23 квітня 19:45
Час відправлення
26 квітня 08:00
Час повернення
Є вільні місця!
105 EUR
115 EUR
Замовити місце

Марамуреш - незвідана Румунія

Тип: Гори, Екскурсійні мандри, Розваги
Буде підкорено: 1450 км.

Друзі, у нас новинка! Поїхали з нами у подорож Марамурешем - незвіданим краєм Румунії. Серед найцікавіших місць на шляху нашої мандрівки унікальний "Веселий цвинтар", музей Мармароського села, легендарні монастирі у Бирсані, які внесені до спадщини ЮНЕСКО. До того ж скупаємось у найбільшому льодовиковому озері Східних Карпат, прокатаємось найстарішим експресом Румунії, насолоджуючись гірськими краєвидами та відвідаємо водоспад Коней, щоб переконатись в його унікальності.

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Відповідальний:
Анастасія Борзик
(068)659-19-74
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Веселий цвинтар

Сигіт

Монастир Бирсана

озеро Vinderel

Потяг Vişeu de Sus

Борша

Про подорож

Веселий цвинтар (Cimitirul Vesel)

  Сільський майстер з передгірного румунського села Сепинца заклав Веселий цвинатр у далекому 1935 року. Саме тоді селянин встановив перший дерев’яний надгробок у вигляді хреста й кольорової таблички, на якій був намальований покійник. Та ще й як намальований! Яскравими – синім, червоним, жовтим і білим – кольорами, попиваючи горілку у місцевій корчмі. Лаконічний, добродушний, але й іронічний підпис характеризував покійника. Варто додати, що у 1999 році ЮНЕСКО внесло «Веселий цвинтар» у список світової культурної спадщини. Сюди з’їжджаються туристи з усього світу.

Місцевому люду ідея теслі настільки припала до душі, що з того часу 99% небіжчиків ховають саме під «веселими» надгробками. Сьогодні їх на цвинтарі навколо старої сільської церкви – майже 900. Вартість вхідного квитка оплачуємо додатково: 10 лей/особа

 Мармароський музей села

 Сільський музей Мармарощини — етнографічний музей побуту та архітектури у місті Мармарош-Сигіт, Румунія. На територіїзібрані дерев'яні будівлі з Мармарощини, а також сусідніх Закарпатської та Івано-Франківської областей України. Музей працює як музейний комплекс з етнологічним домінуванням ( з виставкою в павільйонах і музей під відкритим небом), а також з розділами історії-археології, історії культури і меморіалізма, природничих наук, художньої галереї і декількома заповідниками «на місці», такими як  пункти в головних підзоні Марамуреш.

Монастир у Бирсані

 Жіночий монастир у селі Бирсана, напевно, найбільш вражаючий серед дерев’яних церков історичної області Мармарощина. 

  Історія монастиря починається у 1390 року. Довгий час він був центром релігійного життя регіону. Втім, він зазнав багато перебудов і навіть руйнувань. За часів Чаушеску комплекс був закритий. Друге життя монастир отримав після падіння комунізму у 1989 році. Зараз тут живуть 16 черниць. Дерев’яні церкви вражають своєю елегантністю. Карпатська готика – саме так називають тутешню архітектуру. Ще донедавна 56-метрова монастирська церква вважалася найвищою дерев’яною спорудою у Європі. Вхід на територію безкоштовний.

Озеро Vinderel

 Озеро Віндерель (Vinderel) розташоване на полонині гори, яке розкинулось між двома вершинами. Воно є найбільшим льодовиковим озером Східних Карпат, розташоване на висоті 1 684 м. Беріть із собою все для купання.

Потяг Vişeu de Sus

   Лісова залізниця Viseu de Sus, розташована на крайній півночі Румунії недалеко від кордону з Україною, є видатним прикладом технічного культурної спадщини. Вона унікальна завдяки чарівній долині, через яку проходить цей поїзд. В даний час долина Васер входить до складу Національного парку "Гори" (Maramureş Mountains National Park). Що можна очікувати від цього дивного району, незайманого і дикого, без доріг і сіл, але населеного такими тваринами, як вівці, вовки або ведмеді? Це дійсно чудова нагода поринути в минуле. (Туристичні потяги можуть бути затримані або скасовані без попереднього попередження через погану погоду). Вартість квитка сплачуємо додатково: 75 лей\дорослий, 59 лей\студенти, пенсіонери, 49 лей\дитячий.

Підйомник Cascada Cailor Borșa

   Підйомник Cascada Cailor Borșa рахується найвищим на Мармарощині. Це є гірськолижний курорт, але влітку тут також можна спостерігати мальовничі крайовиди Карпат, що ми з вами й будемо робити. Підіймемось на ньому на вершину до Водоспада Коней. Вартість квитка  20 лей/ особа.

 Водоспад Коней

 Водоспад Коней має висоту 100 метрів, який в три кроки (по 40, 20, 40 метрів) опускається вниз по горах. Водоспад розташований у природному заповіднику П’ятра-Реа, за 3 км від курорту Борша на висоті 1300 м. Водоспад утворений на затоці Фантана («колодязь» на румунській мові) і витікає з плато Подул Кайлор. 

 За давньою легендою назва водоспаду походить від події, що сталася тут кілька століть тому. Кажуть, що під час шторму стадо коней було загнано ведмедями на край прірви, де починається водоспад. Через погану видимість налякані коні стрибали в прірву, вмираючи. Мало хто знає про каньйон за цим водоспадом. Цей же потік (Долина коней) утворює каньйон із 9 інших водоспадів вище за течією водоспаду Коней.

Харчування

  Друзі! Радимо взяти з собою продукти харчування у дорогу, також беріть воду та солодощі. Поїсти можна буде під час технічних зупинок на заправках. Ми будемо організовувати обіди та вечері у місцевих закладах, буде можливість спробувати смачні страви румунської кухні.

Правила подорожі та рекомендації

 Радимо забезпечити себе додатковою батереєю (Power Bank). Звісно, обов'язково мати зручний і теплий одяг та взуття. Для зручності радимо взяти з собою бірюші, маску для очей, дорожню подушку та плед.

Дорога, валюта, зв'язок

   Грошова одиниця Румунії - Румунський лей. Курс - приблизно 4.86 Румунський лей (RON) за 1 євро. Кошти краще брати в євро, а на місці обміняємо. Також можна розраховуватись банківською карткою у супермаркетах та інших туристичних об'єктах. Для того щоб бути на зв'язку, всім необхідно поповнити мобільний рахунок мінімум на 100-150 грн. (вхідні дзвінки зазвичай платні). 

Необхідні документи та перетин кордону

 Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт, або діючу шенгенську візу у паспорті старого зразка для виїзду за кордон. Підтвердження платоспроможності у розмірі 50 у.о. на добу перебування за кордоном, або мінімум 100 у.о. на особу на весь період перебування (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому (картковому) рахунку. Страховий поліс та підтвердження бронювання житла надаємо ми. Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

  Для уточнення Ваших паспортних даних прохання надати копію першої сторінки закордонного паспорту після оплати або внесення авансу: залишити на офісі або додати фото в особистому кабінеті на нашому сайті.
  Величезне прохання до тих, хто лише збирається оформлювати біометричний паспорт! Будь-ласка, користуйтесь пришвидшеною процедурою отримання паспорта та не довіряйте тим строкам, які Вам повідомлять у паспортному столі! Завчасно забезпечте себе документом для виїзду за кордон, адже відсутність паспорту не являється причиною для повернення коштів за подорож згідно термінів вказаних в описі!

Перетин кордону неповнолітніми

  Правила перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:
- за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
- без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
- якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
- якщо у паспорті громадянина України для виїзду за кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16 річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
- у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:
- свідоцтва про смерть другого з батьків;
- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;
- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;
- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;
- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;
- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).
-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців.
Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.
Більш детально ознайомитися з особливостями про виїзд неповнолітньої  дитини за кордон в 2020 році ви можете ТУТ.

Правила перетину кордону

 Перетинаючи державний кордон України (інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

  Згідно митних правил дозволяється ввозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Відповідальний організатор: Борзик Анастасія (068)659-19-74  Отс Дмитро (097)749-60-84 Viber та (063)954-03-48УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель Марамуреш
3-місний (double+single) 2-місний (double)
Учасники Клубу 105 EUR 110 EUR
Новачки 115 EUR 120 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 21 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 09 березня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 04 квітня 00:00 та 18 квітня 00:00 Орг. збір зростатиме на 5 EUR та 5 EUR відповідно, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд автобусом туристичного класу;
 • екскурсійний супровід;
 • страховка на перевезення;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • вхідні квитки "Веселий цвинтар" - 10 лей (2 €);
 • вхідні квитки на поїзд Vişeu de Sus- 75 лей (15 €) /дорослий, 59 лей (13 €) /студенти, пенсіонери, 49 лей (10 €) /дитячий.;
 • підйомник - 20 лей (5 €);
 • сніданок в готелі (вказуйте під час реєстрації) - 5 €;
 • харчування та власні витрати;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 7 років.

Програма подорожі


П'ятниця 23 квітня :
19:45 Збір у карманчику напроти центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська 8). Посадка в автобус. Старт о 19.45. Чекаємо 15 хвилин, не запізнюйтесь.
Субота 24 квітня :
06:30 Орієнтовне прибуття на контрольно-пропускний пункт "Солотвино". Візьміть із собою бутерброди, на сніданок.
08:00 - 09:00 Орієнтовне прибуття до Веселого кладовища.
09:00 - 10:00 Приїзд у Сигіт. Сніданок
10:00 - 12:00 Екскурсія по Мармароському музею села. Робимо гарні світлини. Виїзд до Бирсані о 12.00
12:30 - 14:00 Прибуття до монастиря у Бирсані.
14:00 - 15:30 Обідаємо у Бирсані.
16:30 - 19:00 Переїзд до озера. Відпочинок, купання на озері Віндерел.
20:30 Поселення. Відпочинок.
Неділя 25 квітня :
07:30 - 08:30 Сніданок у готелі. Виселення. Виїзд.
09:00 - 15:00 Подорож на потязі Vişeu de Sus. По дорозі буде можливість пообідати. (Туристичні потяги можуть бути затримані або скасовані без попереднього попередження через погану погоду)
15:00 - 15:40 Переїзд до підйомника на водоспад.
15:40 - 18:00 Купляємо квитки, піднімаємось на підйомнику (20-30 хв). Відпочиваємо, фотографуємось на водоспаді Коней. О 19.00 збір біля автобуса. Відправлення на Вінницю.
Понеділок 26 квітня :
08:00 - 09:00 Орієнтовне прибуття у Вінницю до 09.00. Залежить від стану дороги та нашої організованості. Зупинка при в'їзді у місто на Західному автовокзалі та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
14 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель Марамуреш
19 вільних місць із 23

Компактні номери готелю містять усі необхідні зручності. Ми будемо проживати у двохмісних (double) та трьохмісних номерах (double+single). У кафе готелю подають сніданок який що коштує 5 € (вказуйте під час реєстрації якщо бажаєте замовити).Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.