27 червня 08:00
Час відправлення
27 червня 23:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
27 червня 2020р.
380 UAH
420 UAH
Залишити відгук

Астроблема і Великі Вали

Тип: Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 180 км.

Відвідаємо унікальні місця Вінничини, аналогів яких немає в Україні і Європі - найдавніший метеоритний кратер у Європі і єдиний на території України, що частково виходить на поверхню, Великі скіфські Вали - городище якому приблизно дві з половиною тисячі років, кордони якого й досі вражають своїми розмірами і масштабами. Будемо спостерігати за небесними світилами через телескоп просто з кратера!

Відповідальна:
Ірина Рибачок
(096)947-63-10
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

Одне зі збережених творінь на Вінничині - палац кінця 19 століття княгині Щербатової.

Княгиня Щербатова зробила багато для розвитку міста, а також подбала і про трипільське городище. В якому вели розкопки до 1908 року тільки місцеві жителі, щукаючи скарби на продаж - Марія запросила археологів. Археологічно найдавніші шари ранньої залізної доби належать до Чорноліської культури. Кажуть, що саме тут колись стояло місто Мирів, яке було спустошене монголо-татарською навалою. Немирівське городище вважають одним із «Семи чудес Вінничини».

Скіфські вали, або Немирівське городище – це справжня перлина історичних артефактів, древніх легенд, міфів та доказів величності скіфів. Це – одне з найбільших міст скіфського часу (ранньої Залізної доби України), розташоване поміж Дністром і Дніпром.  

Скіфському городищу приблизно дві з половиною тисячі років, а всередині у ньому знайдені залишки трипільського поселення, котрому близько чотирьох тисяч років. Його оточували глибокий рів та Вали висота яких досягала 30 метрів. Зараз ці розміри звичайно менші і подекуди досягають 9 метрів і досі вражають своєю потужністю. У їхньому кільці розташувалися: поле, ставок, долина та частина лісу. Це й не дивно, адже загальна площа, яку охоплює насип, складає близько 100 гектарів.  

Таємниче та унікальне місце - Іллінецька астроблема віком близько 400-430 мільйонів років. Численні наукові дослідження довели, що Іллінецький кратер має космічне походження і тепер є природним свідченням планетарного масштабу - зіткнення Землі з кометою або астероїдом.

Космічне тіло, за припущеннями вчених, важило близько 40 мільйонів тонн, а в діаметрі могло досягати 300 метрів. Під час падіння космічне тіло розігрілося до 6 тис. градусів за Цельсієм і пробило граніти Українського кристалічного щита і на глибині 800 метрів вибухло. Температура була настільки висока, що місце зіткнення охолоджувалося роками, а на місці зіткнення утворився кратер діаметром близько 7 кілометрів та завглибшки до 600-800 метрів.

Іллінецька астроблем єдина в України, що частково виходить на поверхню Землі на відміну від інших подібних структур в, які “заховані” під осадовими породами. І тут у 1974 році вперше знайшли діаманти, а це лише другий кратер на Землі, де були виявлені ці дорогоцінні камені. Найбільший  агат світу теж  утворився тут в результаті зіткнення з метеоритом, зберігається він зараз в Берлінському музеї.

Уламки метеорита з цієї місцевості дуже високо цінуються у всьому світі. Доприкладу, уламок, вагою в 3 кілограми, який зберігають у Вінницькому планетарії, оцінюють в 200 тисяч доларів. Тож спробуємо власноруч знайти шматочок стародавнього метеорита, а ще позбираємо різні трави для чаю - місцеві запевняю, що цей чай має лікувальні властивості.

Цінується матеріал породи з кратера і місцевими жителями і використовується як будівельний матеріал) Кажуть, що досить практичний і добре тримає тепло.

По Іллінецькому краї нас буде супроводжувати громадський діяч та патріот свого краю Олег Кружільний. Власне який і запросив нас відвідати ці місця, сприяв та допомагав у створенні подорожі. Тож зможемо дізнатись з перших вуст про життя та діяльність місцевих жителів.

Відчуємо себе не тільки дослідниками на цій "космічній" території, а ще будемо спостерігати через телескоп небесні світила Місяць, Юпітер і Сатурн..

Дорога - новий формат наших подорожей

Друзі, враховуючи можливі подальші реалії життя у світі після пандемії COVID-19 та бажання частини наших учасників, максимально убезпечити себе та свою сім'ю - ми відкриваємо можливість трансферу, крім автобуса, ще власним авто з повноцінним приєднанням до основної групи та відпочинком за нашою програмою!

 

 

 

 

 

 

 

 

 УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 380 UAH
Новачки 420 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 17 червня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • туристичне страхування;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • харчування;
 • витрати на пальне, якщо їдете власним авто;

Можна власним авто - вартість участі в екскурсії дешевша на 180 грн з однієї людини.

Програма подорожі


Субота 27 червня :
08:00 Виїзд із Вінниці з карманчика навпроти Центрального автовокзалу
09:00 - 10:00 прибуття в місто Немирів, екскурсія по території палацу Щербатової
10:00 - 11:00 екскурсія по загадкових Великих Валах
11:00 - 12:00 відвідаємо цілюще джерело поблизу Немирова - можна окунутись або прогулятись біля річки
12:00 - 13:00 переїзд до міста Іллінці
13:00 - 14:00 обід у місцевому закладі
14:00 - 15:00 екскурсія по Іллінця від місцевого активіста
15:00 - 16:00 переїзд до Астроблеми
16:00 - 17:00 екскурсія на території Астроблеми
17:00 - 23:00 вільний час для дослідження місцевості у пошуказ шматочка астероїда, пікніка, відпочинку чи ігор на природі і спостеренення за небесними тілами через телескоп)
23:00 за бажанням можна відправитись додому або ж залишитись на ночівлю з палатками на космічній території)

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
2 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.