12 липня 06:00
Час відправлення
12 липня 20:30
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
12 липня 2020р.
520 UAH
570 UAH
Залишити відгук

Екскурсійне Поділля

Тип: Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 540 км.

У мандрівці ми відвідаємо Жашківський кінний завод, де побачимо коней елітних порід. У Легедзино ми поринемо у атмосферу трипільскої культури та дізнаємось історію наших предків. Після, ми відправимось у село Марківка, де побуваємо у музеї всесвітньо відомого композитора — Миколи Леонтовича, та побачимо піаніно, на якому він уперше виконав свого легендарного “Щедрика”. Наприкинці подорожі, завітаємо до неокласичного палацу графині Щербатової, який оповитий парком кохання.

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Відповідальний:
Анастасія Борзик
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Легедзино

Жашківський кінний завод

Музей Леонтовича


Про подорож

Музей поселень-гігантів трипільської культури в селі Легедзино

  Не часто випадає  нагода побувати на місці найбільшого Європейського поселення, яке виникло наприкінці V тисячоліття до н.е. Ми вирушаємо до трипільського поселення в селі Легедзино, що мало від 1500 до 2700 будівель і одночасно проживало в ньому від 6 до 14 тисяч людей. Цікавим є той факт, що поселення існували за тисячу років до єгипетських пірамід...

  Легедзино - село між Уманню і Тальним. У 2002 році тут було створено історико-культурний заповідник «Трипільська культура», до якого, крім увійшло ще 11 поселень трипільської культури. У цій місцевості відтворено трипільські житла у натуральному масштабі.

  Тож ми маємо чудову нагоду відвідати музей поселень-гігантів трипільської культури, в якому представлені цінні знахідки, зокрема керамічні вироби, речі побуту зі своєрідними трипільськими розписами та орнаментом.

  Музей знаходиться під відкритим небом, а тому створює враження справжнього давнього поселення. Мандрівка поверне нас далеко в минуле, в епоху неоліту - не треба й машини часу! Вартість вхідного квитка оплачуємо додатково: дорослі 30 грн./особа, діти 20 грн./особа.

Ось такі чудові сувеніри ми зможемо купити у сувенірній лавці.

Жашківський кінний завод

  Жашківський кінний завод працює з 1999 року. Загальна площа території становить 317 гектарів. Тут вільно пересуваються коні різних порід, серед них – жеребці і кобили зі світовим іменем. Завод спеціалізується на вирощуванні, розведенні і тренуваннях західноєвропейських порід.

  На величезній території вмістилися стайні, пасовища, сінокоси, манежі і безліч інших необхідних споруд. Також тут проводяться змагання та показові виступи. Крім того, діють ресторан, боулінг, риболовля та інші розваги для гостей. Спортивний комплекс на території кінного заводу відкритий із 2010 року. Вартість вхідного квитка оплачуємо додатково: дорослі 50 грн./особа, діти 20 грн./особа. У нас не буде можливості покататись на конях, оскільки маємо обмежений час по програмі.

 

Музей Миколи Леонтовича

  У селі Марківка в кінці серпня 2016 року відкрився відреставрований музей автора всесвітньо відомого «Щедрика» — Миколи Леонтовича. У експозиційних залах — сучасний декор в єдиному стилі, встановлена система мультимедійного супроводу. Завідувач музею каже: «Відтворили самого Леонтовича»

  Відтак, постала майже футуристична, за тутешніми мірками, будівля.З інтерактивними екранами, предметами побуту родини Леонтовичів, особистими речами композитора та навіть піаніно, на якому він уперше виконав свого легендарного “Щедрика”. Вартість вхідного квитка оплачуємо додатково: дорослі 20 грн./особа, діти 10 грн./особа.

 

Відповідальний організатор: Борзик Анастасія (068)659-19-74  Отс Дмитро (097)749-60-84 Viber та (063)954-03-48УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 520 UAH
Новачки 570 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 02 липня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 28 червня 00:00 Орг. збір зріс на 40 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд автобусом туристичного класу;
 • екскурсійний супровід;
 • страховка на перевезення;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • вхідні квитки у Легедзино - 30 грн. дорослий, 20 грн. дитячий;
 • Жашківський кінний завод - 50 грн. дорослий, 20 грн. дитячий;
 • Музей Леонтовича - 20 грн. дорослий,10 грн. дитячий;
 • харчування та власні витрати;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

Програма подорожі


Неділя 12 липня :
06:00 Збір у карманчику напроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус. Старт о 06.00. Чекаємо 15 хвилин, не запізнюйтесь.
08:00 - 08:30 Сніданок у бістро. Краснопілка. (На обід візьміть бутерброди)
09:30 - 11.00 Орієнтовне прибуття у Легедзино Екскурсія музеєм "Трипільська культура", тривалість 1,5 години. Об 11.00 збір біля автобуса, переїзд.
12:30 - 14:00 Приїзд до Жашківського кінного заводу. Екскурсія територією.
15:30 - 16:30 Вечеря у бістро в Краснопілці.
17:00 - 18:00 Прибуття до Марківки. Екскурсія по музею Леонтовича. Збір біля автобуса о 18.00. Переїзд до Вінниці.
20:30 Орієнтовне прибуття у Вінницю. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка на Чехова (Грош) та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
2 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейСкіданова Валерія Вячеславівна
Екскурсійне Поділля (12 липня 2020р.)
Скільки ще в Україні місць, вартих того, щоб там побувати? А скільки на Батьківщині людей-ентузіастів, які працюють заради світлих ідей? Подорож "Екскурсійне Поділля" запам'ятається надовго. В першу чергу завдяки чудовим гідам, які яскраво провели екскурсії. Було пізнавально, цікаво і, навіть, весело. Програма не втомлює фізично. Часу достатньо на все. Водій Юрій був уважним, на прохання реагував. Організатор Анастасія чудово виконувала свої обов'язки, своєчасно скеровувала туристів, які не ознайомились з програмою заздалегідь. І, навіть, розважала наймолодших учасників подорожі, поки їх батьки були захоплені розповіддю гідів. Черговий раз дякую турклубу "Бідняжка" за нові враження і пережиті емоції


Відповідь: Валерія, дуже дякую Вам за поїздку, без Вас вона б не була на стільки крутою!

Халецька Оксана Володимирівна
Екскурсійне Поділля (12 липня 2020р.)
12.07.2020 відвідали екскурсію в Жашківський кінний завод . Шикарний комплекс , елітні коні , багато інформації .Пощастило побачити всеукраїнські змагання . . Легедзине , трипільська культура - екскурсовод просто чудовий , з першої секунди ти в полоні захоплюючого життя наших предків . І на останок музей Миколи Леонтовича . Здається ,що екскурсовод в цьому музеї знову і знов проживає життя легендарного композитора .» Щедрика « описуючи до дрібних деталей кожен крок його життя і творчості . Поїздка вдалася на всі 100%, щиро вдячна організатору Насті Борзик за атмосферу , дружню компанію і море емоцій . Обов’язково зустрінемося знову !


Відповідь: Оксана, я дуже рада що вам все сподобалось! Дякую вам за поїздку, до нових зустрічей!

Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.