08 травня 06:00
Час відправлення
08 травня 23:50
Час повернення
Місць немає!
320 UAH
350 UAH
Повідомте мене про додаткові місця

Таємниче Трипілля + дендропарк «Софіївка»

Тип: Екскурсії, Екскурсії
Буде підкорено: 450 км.

Друзі, поїхали в Умань! У живописний, вартий захоплення куточок України - національний дендрологічний парк «Софіївка», який вражає відвідувачів своєю красою та загадковою романтичністю. Відвідаємо трипільське поселення в селі Легедзино та поринемо далеко в минуле - епоху неоліту. Також завітаємо до міста Тальне, що славиться своїми культурними та історичними пам’ятками, там ми побачимо мисливський замок графа Наришкіна-Шувалова, який було закладено ще у 1893 році.

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Відповідальний:
Елена Камынина
(099)404-73-87
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

Дендропарк "Софіївка"

    У відомому з стародавніх часів українському місті Умань є живописний, вартий захоплення куточок, який по праву завоював честь називатися перлиною України - національний дендрологічний парк «Софіївка». Він  розкинувся на площу біля 170 га і до сьогоднішнього дня вражає відвідувачів своєю красою та загадковою романтичністю. «Софіївка» була заснована польським магнатом Станіславом Потоцьким, як  збудував у 1796-1805 рр. для коханої дружини шматок її рідної Греції в античному силі.

    Старовинними алеями парку бродили Олександр Пушкін і Тарас Шевченко, Іван Котляревський і Сергій Волконський, Павло Пестель і Михайло Бестужев-Рюмін, Володимир Сосюра і Максим Рильський. Сотні наших славних земляків далекого і близького минулого відвідували цей парк. Вхідний квиток оплачуємо додатково (40-дорослі, 25-діти).

Музей поселень-гігантів трипільської культури в селі Легедзино

       Не часто випадає  побувати на місці найбільшого Європейського поселення, яке виникло наприкінці V тисячоліття до н.е. Ми з Вами рушаймо до трипільського поселення в селі Легедзино, що мало від 1500 до 2700 будівель і одночасно проживало від 6 до 14 тисяч людей. Ці поселення існували за тисячу років до єгипетських пірамід.

         Відвідаємо музей поселень-гігантів трипільської культури, в якому представлені знахідки трипільської культури, зокрема речі побуту зі своєрідними трипільськими розписами та орнаментом. Він знаходиться під відкритим небом, а тому створює враження справжнього давнього поселення. Мандрівка поверне нас далеко в минуле, в епоху неоліту  - не треба й машини часу! Вхідний квиток оплачуємо додатково: дорослі 30 грн., діти 20 грн.

Палац графа Шувалова

    Завітаємо до містечка Тальне, що славиться своїми культурними та історичними пам’ятками, привітними людьми та ароматною кавою. Там ми побачимо відомий мисливський замок графа Наришкіна-Шувалова, який було закладено ще у 1893 році. Це розкішний двоповерховий палац у стилі епохи Відродження.  Відвідаємо  Тальнівський парк (чи парк Шувалових), він є пам’яткою садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення. Екскурсійний супровід у маєтку складе 20 грн./особа.

Отже, повернутися в минуле вже можна – просто вирушайте за пригодами разом з нами! 

ПРАВИЛА ПОЇЗДКИ ОЗНАЙОМТЕСЬ:

Організаційний збір складає: 
290 грн. (для власників Клубних карт) 
320 грн. для нових учасників Клубу. 
УВАГА!
З 29.04 орг. збір збільшиться на 30 грн. 

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс у розмірі 100 грн, а потім за 10 днів до виїзду потрібно доздати решту коштів! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 4 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках".

Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати пред’явивши 3 різних магніти з минулих наших подорожей, або оплатити одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє  на 2-х осіб на всі наші мандрівки.

Орг. збір включає: 
• проїзд комфортабельним автобусом; 
• страховка на перевезення; 
• організаційний супровід до, під час, та після подорожі; 
• податки; 
• 10 грн. допомога учасникам АТО.

Додаткові витрати:
• оплачуються вхідні квитки згідно опису подорожі.
• харчування та власні витрати.

Відповідальний організатор: Каминіна Олена  099-40-47-387 Отс Дмитро 097-74-96-084 та 063-95-40-348

Організатори залишаюсть за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі!

 

 

 

 

Програма подорожі


Понеділок 08 травня :
06:00 Збір у карманчику навпроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус. Старт о 6.00. Чекаємо 15 хвилин, не запізнюйтесь.
09:00 - 09:30 Прибуття до Умані, екскурсія по дендропарку «Софіївка». Тривалість - година.
10:30 - 14:00 Гуляємо парком, фотографуємосья, та насолоджуємосья красою.Вільний час, обід. До 14.00 збір біля автобуса. Переїзд у Легедзино.
14:30 - 17:00 Екскурсія заповідником "Трипільська культура".До 17.00 збір біля автобуса. Переїзд у Тальне.
17:30 - 19:30 Відвідування мисливського замоку графа Наришкіна-Шувалова. 19.30-20.30 повечеряємо в одному з закладів міста.
20:30 Збір біля автобуса о 20.30. Відправка на Вінницю. Орієнтовне прибуття до 01.00. Залежить від нашої організованості та стану дороги.

Транспорт

 • Неоплан 31*
0 вільних місць із 31

2725211713951
28262218141062
29
302319151173
312420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.