тримати! Дякую "Бідняжкам" за позитив і натхнення. До нових зустрічей!


Засаднюк Олег Олександрович
Від Попа до Попа. Maramures-Chornohora mountains hike. Light edition. (11 вересня 2020р.)
Подорож пройшла на ура. Все було суперово, організація, настрій... Навіть погоду організували казкову і в горах і в моєму серці)). Ці 2 дні були дуже насиченими, емоції розпирають, важко виразити словами. Команда здоров'я, Вперед за пригодами, їдемо в Карпати, щоб співала Верховина. Бідняжки справжній клуб друзів для друзів!!!


Кузніцова Олена Сергіївна
Від Попа до Попа. Maramures-Chornohora mountains hike. Light edition. (11 вересня 2020р.)
Це саме те відчуття, коли за 2 дні, збулося 2 мрії. Іра, ти неперевершена. Діма, якби не ти, подорож не була б на стільки крутою, та веселою. Твої танці зробили чудо))) закохуюсь в бідняжок з кожним разом все більше❤️ ТБВ «Здоров’я», кайфанули- Дай Бог). Дуже подобається, що з кожною поїздкою стає все більше і більше друзів. Ви збираєте неперевершених людей. Гід Олег, в серці з донатиранням😂. Це було прекрасно) Все окей😉Верховина співає, і ми з нею🥰. Обожнюю вас❤️До зустрічі у Кам’янці Подільському🥰


Коритчук Наталя Дмитрівна
Від Попа до Попа. В пошуках червоної рути (18 червня 2021р.)
Яскраві вихідні в колоритному місці з веселою компанією!!!!
Бідняжки, як завжди, на висоті! Все організовано та інформація повністю відповідає дійсності. 👍🥰
Організатор Іра, як завжди, суперова!!! 😘😘😘 Уважна, турботлива, драйвова, неймовірна!!! Закохана в гори і заряджає усіх вершинами! З тебе ще 4 2000-ники!!! 🏞
Транспорт - 🥺. Ногам біда. Ситуацію спасав товариський водій Василь! 🚌
Готель - все заявлене було. Чисто, зручно, комфортно. 🏫

Програма подорожі - 2 дні - 2 вершини! Все організовано, насичено, колоритно!!! А бограч після сходження на Чорногорського Попа то " Ягідка на тістечку"!!! 🥣

Я насолодилась і всім рекомендую - Вперед за пригодами!!!
Бідняжки, продовжуйте в тому ж дусі!!! 👍👍👍😍🥰😘


Відповідь: Наталя, дякую Вам і Софійці за довіру і такі теплі слова. Ми разом обов'язково взійдемо на всі двотисячники Чорногірського хребта! Обіцяю ретельніше вибирати трансорт, для Вашого комфорту в настуних мандрівках. До зустрічі на нових вершинах!)

Пилявський Ярослав Володимирович
Від Попа до Попа. Maramures-Chornohora mountains hike. Light edition. (11 вересня 2020р.)
Вперед за пригодами! АГОНЬ ВАЩЄ АГОНЬ! Надзвичайно круті маршрути з нереальними краєвидами і емоціями. Класна дружня атмосферу яку створюють організатори Іруськи і Дімон заряджає так, що в мене по венах досі тече струм! Емоцій куча в голові каша похід звичайно не простий і тим він крутий. А чи МОХ я написати щось друге то звичайно МОХ але воно всерівно булоб дуже позитивне. Чекаю наступних подорожей! І співає Верховина...


Данилюк Марія Василівна
Від Попа до Попа. В пошуках червоної рути (18 червня 2021р.)
Крутезна подорож, коли за 2 дні ти можеш побачити 2 вершини з неймовірними краєвидами. Потрібно бути готовим, що легко не буде. Але поряд є Ірина Гаращук, яка завжди підтримає і допоможе. Щиро радію знайомству з людиною, яка безмежно любить гори, вміє професійно організувати поїздку, створити такі умови, щоб кожен відчував себе частиною команди. Дякую! Бідняжки, ви круті!


Бондарчук Георгій Юрійович
Від Попа до Попа. Maramures-Chornohora mountains hike. Light edition. (11 вересня 2020р.)
Один из символов уходящего года - закрытые границы. К счастью, мне удалось посетить закрытыю страну - Румынию! Я зашел в глубь страны на целых 15 метров и даже успел поговорить с румнским пастухом👨🏻 🐑

А если без шуток, сбылась еще одна мечта - я сумел взойти на самую высокую вершину Мармароского массива - Піп Іван Мармароський.

Отличный трекинг, при отличной погоде, чистом воздухе, светлыми мыслями и потрясающими видами на Карпаты.

Восхождения было с моей любимой группой "Здоровье", которая была создана летом этого года. Это чудесные ребята, где каждый уникален по своему! Кто-то самый быстрый в восхождениях, кто-то может найти бутылку коньяка в глухом Карпатском лесу и т.д.
Пятенко Світлана Миколаївна
Від Попа до Попа. В пошуках червоної рути (18 червня 2021р.)
Дуже крута подорож ,яка залишає за собою нескінчений шлейф вражень та спогадів . Завдяки Ірині Гаращук в команді особлива атмосфера ,весь час відчуваєш себе, як серед близьких людей .Щирі ємоції починаються ще з зустрічі перед поїздкою,Що спонукає їхати все в нові і нові подорожі. Дуже вдячна "Бідняжкам"За ексклюзивні ,насичені ,інколи шалені та різноманітні пригоди)до нових зустрічей


Тарасюк Софія Віталіївна
Від Попа до Попа. В пошуках червоної рути (18 червня 2021р.)
За ці два дні я отримала море вражень від поїздки. Ця краса навкруги вартує тієї важкості, яку я поборола на шляху. Якби не підтримка всіх , я б не змогла забратися на самий вершечок гір. Іра Гаращук зробила все , щоб ця поїздка стала для всіх найкращою! Дякуючи інструкціям Іри та підтримці усієї групи я в 11 років забралася на другого двохтисячника Карпат! УРАААА!
А ще Іра - сама найкраща організаторка!!!Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Людмила - 16 вересня 14:37
Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, планируется ли еще одна такая поездка в этом году?
Дмитро - 16 вересня 14:59
Людмила, Добрый день. В этом году не планируется.

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.