20 травня 06:00
Час відправлення
21 травня 21:00
Час повернення
Залишилось місць: 6
500 UAH
550 UAH

Міні-Карпати, ослина ферма та вечорниці під Молдовою, 20-21 травня

Тип: Екскурсії, Розваги, Розваги
Буде підкорено: 465 км.

Друзі, у цій поїздці ми відвідаємо незвичайні та унікальні місцини нашого краю. Будемо годувати бубликами грайливих осликів та ведмедів, спати у бджолиних хатках, побуваємо у таємничих монаших печерах, що через Дністер межують з Молдовою, позапалюємо на вечорницях, і завітаємо до арт-володінь відомого скульптора. І це ще не все: на нас чекатимуть цікаві музеї, величні замки та майстер-класи. Тож, гайда з нами)

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Супроводжуючий:


Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож


Музей академіка Заболотного

Нашу подорож ми розпочнемо із села Заболотне Крижопільського району, а саме з відвідин Музею людини зі світовим іменем. Мова йде про відомого академіка, мікробіолога та епідеміолога Данила Заболотного

   

Він вивчав такі хвороби, як чума та холера, на собі проводив експерименти, і зробив чимало відкриттів у медицині. Нині колекція музею нараховує понад 2 000  предметів. Це особисті речі, медичний інструментарій, колекції та праці вченого. 

Ослина ферма: ослики, ведмеді, вовки та борсуки

Після Музею Заболотного ми відвідаємо ослину ферму. Спочатку у Заболотному, потім ще й у Чорномині Піщанського району. Тут нас чекатимуть не лише веселі ослики, але й вовки, лайки, кози, борсуки та ведмеді Маша і Міша, які зараз очікують поповнення у своїй сім'ї. Із Вінниці ми привеземо для них гостинчиків (бублики та мед), і кожен матиме змогу погодувати тваринок:)
Мед і декілька кілограмів бубликів ми придбаємо, але якщо у Вас виникне бажання пригостити друзів наших менших - долучайтеся! Це мають бути лише ванільні бублики. Влаштуємо тваринкам свято!)
 

Про користь молока ослів та мила на основі ослиного молока нам розповість Василь Никифорович, який заснував усе це господарство. Якщо пощастить, і маленькі віслючки не вип'ють всього молока, ми також  матимемо змогу скуштувати елітного сиру та молока із ослиної ферми. 

   

Дністер, монаші печери та скелі — "міні-Карпати” у Оксанівці

Опісля ми вирушаємо до мальовничого прикордонного села на березі Дністра — Оксанівки. Це місце має свою таємничу атмосферу і нагадує “міні-Карпати”. Тут ми пообідаємо смачною домашньою їжею і відправимося у подорож уздовж Дністра до скель та печер, в яких колись жили легендарні монахи.

Йдучи низом ми будемо  милуватися скелястими виступами, а вибравшись на гору – розглядати село сусідньої Молдови, адже ця територія з Оксанівки виглядає, наче на долоні. Фото тут просто неперевершені:)

 
   
 

Юшка, вечорниці та бджолині хатки

А після таємничих печер на нас чекатимуть навариста юшка та  вечорниці в українсько-молдавському стилі. Місцеві мешканці знають толк у забавах і спеціально для нас готують інсценізацію сватання за місцевими традиціями. І поки ми будемо розважатися, кожен по черзі зможе полежати у бджолиній хатці.  Біополя людини і бджоли співпадають. А у весняний період  бджілки особливо активні. Тому позитив та приплив енергії Вам гарантовано. 

Екскурсія до шести музеїв унікального скульптрора Альошкіна

Другий день, після смачного домашнього сніданку, ми розпочнемо із поїздки у село Букатинка Чернівецького району. Ми завітаємо у володіння надзвичайно творчої та унікальної людини — скульптора Олексія Альошкіна. Власноруч він зробив аж шість музеїв, а город перетворив у арт-об'єкт під відкритим небом. Ми зможемо заглянути і у підземелля, яке пан Олексій називає своїм кабінетом для роздумів. Про цього чоловіка знімали чимало фільмів ("Первісний авангард"), а в нього  на городі кліпів для зірок (гутр "ТІК" пісня "Ендорфіни"). 

Майстер-класи: ліплення  з глини та виготовлення витинанки

Окрім захоплюючої екскурсії пан Олексій разом з дружиною проведуть для нас цікаві майстер-класи: ліплення предметів з глини та виготовлення витинанки. Також у них є гончарний круг, якщо хтось захоче створити якусь “серйозну” річ. Усі свої вироби заберемо на пам'ять, а ще тут можна буде придбати якийсь цікавенький сувенірчик. 

Майстер-класи із ліплення з глини та виготовлення витинанки за бажанням та оплачуються додатково —  20 грн. 

Величний палац Вітославських у Чернятині

Останньою точкою нашої подорожі стане палац Вітославських-Львових у неоготичному стилі в селі Чернятин Жмеринського району. Це один з небагатох маєтків XIX століття на Вінниччині, що досить непогано зберігся. При вході нас зустрічатимуть два величні леви, що є символами родини Львових. Нині тут навчаються студенти аграрного коледжу, адміністрація якого й підтримує палац у належному стані як ззовні, так і в середині, адже збереглося чимало елементів декору того часу. Також ми зможемо прогулятися прекрасним парком біля палацу.

Харчування

В перший день на сніданок візьміть із собою бутерброди. Обід (домашня кухня) першого дня у Оксанівці - 40грн (оплачується додатково), або ж, якщо хто хоче — ми будемо їхати через Ямпіль, тому кому потрібно затоваритися - ми зупинимося біля місцевого супермаркету. На вечерю першого дня ми будемо їсти юшку, яка вже включена у орг.збір. 
Сніданок (домашня кухня)  другого  дня у Оксанівці - 40 грн (оплачується додатково). Обідати ми будемо на природі, тому заїжджаючи до супермаркету в Ямпіль візьміть щось собі на обід другого дня. Розведемо багаттячко і зробимо спільний пікнічок).

Проживання

Друзі, ночувати ми будемо у Оксанівці. У нас є декілька варіантів: приватні садиби в мешканців Оксанівки, еко-хостел у центрі села та кемпінг, де ми можемо розміститися над Дністром у наметах. Обираємо бажане при реєстрації.

Увага! Організаційний збір може змінюватися, в залежності від обраного Вами варіанту проживання.

* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами виключно з  метою  її  покращення:)

Організаційний збір складає: 
500 грн для власників клубних карт
550 грн  для нових учасників Клубу

Клубну картку можна отримати після третьої поїздки з Бідняжками безкоштовно, або одразу, сплативши одноразовий клубний збір у 100 грн! За деталями звертайтесь до Організаторів! Власник картки може взяти з собою ще одного учасника по клубній вартості.

Орг. збір включає:

- проїзд комфортабельним автобусом;
- проживання;
- вечорниці;
- вечеря першого дня;
- лежання у бджолиних хатках (по 15 хв);
- екскурсійний супровід в усіх місцях;
- 24 години організаторської підтримки до, підчас та після подорожі;
- вкусняшки на пікнік;
- гостинці для ослиної ферми;
- податки;
- 10 грн. допомога військовим.

Додатково оплачується:
- вхід та екскурсія у музеї Заболотного — 10 грн;
- вхід до арт-комплексу скульптора Альошкіна — 10 грн;
- вхід та екскурсія у палаці Вітославських — 10 грн; 
- майстер-класи із ліплення  з глини та виготовлення витинанки —  20 грн;
- харчування: обід 1 дня,  сніданок та обід 2 дня  орієнтовно 40 грн за один прийом.

Діє система авансів! Ви можете забронювати собі місце, здавши аванс 30% від загальної вартості подорожі, а за 10 днів до виїзду доздати решту!
УВАГА! Із 3 травня орг. збір зросте на 30 грн.
Не зволікайте з реєстрацією, адже скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси. 

Організатор подорожі – Віта Омельчук, тел. 096 85 24 698;  або в ВК: vk.com/id67009698 чи ФБ: facebook.com/profile.php?id=100009183370888
Звертайтесь, залюбки відповім на всі Ваші запитання!:)

 

Програма подорожі


Субота 20 травня :
06:00 Старт із карманчика навпроти Центрального автовокзалу м. Вінниця
08:30 - 09:30 Прибуття у село Заболотне, відвідини музею Заболотного
09:30 - 13:00 Відвідини виробничої ферми у Заболотному. Переїзд та відвідини ослиної ферми у селі Чорномині
13:00 - 14:30 Переїзд до Ямполя, аби всі охочі могли зайти у супермаркет
15:00 - 16:00 Прибуття в Оксанівку, обід
16:00 - 19:00 Мандрівка уздовж Дністра до скель та печер
19:00 - 20:00 Вільний час
20:00 - 22:00 Юшка, забави, вечорниці та лежання у бджолиних будиночках
Неділя 21 травня :
08:00 - 09:00 Сніданок
09:00 - 10:30 Переїзд у Букатинку до володінь скульптора Альошкіна
10:30 - 14:30 Екскурсія музеями скульптора Олексія Альошкіна, майстер-класи з ліплення із глини та виготовлення витинанки
14:30 - 17:00 Переїзд до палацу Вітовських у Чернятині
17:00 - 18:00 Екскурсія по палацу та парку Вітовських
18:00 - 19:00 Вільний час
19:00 - 21:00 Переїзд до Вінниці.
21:00 Орієнтовне прибуття у Вінницю

Транспорт

 • Ман 35 місць
7 вільних місць із 35

312925211713951
3230262218141062
33
34272319151173
35282420161284
Зверніть увагу!
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Садиби у жителів Оксанівки
 • Кемпінг "Над Дністром"
 • Еко-хослел "У Хлиминди"
11 вільних місць із 23

Жителі Оксанівки із задоволенням поселять нас у своїх садибах. Майже  усі господарства дуже колоритно оформлені. В усіх є зручності ( санвузол, гаряча вода)Садиба 1
Садиба 2
Садиба 3
Садиба 4
Садиба 5
Садиба 6
Садиба 7
Садиба 10
Садиба 8
Садиба 9
Зверніть увагу!
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.
 • В разі, якщо ви займаєте не усі місця у конкретному готельному номері, до вас будуть підселені інші Учасники подорожі.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до вас поселяться Учасники вашої статі.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.