12 липня 06:00
Час відправлення
13 липня 02:00
Час повернення
Місць немає!
620 UAH
680 UAH
Повідомте мене про додаткові місця

Один день в Бакоті

Тип: Екскурсії, Релакс
Буде підкорено: 550 км.

Друзі, один день, чудовий відпочинок, фантастичні краєвиди, гарні фоточки, купання в чистій воді - маса позитивних вражень! Це все можна написати коли мова йде про одне із кращих природних місць України - Бакоту. Вирушаємо в одноденну подорож та зарядимось позитивною енергетикою цього місця!)

Супроводжуючий:
Олександр Антонюк
(096)965-33-33
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Кам'янець

Бакота

Про подорож

Це місце, в якому просто хочеться бути, нікуди не спішити, вдоста насолодитись естетично краєвидами, надихатись того смачного повітря і забути про все, відпочивши душею. - Саме це ми і плануємо зробити за один день в Бакоті!

Бакота (наголос на перший склад) унікальна, одне із най-най гарніших місць в Україні!

Природа тут дивовижна, а із 120-метрової висоти відкривається краєвид, який захоплює дух, та здається, що норвежські фіорди не так вже і далеко від нас!)

Бакотський скельний монастир! - Одна із найдавніших та енергетично найсильніших святинь нашого світу (“місце сили”), якому вже близько 4 тис. років! Тут ми почуємо, на мою думку, ну дуже цікаву екскурсію про це місце та про Бакоту загалом.

А після ми будемо мати чимало часу щоб відпочити на бакотському пляжі, пофотографуватись, просто повалятись на травичці та послухати під чудові краєвиди спів тамтешніх пташок. 
Фотопідтримка надається)))

Ми візьмемо з собою казан та зваримо собі вечерю))
А після будемо проводжати день під неймовірний захід сонця, який в Бакоті просто нереальний!

Провівши сонце та день, ми вирушимо додому, ділитись з друзями та близькими як в Бакоті класно!)

Організаційна інформація:

Друзі, у подорож беріть з собою:

 • бутерброди на сніданок та обід 
 • купальники, можна по бажанню взяти невеличкий надувний матрац, чи щось типу того).
 • Талірку, ложку чи виделку для вечері на природі,
 • каремати чи покривало для того, щоб можна було прилягти на пляжі чи на травичці,
 • а також зручне взуття! - Місцевість горбиста та не рівна, до пляжу потрібно буде спускатись вниз, а потім підніматись увверх.

А ще! - В Бакоті є джерело з дуже смачною водою))) Беріть з собою пляшки для води.

До зустрічі в подорожі))

 

Організаційний збір


Учасники Клубу 620 UAH
Новачки 680 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 02 липня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • приготування вечері на природі;
 • екскурсійний супровід;
 • організаторська підтримка.;

Додатково оплачується:

 • Вхідні квитки в Бакотський заповідник - 20 грн (10 для дітей);
 • особисті витрати;

Після реєстрації у вас є 72 години на оплату подорожі, або сплату авансу у розмірі 200 грн з особи, решту суми потрібно оплатити за 10 днів до виїзду.

Програма подорожі


Неділя 12 липня :
06:00 Виїзд з карманчика навпроти центрального автовокзалу.
06:00 Виїзд з карманчика навпроти центрального автовокзалу.
11:30 Прибуття в Бакоту, перекус бутербродами з дому.
11:30 Прибуття в Бакоту, перекус бутербродами з дому.
12:00 - 14:30 Екскурсія Бакотою.
12:00 - 14:30 Екскурсія Бакотою.
15:00 - 18:00 Відпочинок на пляжі, купаємось в прозорих водах Дністра!)
15:00 - 18:00 Відпочинок на пляжі, купаємось в прозорих водах Дністра!)
18:00 - 19:30 Готуємо вечерю та вечеряємо на природі під неймовірні краєвиди)
18:00 - 19:30 Готуємо вечерю та вечеряємо на природі під неймовірні краєвиди)
19:30 - 20:30 Споглядаємо захід сонця та вирушаємо додому.
19:30 - 20:30 Споглядаємо захід сонця та вирушаємо додому.
Понеділок 13 липня :
02:00 Орієнтовне прибуття у Вінницю, зупинка на західному автовокзалі та на центральному в карманчику.
02:00 Орієнтовне прибуття у Вінницю, зупинка на західному автовокзалі та на центральному в карманчику.

Транспорт

 • Автобус 33 місця (Kud. travel)
0 вільних місць із 34

30262218141062
31272319151173
32
332824201612841
34292521171395
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.