05 вересня 08:00
Час відправлення
05 вересня 21:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
05 вересня 2020р.
390 UAH
430 UAH
Залишити відгук

Маловідомі палаци Вінниччини

Тип: Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 250 км.

Ми вирушаємо в захоплюючу подорож Вінничиною. За один день побачимо прекрасні палаци, збудовані в різних артхітектурних стилях, розкішні колись маєтки, послухаємо цікаву історію та помилуємось мальовничими краєвидами рідного Поділля!

Відповідальна:
Наталія Примак
(098)322-05-38
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Чернятин

Митки

Котюжани

Муровані Курилівці

Вінниця

Про подорож

Зверніть увагу, в програмі подорожі відбулися зміни. Так як в більшості палаців зараз знаходяться навчальні заклади, напередодні 1 вересня керівництво закладів отримало розпорядження не пускати на територію посторонніх осіб. Відповідно потрапити до палацу в Митках та Котюжанах ми на жаль не зможемо. 

Але ми знайшли не менш цікаві об'єкти на заміну. Отже ми зможемо дізнатися цікаву історію та легенди містечка Бар: відвідаємо старовинний монастир, побачимо залишки барського замку та окрасу міста костел св.Анни,   та відвідаємо палац Чацького у Серебринцях,  який має свої секрети та часом містичні історії. Щоб дізнатись детальніше - читайте програму подорожі.

Палац Чихачова - подільський Хогвартс

В селі Митки Барського району знаходиться унікальний шедевр кінця ХІХ століття. За тогочасною модою маєтки будували в британському стилі. Палац адмірала Миколи Чикачова є єдиним представником англійського класицизму для нашої країни, а унікальний дизайн архітектора Леонта Леонова-Вендровського в змішаному готичному і романському стилі задовольнить забаганки будь-якого денді. Дивовижні балкони, аристократичні арки, нефи та барельєфи залишились незмінними з кінця ХІХ. Таємниці, які ховає "Подільський Хогвартс" вже більше 110-ти років ми дізнаємось під час екскурсії.

Адмірал Микола Чихачов будував палац для своєї доньки Софії, котру дуже любив. Місцеві мешканці розповідають, що він навіть висадив липами її ім’я біля палацу. Сама будівля була споруджена в 1904–1905 роках. Матеріали адмірал віз прямо з Англії. Палац виглядає дуже мальовничо, мабуть, це і було однією з причин, за якою мешканці села не дозволили його розібрати, як того хотіла влада у повоєнний час. До певного моменту у палаці зберігали портрети Соні та інші картини. Нині в ньому працює шкільний музей, де виставляються предмети побуту різних часів.

Чернятин-рожевий шедевр неоготики

​Село Чернятин заснував козак на прізвище Черняк, але палац тут з’явився значно пізніше – у 1820-1830 рр. Рожевий шедевр у стилі неоготики належав поміщикам Вітославським, а сьогодні тут знаходиться Чернятинський аграрний технікум. Онук Вітославського програв маєток у карти, і його наступним власником став граф Львов. Нині від первісного оздоблення палацу залишилося трохи ліпнини в інтер’єрах та цікава кам’яна підлога, мармурові леви, які охороняють вхід, частина пінаклів (декоративних башточок), та стрільчасті вікна – все дуже симпатичне та величне. 

"Подільський Версаль" в Мурованих Курилівцях

Муровані Курилівці - достатньо відоме містечко на південному заході Вінниччини, розташовано на схилах річки Жван. Раніше воно називалось просто Чурилівці. Таку назву село, ймовірно, отримало від імені першого поселенця - козака Чурила. "Мурованими" Чурилівці (Курилівці) почали називатися у XVI столітті, коли власники містечка, збудували на схилі річки замок, вимуруваний з місцевого вапняку. Залишки бастіонного замку збережені і до сьогодні.

У 1805 році Станіслав Комар звів новий палац, у стилі пізнього класицизму, включивши в його композицію частину замкових укріплень. Великий палац, оточений старим парком, іноді називали "подільським Версалем". До паркового фасаду будинку знизу примикає оранжерея, в якій колись був зимовий сад. Палац оточує величезний пейзажний парк ландшафт якого вражає великими природними скелями, посеред яких прокладені алеї і стоять кам'яні лави, також є кам'яний триарковий міст, які збереглися до сьогодні. 

Незвичайний палац в Котюжанах

Село Котюжани на березі річки Лядова вже сміливо можна вважати подільською глибинкою.  Але є тут палац з історією. Він добре зберігся, та туристи чомусь майже нічого не знають про нього. У 1885 році тут існувала панська садиба з одноповерховим садибним будинком. На початку ХХ століття маєток у Котюжанах придбав відставний генерал на прізвище Ценін. У 1910 році резиденцію спалили розлючені селяни, а у 1912 році вдова померлого генерала Катерина Ценіна відбудувала спалений палац за проектом відомого на той час петербурзького архітектора Оскара Мунца.

За стилем котюжанський палац здається близьким лівадійському, який будувався у той самий час. Архітектор вдало вдихнув у нову двоповерхову резиденцію риси неоренесансу. Палац виглядає старшим, ніж є насправді. Від Давньої Греції тут барельєфи на теми античних міфів. У 1937 р. – будівлю передали для дітей репресованих радянською владою. Діти-сироти пересиділи тут німецьку окупацію. Згодом палац передали під школу-інтернат, що дозволило зберегти будівлю у пристойному стані до нашого часу.

Відео огляд палаців з висоти пташиного польоту можна переглянути тут: Маловідомі палаци Вінниччини

Зверніть увагу

Ми обрали для подорожі державний вихідний, який припадає на свято Трійці. Мандрувати ми будемо на комфортабельному автобусі туристичного класу.  Однак, якщо зараз для вас є важливим можливість дотримання дистанції, або ви просто звикли подорожувати автомобілем, а не автобусом – не проблема. Ми залюбки зустрінемось з вами вже в першому пункті призначення. У разі якщо Ви добираєтесь до місця початку екскурсійної програми самостійно, ми змінусуємо вам вартість проїзду. За деталями звертайтесь до Організаторів.

Харчування

Друзі, хто не встигне поснідати-беріть з собою бутерброди. Обід є можливість замовити в закладі "Богатирська хата" в Котюжанах. 

Обід - 120 грн. (Борщ, хліб, картопляне пюре, куряча відбивна, овочевий салат, узвар) УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 390 UAH
Новачки 430 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 26 серпня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • страхування;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • витрати на харчування;
 • Обід - 120 грн (відмічайте при реєстрації, оплачується в день виїзду в автобусі);

Програма подорожі


Субота 05 вересня :
08:00 Виїзд з карманчика навпроти Центрального автовокзалу.
10:00 - 11:30 Прибуття в Бар, гуляємо по місту, та дізнаємось цікаву історію цього подільського містечка.
12:30 - 13:30 Наступна зупинка селище Котюжани. Тут у нас буде час на обід в закладі "Богатирска хата"
14:00 - 15:30 Далі їдемо в Муровані Курилівці,де на нас чекає екскурсія в палаці Станіслава Комара, та прогулянка парком
16:30 - 17:30 Переїжджаємо до палацу Чацького в Серебринцях, та слухаємо його історію, робимо фото.
18:30 - 20:00 На завершення їдемо в селище Чернятин. Маємо час на екскурсію у прекрасному палаці Вітославських-Львових. Після чого рушаємо до дому.
21:00 Час прибуття вказано орієнтовно, все залежатиме від нашої організованості та стану доріг.

Транспорт

 • SETRA 49
19 вільних місць із 49

45413733292523211713951
464238343026242218141062
47
48433935312719151173
49444036322820161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.