14 червня 08:00
Час відправлення
14 червня 20:30
Час повернення
Є вільні місця!
350 UAH
385 UAH
Замовити місце
Таймер зупинився! - бронюй зараз, а плати влітку! Тисни сюди, щоб дізнатись деталі.NEW!

InstaWeekend: Блакитна лагуна (14 червня)

Тип: Озера, Розваги, Релакс
Буде підкорено: 200 км.

Поїхали разом з нами підкорювати самі інстаграмні і незвичайні місця Вінниччини! Ми відвідаємо 3 кар'єри: Іванівський, Глухівецький та Черепашинецький. Будемо багато фотографуватися та насолоджуватися природою! Також влаштуємо пікнік та скупаємось в Черепашинецькому кар'єрі!

Супроводжуюча:
Оксана Боцул
(095)518-63-14
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Іванів

Глухівці

Черепашинці

Вінниця

Про подорож

Каоліновий кар'єр у Глухівцях

Як розкидані Гавайські острови у Тихому океані, так само розкидані по Вінницькй області неймовірної краси блакитні кар'єри. Одним із таких є каоліновий кар'єр у Глухівцях. Велика кількість білого пісковику, білої глини та чарівне озеро серед них роблять це місце справжнім природнім дивом, яке вже прозвали «українським Памуккале», за аналогією з неймовірними травертиновими терасами в Туреччині.

Кар’єр діючий, тому під час проведення робіт близько до озера не підпустять, проте можна милуватись красою згори. Але якщо роботи не проводять, можна попроситися погуляти й біля самого озера і наробити багато чудових фото.

Гранітний кар'єр в Іванові

Раніше поруч з колишнім містом Янів, яке нині є селом Іванів, добували будівельний і декоративний камінь, пісок та гравій.  Останні роки кар'єр не експлуатується. Його чаша потрохи наповнюється водою, за рік-два вона може перетворитися на велике чотирикутне озеро.

 

Кар'єр в Черепашинцях

Черепашинецький кар'єр - це унікальне місце з однією з найбільш незвичайних водойм України. Це місце необхідно побачити своїми очима, щоб ще раз переконатися в усій красі української природи.

Озеро в кар'єрі утворилося в результаті затоплення водою каолінового кар’єру. Вода тут дуже прозора (в деяких місцях видимість сягає навіть 7 метрів), а завдяки піщаному дну та заломленню сонячних променів у безхмарний день, вона має яскраве блакитно-зелене забарвлення - завдяки цьому кар'єр часто порівнюють із Французькою Рив'єрою і навіть із Мальдівами. Хвойний ліс оточує озеро з усіх боків та робить це місце дуже затишним та атмосферним.

Якщо нам пощастить із хорошою погодою, то ми зможемо скупатися в кар'єрі! Тому беріть із собою все для купання: купальники, плавки, шльопанці, рушнички!!! А коли вдосталь накупаємось, ми влаштуємо пікнік!!!

Організаційний збір


Учасники Клубу 350 UAH
Новачки 385 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • Проїзд у комфортабельному автобусі;
 • Екскурсійний супровід;
 • Фотографа;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • Пікнік - 60 грн;
 • Особисті витрати;

Програма подорожі


Неділя 14 червня :
08:00 Виїзд з Вінниці з карманчику навпроти Центрального Автовокзалу
09:00 - 10:30 Переїзд до с. Іванів
10:30 - 11:30 Вільний час для фото та прогулянок у кар'єрі с. Глухівці
11:30 - 13:00 Вільний час для фото та прогулянок біля кар'єру
13:00 - 13:30 Переїзд до кар'єру у с. Черепашинці. Від місця, де ми залишимо автобус потрібно буде пройти приблизно 2 км в одну сторону
13:30 - 19:00 Вільний час для фото і пікніку на території кар'єру (рекомендуємо захопити усе для пікніку з собою). За сприятливої погоди можна буде покупатись у кар'єрі
19:00 Виїзд у Вінницю
20:30 Орієнтовний час прибуття до Вінниці. Все залежить від нашої організованості

Транспорт

 • Ман 33
16 вільних місць із 33

292723191713951
3028242018141062
31
322521151173
332622161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.