25 липня 07:00
Час відправлення
25 липня 22:30
Час повернення
Є вільні місця!
410 UAH
450 UAH
Замовити місце

Їсти, дивитись, гуляти...

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 485 км.

Друже, ми відправляємось в неймовірно релаксову одноденну мандрівку, щоб побачити перлини Черкащини. Ти смакуватимеш натуральні сири, та познайомишся з грайливими кізоньками на фермі "Бабині кози", побачиш прекрасний готичний палац Даховських в Леськовому, та здійсниш неспішну прогулянку одним з найкрасивіших ландшафтних парків - Софіївкою! Те що треба у спекотний літній день. Приєднуйся, та проведи вихідний з користю!

Відповідальна:
Наталія Примак
(098)322-05-38
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Немирів

Леськове

Умань

Галайки

Липовець

Вінниця

Про подорож

Готичний палац Даховських

Унікальний палац, що був визнаний найоригінальнішою польською резиденцією Центральної України побудований в середині ХІХ століття польським магнатом Казимиром Даховським і слугував резиденцією його роду. 

Палац побудований в англійському стилі — Даховські були затятими англоманами, побудували собі англійське житло, розводили англійських коней і займалися кінним спортом. Кажуть, що син Казимира — Тадеуш Даховський — вивісив в кабінеті прапор британського парашутного полку і красувався перед дзеркалом в малиновому береті.

Навколо палацу був розбитий парк, побудовані флігелі для прислуги та інші господарські прибудови. Даховські були в хороших відносинах із селянами, давали їм роботу, боролися із п’янством, а тому під час революції палац не зазнав руйнувань. Більшовики сентиментів до буржуазної архітектури не проявляли, тому в палаці був і піонертабір, і військовий госпіталь, і склад із хімією. Власне, садиба і до цих пір знаходиться у володінні міноборони, є територією військової частини, але для Бідняжок відкриті всі двері :) 

Парк збудований в ім’я кохання "Софіївка"

Про такі дива світу, як уманський парк «Софіївка», кажуть: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути». Вона чудова за будь-якої погоди та пори року.Старовинні алеї парку пам’ятають багатьох своїх відомих гостей – тут колись черпали своє натхнення Тарас Шевченко, Іван Котляревський, Володимир Сосюра, Максим Рильський, Олександр Пушкін…

Парк було засновано магнатом Потоцьким в 1796 році. Аби задовольнити примхи молодої дружини, граф вирішив відтворити тут, на безлюдній околиці Умані, природу та міфи Стародавньої Еллади – батьківщини гречанки Софії.

Дивовижні пейзажі, екзотичні рослини, античні скульптури, водойми, каскади, фонтани, кам’яні гроти – все це гармонійно поєднується і створює неповторну атмосферу казки. Цей шедевр вражає відвідувачів своєю красою вже понад 210 років.

Дегустація смачного сиру

Бабині кози  – це сімейна ферма, що займається розведенням кіз та виготовленням сирів і мила.  Молода сім’я поставила собі за ціль забезпечити екологічність харчів для своїх кізок та ідеальні умови їх утримання і, як результат, отримання найякіснішої продукції – козиного сиру. Його виготовлення відбувається на власній сироварні, а весь асортимент продукції є авторським.

Козяче молоко дуже добре засвоюється організмом людини і є давнім лікарським засобом від цілої низки легеневих та шлункових захворювань. Але головна його цінність в тому, що з нього можна виготовити неперевершені за смаком козині сири, які неможливо зробити з молока інших тварин.

На фермі можна спробувати подоїти кіз, пограти з козенятами, а також дізнатися багато цікавого про утримання кіз і виробництво сиру. Також на фермі є виробництво мила з козячих вершків. Прекрасне місце для сімейного відпочинку!

Дорога

Мандрувати ми будемо на комфортабельному автобусі туристичного класу. Зручні сидіння та система кондиціонування, ось запорука швидкої та легкої доставки нас в пункт призначення. Однак, якщо зараз для вас є важливим можливість дотримання дистанції, або ви просто звикли подорожувати автомобілем, а не автобусом – не проблема. Ми залюбки зустрінемось з вами вже в пункті призначення. У разі якщо Ви добираєтесь до місця початку екскурсійної програми самостійно, ми змінусуємо вам вартість проїзду. За деталями звертайтесь до Організаторів. 

Харчування

Друзі, на обід ми завітаємо в заклад швидкого харчування в Умані, де кожен зможе обрати страви на свій смак.

Організаційний збір


Учасники Клубу 410 UAH
Новачки 450 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 15 липня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • вхідний квиток в парк Софіївка: 70 грн-дорослі, 40 грн-діти;
 • екскурсія та дугестація на фермі: 150 грн-дорослі, 75 грн-діти.;

Програма подорожі


Субота 25 липня :
07:00 старт з кишеньки навпроти Центрального автовокзалу
10:00 - 11:30 прибуваємо в селище Леськове, та слухаємо історію готичного палацу Даховських
12:30 - 13:30 час на обід в одному з закладів швидкого харчування Умані
13:30 - 17:30 екскурсія парком Софіївка, та вільний час для самостійної прогулянки
18:30 - 21:00 відвідаємо сімейну ферму, де зможемо погладити чарівних кізочок, послухати екскурсію та продегустувати смачні натуральні сири, після чого ситі і щасливі їдемо додому.
22:30 час прибуття вказано орієнтовно, все залежить від нашої зібраності та стану доріг

Транспорт

 • Автобус Неоплан 116 (Білий)
41 вільних місць із 51

474440363230282420161284
484339353129272319151173
49
504541373325211713951
5146423834262218141062
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.